obraz

Forum Betania » Forum Betania » pomodlmy sie wzajemnie o dobra zone meza akcja litani sw jozefa

Forum Betania · pomodlmy sie wzajemnie o dobra zone meza akcja litani sw jozefa 4 m-ce temu

hej mam pomysla od ludzi z inicjatywy ustudni.pl pomodlmy sie litania sw jozefa od 1 do 28 lutergo za osoby z formum ktore wyraza chcec zeby znalzaly meza i zone pan Bog dwa razy szybckiej modlitwy takiej wysluchuje
4 m-ce temu
Biorę udział!
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
4 m-ce temu
Zgadzam się obraz
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
4 m-ce temu
obraz
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
4 m-ce temu
ok, to wzajemnie sie modlimy za osoby ktore tu wyraza chec sie policzymy i sw jpzefowi powiemy litania ze za nich ja tez biore udzial do dziela,
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
4 m-ce temu
Biorę udział
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
4 m-ce temu
zgadzam się obraz
Podoba się : Pytajaca, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
4 m-ce temu
Czyli czas start 1 luty modlimy sie sw jozefie prosze o dobrego dobra zone mexa i za os z forum zeby znalazly poczytajcie sobie swiadectwa ustudni.pl
4 m-ce temu
Pamiętaliscie? obraz
4 m-ce temu
Zapomnialem
4 m-ce temu
Ja za was obejmuje litanie za tych co na forum chec potwierdzili z wiara beda owoce
Podoba się : Anna Maria, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
4 m-ce temu
zacząłem 1 lutego tak jak było mówione obraz
Podoba się : Ewa Przestrzelska, Anna Maria, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
4 m-ce temu
super damy rade niech Bog nas ma w opiece
Podoba się : Robert K., niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
4 m-ce temu
super pomysł...oczywiscie biore udział
Podoba się : Ewa Przestrzelska, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
4 m-ce temu
poczytaj sobie zakladke ustudni.pl jak ludzie sie wzajemnie modliliw w katalogu swiadectawa
Podoba się : Ewa Przestrzelska, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
4 m-ce temu
i jak dalej trwacie na modlitwie ? obraz
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
4 m-ce temu
Ja tak bez najmniejszego problemu
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
4 m-ce temu
tak oczywscxie laski beda i owowce jezeli 1 za 2 sie modla wspolna modlitwa 2 razy szysbciej wyslauchana
Podoba się : Robert K., niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
4 m-ce temu
Trwam obraz
Podoba się : Robert K., niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
4 m-ce temu
super ze jestescie omadlamy sie, i tyle nie ma bata polowki beda w krotkim czasie z wiara i ttyle a tyle dostaniecie
4 m-ce temu
Ja już straciłem wiarę że będzie druga połówka, ale spróbować nie zaszkodzi
4 m-ce temu
trzeba wierzyc i byc cierpliwym tylko taka modlitwa ma sesn,,, i prosic o dobre rzeczy, szukaj na przeznaczeni.pl zaspisanisobie.pl
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
4 m-ce temu
Byłam na tych 2 portalach i nikogo nie poznałam. Czasami lepiej poznać kogoś na żywo.
4 m-ce temu
Ja już byłem na ruznych portalach Chodziłem na pielgrzymki do Częstochowy wierząc że poznam kogoś, widocznie Bóg mam inne plany, szukam już 6 lat
4 m-ce temu
Krzysztof, masz dopiero 25 lat obraz Daj Panu Bogu jeszcze szansę na realizację Twoich pragnienień odnośnie małżeństwa obraz
Podoba się : Ewa Przestrzelska, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
