obraz

Forum Betania » Forum Betania » pomodlmy sie wzajemnie o dobra zone meza akcja litani sw jozefa

Forum Betania · pomodlmy sie wzajemnie o dobra zone meza akcja litani sw jozefa 3 m-ce temu

hej mam pomysla od ludzi z inicjatywy ustudni.pl pomodlmy sie litania sw jozefa od 1 do 28 lutergo za osoby z formum ktore wyraza chcec zeby znalzaly meza i zone pan Bog dwa razy szybckiej modlitwy takiej wysluchuje
3 m-ce temu
Ewo zgadzam się z Tobą w kwestii, że jeśli sie czegoś podejmujemy to konsekwentnie to realizujemy (przynajmniej ja tak mam), zgodzę się również ze nadmiar obowiązków nie pozwala nam na wiele rzeczy, ale nie mogę się zgodzić z tym, że w ciągu całej doby nie możemy wygospodarować 1 godzinki na NP. Cóż nam po tych obowiązkach, zobowiazaniechania itp skoro nie mamy czasu na Modlitwe.
Podoba się : Jarek C, Robert K., niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
3 m-ce temu
Ja wiem ze ludzie o 5 stawali i zarobieni byli i pompejanskie odmawiaja jak noz na garde sila i czas kazdy jakos znajdzie
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
3 m-ce temu
Beato, nowenna pompejańska nie jest jedyną słuszną modlitwą. Nie neguję jej wielkiej mocy (sama ją odmówiłam), ale 15 minut głębokiej modlitwy w ciągu dnia może być równie owocne, jak i 1-godzinne odmawianie różańca. Znam osoby, które regularnie odmawiały pompejankę, ale po jej skończeniu zapominały o zwykłym Ojcze Nasz. Modlitwa jest spotkaniem z Bogiem i najważniejsze, aby było regularne.
Podoba się : Ewa Przestrzelska, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
3 m-ce temu
Pytająca, wszystko dobrze, jeśli ludzie nie traktują pompejanki jak magicznej modlitwy, a wiele osób żywi właśnie takie przekonanie. Znam osobę, której zdarzyło się, że jedną część różańca odmówiła po północy i uznała, że wszystko na marne i zaczynała od początku, bo Matka Boża na pewno się obraziła za to spóźnienie.Ttaka postawa nie przypomina dojrzałej modlitwy katolika obraz
Podoba się : Ewa Przestrzelska, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
3 m-ce temu
Nawet do sw rity ludzie sie modla i pisze ze skuteczna.kazda modlitwa jest skuteczna ale wiekszosc osob jak mowic magie robi z tego pomodle sie i bedzie itp niestety.a tu trzeba wytrwale sie modlic i z pokorom czy to jest dobre dla mojej duszy ludzie np 9 nowennny biora bo szybko chca meza prace ..jest trudno
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
3 m-ce temu
Przy moim typie studiów i pracy nie mogę wstawać o 5.00, bo muszę być wyspana. Śpiewak musi być wyspany i mieć siłę do śpiewu, inaczej na darmo idzie jego wysiłek. Wiem, ile mam czasu i go wykorzystuję.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
3 m-ce temu
To jest 1,5 godziny, a nie godzina. I żeby było ważne, nie może być oklepane, tylko rozwazone.
Podoba się : Daniel G., niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
3 m-ce temu
Ewa Przestrzelska napisał/a: Nie mylę się. Jeśli wiem, że w ciągu dnia nie mogę teraz odmawiać 3 różańcow dziennie, a np. 1, to się takiej modlitwy nie podejmuje. Trzeba być odpowiedzialnym za swoje czyny i słowa.
Ja to rozumiem i nie oceniam twojej sytuacji. Jak czujesz że nie dasz rady to nie ma co na siłę.Chodziło mi że mylisz się jeśli to odnosisz do tego że ktoś całkiem nie ma czasu na modlitwę wymawiając się różnymi obowiązkami. Wiem że wielu ma tak że czasem jest trudno nie którym osobom na NowennęP. czy inne formy modlitwy.Ale też nie o to chodzi aby modlić sie dużo,ale dobrze i wytrwale. każdy sam wie ile da rade, że to jest pragnienie jego serca a nie jakiś przymus. Ważne jest żeby modlić się sercem i bez pośpiechu,i starać się pomału walczyć z roztargnieniami i na nie uważać bo mogą się pojawiać.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
3 m-ce temu
Proszę Pana, czy Pan umie czytać ze zrozumieniem to, co piszę? Ponieważ widzę, że wysuwa 0zn jakieś błędne wnioski. Jestem poza tym osobą, która tą nowenna modlilam się kilka lat, w różnych intencjach, i jestem daleka od lekceważenua obowiązku modlitwy. Także uważam ten atak na mnie za niepotrzebny.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
3 m-ce temu
Zaden znowu atak. zwyczajne nieporozumienie bo pewnie faktycznie musiałem coś źle cie zrozumieć i potem napisać coś nie tak i ty też źle mnie zrozumiałaś.W każdym razie nie mam zamiaru nikogo atakować a jedynie coś rozjaśnić
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
3 m-ce temu
spokojnie niech każdy modli się ile che/ może modlitwa ma płynąć z serca a nie z ust...
3 m-ce temu
nawet sa krotkie sw gertrudy ratujace tysiac dusz
Podoba się : Robert K., niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
3 m-ce temu
ja uważam że jak ktoś nie ma czasu niech mówi jeden dziesiątek dziennie ale z serca będzie z lepszym pożytkiem niż całą pompejanke ale niedbale, z pośpiechem każdy ma wolną wolę , uszanujmy to obraz
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
3 m-ce temu

