obraz

Forum Betania » Forum Betania » Radio Maryja

Forum Betania · Radio Maryja 2 tyg. temu

CZy słuchacie Radia Maryja i co o nim myślicie
3 tyg. temu
Dawno nie słuchałem, ale kiedyś lubiłem słuchać rozmowy niedokończone, czasem różaniec. Słyszałem, że teraz zmienili postawę całkowicie, że tak jak kiedyś nie bali się prawdy mówić o żydach tak teraz przemilczają prawdę
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
3 tyg. temu
sam jestem ciekaw jaki trend panuje teraz w Radio Maryja, ale trochę mam obawę by posłuchać, nie chciałabym usłyszeć tam poprawności politycznej, to już oznaczało koniec prawdy w Kościele
3 tyg. temu
Gdyby byli poprawni politycznie, nie byliby prześladowani. A są, głównie przez lewaków. To po pierwsze.Po drugie - aby coś powiedzieć - trzeba słuchać. Po trzecie - PiS powstał w 2001 roku a Radio Maryja - 1990, nie może więc być niczyją tuba propagandową i nie jest. Na propagandę trzeba pieniędzy. PiS-owi tez się dostaje od Radia Maryja, a czasem i od wiernych słuchaczy podczas Rozmów Niedokończonych, czego byłem świadkiem. Ostatnio - za przewlekanie prac nad projektem ustawy "Zatrzymaj Aborcję". Obok Rozmów Niedokończonych i Różańca zwracam uwage na Katechezy (8obraz0 rano, 17:00 po południu lub do pobrania ze strony internetowej www.radiomaryja.pl Przyznam się, że dopiero w Katechezach i programach dotyczących Pisma Św.(uniwersytet biblijny, medytacje) widać mądrość i cel Radia Maryja - ewangelizację Polski.
3 tyg. temu
Katechezy są w Radiu Maryja o ósmej trzydzieści. Kilka z nich zamieściłem na swoim koncie. Można je odsłuchać, polecam szczególnie o. Dariusza Drążka.
3 tyg. temu
Założyciel Radia Maryja, ks. dr. T. Rydzyk sam mówił, że należy patrzeć na ręce wszystkim politykom ze wszystkich partii politycznych i proporcjonalnie do tego co zrobili - rozliczyć ich. Sam to słyszałem.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
3 tyg. temu
http://www.radiomaryja.pl/kosciol/ksieza-biskupi-o-radiu-maryja-2/
obraz
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
3 tyg. temu
takze słucham i sie modle z tym radiem
2 tyg. temu
bardzo cenię i słucham (nie cały czas i nie wszystko, np. audycji dla dzieci to nie obraz ) bardzo wartościowe, nawet z tego powodu, że łączy ludzi
2 tyg. temu
Jarosław napisał/a: Gdyby byli poprawni politycznie, nie byliby prześladowani. A są, głównie przez lewaków. To po pierwsze.Po drugie - aby coś powiedzieć - trzeba słuchać. Po trzecie - PiS powstał w 2001 roku a Radio Maryja - 1990, nie może więc być niczyją tuba propagandową i nie jest. Na propagandę trzeba pieniędzy. PiS-owi tez się dostaje od Radia Maryja, a czasem i od wiernych słuchaczy podczas Rozmów Niedokończonych, czego byłem świadkiem. Ostatnio - za przewlekanie prac nad projektem ustawy "Zatrzymaj Aborcję". Obok Rozmów Niedokończonych i Różańca zwracam uwage na Katechezy (8obraz0 rano, 17:00 po południu lub do pobrania ze strony internetowej www.radiomaryja.pl Przyznam się, że dopiero w Katechezach i programach dotyczących Pisma Św.(uniwersytet biblijny, medytacje) widać mądrość i cel Radia Maryja - ewangelizację Polski.
