obraz

Forum Betania » Forum Betania » Współżycie przed ślubem

Forum Betania · Współżycie przed ślubem 3 m-ce temu

Drodzy Państwo, teraz bardzo dużo mówi się w kościołach o czystości przedmałżeńskiej. Mama tak mnie wychowała, że posłuchałam jej rad i nie poszłam do łóżka ze swoim pierwszym i jedynym chłopakiem. Chłopak oczywiście odszedł po 6 miesiącach związku. Teraz jestem od 5 lat sama. I bardzo żałuję i do końca życia pewnie będę żałowała, że nie poszłam z nim do łóżka. Teraz sytuacja wygląda tak, że mam w czerwcu 29 lat, jestem oczywiście sama nie mam najmniejszych szans na zmianę swojej sytuacji życiowej, bardzo marzę, by zostać mamą, prawdziwą nie adopcyjną, ponieważ nie ma nic piękniejszego niż trzymać w ręku swoje własne dziecko, oczywiście zostanę starą panną ponieważ nie mam powodzenia i jestem normalnie w świecie nie atrakcyjna. Podobają mi się jak każdej dziewczynie wysocy mężczyźni, niskiego nie chcę i nie wyobrażam sobie mieć takiego, a to dlatego, że niscy mężczyźni zawsze mnie upokarzali i poniżali, a od tych wysokich przeważnie doznawałam ciepła i serdeczności, mój niski ojciec całe życie bardzo źle traktował mnie i moją mamę. Na wysokiego bruneta oczywiście nie mam szans, ponieważ jestem karzełkiem i nie wierzę , że taki atrakcyjny mężczyzna drugi raz zwróci na mnie uwagę (mój chłopak miał 193), nie wyobrażam sobie iść do łóżka z niskim mężczyzną, tak jak wysoki mężczyzna nie wyobraża sobie iść do łóżka z niską kobietą. Żyję ze świadomością, że nie mam prawa zostać matką i urodzić dziecko. Żyję przekonana, że Bóg a jest on mężczyzną, ponieważ mówi się ten Bóg, a nie ono. Teraz wiem, że dziewictwo trzymać do 30 nie warto. O niczym tak nie marzę jak o współżyciu z mężczyną który nie będzie się mnie brzydził. NIe ważne, że mam długie włosy, duży biust, jestem szczupłą, ważne, że jestem , drogie dziewczyny mężczyźni tak samo jak kobiety patrzą wyłącznie na wygląd nie na charakter, słyszaam wiele razy od wykształconych facetów, że kobieta może być głupia, ale musi być ładna. Żałuję i będę żałowała, że nie uprawiałam seksu z moim byłym, któremu moja brzydka twarz i niski wzrost nie przeszkadzał. Teraz z życia nie mam zupełnie nic, nigdy nie poczuję co to znaczy seks, chyba, że za niego zapłacę bardzo dużo pieniędzy. Jeżeli dziewczyny jesteście macie już około 30 i nie chcecie do końca życia być dziewicami to nie zastanawiajcie się. Ja też modliłam się do św Józefa, do św Rity do ś Judy Tadeusza od spraw beznadziejnych - dzisiaj jestm sama i muszę sięgodzić z tym, że tak będzie do końca życia, nie warto było, teraz zamiast faceta i dziecka mam myśli samobójcze. TO NIE JEST ŻART I PROWOKACJA>>>
4 m-ce temu
Modlitwa może dopomóc, a nie magicznym sposobem znaleźć. Być może szukasz tam gdzie nie trzeba, albo zbytnio nakręcasz się przy początkowych spotkaniach, a uwierz, że to potrafi odstraszyć... Temat jest bardzo szeroki, a jedynie zdrowe więzi i poczucie wartości może Ci pomóc
Podoba się : Sylwia Sylwia, Lucjan Piekutowski, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
4 m-ce temu
Bardzo smutne jest to, że namawiasz kobiety do grzechu. To jest bardzo złe i lepiej zaprzestań takich praktyk. Nie traktuj też modlitwy jako sprawdzonego sposobu na wszystko, bo do niej trzeba wiary. Zaufaj Panu Bogu, a On Ci da szczęście. Służę rozmową w razie czego. Z Panem Bogiem, Siostro!
Podoba się : Krystian B, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
4 m-ce temu
https://milujciesie.org.pl/demony-seksu.html
obraz
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
4 m-ce temu
https://milujciesie.org.pl/dziewczyna-i-chlopak-przyjazn-czy-seks.html
obraz
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
4 m-ce temu
https://milujciesie.org.pl/czystosc-droga-milosci.html
obraz
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
4 m-ce temu
Polecam zaglądnąć do linków.
Podoba się : , niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
4 m-ce temu
Natalio, to nie we wzroście tkwi problem. Jeżeli sami nie będziemy mieli poczucia, że jesteśmy wartościowi mimo takich czy innych ułomności (a każdy je ma), to dlaczego ktoś inny ma tę wartość w nas dostrzec. Jeżeli chłopak odszedł, bo nie chciał czekać, nie cenił takich samych wartości, co ty, to dobrze, że sobie poszedł. Jaką masz pewność, że zostałby z tobą, gdybyś zgodziła się na współżycie? Życie i doświadczenie wielu kobiet pokazuje, że mężczyźni zostawiają kobiety, które zgadzały się na wszystko deptając przy tym swoje przekonania. Przeczytałam kiedyś w Pieśni nad Pieśniami: "Ogrodem zamkniętym jesteś siostro ma oblubienico. Ogrodem zaminiętym, źródłem zapieczętowanym (PnP 4,12). Zaczęłam medytować, co to znaczy. Ogród (kobieta) stworzony przez Pana Boga jest gotowy, pełny. Kobieta otrzymała tylko jedno zadanie do wykonania – odkryć go w sobie. Tymczasem często kobiety nie akceptują siebie takimi, jakie są. Nie podoba im się to, co widzą w lustrze. Chcą być inne i większość ich życia polega na szukaniu na zewnątrz tego, co mogą znaleźć jedynie w swojej duszy. To tak jakby kobieta stojąc przy ogrodzeniu swojego ogrodu, była odwrócona do niego plecami i patrzyła na sąsiedni ogród, czyli porównywała się nieustannie z inną kobietę. Podziwia, jakie tamta ma kwiaty, jakie piękne rabatki, przycięte krzewy. Nie widzi natomiast, co ma u siebie. Wystarczy się tylko odwrócić, spojrzeć na swój ogród i zacząć po nim spacerować, tzn. poznawać siebie, swoje ciało, potrzeby, marzenia, swój temperament i osobowość. Może kobieta nie znajdzie tego wszystkiego, co posiada sąsiadka, ale na pewno odkryje w sobie rzeczy, których tamta nigdy nie miała, a nawet nie widziała na oczy. Kobieta powinna ciągle przypominać sobie, że nie ma dwóch takich samych ogrodów, że każda kobieta jest inna, ale pomimo tego w każdej znajduje się coś wartościowego. Musi odkryć, co w niej pachnie i przyciąga innych swoim zapachem. Przechadzanie się kobiety po swoim ogrodzie jest drogą od skupiania się na tym, czego ona nie posiada, do ucieszenia się tym, czym została obdarowana.Jeśli kobieta odkryje, że jest gotowym, zadbanym ogrodem, to wylewają się z niego zapachy olejków, pachnących owoców i kwiatów. Z kobiety wylewa się zapach życia. I właśnie to przyciąga Oblubieńca. Tylko pogodzona ze sobą kobieta, która potrafi ucieszyć się z tego, jaka jest, stanie się życiodajna i ożywcza dla innych. Zacznie przyciągać do siebie ludzi, bo dobrze będą się czuli w jej towarzystwie. Natalio, zacznij odkrywać siebie, a zobaczysz, co się z tobą będzie działoobraz
Podoba się : Krystian B, Andrzej, , niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,