4 m-ce temu
Albo to jeszcze nie ten czas dla Ciebie... A co ja mam powiedzieć?
4 m-ce temu
Myślę że dla każdego z nas jest odpowiednia pora i czas, ja np jestem nie cierpliwy, Ewo uważam że Pan przygotował dla ciebie coś wspaniałego, o czym nawet nie myślałaś, widocznie czas ktury jesteśmy sami ma nas przygotować, do otrzymania najpiękniejszego daru
Podoba się : niezalogowany użytkownik, Justyna Elżbieta, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
4 m-ce temu
Dziękuję, Krzysztof. Wiesz, mam bardzo mało czasu na założenie rodziny. Chyba że Pan Bóg nie chce, bym miała dzieci... To nie jest kwestia cierpliwości, to kwestia mojego organizmu. Nie podjęła bym się próby in vitro.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
4 m-ce temu
Dla niego, wszystko jest możliwe
4 m-ce temu
Wystarczy mu zaufać,
Podoba się : Robert K., niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
4 m-ce temu
Biorę udział, chociaż późno się zorientowałam.
4 m-ce temu
Krzysiek, ufalam tyle czasu. Jednak to nie uchronilo mnie przed cierpieniem. Na pielgrzymki również chodziłam, znam temat.
4 m-ce temu
betatko dobrze ze dolaczasz, ps, nie martwcie sie a sprobujcie dac sobie na 3 msze o dobra zone meza, pomodlic sie za dusze czysciowe aby wam tez uprosily meza, to co sieci nie moga dusze czysciowe uprosza jezus im nie odmawia, ofiarujecie komunie za nie i w intecji meza zony bye pojawila sie
4 m-ce temu
Dziękuję bardzo za cenne wskazówki. Nigdy mszy w tej intencji nie zamawialam. Odmawiałam natomiast NP w tej intencji, myślę że kolejna Nowenna będzie właśnie za dusze w czyści.
4 m-ce temu
duze laski sa jak sie modlisz za dusze czysciowe, nowennne pompejasnka moi kledzy odmawiali o dobra zone , czasem rok dwa trzeba poczekac, ps znam tez ososby co msze dawaly w inetecjio meza zony te zpomze
4 m-ce temu
a modlitwa została odnaleziona w 50 roku po Chrystusie. W 1555 r. papież przesłał jej tekst cesarzowi Karolowi, który wyruszał na bitwę. Każdy, kto przeczyta tę modlitwę, usłyszy ją lub będzie ją miał przy sobie, nie umrze nagłą śmiercią ani nie utonie, trucizna na niego nie podziała ani nie wpadnie w ręce wrogów, ani nie zginie w ogniu, ani nie zostanie pokonany w walce. Odmawiaj tę modlitwę rano, przez dziewięć kolejnych dni, w jakiej chcesz intencji.Nigdy nie słyszano, by ta modlitwa zawiodła. O, święty Józefie, którego opieka przed tronem Boga jest tak wspaniała, mocna i natychmiastowa, powierzam Ci wszystkie moje sprawy i pragnienia. O, święty Józefie, pomóż mi przez Twoje potężne wstawiennictwo i wyproś mi u Twojego Boskiego Syna wszelkie duchowe błogosławieństwa, żebym – poddany Twojej niebiańskiej mocy – mógł złożyć moje dziękczynienie i hołd najbardziej kochającemu ze wszystkich ojców. O, święty Józefie, nigdy nie zmęczę się kontemplowaniem Ciebie. A w Twoich ramionach zasypia Jezus. Nie ośmielę się zbliżyć do Ciebie, kiedy On spoczywa na Twoim sercu. Uściskaj Go mocno w moim imieniu, ucałuj Jego drogocenną głowę i poproś Go, by odwzajemnił ten pocałunek, kiedy będę wydawał moje ostatnie tchnienie. Święty Józefie, patronie odchodzących dusz, módl się za mnie. Amen.
4 m-ce temu
Dziękuję bardzo. Podjęłam modlitwę i zamierzam w niej wytrwać tak samo jak w odmawiania Litanii.
3 m-ce temu
Podobno nowenna pompejanska za dusze czysciowe jest trudna i szatan kusi zeby przestac odmawiac
3 m-ce temu
