obraz

Forum Betania » Forum Betania » To coś magiczne ?

Forum Betania · To coś magiczne ? 1 tyg. temu

Co to jest to coś według dziewczyn ? Każda dziewczyna mówi, że musi być to magiczne to coś. My Mężczyźni też mamy swoje coś, które przygarnia dziewczynę. Nie bardzo rozumiem o co chodzi. Wiem, ze nic na siłę, jedno spotkanie i tak dalej. Ale czy pierwsze wrażenie musi być zawsze to cudowne coś.
1 m-ce temu
Piotrze, myślę że nie musi być. To znaczy zależy to tez zapewne od osoby i jej podejścia. Dla mnie to coś nie musi być od razu a nawet nie może raczej....no bo właśnie...co to znaczy to coś? Dla różnych osób to będzie być może co innego. Dla mnie osobiście to coś u faceta to jest to że widzę ze ma szacunek do drugiego człowieka, zwłaszcza do kobiet, jest gotowy służyć pomocą i nie jest obojętny na to co dzieje się z kimś innym, zwłaszcza jeżeli dzieje się coś złego. A tak rozumiane to coś podejrzewam ze raczej nie pokazuje się tak od razu...wiadomo pewne zachowania i skłonności można zaobserwować już na pierwszym spotkaniu ale trzeba kogoś dobrze poznać żeby wiedzieć ze to jest stała dyspozycja czyjegoś serca. Mam nadzieje ze choć trochę pomogłam
Podoba się : Piotr Adam, Edward DURBAJŁO, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu
Musisz spodobać się dziewczynie fizycznie w pewnym stopniu. Później ważny jest twój charakter którym możesz zwiększać zainteresowanie albo ją odpychać.To co przyciąga to umiejętność rozmowy, poczucie humoru, bycie liderem, brak nachalności, opanowanie.Z tego co piszesz to dziewczyny rezygnują po pierwszej randce? Pewnie odkrywasz karty na dzień dobry, gadasz o uczuciach albo swokej przeszłości, brakuje ci umiejętności rozmowy, poczucia humoru, dystansu, brak prowadzenia na spotkaniu, gadanie o przyszłości.
Podoba się : Sylwia Sylwia, Piotr Adam, Edward DURBAJŁO, Aga Agnieszka, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
2 tyg. temu
Facetów przyciąga wygląd (proste, jesteśmy wzrokowcami) a kobiety poczucie bezpieczeństwa jakie daje facet (pieniądze, wygląd, a nawet strach jakie wzbudza taki mężczyzna !)
Podoba się : Piotr Adam, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 tyg. temu
To "coś" o którym piszesz nie musi być magiczne. To raz. Dwa po zobaczeniu takiej osoby, po prostu odczujesz, że ma ona w sobie coś, co się Tobie podoba i nie będziesz wiedział jak to wytłumaczyć. Mogę podać mój przykład. Zawsze bardzo podobali mi się mężczyźni o ciemnych włosach, niebieskich oczach, dobrze zbudowani, śmiali. A niedawno poznałam mężczyznę i nie potrafię wytłumaczyć mojego zauroczenia nim. Jest blondynem o kręconych włosach (kręcone włosy na starcie odpadały) chudziuteńki, drobny, taki trochę ciapowaty. To chyba jest to coś, także na pewno będziesz wiedział, jeśli spotkasz tę jedyną obraz Poza tym odwracając sytuację, w życiu spotkasz wiele osób, którym Twoje cechy odpowiadają bardziej, innym mniej. I znajdzie się ktoś dla kogo to Ty właśnie będziesz mieć to "coś". Nie próbuj tego znaleźć, czy wypracować. Już to masz, ale dostrzeże to w Tobie odpowiednia osoba.
Podoba się : Piotr Adam, Aga Agnieszka, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 tyg. temu
Nie ma żadnego magicznego "czegoś". To tylko politpoprawny wybieg, żeby nie powiedzieć: "nie pociągasz mnie", "nie jesteś atrakcyjny" itd. Inaczej nie można, bo inaczej wyjdziesz na kogoś nietaktownego.
Podoba się : Edward DURBAJŁO, Piotr Adam, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
5 dni temu
Jest ! To jest chemia , mięta , którą się czuje w obecności drugiej osoby . Powietrze bywa czasem tak naelektryzowane , że można by je kroić nożem... Chyba żaden z panów tego nie czuł skoro nie wie o czym mowa. Nie wystarczy , że się z jakąś umówisz i już jest Twoja ... musi być " coś " między Wami .
5 dni temu
To magiczne ,,coś ,,według mnie na pierwszy rzut na pierwszym spotkaniu wygląd zewnętrzny jest tym ważnym czynnikiem ,rozmowa,gęsty to często sprawia ze czujemy się fajnie w danym towarzystwie albo czujemy ze to nie to.Ale są też wyjątki bo często na początku ktoś nam wydaje się nie być ,,tym,,a po paru spotkaniach okazuje się że mamy do czynienia z wartościową osobą i nawet jeśli nie spodobał nam się fizycznie to to się zmienia.
5 dni temu
Chyba najlepiej to uczucie opisały dziewczyny.Bo my mężczyźni może inaczej to odczuwamy,albo ja sam inaczej odczuwam. Mogłem inaczej nazwać temat, ale ja to tak dziwnie nazwałem, jakby to było magiczne obraz .
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
do góry ↑

Dodaj odpowiedź

załącz pliki »