Konto anonimowe

4 m-ce temu
Droga Sylwio. ale ja nie uważam siebie za brzydką, nawet przeciwnie nie widzę w lustrze brzydkiej kobiety, natomiast mężczyżni widzą we mnie bardzo brzydką osobę, wielu mi to powiedziało wprost nawet kolega z liceum, mając 20 lat zaczęłam jeździć na zabawy, kończyło się tym , że stałąm przy ścianie i patrzyłam jak inni się bawią, jak koleżanki są podrywane, potem szukałam chłopaka, na 34 mężczyzn każdy powiedział mi że jestem brzydka, poważnie mówię, jak w takiej sytuacji mam myśleć o sobie pozytywnie, raczej na pewno się nie da, to mężczyźni spowodowali, że chodzę od 8 lat do psychologa, który mimo moich próśb by pomógł mi pogodzić się z samotnością, mówi, że nie powinnam się z tym godzić, że powinnam walczyć o swoje marzenia, jak mam o nie walczyć, gdy słyszę, że jestem brzydka, tak nie podobają mi się niscy mężczyźni, ale to włąśnie niscy powiedzili mi, że jestem brzydka, żaden wysoki do tej pory tego nie zrobił, to niscy nazywali mnie karłem pokraką, przedtem nie miałąm kompleksu wzrostiu przy 159 cm
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
4 m-ce temu
Jak możesz się sugerować czymś takim jak wzrost oceniającego? Czytając Twoje wypowiedzi mam wrażenie, że nie potrafisz myśleć dojrzale, tylko opinie jakichś infantylnych chłopców robią na Tobie wrażenie. I ja rozumiem, że może istnieć jakieś skojarzenie z niskimi, że to boli, ale jeśli będziesz tak do tego cały czas podchodzić to żaden psycholog Cię z tego nie wyrwie. Znaj swoją wartość, bo po Twoim podejściu po miłości już widzę, że będziesz miała ciężko ją znaleźć, bo takie nastawienie skreśla Twoje szanse na znalezienie kogoś normalnego. Poza wszystkim, polecam zwrócić się do Boga z tym.
Podoba się : Sylwia Sylwia, Edyta, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
4 m-ce temu
gdyby cie kochał to nie odszedł by od ciebie a to ze jestes brzydka wedłuf ciebie i tych paru wybranych osób kturzy mogli to powiedziec w złosiwosci tak działa szatan to on wmawia ci ze jestes Brzydka bo znam dziewczyny które jedna miał ksywe mis stodoła tak była brzydka i znalazła miłosc druga takze znalazła miłosc i jeszcze jej facet był o nia zazdrosny żeby to było o co jedyna wada to możesz mieć paskudny charakter i dla tego nie możesz znalesc miłości ale na to takze jest rada pros jezusa by zmienił twuj charakter
4 m-ce temu
Natalio, pisząc o pięknie kobiety nie miałam na myśli tylko wyglądu fizycznego, a ty cały czas tylko o nim mówisz. Nie chcesz, żeby oceniano cię po wyglądzie, ale dokładnie tak samo (czyli po wyglądzie) oceniasz mężczyzn, więc to chyba nie jest do końca sprawiedliwe? Terapia trwająca 8 lat? To trochę za długo - albo metoda terapii albo osoba terapeuty nie jest odpowiednia dla ciebie, dlatego terapia nie przynosi pożądanych efektów. Pomyśl, czy nie warto byłoby coś zmienić w tym zakresie. Zgadzam się z tym, co napisał Andrzej.
Podoba się : Andrzej, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,

Konto anonimowe

4 m-ce temu
Nie ma mężczyzn i kobiet dla których wygląd zewnętrzny jest mniej ważny niż charakter. Gdy ktoś mów, że może pokochać kobietę brzydką, ale dobrą kłamię wiem to z mojego doświadczenia. Dla kobiet też jest ważny wygląd żądna kobieta nie pójdzie do łóżka z garbatym, jednocześnie kulawym i odrażająco brzydkim dobrym mężczyznąnie ma cudów, każdy facet zostawi kobietę, gdy ta u;egnie wypadkowi i trafi na wózek, kobiety są bardzieh uczuciowe i one nie zosatwią chorego partnera, one poświęcą się, ale w drugą stronę to nie działą mam przykład swojej rodzinie, a teraz pytanie dla panó, chcecie mieć brzydką ale bardzo religijnąmądrą dobrą kobiete, czy lepsza jest puszczalska, głupia, taka która zdradza, lae jest ładna proszę o sczerą odpowiedź

Konto anonimowe

4 m-ce temu
ja też jestem psychologiem skończyłam UAM
4 m-ce temu
Poddaję się - postawiłaś tezę i za wszelką cenę chcesz udowodnić, że jest tak, jak mówisz. Nie dopuszczasz do siebie myśli, że może być inaczej. Natalio, jaki miałaś w ogóle cel pisząc tego posta? Co chciałaś nim osiągnąć? Z twoich wiadomości kipi złość i frustracja. Zdajesz sobie sprawę z tego, że takimi poglądami na dzień dobry palisz za sobą mosty i tylko dodatkowo zrażasz mężczyzn do siebie?

