obraz

Forum Betania » Forum Spotkań i Wydarzeń » Osoby z warmińsko-mazurskiego

Forum Spotkań i Wydarzeń · Osoby z warmińsko-mazurskiego 7 m-ce temu

Witajcie obraz Jestem miłą, wesołą lecz pogubioną troszeczkę dziewczyną. Szukam osób z którymi mogłabym się zaprzyjaźnić. Od razu zaznaczam że nie szukam faceta bo już mam. Szukam ciekawych znajomości na lata powiem więcej - szukam przyjaciół bo bardzo mi ich brakuje. Pozdrawiam serdecznie obraz
8 m-ce temu
Witaj Emilko, życzę powodzenia, jeśli będę mogła kiedyś się na coś przydać to z jestem obraz
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
4 m-ce temu
Witajcie,czy sa tu z województwa warmińsko-mazurskiego chłopacy dla których ważne są wartości rodzinne oraz wartości chrześcijańskie . Chcący się poznać i szukający drugiej połówki.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
do góry ↑

Dodaj odpowiedź

załącz pliki »