https://www.youtube.com/watch?v=7wnw8yLndIA
3 m-ce temu

https://www.youtube.com/watch?v=u6sqdgBGqhc
3 m-ce temu
Moim zdaniem dużo większą wartość ma uczestnictwo we mszy świętej niż zwykła słowna modlitwa. A szczególnie Komunia święta ofiarowana w jakiejś intencji. Jeśli miałabym wybierać między różancem i mszą świętą, wybrałabym to drugie. obraz
3 m-ce temu
Marzec - miesiąc poświęcony czci św. Józefa https://ksiegarnia.bernardinum.com.pl/pl/p/Miesiac-marzec-z-przykladami-poswiecony-czci-sw.-Jozefa-napisal-ks.-W.-Mrowinski-T.J.-REPRINT/897
obraz
załączniki:
3 m-ce temu
Jarku masz ta ksiazke mozesz sie podzielic np przyk;ladmi i modlitw i swiadectw o dobra zone meza itp??
3 m-ce temu
Zamówiłem i jest w drodze do mnie. Gdy dojdzie to na pewno się podzielę obraz
3 m-ce temu
super Jarku dziekujemy a miedzy czasie podaje link na skrzynke intencji do sw jozefa w kaliszuobraz https://www.swietyjozef.kalisz.pl/?dzial=SkrzynkaIntencji&strona=7
obraz
Podoba się : niezalogowany użytkownik, Jarek C, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
2 m-ce temu
Oto kilka stron z książeczki poświęconej nabożeństwu do św. Józefa z 1906 roku.
załączniki:
2 m-ce temu
dziekuje, na pewno duzo osob prosi o dobra zone i meza, takze o prace mamy zaraz marzec to trzeba prosic o jego wstawiennictwo czy to litania telegramem
2 m-ce temu
Jakże to prawdziwe ponad 100 lat później.
załączniki:
2 m-ce temu
pomodlcie sie modlitwa unizenia krzyzem n a[podlosze przebaczcie wrogom i za swoje grzechy i wrodzinnne przepraszacie wiele lask
2 m-ce temu
dzis za uroda leca faceci sztuczna i z kasa, baby tez nie lepsze, ciezkie czasy by porzadnego i porzadna znalzezc
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, Anna Maria, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
2 m-ce temu
A może prawdziwi katolicy są przeklęci przez diabła... Jak widać po tym forum mnóstwo wierzących to single bez szans na rodzinę. Inaczej sprawa się ma w przypadku "katolików"...
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
2 m-ce temu
Myślę, że grzech i pycha zaslepia wiele serc, tak, że nie potrafią rozpoznać miłości i woli Bożej. A nawet jej znać nie chcą. Ponieważ wydaje im się, że małżeństwo musi być grzeszne, że nie można w nim żyć w zgodzie z przykazaniami. I boją się wybrać miłość i odpowiedzialność. Osoba wierząca kojarzy im się z ograniczeniami i brakiem przyjemnosci.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
do góry ↑

Dodaj odpowiedź

załącz pliki »