Konto anonimowe

4 m-ce temu
Pani Profesor Uniwersytetu Adama Mickiewicza, czyli osoba bardzo wykształcona nie wolno operować nazwiskami powiedział nam na wykładzie z etyki, że In Vito to ukłon Boga dla ludzi, gdyż IN VITRO wymyłił sam BÓG natchnął człowieka, który to wymyślił, gdyby Bogu nie podobało się IN VITRO nie pozwoliłby, żeby takie cośpojawiło się na świcie , czy dIecko nawet to z próbówki to dziecko szatana ??? NIe bójci się odpowiedzieć na powyższe pytanie Bóg który jest wszechmocny nie zatrzymał IN VITRO dlaczego, nas na psychologii uczyli dlaczego na świecie jest tyle nieszczęść, dlaczego powstał obóz AUSCHWITZ największy cmentarz na świecie, ja znam odpowiedz na to pytanie CZy wy na nie znacie odpowiedź, czy zastanawialiście się nad odpowiedzią na to pytanie, dlaczego WSzechmocny Bóg nie zatrzymał ręki esesmanów, ja wiem dlaczego, i na pewno odpowiedz, że Bóg dał ludziom włąsną wolę nie jest odpowiedzią na to pytabie nie jest prawidłową odpowiedxzią, jak myślicie dkaczego Bóg zabiera małym dzieciom matki i je uśmierca, dlaczego są wypadki, katastrofy, teraz na psychologii uczą to i nie tylko na psychologii, ale na większości kierunków stidiów gdzie jest przedmiot zwany etyką
4 m-ce temu
Matko, co to za podejście? Jak wyglądała Twoja modlitwa do tego Wszechmogącego o dobrego męża skoro Ty Go oskarżasz o całe zło? Właśnie wolna wola jest odpowiedzią na to. Jego doskonała miłość do nas pozwala mu robić nam co chcemy, ale nie zostawia tych, którzy Go o coś proszą. In-vitro jest wymysłem człowieka i tylko jego. Podobną argumentację stosują ci, którzy pytają, kto stworzył zło i Szatana, skoro Bóg jest stwórcą wszystkiego. Odnoszę wrażenie, że wylewasz tutaj swoją frustrację i usilnie chcesz dać do zrozumienia, że testowanie seksualne partnerów przed ślubem jest receptą na miłość. Wciąż wypominasz sobie tamtą "straconą" sytuację do "czegoś" i jesteś pewna, że to był ten moment. Nie studiuję, ani nie będę studiował psychologii, ale wiem, że zatracanie się w takim mniemaniu wcale do szczęścia nie prowadzi. Poza tym, proszę nie dawaj antyświadectwa. "Kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą, temu byłoby lepiej uwiązać kamień młyński u szyi i wrzucić go w morze." Marka 9, 42
Podoba się : Sylwia Sylwia, Edyta, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,

Konto anonimowe

4 m-ce temu
Czy nie umiesz pisać własnymi słowami, tylko musisz cytować?Napisz wszystko swoimi słowami mnie interesuję co ty myślisz, a nie co myśli ten kto podał ren cytat,
4 m-ce temu
Aha, jesteś na chrześcijańskim portalu randkowym, modliłaś się kilka lat o męża, a Słowo Boże Cię nie interesuje. O czym my rozmawiamy?
Podoba się : Sylwia Sylwia, , Edyta, Edward DURBAJŁO, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,

Konto anonimowe

4 m-ce temu
Piszę z jeszcze dwoma psychologami książkę ,,My i nasz BÓG - dlaczego ludzie uważają, że BÓG jest i dlaczego uważają, że Boga nie ma,, W książce jest rozdział Bóg i kobieta, moi koledzy są ateistami ja jestem na pograniczu, i nie umiem z nimi walczyć nie wiem, jakich argumentów użyć, dlaczego Bóg jest i jeżeli jest to czy ingeruje w życie ludzi, proszę przyczyńcie się do rozwoju psychologii współczesnej i piszcie dlaczego waszym zdaniem jest i dlaczego jest sprawiedliwy, każdy argumnet bardzo mile widziany,

Konto anonimowe

4 m-ce temu
Bóg i kobieta to rozdział w którym próbujemy odpowiedzieć na pytanie dlaczego Bóg stworzył brzydką kobietę i czy operację plastyczne to natchnienie Boga, czy bez operacji plastycznych można z brzydkiej kobiety zrobić piękną kobietę, czy Bóg kocha brzydkich ludzi, jeżeli ich kocha to dlaczego są oni brzydcy
4 m-ce temu
Tak, pisanie książki o Bogu z ateistami jest naprawdę dobrym posunięciem. Moją radą jest zaprzestać takich praktyk. Bóg nie jest od udowadniania, tylko od doświadczania.
Podoba się : Sylwia Sylwia, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
4 m-ce temu
Co to za rozważania w ogóle? W życiu tak dziecinnych rozkmin nie czytałem. Przecież to jest kompletnie infantylne. rozumowanie na poziomie dziecka. Przecież w tym w ogóle nie o to chodzi. Dlaczego starasz się postrzegać idealnego Boga przez pryzmat nieidealnego świata?
4 m-ce temu
A jednak ten post jest prowokacją. Szkoda słów...
Podoba się : Andrzej, Edyta, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,

