obraz

Forum Betania » Forum Betania » Inspirujący cytat z Pisma Świętego

Forum Betania · Inspirujący cytat z Pisma Świętego 3 tyg. temu

Cześć. Mam do Was pytanie. Czy macie jakiś cytat z Pisma Świętego, który Was szczególnie inspiruje w życiu albo w trudnych chwilach? Jestem ciekaw, jakie to słowa. Pewnie każdy wymieni coś innego, ale może niektóre się powtórzą.
1 m-ce temu
"Wtedy Matka Jego powiedziała do sług: «Zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie»." (J 2, 5)
Podoba się : Maciej Czerwiński, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu
Starajcie się najpierw o Królestwo Boże i o Jego sprawiedliwość a reszta będzie wam dodana ( Mt 6,33)
Podoba się : Maciej Czerwiński, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu
Dziękuję Danielowi i Grzegorzowi za podzielenie się swoimi biblijnymi inspiracjami. Ale mało nas coś. obraz Nie ma nas tu więcej przypadkiem? Hmm? obraz Oczywiście nikogo nie zmuszamy, ale... obraz To piękna rzecz dzielić się z innymi czymś dobrym. A dziś dodatkowo niedziela więc... obraz Czekamy na Was, a przynajmniej ja. A jeśli nie macie swoich, to może dobry moment, by takie dla siebie znaleźć, w czym pomocne będzie to czym inni się tu podzielą.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu
Twoja wiara Cię uzdrowiła... Cały fragment o uzdrowieniu niewidomego...
1 m-ce temu
"Nie bój się i nie przerażaj, bo Pan Bóg, mój Bóg, będzie z tobą, a nie opuści cię ani nie zostawi" 1 Krn 28,20.
4 tyg. temu
Dziękuję Wam - Ęlżbieto i Franku - za podzielenie się cytatami, do których warto ciągle wracać, bo one mają moc odświeżania Wiary, Nadziei i Miłości. Wciąż zachęcam także innych do dzielenia się, ale nadal nie zmuszam obraz
3 tyg. temu
Moje życie odmieniło Ap 3 15-16: "Znam twoje czyny, że ani zimny, ani gorący nie jesteś. Obyś był zimny albo gorący! A tak, skoro jesteś letni i ani gorący, ani zimny, chcę cię wyrzucić z mych ust".
Podoba się : niezalogowany użytkownik,
3 tyg. temu
Franek Franek napisał/a: "Nie bój się i nie przerażaj, bo Pan Bóg, mój Bóg, będzie z tobą, a nie opuści cię ani nie zostawi" 1 Krn 28,20.
A właśnie Franku, skoro Bóg nas obroni to nie musisz się aż tak bardzo bać wroga i ciągle w tej zbroi chodzić obraz
2 tyg. temu
Św. Paweł pisze : "Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła." Ef 6,11.
do góry ↑

Dodaj odpowiedź

załącz pliki »