obraz

1 m-ce temu Administrator

wyświetl
Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,  a miłości bym nie miał,  stałbym się jak miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący.  Gdybym też miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice, i posiadł wszelką…»

2 m-ce temu Administrator

wyświetl
      Powstań, świeć, Jeruzalem, bo przyszło twe światło i chwała Pańska rozbłyska nad tobą. Bo oto ciemność okrywa ziemię i gęsty mrok spowija ludy, a ponad tobą jaśnieje Pan, i Jego chwała jawi się…»

9 m-ce temu Administrator

wyświetl
  48 Jam jest chleb życia. 49 Ojcowie wasi jedli mannę na pustyni i pomarli. 50 To jest chleb, który z nieba zstępuje: kto go spożywa, nie umrze. 51 Ja jestem chlebem żywym, który zstąpił z nieba. Jeśli…»

9 m-ce temu Administrator

wyświetl
Polscy Bandyci Za carskich czasów, wiemy to sami Byliśmy zwani wciąż bandytami Każdy, kto Polskę ukochał szczerze... Kto pragnął zostać przy polskiej wierze, Kto…»

9 m-ce temu Administrator

wyświetl
57 Wszystkie Pańskie dzieła, błogosławcie Pana, chwalcie i wywyższajcie Go na wieki! 58 Aniołowie Pańscy, błogosławcie Pana, chwalcie i wywyższajcie Go na wieki! 59 Niebiosa, błogosławcie…»

10 m-ce temu Administrator

wyświetl
 RODZICE, BŁOGOSŁAWCIE SWOJE DZIECI Rodzice są bramą wieczności dla swych dzieci, zaś Boże błogosławieństwo zawsze spływa na nas przez ojca i matkęmówił egzorcysta ojciec Bogusław Jaworowski MSF,…»

10 m-ce temu Administrator

wyświetl
Do kraju tego, gdzie kruszynę chleba Podnoszą z ziemi przez uszanowanie Dla darów Nieba... Tęskno mi, Panie... Do kraju tego, gdzie winą jest dużą Popsować gniazdo na gruszy bocianie, Bo wszystkim służą...…»

10 m-ce temu Administrator

wyświetl
Panie jeszcze nie teraz ! Jest mnóstwo grzeszników, którzy chętnie przyznają całkowitą rację temu, co zostało dotychczas powiedziane: że mianowicie nie ma drogi bezpieczniejszej niż droga cnoty.…»

10 m-ce temu Administrator

wyświetl
Czym naprawdę jest świętość ...? Pora obnażyć stereotyp myślenia :) wspinać się czy schodzić? Do raju nie wchodzi się jutro ani pojutrze, ani za dziesięć lat: wchodzi się tam dzisiaj,... kiedy…»

10 m-ce temu Administrator

wyświetl
"caritas" to nie jest "miłosierdzie", ordo caritatis jest "porządkiem miłowania",  w ramach tej zasady: najpierw są najbliżsi, rodzina, później naród, później inni.[...] Chrześcijański porządek miłości…»

11 m-ce temu Administrator

wyświetl
Zmartwychwstał Pan i żyje dziś ! blaskiem jaśnieje noc Nie umrę, nie lecz będę żył, Pan okazał swą moc Krzyż to jest brama Pana, jeśli chcesz przez nią wejdź Zbliżmy się do ołtarza, Bogu oddajmy cześć.…»

11 m-ce temu Administrator

wyświetl
Z dzienniczka św. Faustyny O Boże mój Gdy patrzę w przyszłość ogarnia mnie trwoga, Ale po cóż zagłębiać się w przyszłości? Dla mnie jest tylko chwila obecna droga, Bo przyszłość może w duszy…»

1 lat temu Admin Betania

wyświetl
Mamy już Nowy Rok! i nadal nie widać wojska na ulicach. Tramwaje i autobusy jeżdżą normalnie. Cena benzyny spada. Dzieci pójdą do szkoły zgodnie z wolą Rodziców, a nie Kluzikowej. Niesiołowski dalej,…»