obraz

Niech teraz ten co powstrzymuje ustąpi miejsca, wówczas ukaże się niegodziwiec 5 lat temu Administrator

< powrót do strony głównej

,,Niech teraz ten co powstrzymuje ustąpi miejsca, wówczas ukaże się niegodziwiec"
dodano: 2016-07-29 09:15:25
aktualizacja: 2016-08-16 09:03:39
liczba wyświetleń: 12818

Ks. Paweł Murziński : " Mam przekonanie, że abdykacja Benedykta XVI wypełnia proroctwo św. Pawła z 2 Listu do Tesaloniczan "ustąpi ten co go powstrzymuje" Jeśli tak to oznacza, że weszliśmy w proroczy tydzień czyli 7 letni okres w połowie którego zacznie się wielki ucisk, a więc wskazuje to  mniej-więcej na  jesień tego roku...Proroctwa przekazują pewną kolejność wydarzeń : oczyszczenie narodu wybranego Polski, apokaliptyczna schizma w Kościele czyi oczyszczenie świątyni, nowy porządek świata czyli dziedziniec pogan.

 

2 List do Tesaloniczan
Okoliczności powtórnego przyjścia Chrystusa

1 W sprawie przyjścia Pana naszego Jezusa Chrystusa i naszego zgromadzenia się wokół Niego, prosimy was, bracia, 2 abyście się nie dali zbyt łatwo zachwiać w waszym rozumieniu ani zastraszyć bądź przez ducha, bądź przez mowę, bądź przez list, rzekomo od nas pochodzący, jakoby już nastawał dzień Pański. 3 Niech was w żaden sposób nikt nie zwodzi, bo [dzień ten nie nadejdzie], dopóki nie przyjdzie najpierw odstępstwo i nie objawi się człowiek grzechu, syn zatracenia, 4 który się sprzeciwia i wynosi ponad wszystko, co nazywa się Bogiem lub tym, co odbiera cześć, tak że zasiądzie w świątyni Boga dowodząc, że sam jest Bogiem. 5 Czy nie pamiętacie, jak mówiłem wam o tym, gdy wśród was przebywałem? 6 Wiecie, co go teraz powstrzymuje, aby objawił się w swoim czasie. 7 Albowiem już działa tajemnica bezbożności. Niech tylko ten, co teraz powstrzymuje, ustąpi miejsca, 8 wówczas ukaże się Niegodziwiec, którego Pan Jezus zgładzi tchnieniem swoich ust i wniwecz obróci [samym] objawieniem swego przyjścia.9 Pojawieniu się jego towarzyszyć będzie działanie szatana, z całą mocą, wśród znaków i fałszywych cudów, 10 [działanie] z wszelkim zwodzeniem ku nieprawości tych, którzy giną, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, aby dostąpić zbawienia. 11 Dlatego Bóg dopuszcza działanie na nich oszustwa, tak iż uwierzą kłamstwu, 12 aby byli osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, ale upodobali sobie nieprawość. 

Ks. Paweł Murziński : " Mam przekonanie, że abdykacja Benedykta XVI wypełnia proroctwo św. Pawła z 2 Listu do Tesaloniczan "ustąpi ten co go powstrzymuje"
Jeśeli tak to oznacza, że weszliśmy w proroczy tydzień czyli 7 letni okres w połowie którego zacznie się wielki ucisk, a więc wskazuje to  mniej-więcej na  jesień
tego roku...Proroctwa przekazują pewną kolejność wydarzeń : oczyszczenie narodu wybranego Polski, Apokaliptyczna schizma w Kościele czyli oczyszczenie świątyni, Nowy porządek świata czyli dziedziniec pogan. (....) Pan Bóg zapewni nam to co konieczne...czyli wyjściez nierządnicy w odpowiednim momencie i nie danie się zachipować bo tak to trzeba dzisiaj rozumieć.
Są to rzeczy które jak mówi apokalipsa wykluczają nas z księgi życia, a więc pytamy jak żyć ? Nie będziemy mogli kupić jedzenia, pójść do lekarza, płacić podatków.
Ale Pan Bóg i tu nas nie opuści..dał nam także odpowiedż : " A niewiasta, która ma skrzyda orła ucieka na pustanie, gdzie ma miejsce przygotowane od Boga i gdzie będzie żywiona " (osobiście zwróciłam uwagę na słowa : skrzydła orła)  A więc to co konieczne nam Pan Bóg zapewni w wymiarze duchowym i doczesnym....

" I DANO NIEWIEŚCIE DWA SKRZYDŁA ORŁA WIELKIEGO ABY LECIAŁA NA PUSTYNIE, NA MIEJSCE SWOJE " Obj.12-14

 


Zaloguj się

Udostępnij post na Facebooku

Inne artykuły

„Dom” w Libanieczytaj więcej »

Ks. Grzegorz Śniadoch: Zbliżają się czasy ostateczne. Musimy zachować Wiarę i moralność katolicką!czytaj więcej »

Ksiądz Douglas Bazi: „Islamiści zabijają ludzi bez powodu. Niech świat dowie się, co się u nas dzieje!” czytaj więcej »

Chrayzmatyczna modlitwa o uwolnienie i uzdrowienieczytaj więcej »

Świadectwa które budujączytaj więcej »

Noc zesłania Ducha Sw. Łódżczytaj więcej »

Tajemnica fatimska oczami naukowców i Ojców Kościoła.czytaj więcej »

Pełne, zdecydowania, ale i zatroskania słowa naszej Premier.czytaj więcej »