Nie zrozumiałeś, Oni właśnie stali się poprawni politycznie, niektórzy księża też nawołują do przyjmowania imigrantów, nie słyszałem ze strony tego radia sprzeciwu przeciw słowom księzy czy choćby papieża Franciszka. Kiedyś było inaczej. Poza tym jest mnóstwo zdjęć dyrektora Rydzyka z środowiskiem rabinicznym o stoi z całkowitą sprzecznościa z pogladami radia sprzed lat.
2 tyg. temu
Jezus: - Dziecko, to zostaw Kościołowi. Ja osobiście prowadzę ojca Tadeusza, a radio Maryja to dziecko mojej Matki. Ona opiekuje się tym radiem. Po owocach ich poznacie. To dzieło rozrośnie się i nikt nie zamknie ust prawdzie. Jednakże moja prawda zawsze okupywana jest cierpieniem. Cierpienie ojca Tadeusza Rydzyka to podwalina dla tego dzieła, tak jak twoje za odkupienie win i kar za grzechy twoje i Pawła. Pojmujesz? Jeśli kochasz ojca Tadeusza Rydzyka, to módl się za niego więcej, bo on teraz szczególnie tej modlitwy potrzebuje, Ja mu błogosławię każdego dnia. To są, dziecko, kapłani przeze Mnie wybrani. W nich Moja siła i ona zwycięży.http://www.objawienia.pl/argasinska/arg14.html
obraz
2 tyg. temu
Zdjęcia ks. T. Rydzyka z Żydami,są kłamstwem. Dzisiejsza technika umożliwia skuteczne preparowanie zdjęć o filmów i ks. T. Rydzyk często o tym mówi na antenie Radia Maryja. Owszem w kościele-sanktuarium w Toruniu, zbudowanym z inicjatywy ks. T. Rydzyka, są upamiętnieni Polacy, którzy zginęli za uratowanie życia Żydom, ale przede wszystkim Polacy są tam czczeni jako męczennicy, a nie Żydzi. To zasadnicza różnica. Na terenie sanktuarium mogło dojśc do spotkania z Żydami, przedstawicielami rodzin żydowskich, które zostały zamordowane warz z Polakami, jednak to Polacy ratujący Żydów sa ukazani jako bohaterowie, a nie Żydzi. Pan, Panie Darku nie rozumie przekazu. Nawoływania do zwrotu polskich majątków Żydom na antenie Radia Maryja przez któregoś z ojców nie słyszałem, jeżeli ktoś głosi takie wieści, głosi oszczerstwa i piekło go nie minie, jeżeli sie nie wyspowiada z tego oszczerstwa. Są tylko informacje niepokojące, że Żydzi dążą do obarczenia Polaków odpowiedzialnością za Holocaust i o ich dążeniu do uzyskania bezprawnych odszkodowań. Ks. T. Rydzyk sam zawsze mówi o Polsce że to Polska jest naszą Ojczyzną a innej nie mamy. Nie wiem, Panie Darku Piołun, skąd Pan czerpie te bezpodstawne informacje, które Pan posiada. Otwarcie przeciwko papieżowi Franciszkowi nie może wystąpić żaden duchowny, także żaden z redemptorystów ze względu na złożone śluby posłuszeństwa wobec papieża. Na wystąpienie ks. T. Rydzyka przeciw papieżowi czekają aktywiści lewicy aby słać skargi do episkopatu Polski, że ks. T. Rydzyk jest nieposłuszny władzom Kościoła. Byłoby to dla nich wygodne, żeby Radio Maryja przestało istnieć. Żaden emigrant jeszcze nie przekroczył granicy z Polską, a ci, co mówią, że emigrantów się sprowadza nielegalnie są podżegaczami wojennymi i kłamcami, którym nie należy wierzyć. Ciekawe, jak będą walczyć na prawdziwej wojnie, oby nie trzeba ich było siłą lub groźbą utraty życia zatrzymywać na stanowiskach ogniowych, które mają objąć. Zalecałbym Panu, Panie Darku, zablokowanie pseudo-prawicowych stron internetowych i ich przekazu na YouTubie, o nich i ich nawoływaniu do nienawiści do wszystkich też w Radiu