obraz

Forum Betania » Forum Betania » Kraków

Forum Betania · Kraków 2 m-ce temu

Cześć wszystkim Czy są dziewczyny co miałby ochotę, się spotkać, wspulnie porozmawiać, spędzić czas na modlitwie
2 m-ce temu
Na pewno są,ale nie wiadomo czy Krakowa, odezwą się za tydzień lub dwa, jak znam to forum obraz
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
2 m-ce temu
Ja Maryji bardzo ufam, wieże że wkrótce ktoś się odezwie
Podoba się : Anna Maria, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
2 m-ce temu
w krakowie sa msze dla singli u szczepana ponad 500 osob chodzi co miesiac byles moj kolega narzenoce znalazl tam
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
2 m-ce temu
Nie stesty nie nie byłem, wiele też swiadest słyszałem i czytałem że znalazły tam narzeczoną
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
2 m-ce temu
Może faktycznie warto się wybrać
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
2 m-ce temu
na fb maja sytone uszpepana trzeba isc kilka razy
2 m-ce temu
A byłaś kiedyś?
2 m-ce temu
https://www.facebook.com/Uszczepana/
obraz
Podoba się : Krzysztof, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
do góry ↑

Dodaj odpowiedź

załącz pliki »