obraz

Ksiądz Douglas Bazi: „Islamiści zabijają ludzi bez powodu. Niech świat dowie się, co się u nas dzieje!” 6 lat temu Administrator

< powrót do strony głównej

,,Ksiądz Douglas Bazi: „Islamiści zabijają ludzi bez powodu. Niech świat dowie się, co się u nas dzieje!” "
dodano: 2016-05-29 22:53:21
aktualizacja: 2016-05-29 22:53:21
liczba wyświetleń: 1609

Islamiści zabijają ludzi bez powodu, (...) chcą nas zniewolić! Przestańcie! Mamy rok 2016! Proszę, opowiedzcie naszą historię. Niech świat dowie się, co się u nas dzieje - wołał chadejski kapłan podczas spotkania z grupą wiernych w kościele Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Orangevale .


Islamiści zabijają ludzi bez powodu, (...) chcą nas zniewolić! Przestańcie! Mamy rok 2016! Proszę, opowiedzcie naszą historię. Niech świat dowie się, co się u nas dzieje - wołał chadejski kapłan podczas spotkania z grupą wiernych w kościele Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Orangevale.

W 2006 roku ksiądz Douglas Bazi został porwany, był torturowany oraz przeżył dwa zamachy bombowe.

 

Zniszczyli mój samochód, wysadzili na moich oczach nasz kościół. Postrzelili mnie z kałasznikowa w nogę, kula wciąż w niej tkwi. Zostałem porwany i przetrzymywany przez dziewięć dnidaje świadectwo chaldejski kapłan.

 

Poza tymi doświadczeniami ksiądz Bazi był regularnie prześladowany, obrzucany inwektywami i dyskryminowany społecznie. Wie co oznacza terror ze strony ISIS i muzułmańskich fundamentalistów.

 

Z rąk muzułmanów udało mu się wyrwać, dzięki okupowi wpłaconemu przez wiernych z parafii.

 

Miałem sporo szczęściawyznaje.

 

Irak, który jak podkreśla jest „kolebką chrześcijaństwa” obecnie jest miejscem, gdzie bycie chrześcijaninem jest „ponad ludzkie siły”. Liczba chrześcijan w Iraku na przestrzeni ostatnich trzynastu lat z 2 milionów spadła do niecałych 200 tysięcy.

 

Może najwyższa pora, żeby mainstream zamiast nieustannie wałkować spaloną „kukłę Żyda” we Wrocławiu, zainteresował się mordowanymi chrześcijanami, będącymi ofiarami muzułmańskich bojowników i imperialistycznych, żydowsko-amerykańskich zagrywek oraz palonych świątyniach katolickich, gdzie giną niewinni wierni Chrystusa, co na przykład wydarzyło się w czerwcu 2015 roku w Tabdze nad Jeziorem Tyberiadzkim.

Zródło : http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/6872-ksiadz-douglas-bazi-islamisci-zabijaja-ludzi-bez-powodu-niech-swiat-dowie-sie-co-sie-u-nas-dzieje

 

 

 

Zaloguj się

Udostępnij post na Facebooku

Inne artykuły

„Dom” w Libanieczytaj więcej »

Ks. Grzegorz Śniadoch: Zbliżają się czasy ostateczne. Musimy zachować Wiarę i moralność katolicką!czytaj więcej »

Chrayzmatyczna modlitwa o uwolnienie i uzdrowienieczytaj więcej »

Świadectwa które budujączytaj więcej »

Noc zesłania Ducha Sw. Łódżczytaj więcej »

Tajemnica fatimska oczami naukowców i Ojców Kościoła.czytaj więcej »

Pełne, zdecydowania, ale i zatroskania słowa naszej Premier.czytaj więcej »

Akt oddania i zawierzenia św. Józefowi.czytaj więcej »