Konto anonimowe

4 m-ce temu
Słowo Boże bardzo mnie interesuję ale słowo bezpośrednio od Boga bezpośrednio dla mnie ksiądz nawet papież nie jest Bogiem a dla ciebie jest??? Ksiądz może być omylny i jeszcze jedno kto napisał według ciebie biblię BÓG czy księża, nie słyszałeś że jest wielu wybranych mało powołanych, a książka napisana z ateistami jest po to by pokazać dwa różne światy i dwa różne poglądy, ty byś umiał podać rękę ateiście porozmaiwać z nim o Bogu, może dzięki tobie albo wam ateista przestał by być ateistą, wielu ateistów bardzo chce uwierzyć w Boga, ale coś ich blokuje, jak mi przysyłasz filmiki to ja ci też polecę książkę to jest droga przez ciernie, tam jest pokazane, , że faktycznie Bóg pokazuje swoje miłosierdzie i jest tam prawdziwy cud i jestem ciekawa dlaczego ta kisążka nie jest jeszcze lekturą szkolną dla liceum i technikum

Konto anonimowe

4 m-ce temu
A co ja bym miała z tego, żeby was sprowokować, po co miałabym to robić, przecież nie mam z tego żadnych korzyszci majątkowych, ja nie każę wam przestać wierzyć, trylo chcę byście mi pomogli pisąc książkę do kogo mam się zgłosić z tym zgłąszam się doo ludzi świeckich, moi koledzy rozmawiają z ateistami ja rozmawiam z ludzmi różnych wyznać, w tym przypadku z katolikami
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
4 m-ce temu
Nie mam pojęcia jakiego Boga szukasz, gdy czytam Twoje poglądy. Nie musisz mieć z tego korzyści majątkowych. W ogóle, nie widzę już żadnego sensu tej całej rozmowy. Jesteś prawdopodobnie bardzo zagubioną osobą i masz mocno wykrzywiony pogląd na Boga, Kościół i miłość. Mam nadzieję, że odnajdziesz kiedyś tego prawdziwego Boga. Tego Ci życzę i z serca błogosławię. Z Panem Bogiem!
4 m-ce temu
Najpierw piszesz niby o swoich problemach, a potem nagle okazuje się, że piszesz książkę psychologiczną. Trzeba było od razu o tym napisać, że potrzebujesz dyskusji w tym temacie, a nie jakąś bajeczkę sprzedawać. Jak potem ludzie mają ufać tobie jako psychologowi?
Podoba się : Andrzej, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,

Konto anonimowe

4 m-ce temu
Pani Sylwio a czy jedno przeczy drugiemu, jeżeli tak to dlaczego, jestem psychologiem mam problemy jak każdy człowiek na tej ziemi nawet psychologowie mają problemy, a książkę piszę bo intersuję mnie temat Boga i to bardzo mnie intersuję, to jest wolny kraj i jak ktoś chcę pisać książkę to ją napiszę i ją wyda i uważam, że będziemy mieli bardzo wielu czytelników bo ludzi nawet tych niewykształconych interesuję stwórca jakoby by on nie był, tymczasem nikt nie rodzi się ateistą i nikt nie rodzi się katolikiem, to świat i ludzi kreują nasze postrzeganie na stwórcę, ja się nie boję z wami rozmawiać ja nie boję się nawet przyjąć waszych argumentów, ja nie uważam, by rozmowa o Bogu był abez sensu, dlaczego Andrzej jeżęli jets takim katolikiem nie chcę naśladować Jezusa i Jana Pawła II, Jezus i Karol Wojtyła nie bal się rozmaiwać o Bogu , nauczali, ale robili to w sposób mądry i zrozumiały, papież nie bał się wejść do cerkwi, nie bał się rozmawiać z Buddystami i muzułamanami chociaż liczył się z tym, że katolicy różnie będą na to patrzyli, papież nie gardził ateistami, wielu przekonał do swojej wiary, ale przekonał ich ponieważ użył wspaniałych i mądrych argumentów, i dlatego zyskał szacunek i miliarda ludzi nie koniecznie katolików, daltego bgdy odchodził z tego świata wyznawcy wszystkich religii midlili się za niego, dlatego go pokochali, bo nie bał się rozmawiać, miał własne zdanie i nie bał się je wypowiadać, tak taki człowiek jest człowiekiem przez duże CZ i faktycznie on zasługuje sobie na to, by powiedzieć o nim święty, kochany, dobry, a przedewszystkim mądry (:

Konto anonimowe

4 m-ce temu
Do Andrzeja, ja wysłucham filmu, który mi wysłałeś, zrobię to z przyjemnością, a ty przeczytaj kisażę Pani Danieli B ,,MOja droga przez ciernie,, to jest przesłanie że Bóg jednak istnieje i mimo wszystko ingeruje w życie człowieka, wielu ateistów nawróciło się dzięki drodzę przez ciernię i jest tam odpowiedz dlaczego na świecie jest tyle niesprwiedliwości, jeżeli się nie boicie i jesteście odważni przeczytajcie powyższą książkę do końca, ale nie środek koniec Bóg przeciwstawaia się szatanowi, akcja ma miejsce w 22 wieku, gdy światem rządzi ateizm, ciekawe kto zrozumie zdanie LOS PRZEGRAŁM Z CZŁOWIEKIEM KTÓRY RAKN BARDZO CHCIAŁ ŻYĆ I BYĆ KOCHANYM, JEDNAK ŻADNE ŻYCIE NIE JEST BEZ SENSU< ŻADNE CIERPIENIE NIE JEST NIEPOTRZEBNE > ksiażka opowiada o dziewczynce która rodzi się bez rąk i nóg jest nie widoma, rodzi się w rodznie królewskiej rodzice nie chcą jej wychować wyworzą ją do wsi, gdzie pewna kobieta ma pilnować by dziewczynka umarła, ale dziewczynka żyję, w npewnych okolicznościach wraca do domu, nie widzi, ale czuę pomaga innym dzięki niej lekarze rezygnują z eutanazji, dzięki niej kobieta która chciałą usunąć dziecko rezygnuje z aborcji. GDy dziewczynkanjest już dorosłą kobietą uśwadamia sobie, że pomogła już wszystkim uleczyła ateistyczny kraj, uważą że może już odejść z tego świata chce popełnić samobójstwo i wtedy luydzie którym pomogła pomagają jej, dająjej wsparcie pomoc. KIsążka kończy się tym, że ona faktycznie umiera, tylko w chwili śmierci ma już 120 lat, przeżyłą swoich zdrowych rówieśników, mało tego w chwili śmierci są przy niej jej własne dzieci dwie córki i syn jej mąż już wtedy nie żyje ale to nie jest najważniejsze najważniejsze, że umiera świadomie,, bezboleśnie i kończy swoje życie jako zdrowa i ... całkowiecie sprawna fizycznie osoba, chodzi po plaży o własnych nogach nie protezach, we własnych rekach, nie protezach trzyma swoją prawnuczkę, a z oczów lecą jej łzy, ponieważ , na własne oczy widzi zachód słońca, czy stał się cud, że widzi i chodzi... Ludzie dochodzą do wnisku, że świat jest tak bardzo zniszczony, że już bardziej znieszczyć się go nie da. Czy ktośz was odpowie kim była naprawdę dziewczyka ... po co Bóg ją stworzył i czy jakie to ma pzresłnie

