obraz

1 m-ce temu Administrator

wyświetl
      Powstań, świeć, Jeruzalem, bo przyszło twe światło i chwała Pańska rozbłyska nad tobą. Bo oto ciemność okrywa ziemię i gęsty mrok spowija ludy, a ponad tobą jaśnieje Pan, i Jego chwała jawi się…»

4 m-ce temu Administrator

wyświetl
MODLITWA ZA OJCZYZNĘ KS. PIOTRA SKARGI Boże, Rządco i Panie narodów, z ręki i karności Twojej racz nas nie wypuszczać, a za przyczyną Najświętszej Panny, Królowej naszej, błogosław Ojczyźnie naszej,…»

6 m-ce temu Administrator

wyświetl
LITANIA. NARODU POLSKIEGO.  Kyrie, elejson, Chryste, elejson, Kyrie, elejson. Chryste, usłysz nas, Chryste, wysłuchaj nas. Ojcze z nieba, Boże, zmiłuj się nad nami. Synu Odkupicielu świata, Boże, zmiłuj…»

9 m-ce temu Administrator

wyświetl
Czym naprawdę jest świętość ...? Pora obnażyć stereotyp myślenia :) wspinać się czy schodzić? Do raju nie wchodzi się jutro ani pojutrze, ani za dziesięć lat: wchodzi się tam dzisiaj,... kiedy jest się…»

10 m-ce temu Administrator

wyświetl
Przez pojednanie ze sobà,bliźnim i Bogiem przygotujmy nasze serca na spotkanie ze Zmartwychwstałym Panem. Niechaj On sam Chwalebny i Radosny nawiedzi nasze serca, by Jego Pokój z naszych serc wylewał…»

11 m-ce temu Administrator

wyświetl
57 Wszystkie Pańskie dzieła, błogosławcie Pana, chwalcie i wywyższajcie Go na wieki! 58 Aniołowie Pańscy, błogosławcie Pana, chwalcie i wywyższajcie Go na wieki! 59 Niebiosa, błogosławcie Pana, ... chwalcie…»

1 lat temu Administrator

wyświetl
  48 Jam jest chleb życia. 49 Ojcowie wasi jedli mannę na pustyni i pomarli. 50 To jest chleb, który z nieba zstępuje: kto go spożywa, nie umrze. 51 Ja jestem chlebem żywym, który zstąpił z nieba. Jeśli…»

1 lat temu Administrator

wyświetl
Polscy Bandyci Za carskich czasów, wiemy to sami Byliśmy zwani wciąż bandytami Każdy, kto Polskę ukochał szczerze... Kto pragnął zostać przy polskiej wierze, Kto…»

1 lat temu Administrator

wyświetl
 RODZICE, BŁOGOSŁAWCIE SWOJE DZIECI Rodzice są bramą wieczności dla swych dzieci, zaś Boże błogosławieństwo zawsze spływa na nas przez ojca i matkęmówił egzorcysta ojciec Bogusław Jaworowski MSF,…»

1 lat temu Administrator

wyświetl
Do kraju tego, gdzie kruszynę chleba Podnoszą z ziemi przez uszanowanie Dla darów Nieba... Tęskno mi, Panie... Do kraju tego, gdzie winą jest dużą Popsować gniazdo na gruszy bocianie, Bo wszystkim służą...…»

1 lat temu Administrator

wyświetl
Panie jeszcze nie teraz ! Jest mnóstwo grzeszników, którzy chętnie przyznają całkowitą rację temu, co zostało dotychczas powiedziane: że mianowicie nie ma drogi bezpieczniejszej niż droga cnoty.…»

1 lat temu Administrator

wyświetl
"caritas" to nie jest "miłosierdzie", ordo caritatis jest "porządkiem miłowania",  w ramach tej zasady: najpierw są najbliżsi, rodzina, później naród, później inni.[...] Chrześcijański porządek miłości…»

1 lat temu Administrator

wyświetl
Z dzienniczka św. Faustyny O Boże mój Gdy patrzę w przyszłość ogarnia mnie trwoga, Ale po cóż zagłębiać się w przyszłości? Dla mnie jest tylko chwila obecna droga, Bo przyszłość może w duszy…»

2 lat temu Admin Betania

wyświetl
Mamy już Nowy Rok! i nadal nie widać wojska na ulicach. Tramwaje i autobusy jeżdżą normalnie. Cena benzyny spada. Dzieci pójdą do szkoły zgodnie z wolą Rodziców, a nie Kluzikowej. Niesiołowski dalej,…»