Maryja się mówi. A jeżeli, czuje Pan jakąś obawę przed imigrantami w stopniu większym niż zwykły obywatel (ja nie lekceważę zagrożenia z ich strony), proszę wstąpić do wojska lub Straży Granicznej i zobaczyć na własne oczy, co się robi z emigrantami, którzy próbują się nielegalnie dostać do Polski lub przejechać przez Polskę. Wracając do kwestii papieża Franciszka, ma Pan jeszcze w odwodzie klątwę św. Pawła z Listu do Galatów: "Nadziwić się nie mogę, że od Tego, który was łaską Chrystusa powołał, tak szybko chcecie przejść do innej Ewangelii. Innej jednak Ewangelii nie ma: są tylko jacyś ludzie, którzy sieją wśród was zamęt i którzy chcieliby przekręcić Ewangelię Chrystusową. Ale gdybyśmy nawet my lub anioł z nieba głosił wam Ewangelię różną od tej, którą wam głosiliśmy - niech będzie przeklęty! Już to przedtem powiedzieliśmy, a teraz jeszcze mówię: Gdyby wam kto głosił Ewangelię różną od tej, którą [od nas] otrzymaliście - niech będzie przeklęty! (Ga 6, 9)" Przekleństwo dotyczy wszystkich, którzy chcą przekręcić Ewangelię Chrystusową, od świeckich po duchownych od zakonnika i księdza do papieża włącznie. Radio Maryja nie głosi innej Ewangelii. To mogę powiedzieć jako świadectwo na korzyść Radia Maryja.
2 tyg. temu
Niestety, to nie jest PS znam się na PS bo jestem po szkole fotografii
załączniki:
2 tyg. temu
Jesteś pewna, że znasz wszystkie techniki, nawet te, które stosuje się w wywiadzie wojskowym? Bo taką technikę, nie znaną obywatelowi, też można zastosować wobec człowieka, którego działalność jest niewygodna, jeżeli założymy, że Rosja toczy z nami wojnę hybrydową. W razie wątpliwości należy się zwrócić listownie, poprzez email lub telefonicznie do ks. T. Rydzyka, z uprzejmym pytaniem, co to za zdjęcia, z kim i co one znaczą. Człowiek po lewej stronie, choć jest Żydem, broni interesów Polski, także na arenie międzynarodowej oświadcza, że Polacy umierali za Żydów, a płacenie odszkodowań Żydom jest bezprawiem, tylko trzeba uważnie słuchać Radia Maryja, a nie mediów o Radiu Maryja. Ks. T. Rydzyk zebrał większą informację n/t Polaków ukrywających Żydów niż IPN, dla którego dane zebrane przez ks. T. Rydzyka są bardzo cenne. To po pierwsze. Po drugie - ks. T. Rydzyk na ubraniu ma symbol Polski, a nie gwiazdę Davida, proszę się przyjrzeć na powiększeniu. Zawsze też mówi, że Polska jest jedyną naszą Ojczyzną i nie mamy innej, co sam słyszałem. Jest również sam zaniepokojony roszczeniami żydowskimi. I wreszcie po trzecie - do spotkań z Żydami może w Toruniu dochodzić, ale to Polacy, którzy ginęli za Żydów, są w sanktuarium, które w Toruniu zbudowano, czczeni jako męczennicy, a nie Żydzi.
2 tyg. temu
no bez przesady. W tym nikt nie ma interesu by wydawać kupę pieniędzy na PS z ojcem Rydzykiem z Żydem.
załączniki:
2 tyg. temu
To chyba nie znasz wywiadu rosyjskiego. Zapłacą każdą cenę, aby zdestabilizować kraj, którym chcą zawładnąć. A zamach na św. Jana Pawła II? Myślisz, że KGB nie zapłaciła zamachowcowi, jeżeli oni byli zleceniodawcami? Propolska działalność ks. T. Rydzyka nie jest na rękę żadnemu wrogowi Polski i zapewniam Cie, ci nieprzyjaciele Polski zapłacą każdą sumę, aby zmusić ks. T. Rydzyka do milczenia.