Konto anonimowe

4 m-ce temu
Kto odpowie kim jest dziewczynka i po co przyszła na świat i dlaczego ksiażka ma tytuł taki jaki ma jeszcze jedno książka jest napisana prostymi słowami, ma dedykację , specjalną dedykację DLA WSZYSTKICH LUDZI NA CAŁYM ŚWIECIE I DLA KAŻDEGO CZŁOWIEKA Z OSOBNA, DLA LUDZI, KTÓRZY MYŚLĄ, ŻE ŻYCIE JEST BEZ SENSU , JEJ ŻYCIE TEŻ MIAŁO BYĆ BEZ SENSU, ALE ONA WALCZYŁĄ BY TEN SENS ODNALEŚĆ, WALCZYŁA Z CZYMŚ CO Z GÓRY JEST SKAZANE NA NIEPOWIODZENIE, WALCZYŁA I WYGRAŁA !!! JESZCZE JEDNO JA OCZYWIŚCIE TEJ KSIĄŻKI NIE NAPIAŁAM ZROBIŁA TO NIEDOSZŁA SAKMOBÓJCZYNI, KOBIETA KTÓRA PRZĘŻYŁA AUSCHWITZ I MA WIELKIE DOŚWAIDCZENIE ŻYCIOWE I PISZĄC SWOJĄ KSIAŻKĘ ODNALAZŁA BOGA Z WALCZĄCEJ ATEISTKI STAŁĄ SIĘ ZAGORZAŁĄ WIELBICIELJKĄ BOGA DLACZEGO PISZĄC TĄ KSIĄŻKĘ UWIERZYŁA W NIEGO, PONIEWAŻ UŚWIADOMIŁĄ SOBIE, ŻE TA OPWOIEŚC SAMA W SOBIE PZRECZY ATEIZMOWI, GŁOWNA BOHATERKA WYPOWAIDA SŁOWA, JA NIE CHCĘ BYŚ USÓWAŁĄ TO DZIECKO, NIE MÓWIĘ CZY TO JEST ZŁE CZY DOBRE, JA POPROSTU NIE CHCĘ BYŚ TO ROBIŁA, ALE GDY TO ZROBISZ I TAK BĘDĘ CIĘ KOCHAŁĄ, NIE AKCDEPTUJE TWOJEJ DECYZJI I NIGDY JEJ NIE ZAAKCDEPTUJE, ALE NIE WAŻNE CO ZROBISZ I TAK BĘDZIESZ DLA MNIE CZŁOWIEKIEM I TAK BĘDĘ CIĘ KOCHAŁA, BO JESTEŚ MOIM ... DOMYŚŁACIE SIĘ JAKIE SŁOWO PADA. DZIEWCZYNKA MÓWI DALEJ DO KOBIETY, OJCEC TWOJEGO DZIECKA JEST TWOIM OJCEM TO DZIECKO POCHODZI ZE ZWIĄZKU KAZIRODCZEGO, JA ROZUMIEM ŻE BRZYDZISZ SIĘ DZISAIJ TEGO DZIECKA, ALE TO, ŻE TWÓJ OJCEC CIEBIE SKRZYWDZIŁ NIE ZNACZY ABYŚ TY BYŁA MORDERZYNIĄ PADA PYTANIE CZY CHCESZ SPOJRZEĆ NA SIEBIE W LUSTRZE I ZOBACZYĆ W NIM TWARZ MORDERCZYNI, KTÓRA TAK NAPRAWDĘ NIGDY MORDERCZYNIĄ NIE CHICAŁA ZOSTAĆ, CZY CHCESZ ZA KILKA LAT SPOJRZEĆ W LUSTRO I POWIEDZIEĆ DO TEJ OSOBY PO DRUGIJ STRONY DZIĘKUJĘ. TO DZIECKO NIGDY BY CIĘ NIE ZOSATAWIŁO ONO ZAWSZE BY CIĘ KOCHAŁO,MA TERAZ IDZ WEJDZ DO GABINETU GINEKOLOG CZEKAM I KOBIETA WCHODZI DO GINEKOLOGA I POWTARZA MU SŁOWA DZIEWCZYNKI, PO GODZINIE KOBIETA WYCHODZI OCZY MA ZALANE ŁZAMI BO UŚWAIDAMIA SOBIE Z KIM TAK NA PRAWDĘ ROZMAWAIŁĄ, NIE Z DZIEWCZYNKĄ , ALE Z ... DOMYŚŁACIE SIĘ Z KIM (: CZY TO HEREZJA KSIĄŻKA JEST CZYTANA NA ZAJĘCIACH W NIEMIECKICH SZPITALACH PSYCHIATRYCZNYCH NA ODDZIAŁĄCH DLA SAMOBÓJCÓW, JEST TŁUMACZONA NA INNE JĘZYKI OBCE, Mein Weg durch die Hölle, mein Leben mein Gott kommt zu seiner Katastrophe und es ist nicht Nacht zum Himmel TŁUMACZENIE NA POLSKI MOJA DROGA PRZEZ PIEKŁO, MOJE ŻYCIE, MÓJ BÓG PRZYSZEDŁ DO MNIE NIESPODZIEWANIE I NIE JEST WCALE STARCEM

