obraz

Forum Betania » Forum Betania » Matka Boza

Forum Betania · Matka Boza 2 m-ce temu

Kto spotkal Matke Niepokalana? Niech opisze swoje wrazenia ze spotkania.
2 m-ce temu
ja w Medjugorie miałem wyjątkową łatwość modlitwy do Maryii. Wiele w moim życiu się wyprostowało od tamtego czasu,
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
2 m-ce temu
Ona jest niesamowita i pragnie naszej wspolpracy z Nia
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
2 m-ce temu
Tak, spotykam Ją za każdym razem, kiedy odmawiam różaniec obraz
2 m-ce temu
tak to "randka " z Matka Boza jak powiedzial ks Dominik Chmielewski
załączniki:
2 m-ce temu
A ja nie musze jezdzić do Medjugorie żeby spotkać Matkę Boża. Co prawda nie zabraniam wam tam jechać przecież. Każdy ma swój wybór gdzie jechac. Ja wolę jezdzić na Jasną Góre, bo w Polsce też można spotkać. Ale jak ktoś woli tak daleko to niech jedzie. Polecam na Jasnej Górze co pierwszą sobotę są zawierzenia http://bractwokrolowejpolski.pl/
obraz
. Możecie się zawierzyć i prosić to co jest potrzebne nam do życia. Ale najważniejsza będzie przemiana.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
2 m-ce temu
wlasnie we wtorek wybieram sie na rekolekcje Maryjne do Ojcow Misjonarzy Montfortanow w Czestochowie
do góry ↑

Dodaj odpowiedź

załącz pliki »