obraz

Forum Betania » Forum Spotkań i Wydarzeń » GDAŃSK

Forum Spotkań i Wydarzeń · GDAŃSK 9 m-ce temu

Czy ktoś miałby ochotę na spotkanie/wspólną modlitwę/kawę/rozmowę? Gdansk obraz
10 m-ce temu
Witam, ja miałbym ochotę obraz
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
7 m-ce temu
Ja bym miał ochotę,ale niestety nie jestem z Gdańska,wiem ze wiadomość jest z przed dwóch miesięcy,ale takie cos sie nie przeterminowuje,bo wypadało by sie modlić częściej ,święty nie jestem,ale od pewnego czasu codzienna modlitwa ma dla mnie duże znaczenie
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
do góry ↑

Dodaj odpowiedź

załącz pliki »