Konto anonimowe

4 m-ce temu
KSIAŻKA ZOSAŁA WYDANA W MARCU 2018 CZYTAJĄ JĄ ZARÓWNO ATEIŚCI JAK I WYZNAWCY INNYCH RELIGII, ALE JEŻELI UWAŻACIE, ŻE TO HEREZJA JEŻELI OCENIACIE KIĄŻKĘ PO OKŁADCE OCENIAJCIE DALEJ (: ALE DOMYLACIE SIĘ KIM BYŁA DZIEWCZYNKA ALBO RACZEJ KIM JEST DZIEWCZYNKA I CZY NAPRWDĘ UMARŁA CZY NIE PRZYPADKIEM ONA DOPIERO NA TEN ŚWAID PRZYSZŁA

Konto anonimowe

4 m-ce temu
Droga Natalio życzę Ci takiego zalania miłością, jakiego nigdy jeszcze nie doswiadczylas od nikogo. Może dać je tylko Bóg. Zapraszam wszystkich betanczykow do modlitwy o doświadczenie miłości Bozej dla Natalii. Niech zstapi Duch Boży...
4 m-ce temu
Pierwszym następstwem odejścia od Boga i poddania się działaniu złego ducha jest smutek, poczucie pustki i samotności, trwoga i strach przed przyszłością, zamknięcie w sobie i niemożność kochania, a także najróżniejsze choroby psychiczne, nerwowe i somatyczne. Tracąc wiarę, ludzie staczają się, jak po równi pochyłej, aż w końcu dochodzą do stanu, w którym traktują Pana Boga jako największego wroga i zaczynają Go nienawidzić. W niektórych przypadkach może dojść nawet do opętania. Pan Bóg dopuszcza do tego, aby zdemaskować obecność złych duchów i wezwać ludzi do nawrócenia. Szatan, jako upadły Anioł, wykorzystuje całą swoją wielką inteligencję, aby doprowadzić człowieka na szczyty nienawiści, absolutnej pychy, rozpaczy i ostatecznego zwątpienia. Z bezgraniczną pogardą i nienawiścią traktuje ludzi, którzy przez swą uległość i głupotę, są pod jego wpływem. Według relacji egzorcystów i ludzi świętych, w świecie złych duchów istnieje rozległa hierarchia. Każdy z nich ma swoją indywidualność i specjalizuje się w jakiejś jednej namiętności, jest jakby szefem departamentu jakiejś dziedziny zła, z całym zastępem podporządkowanych mu złych duchów „mniejszego kalibru”, „specjalistów” od konkretnych pokus. Pierwsza myśl o popełnieniu grzechu śmiertelnego pochodzi zawsze od szatana, inne złe duchy tę myśl podtrzymują i podsuwają konkretne sposoby realizacji. Rozpalają w człowieku żądzę zaspokajania wszelkiej pożądliwości, ambicji i pychy. Złe duchy szczególnie upatrują sobie za cel swojego działania ludzi uzdolnionych, piastujących eksponowane funkcje, a więc takich, którzy mają duży wpływ na innych. Z wielką umiejętnością i znajomością psychologii i dziedzicznych obciążeń, próbują zdobyć takich ludzi i nimi kierować. Na początku, kiedy uda im się ich zniewolić, pomagają, usuwają wszelkie przeszkody na drodze ich kariery. Tym się tłumaczy fakt, że w pewnym okresie ziemskiego życia, niektórym ludziom, oddanym w służbie zła, bardzo dobrze się powodzi i zdarza się, że osiągają wielkie sukcesy w biznesie lub polityce. Wielu z nich nawet nie zdaje sobie z tego sprawy, komu służą, przez kogo i dokąd są prowadzeni. Są jednak i tacy, którzy świadomie i z wolnego wyboru oddają się pod panowanie złych duchów, aby im pomagać. Zły duch opiekuje się uległym mu człowiekiem tylko do chwili wykonania przez nich tego zła, które zaplanował szatan. Później stają się najnędzniejszymi sługami królestwa szatana, traktowani z nienawiścią i pogardą za swą uległość i głupotę. Jeżeli człowiek odprawi spowiedź lub wzbudzi w sobie żal za grzechy, chociażby w ostatniej chwili swego życia, wtedy zostanie wyrwany z szatańskiej niewoli mocą Chrystusowej miłości, która jest potężniejsza od wszelkich sił zła. Jeżeli natomiast świadomie opowie się przeciwko Bogu, wtedy konsekwencją takiego wyboru będzie wieczne potępienie, czyli nieustanna rozpacz i nienawiść do siebie i wszystkich. Egzorcyści podają klasyfikację grzechów, poprzez które dokonuje się zniewolenie człowieka przez siły zła, aż do opętania włącznie. Do pierwszej kategorii należą różnego rodzaju zboczenia seksualne takie, jak: zachowania homoseksualne, pedofilia, pornografia itp. Do drugiej kategorii należą różnego rodzaju nałogowe uzależnienia od narkotyków, alkoholu i innych środków mających podobny, zniewalający skutek. Trzecią kategorią grzechów jest korzystanie z usług wróżbiarzy, magów, astrologów, uzdrowicieli, praktykowanie okultyzmu i magii, wywoływanie duchów, wróżbiarstwo i tym podobne praktyki. Czwartą kategorią grzechów, które prowadzą do zniewolenia przez złe duchy, jest uczestniczenie w różnego rodzaju sektach z udziałem praktyk inicjacyjnych, a także przynależność do masonerii, satanistów lub Świadków Jehowy. Tylko Jezus żyjący i działający w Kościele może uwolnić człowieka z szatańskiej niewoli grzechu i śmierci. Dlatego Kościół, w którym nieustannie obecny jest Jezus w Eucharystii, jest jedynym na świecie miejscem, w którym najwięksi grzesznicy znajdują skuteczne schronienie i obronę przed mocami zła. Chrystusowy Kościół jest jakby szpitalem całej ludzkości, w którym Jezus w sakramentach pokuty i Eucharystii nieustannie uzdrawia ludzi, uwalnia ich z niewoli sił zła i z wszystkich grzechów, i daje wolność i miłość, a więc czyni świętymi. Jeżeli z wiarą będziemy wyznawać nasze grzechy i przyjmować Jezusa w Eucharystii, to wtedy złe moce nic nie będą mogły nam uczynić. Wtedy szydzić mogę z wszystkich diabłów, nie ja będę się ich bała, ale oni mnie – pisze św. Teresa od Jezusa (Życie św. Teresy, rozdz. 25).http://www.truechristianity.info/pl/articles/article0105.php
obraz
4 m-ce temu
to znowu ten troll wraca nie odpisujcie