2 tyg. temu
A pieniędzy mają pod dostatkiem, choćby z rabunku na krajach Układu Warszawskiego i na własnych obywatelach.
2 tyg. temu
To nie so fotomontaże, widziałam film z tym spotkaniem. Myślenie tylko tak jak wygodnie nie ma nic wspólnego z prawdą.
2 tyg. temu
Obawiam sie, że film, który widziałaś, nie jest zgodny z prawdą. Jakie jest źródło tego filmu? Nikt mnie nie przekona, że ks. T. Rydzyk jest nieautentyczny lub jest zdrajcą, obojętnie, ile filmów pojawi śię na You Tube. Mówię temu twarde i zdecydowane "Nie". Byłem kiedyś sceptyczny wobec radia Maryja, ale teraz nie mam juz żadnych wątpliwości, kto kłamie. Kłamią autorzy filmu, który oglądałaś.
2 tyg. temu
O ile ci autorzy sugerują, że ks. T. Rydzyk jest zdrajcą, taki komentarz tam może sie pojawić. Samo nagranie bez komentarza o niczym nie świadczy, chyba, że padną słowa oskarżające kogoś, kogo chcemy oskarżyć, z jego ust tak jak w przypadku afery taśmowej i politykow tam nagranych.
2 tyg. temu
Jarosław napisał/a: Obawiam sie, że film, który widziałaś, nie jest zgodny z prawdą. Jakie jest źródło tego filmu? Nikt mnie nie przekona, że ks. T. Rydzyk jest nieautentyczny lub jest zdrajcą, obojętnie, ile filmów pojawi śię na You Tube. Mówię temu twarde i zdecydowane "Nie". Byłem kiedyś sceptyczny wobec radia Maryja, ale teraz nie mam juz żadnych wątpliwości, kto kłamie. Kłamią autorzy filmu, który oglądałaś.
To były migawki dziennikarskie w telewizi REPUBLIKA a to najbardziej prawicowa i rzetelna telewizja
2 tyg. temu
Nie. Ta telewizja nie jest ani rzetelna ani prawicowa. Ksiądz T. Rydzyk ostrzega przed nią. Jak widać, nie są te ostrzeżenia bezpodstawne. Tym bardziej, że to były migawki, czyli części filmu wycięte na użytek stacji, aby uczynić przekaz wygodnym dla siebie, a nie cały film, z ktorego można było wyciągnąć jakiś obiektywny wniosek. TV Trwam nigdy nie stosuje takich technik i zawsze podaje informację wielokrotnie sprawdzoną, która nadaje się do obiektywnego przekazu, czasem wiadomość z dnia, którą nadano w innej tv danego dnia jako sensację, w TV Trwam ukazuje się dzień później, ze względu na jej weryfikacje, czy jest prawdziwa, czy nie. Nie wierzysz - weź udział w warsztatach medialnych prowadzonych przez WSKSiM w Toruniu. Warsztaty są organizowane każdego roku
2 tyg. temu

a Po co tu siedzi ?? Jest przyjacielem Rydzyka to widać na innych filmach
https://www.youtube.com/watch?v=X6wYKd0Mr-Q
2 tyg. temu
TV Republika weszła na platforme cyfrową POLSATU. To daje do myślenia.
2 tyg. temu
Siedzi, bo broni Polski. Kto nie broni Polski, nie siedzi. To proste.
2 tyg. temu
http://niepoprawni.pl/blog/jeszcze-nie-przypisane/rozczarowanie-tv-republika
obraz
2 tyg. temu

Daniels Niedawno groził Grzegorzowi Braunowi śmiercią, a tu nagle dla radio Maryja jest tym co buduje dialog polsko żydowski. To jakaś kpina......
https://www.youtube.com/watch?v=aENdlc0MBBw
2 tyg. temu
Ks. T. Rydzykowi tez grożą śmiercią. Nie, nic mnie nie przekona.
2 tyg. temu
Do wystąpienia Danielsa w Rozmowach Niedokończonych ustosunkuję sie po ich wysluchaniu, bo wieczory mam zajęte.
2 tyg. temu
I trzeba będzie poczekać, bo nie mam wolnego w pracy.
do góry ↑

Dodaj odpowiedź

załącz pliki »