obraz

Forum Betania » Forum Betania » Charyzmatycy > Kapłani Kościoła Katolickiego

Forum Betania · Charyzmatycy > Kapłani Kościoła Katolickiego 6 dni temu

Dwa nazwiska kapłanów o wyjątkowo dobrej "opinii" Ksiądz Witko i Ojciec Daniel z Pustelni w Czatachowie...wyjątkowa pokora i oddanie Jezusowi. a to świadectwo uzdrowionego człowieka które przeszło przez ich ręce , warto przeczytać... >Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Nazywam się Sławomir, Jezus dotknął mnie już w 1998r. , w dniu moich urodzin. Kiedy wracałem z pracy autem, w jednym momencie auto zgasło i zjechałem do rowu. Wysiadłem i patrzę, na drodze pali się ognisko, jest narysowane koło a w środku gwiazda. Popatrzyłem, i coś mówiło mi, siadaj do auto i popatrz w lewą stronę. Wtedy zobaczyłem krzyż bez wizerunku Pana Jezusa i wizerunek Jezusa potrzaskany. Pozbierałem wszystko i zawiozłem do świętej pamięci mojego księdza proboszcza. Jeszcze raz pojechaliśmy w to samo miejsce, wtedy znaleźliśmy jeszcze rękę Pana Jezusa. Ksiądz powiedział wtedy, że Pan Jezus podzielił się ze mną swoim cierpieniem i błogosławieństwem. Tak też było, i jest do dziś. W tej chwili chcę się podzielić świadectwem po ostatniej chorobie.,.....http://cudajezusa.pl/uzdrowiony-z-2-ciezkich-udarow-w-1-sekunde-to-przez-ich-rece-przyszlo-uzdrowienie-teraz-slawek-prosi-pokornie-o-pomoc-trzeba-dzialac/
obraz
1 tyg. temu
Dlaczego nie ma uzdrowien ludzi z Downem?
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 tyg. temu
Ludzi z wiekszym czy mniejszym uposledzeniem.
1 tyg. temu
Jesli ktos ma linki do takich swiadectw to poprosze.
1 tyg. temu
Jeśli nie widziałeś to już reklamację do Pana Boga. Ja znam osobiście świadectwo gdzie osobie kończyna odrosła.
1 tyg. temu
Tak a ja spotkalem reptilianina. Odrosniecie konczyny nie przeszloby bez echa...poprosze o jakies dowody oprocz "znam osobiscie". Nie mowie ze cuda sie nie zdarzaja... niestety wiekszosc to wymysly pod publike co niestety kladzie sie cieniem na te nieliczne prawdziwe przypadki. I raz jeszcze zapytam co z uposledzonymi... zal mi tych matek i ojcow...co z charyzmatykami...boja sie Boga prosic o takie uzdrowienia?
1 tyg. temu
jeszcze ksiądz glas i ks daniel Chmielewski
Podoba się : Izabela, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 tyg. temu
Wiadomo od dawna, że w Czatachowie działo się niedobrego, bo nawet sataniści mogli się po 3 spotkaniach przygotowujących modlić nad wiernymi, zostało to ogłoszone w kościele, dlatego uważajcie na uzdrowicieliobraz . Ojciec Daniel nie potrafił dobrze prowadzić tej formacji.
6 dni temu
Mira Sonia. Dziękuję Bogu że nie byłaś w stanie się poprawnie "wysłowić" w tym portalu bo Tobie nie pozwolił i Twoja wypowiedz jest pozbawiona sensu. Czatachowa jest nie tylko miejscem prawdziwej modlitwy bo to Pustelnia modlitewewna...ale prowadzona jest przez jednego z najwspanialszych kapłanów bo wyjątkowo pokornego i oddanego Panu Bogu ojca Daniela którego miałam okazję poznać. Ludzie którzy prowadzą te spotkania modlitewne i są przy ojcu to katolicy którzy mimo szatańskich ataków nie potrafią na nikogo powiedzieć złego słowa. Ich główną modlitwą to adoracja Najświętszego sakramentu, modlitwa uwielbienia, różaniec i koronka do miłosierdzia Bożego. Widziałam wilokrotnie ataki satanistów pod transmisją modlitewną na zywo..Dzieją się tam tak dobre rzeczy, jest tak wiele uzdrowień duchowych i nawróceń, że szatan nie wytrzymuje. Widziałam te ataki prawdziwe szatańskie skierowane w ich stronę i niestety Twój bardziej pasuje do nich niż do jakiegokolwiek chrześcijanina.
6 dni temu
Osobiście ja sama jestem owocem takiej modlitwy i uzdrowienia, tylko, ze przez ojca Johna Bashabora. Dziś bym dawno nie zyła gdyby nie modlitwa o uzdrowienie podczas mszy...a wile lat chorowałam i już nikt nie wierzył, że będę normalnie żyła. Jestem owocem własnie takiej modlitwy jak w Czatachowie.
6 dni temu