Konto anonimowe

4 m-ce temu
Z panem Frankiem Frankiem nie ma sensu żadna dyskusja, ponieważ ta osoba ma ograniczone zdolności komunikacji i zdolności poznawcze, liczy się tylko on i jego pogląd reszta ludzi nie ma prawa myśleć i czuć po swojemu, typowe dla pacjentów z schizofremią przeglądałam jego wpisy na forach i mam o tym panu wyrobioną opinię, jak ciężko będzie miał człowiek który jest egoistą i nie rozumie słowa inność, jeżeli zboczenie jest pedofilia to dlaczego kościół udziela małżeństw pagadize facet jest o 30 lat starszy od kobiety, to nie jest pedofilia przypadkiem, przecież taka dziewczyn a mogła by być jego córką, w takich związkach istnieje tylko jednostronna miłość gdyż dziewczyna może pokochać tylko swojego ówieśnika i tylko on może jej dać zapokojenie seksualne, ja sobie nie wyobrażąm pójść do łóżka ze starym facetem, bym sięczuła jak z wąłsnym dziadkiem są jakieś granicę facet vpowinien być od kobiety starszy bąz młodszy najwyżej 0 12 lat, smutne ale prawdziwe
4 m-ce temu
pedofilia jest kiedy dziecka ma mniej niż około 15 lat ale jezus kazał kochac wszystkich ludzi sa wyjatki gdzie młodsza pokochała starszego a może jego kasę
4 m-ce temu
Natalio co zamierzasz bo narazie gdybasz co by było gdyby było
4 m-ce temu
Natalia napisał/a: Bóg i kobieta to rozdział w którym próbujemy odpowiedzieć na pytanie dlaczego Bóg stworzył brzydką kobietę i czy operację plastyczne to natchnienie Boga, czy bez operacji plastycznych można z brzydkiej kobiety zrobić piękną kobietę, czy Bóg kocha brzydkich ludzi, jeżeli ich kocha to dlaczego są oni brzydcy
Przecież jest tylko jedna brzydota a nią jest grzech.

Konto anonimowe

4 m-ce temu
GRZEGORZU, WYBACZ, ALE MIMO WYŻSZEGO WYKSZTAŁCENIA, NIE ROZUMIEM TWOICH SŁÓW NAPISANYCH POWYŻEJ ,,Przecież jest tylko jedna brzydota a nią jest grzech. ,, CZYLI LUDZIE MAJĄ GRZECH, PONIEWAŻ URODZILI SIĘ BRZYDCY, CIEKAWE PODEJŚCIE, PROSZĘ JE ROZWINĄĆ
4 m-ce temu
Mimo wykształcenia zawodowego rozumiem to w ten sposób że grzech tworzy brzydkość człowieka

