obraz

Forum Betania » Forum Betania » "RÓŻANIEC DO GRANIC" - WAŻNE

Forum Betania · "RÓŻANIEC DO GRANIC" - WAŻNE 2 tyg. temu

Przypominam, o tym bardzo ważnym wydarzeniu, kóre będzie miało miejsce 7 października przy granicach. Jeśli natomiast ktoś nie może przyjechać bardzo proszę o modlitwę na różańcu chodźby jedną część... Otoczmy Polskę modlitwą obraz

Konto anonimowe

2 tyg. temu
Pamiętamy, tylko szkoda że nie mogę być na naszej wschodniej granicy, bo wybieram się w tym dniu na "Dzień Pełen Łaski" z A. Szustakiem w roli głównej. Prośmy o pokój na świata.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
2 tyg. temu
Proponowałbym zostawić na ten dzień Szustaka i jego ''główną rolę''. Jeśli jest to modlitwa za ojczyznę to skupmy się najpierw w tym dniu na ojczyźnie...nie a nie na całym świecie i jego pokoju. jeśli pomożemy najpierw sobie czyli i naszej Polsce to potem i Polska przyczyni się do pokoju na świecie.
Podoba się : Arkadiusz Jędrak, Janka Justynowicz, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,

Konto anonimowe

2 tyg. temu
Nie chodzi o jego "główną role", a o to, że będzie to spotkanie uwielbienia Boga. A modlić się o ojczyznę można codziennie. Tak, masz racje, zawsze zaczyna się od siebie. W Polsce jednak nie dzieją się aż takie rzeczy, co w świecie. Głównym założeniem tego wydarzenia: "Różaniec Do Granic to projekt, którego głównym założeniem jest otoczenie całej Polski modlitwą różańcową. W święto Matki Bożej Różańcowej (7 października), na zakończenie obchodów 100. rocznicy objawień fatimskich, Polacy udadzą się na granice kraju, by modlić się o ratunek dla swojej Ojczyzny i całego świata"(źródło: https://stacja7.pl/z-kraju/rozaniec-granic-modlitwa-granic-mozliwosci/
obraz
http://www.rozaniecdogranic.pl/o-rozancu-do-granic)
obraz
Jak widzisz nie chodzi tu tylko o naszą ojczyznę.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
2 tyg. temu
Jestem sercem i różańcem z wami , choć po drugiej stronie granicy, ale trzeb z dwóch stron obraz
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
2 tyg. temu
Ojciec Szustak dywersant. Jakie to dominikańskie.... Niestety.
2 tyg. temu
Janko a o co chodzi z ojcem Szustakiem ? Nie słucham go od pewnego czasu bo ostatnim razem trochę negatywnie mnie zaskoczył tym co mówił o czasach końca dlatego nie otwieram jego linków by nie przeżywać potem...ale o krótką relację bym poprosiła..
2 tyg. temu
Ojciec Szustak Bogiem, youtube nałogiem. Celebryta pełną gębą obraz
2 tyg. temu
ale sa kapłani którzy ewangelizują przez youtube, to medium tylko, ważne dla mnie co mówi taki kapłan obraz
2 tyg. temu
Ojojoj... Przepraszam was wszystkich, ale dodając ten post nie chciałam wzbudzić burzy ani nikogo krytykować. Ja tylko zachęcam, przypominam i wzywam w tym dniu do modlitwy różańcowej. Im więcej nas będzie się modlić tym lepiej obraz A dlaczego? To chyba każdy sobie sam może odpowiedzieć... "Wiedzcie, że Zdrowaś Maryjo to modlitwa najpiękniejsza ze wszystkich po Ojcze nasz, to najpiękniejsze gratulacje, jakie możemy złożyć Maryi, te bowiem gratulacje Najwyższy kazał archaniołowi złożyć Jej, aby pozyskać Jej serce. [...] Zdrowaś Maryjo odmówione dobrze, to jest z uwagą, nabożeństwem i skromnością, według świętych jest wrogiem szatana, bo zmusza go do ucieczki, młotem, który go miażdży, uświęceniem duszy, radością aniołów, melodią predestynowanych, pieśnią Nowego Testamentu, przyjemnością Maryi i chwałą Trójcy Przenajświętszej".- św. Ludwik Maria Grignion de Montfort
Podoba się : Rafał, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
2 tyg. temu
Szkoda, że nie mam się z kim zabrać na granice, ale duchem i modlitwą na pewno będę obraz
2 tyg. temu
a tak w ogóle to nie wiem czy wiecie obraz http://szczecin.eska.pl/komunikacja/ze-szczecina-na-rozaniec-do-granic-pociagiem-za-zlotowke/577800
obraz
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
2 tyg. temu
jadę! obraz
2 tyg. temu
już jutro ! obraz http://cudajezusa.pl/w-polsce-czesciowemu-zniszczeniu-ulegna-miasta-przybrzezne-matka-boza-rozancowa-nasza-krolowa-ocali-polske-wszyscy-na-granice-bez-wymowek/
obraz
Ja mieszkam blisko morza....czy chodzi w tej przepowiedni o miasta nadmorskie ?
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 tyg. temu
Uwaga! Jeśli ktoś będzie chciał skorzystać z tej oferty REGIO biletów za złotówkę, a w kasie nie będą wiedzieli o co chodzi (co spotkało mnie dzisiaj) to trzeba się powołać na ofertę 141
Podoba się : niezalogowany użytkownik,
1 tyg. temu
1 tyg. temu
Kochani, taka prośba, aby osoby które nie mogą jechać pomodliły się o szczęśliwą drogę dla podróżujących

Konto anonimowe

1 tyg. temu
Decyzja zmieniona. Jakby ktoś chciał jechać(Serpelice)to mam wolne miejsca z Warszawy.
Podoba się : Janka Justynowicz, niezalogowany użytkownik,
1 tyg. temu

NA ZYWO obraz
https://www.youtube.com/watch?v=dlRD1zz3p5E
1 tyg. temu
Tak sobie właśnie pomyślałam: Polska ma ok 3500 km linii granicznej. W różańcu do granic wzięło udział ponad milion osób. To oznacza, gdyby rozstawić nas wszystkich biorących udział w tej modlitwie równomiernie po całej linii granicznej, to stalibyśmy obok siebie co 3,5 metra. Prawie moglibyśmy się wziąć za ręce! Polska prawie dosłownie została objęta różańcem. PIĘKNE. obraz
1 tyg. temu
No tak Janka, ale poza tym w modlitwie mogło uczestniczyć drugie tyle lub więcej osób których nikt nie liczył a oni też się liczą czasem nawet bardziej, którzy modlili się w kościołach i domach np. osoby starsze i chorzy.
1 tyg. temu

ŁEBA ZDAŁA EGZAMIN ! obraz
https://www.youtube.com/watch?v=NXT3yo3eTx0
1 tyg. temu
Cała racja w kilku zdaniach.
Podoba się : Rafał, Daniel G.,
załączniki:
do góry ↑

Dodaj odpowiedź

załącz pliki »