Modlitwa Pompejańska za dusze w czuścu cierpiące jet bardzo trudna , szatan kusi nas ponieważ traci swoją władzę nad nami zamykamy mu drzwi do naszego życia , otwieramy dla Maryji i Jezusa , Jak twoje serce poczuło pragnienie takiej modlitwy , to sama Maryja wysłała ci zaproszenie , a owoce są najpiękniejsze dzięki naszym modlitwom skracamy im cierpienie , największym cierpieniem dla takich dusz jest tęsknota za Bogiem , Maryja miała dwie prośby Modlić się za grzeszników o nawrócenie , oraz za duszę w czyśćcu cierpiące
3 m-ce temu
Dzis zaczelam nowenne jest fajnie☺dolki minely..na pewno wynagrodzi Bog kazdemu trud modlitwy.kto sie za dusze modli uprasza sobie laaski tu i po smierci
3 m-ce temu
Ja właściwie to się nie włączam, ale jak tak was czytam to chętnie bym się pomodlił za Pytającą,o dobrego męża dla niej. Może mi się uda chociaż trochę.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
3 m-ce temu
na modlitwę nigdy nie jest za późno obraz zapraszamy
3 m-ce temu
Za mną już kilka NP, nie miałam większych trudności z ich odmawianiem, była potrzeba a zaraz po niej decyzja i DZIAŁANIE-ODMAWIANIE. Teraz chciałam odmówić za dusze w czyścu cierpiące i jest inaczej, jakiś opór, zwyczajnie jakbym się bała. Myślę ze w moim przypadku to kwestia czasu (mam ndzieję że krótkiego czasu)i zaraz do Ciebie Pytająca dołączę a tymczasem wytrwałości Tobie życzę i wiele ŁASKobraz
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
3 m-ce temu
Nie musi być zaraz pompejanska w intencji dusz czysccowych. Może być np. koronką do Bożego Miłosierdzia. obraz
Podoba się : Robert K., niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
3 m-ce temu
Ja tez sie balam bo moga myc proby by rzucic..powiem ze dlugo sie zastanawialam ale jak poczytalam swiadectwa ze ktos za dusze czysciowe sie pomodlil to Bog spelnil wszystko to co wczesniej w np prosil jest szczegolna opieka
3 m-ce temu
jak odmawiasz różaniec takie myśli mogą się pojawić z bardzo prostej przyczyn zły duch nienawidzi tej modlitwy, będzie zniechęcał, to powinno być znakiem że człowiek idzie w dobrą stronę należy wytrwać on da za wygraną , widziałem wiele przypadków ludzi co tak mieli jak zaczynali tworzyć osobistą relację z Matką Bożą , zresztą sam tak miałem , grunt to się nie podawać obraz
3 m-ce temu
Trzeba byc walecznym szatan wie ile za to pomocy i dobra duszom damy a tym samym one dla nas...jest duzo do wygrania...zly mataczy zeby nam sie nie udalo ale nie ma bata mowic ze im pomozemy a one nam..to co swieci nie moga nam uprosic dusze czysciowe nam uprosza Bog ze wzgledu na ich cierpienie nie odmawia im..czysciec to nie zabawa..juz dzis ratujmy ich
Podoba się : Robert K., niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
3 m-ce temu
Jeśli wiem, że nie dam rady teraz pompejanki, tonie będę się jej podejmować. Ważniejsze jest wypełnianie obowiązków stanu i miłość niż modlitwa.
3 m-ce temu
Kto ile moze..ile mu sily i czas pozwola
3 m-ce temu
Niestety Ewo mylisz się. Obowiązki stanu nie są ważniejsze od modlitwy. Bez modlitwy nie spotkasz się z Bogiem który obdarza łaską,światłem i prawdziwą miłością którą niesiesz innym...wtedy masz lepsze rozeznanie i wiesz jak dobrze wypełniać obowiązki stanu tak aby się podobało to Bogu.
3 m-ce temu
Nie mylę się. Jeśli wiem, że w ciągu dnia nie mogę teraz odmawiać 3 różańcow dziennie, a np. 1, to się takiej modlitwy nie podejmuje. Trzeba być odpowiedzialnym za swoje czyny i słowa.
Podoba się : Daniel G., niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
do góry ↑

Dodaj odpowiedź

załącz pliki »