Co ważne! Wszystkie msze o uzdrowienie, modlitwy i adoracje z Czatachowy są dokumentowane na filmach i mają aprobatę biskupa. Raz na chwilę zostały wstrzymane te spotkania największe, ale z powodu jakiś badań ponieważ (jak się na końcu okazało) zabierały wiernych z województwa częstochowskiego obraz Ostatecznie otrzymały aprobatę biskupa który sam jak przyznał niejednokrotnie w nich uczestniczył.
https://www.youtube.com/watch?v=OYFhmMNhRmg
6 dni temu
Piotr S. Kto Tobie da dowód ? Ludzie dają świadectwa na takich spotkaniach. Ja wierzę, bo mi może ręka nie odrosła, ale wszystkie wyniki np badania krwi miałam po uzdrowieniu inne niż przed (choć akurat wyników badań krwi były w normie tez wcześniej) ale ciekawa rzecz, że badanie gazometrii we krwi po uzdrowieniu przeskoczyło mi zupełnie w przeciwnym kierunku i było tez ponad normę, wystraszyło mnie to więc zapytałam lekarza co to oznacza. Lekarz popatrzył na mnie żdziwony i powiedział, że to oznacza, że jest lepiej niż może wogóle być...obraz Objawy choroby zniknęły i badania też to potwierdziły choć nawet nie dokończyłam ich wszystkich bo czułam się dobrze i nie czułam potrzeby chodzenia znów po lekarzach,.
4 dni temu
I to właśnie sprawia, że ludzie odwracają się od Kościoła... opowiadanie bzdur w stylu "odrosła ręka". Co tam jedno kłamstewko dla ubarwienia opowieści skoro reszta to prawda...tak? Przeczytaj to co napisałaś... to jest właśnie takie... opowiadanie bajek, które zraża ludzi logicznie myślących. Widzą taką nawiedzoną "babę" która rwie się przed ołtarz żeby opowiadać jak to ledwo z samochodu wysiadła przed kościołem a teraz to ona czuje się jak nastolatka...dla mnie to kpina z Boga.
Podoba się : niezalogowany użytkownik,
4 dni temu
Piotr S, jesteś na katolickim portalu, agresywne zachowanie tym bardziej nieuzazadnione ataki personalne nie są tu akceptowane. Ja nie dyskutuje na takim poziomie.
4 dni temu

https://www.youtube.com/watch?v=zjrzVLTlplg
4 dni temu

https://www.youtube.com/watch?v=eGkzS_yIzr0
4 dni temu
Identyfikujesz się z "babą"? obraz to nie o Tobie. Tak jak pisałem...przez małe kłamstewka wszystko trzęsie się w posadach. Pierwszy filmik jest co najmniej wątpliwy... coś w stylu dawno dawno temu w ultrakatolickiej Hiszpanii gdzie szalało Święte Oficjum zdarzył się cud. Drugi filmik to jakiś żart?
4 dni temu
Swiadectwo o odrośnięciu kończyny słyszałam osobiście ale wtedy sama jeszcze byłam chora i nie przywiązała do niego większej uwagi. Nie identyfikuję się z babą, Twoje zachowanie w powyższych wypowiedziach jest agresywne ogólnie / w stosunku do ludzi Kościoła
4 dni temu
"Twoje zachowanie w powyższych wypowiedziach jest agresywne ogólnie / w stosunku do ludzi Kościoła" ... no popatrz a Twoje podejście do Żydów jest jakie? Słuszność Twoich poglądów zapewne jest wystarczającym usprawiedliwieniem agresji.
4 dni temu
I to co piszesz... "Swiadectwo o odrośnięciu kończyny słyszałam osobiście ale wtedy sama jeszcze byłam chora i nie przywiązała do niego większej uwagi" Hmm... aha ... ale nie zaszkodzi na forum wspomnieć o czymś co się podobno wydarzyło ale do czego specjalnie nie przywiązywałaś uwagi.
4 dni temu
Moje podejście do żydów to podejście do Prawdziwej historii także Polsko -żydowskiej, przytaczające jedynie fakty z tej historii, a zbudowane na miłości do Ojczyzny i miłości do Polaków i do Prawdy. Dzisiejsi żydzi nie mają nic wspólnego z żydami Biblijnymi bo w swych księgach" świętych: głoszą pochwałę ukrzyzowania Jezusa, zrównują Boga z czymś najgorszym a Maryję nazywają prostytutką. Więc jestem agresywna dlatego że pisze prawdę o satanistach ? Masz sam problem z prawdę i wiarą..Nie będę tu tolerować dalszych ataków. Ostrzegam po raz ostatni.
4 dni temu
Problem z prawda i wiara? Widzisz Izabelo takiego problemu nie mają ludzie którzy patrzą ale nie obserwują. Nie zadają sobie i innym pytań. To wygodne. To podejście Kościoła dawnych czasów kiedy za wiedzę i próby zrozumienia otaczającego nas świata palili albo straszyli stosem. A teraz... co mamy teraz? Przez to że przyjmujemy bezkrytycznie wszystko co idzie ze Stolicy Apostolskiej nasz Kościół stał się siedliskiem zła które je od środka trawi. Bezkrytyczna..wygodna wiara...przymykanie oka...oczu...zakrywanie ust sobie i innym... i Twoje podejście... krucjata...tylko nie tam gdzie jest potrzebna.
2 dni temu
Myślę że wielu katolików ma problem z prawdą wiarą, i to nawet ci co uważają że go nie mają.
Podoba się : Maciej Czerwiński,
do góry ↑

Dodaj odpowiedź

załącz pliki »