Konto anonimowe

4 m-ce temu
Brzydkość we sercu pewnie tak, zgodzę się z tym. Ja mam namyśl na zewnątrz brzydkość na którą się patrzy. Miałam na myśli osoby z brzydkimi twarzami. Niestety, ale nikt sobie wyglądu nie wybiera, gdyby tak było otaczalibyśmy się pięknymi ludźmi (tak powinien wyglądać świat, każdy powinien być piękny i podobać się sobie).
4 m-ce temu
Prześledź sobie temat o poczuciu własnej wartości, najlepiej zainteresuj się psychoterapia, bo ewidentnie problem nie jest na zewnątrz, on jest w Tobie, w środku. Terapeuta nie jest niczym strasznym, nie bój się, nie jesteś wariatka, jak tam pójdziesz nikt normalny nie będzie Cię za taką miał.
4 m-ce temu
Droga Pani Natalio. Czy Pani w ogóle wie, o co chodzi w in-vitro? W procesie in - vitro następuje selekcja zarodków. Szuka się osobników z których rozwiną się osobniki piękne, człowiek decyduje o urodzie i o kolorze oczu przyszłego człowieka, zaś te zarodki, które nie rokują powodzenia, są niszczone (palone w piecach szpitalnych w Anglii, idą na zupę w Chinach – tam nawet są potrawy z fragmentów dzieci zabitych w drodze aborcji). I temu sprzeciwia się Kościół, bo każdy, nawet chory, ma prawo do życia, zapewnione w konstytucjach państw, a przede wszystkim z Woli Bożej. Problem in vitro – nie można uzyskiwać jednego zarodka kosztem innych. A skoro tak, to in-vitro jest ukłonem szatana (nieczystość, seks, ludobójstwo, człowiek decyduje o losie drugiego czlowieka, ktory nie może się nawet bronić przed zbrodnicza decyzją, chaos i zamęt intelektualny, półprawdy i niedomówienia)i nigdy nie będzie ukłonem Boga. Najwyraźniej Pani Profesor nie zna Boga, w którego my wierzymy, dlatego ex-cathedra wypowiada głupstwa, co zwiększa jej odpowiedzialność za zgorszenie młodzieży. Doktorat, profesura...Coz to jest w starciu z Mądrością Bożą?
4 m-ce temu
Doktorat, profesura...Coz to jest w starciu z Mądrością Bożą? Oto lewackie mity w nauce i sztuce, pochodzące z czasów komunizmu. Nauki humanistyczne i przyrodnicze są w stanie ukształtować świat a nauki teologiczne to średniowiecze. Jednak urządzenia świata nie można budować tylko na tym, co ludzkie, człowiek nie jest, będąc bytem niedoskonałym, odniesieniem dla dobra i zła oraz dla prawdy ponieważ jest słaby i zepsuty, a Pan Bóg jest bytem, który oświeca w sposób doskonały (niedoskonałość człowieka łatwo sprawdzić: Pan Bog nie potrzebuje się uczyć, wciąż wie wszystko i jest źrodłem wiedzy, a człowiek uczy się cały czas, a nawet umiera wciąż głupcem – i tak czasem bywa). Postęp i wiara w naukę – wyraża to pogląd, że to, co postepowe jest lepsze niż to, to starsze; jednakże komunizm nie okazał się lepszy niż kapitalizm i inne ustroje społeczno – polityczne. Wiara w nieograniczone możliwości nauki – tymczasem prawdziwi uczeni nie wiedzą, co to jest światło czy materia, wniosek: wiedza naukowca jest ograniczona, natomiast zjawiskiem, który oddziela tajemnice przyrodzone i nadprzyrodzone, dając logicznie lepszą odpowiedź na zagadki świata jest wiara. Ktoś, kto ma tylko wiedzę jest skompromitowany . Wiedza powoduje, że dokonuję wyboru mechanika czy lekarza a wiara powoduje, że wierzę w skuteczność naprawy samochodu/leczenia. Ateizm odbiera wolność, uzależnia wszystko od biologii albo od środowiska, natomiast chrześcijaństwo kładzie nacisk na wolność.Absolutyzm nauki – wyraża się w twierdzeniu, że nauka nie potrzebuje etyki; problem jednak w tym, że wynalazki naukowe np. chemiczne zostały wypróbowane na wojnach i zostały zastosowane do niszczenia przyrody i zabijania ludzi.
4 m-ce temu
Co do piekna, teza, że brzydcy nie mają prawa do miłości jest fałszywa u samych podstaw. Dobry przykład to św. Paweł z Tarsu, Apostoł, ten od "Hymnu o miłości" z Nowego testamentu. Mowi się, że był tak brzydki, jak dobrze przemawiał. Z Pani poglądów Pani Natalio wynika, że św. Pawel z Tarsu nie mógł byc kochany ani przez Boga, ani przez ludzi, bo był bardzo brzydki, gdy tymczasem kochali go i kochają wciąż po jego męczeńskiej śmierci cale pokolenia chrześcijan (członkowie rodzin, kapłani, zakonnicy i zakonnice,wykształceni i osoby bez wykształcenia wyższego). No i gdzie Pani argument, że tylko piękni zasługują na miłość? Inny przykład do książę Florencji Cesare Borgia. Był piękny, ale makiaweliczny, okrutny, rozpustny, umarł znienawidzony, zostawił po sobie niesmak i hańbę aż do dzisiejszych czasów i nie jest tak słynny, jak św. Paweł z Tarsu. Czyj los jest lepszy? Pieknego Cesare Borgii czy super brzydkiego św. Pawła z Tarsu? Jest pewien rodzaj piekna, który czyni pięknym nawet osobę bardzo brzydką. Piękno ducha. I o nie należy dbać, stąd współżycie przed ślubem jest grzechem. Ksiądz nie może błogosławić nieczystości gdyz sakrament w swej istocie jest czymś, w czym obecny jest sam Bóg, a tam, gdzie Pan Bóg ma przyjść, nie ma miejsca na nieczystość. Mit o niepotrzebności sakramentu – zawiera go wypowiedź w stylu: „Po co brać ślub koscielny? Inni wzięli ślub a dziennie się kłócą.” Jednym z powodów takiego stawiania sprawy jest rownież fakt, że wielu polskich katolików nie ma świadomości, czym jest sakrament małżeństwa i jaką on ma wagę. Czym jest sakrament małżeństwa? Małżeństwo jest to stan, widzialny znak niewidzialnej Łaski Bożej, co należy rozumieć w ten sposób, że w sakramencie małżeństwa Pan Bóg jest więzią pomiędzy kobietą i mężczyzną. Współżycie płciowe między małżonkami należy rozpocząć od modlitwy z Księgi Tobiasza: "Panie Boże, pozwól nam być takimi, jakimi chcesz, abyśmy byli". Dlaczego? Ponieważ poprzez prokreację małżonkowie uczestniczą w akcie stwórczym Boga, powołując do istnienia nowe życie, któremu Pan Bóg daje duszę czyli dziecko. Błogosławieństwo rodziców - ma wielką moc ponieważ rodzice zawarli sakrament małżeństwa i mocą tegoż sakramentu mogą błogosławić tak. jak robi to kapłan mocą sakramentu kapłaństwa. Dlatego bardzo dobrze, że nie uległaś pokusie chłopaka, ktory odszedł po 6 miesiącach tylko dlatego, że z nim nie współżyłaś. Taki nie dałby Pani nigdy szacunku, jak do osoby, byłaby Pani dlań jedynie sprzętem, ktory należy usunąć, gdy jest zbyteczny (np. choroba żony uniemożliwiająca współżycie płciowe, chociaż przed Obliczem Bożym podczas udzielania sakramentu małżeństwa ślubuje się bycie ze sobą w chorobie i starości. Ludzie nieuporządkowani wewnętrznie, chociaż piękni, powinni byc sami do momentu, aż zrozumieją, czym jest sakrament małżeństwa i po co małżonkowie współżyją ze sobą.

Konto anonimowe

4 m-ce temu
TYLKO JAKOŚ DZIEWICTWO DO 30 ZNISZCZYŁO MNIE PSYCHICZNIE, A TERAZ PSYTANIE DLA WSZYSTKICH, CHCECIE ZAMIENIĆ SIĘ ZE MNĄ MIEJSCAMI? JA TO CHĘTNIE ZROBIĘ , PONIEWAŻ JUŻ MAAM DOŚĆ SWOJEJ SYTUACJI?

Konto anonimowe

4 m-ce temu
JA PRZEMYŚLĘ TO CO MI PAN RABACZYŃSKI NAPISAŁ I JUTRO W PRYWATNEJ WIADOMOŚCI USTOSUNKUJĘ SIĘ DO JEGO SŁÓW. częściowo NA PEWO MA RACJĘ, JA JEDNKA CAŁY CZAS MAM NAMYŚLI COŚ INNEGO ZGADZAM SIĘ, ŻE LUDZIE DOBRZY TO LUDZIE PIĘKNI W ŚRODKU, ALE JEKI CHŁOPAK ZAKOCHA SIĘ W DZIEWCZYNIĘ PIĘKNEJ W ŚRODKU ALE BRZYDKIEJ NA ZEWNĄTRZ? NIESTETY ŻADEN, CHYBA, ŻE PRZYSTOJNI PANOWIE NA TAKĄ DZIEWCZYNĘ REFLEKTUJĄ, JEŻELI TAK PRZYJMUJĘ WASZ ARGUMENT ZA SŁUSZNY I WYGRALIŚCIE
4 m-ce temu
znowu ten troll w dodatku heretyczka...
do góry ↑

Dodaj odpowiedź

załącz pliki »