obraz

Forum Betania » Forum Betania » Prawdziwy Bóg cudów ..

Forum Betania · Prawdziwy Bóg cudów .. 6 dni temu

Jest wiele religii na świecie ,ale chrześcijaństwo jest jedyna religią która ma prawdziwego Boga ,jest nim p Jezus -on zresztą powiedział wiele razy że on i Bóg jego ojciec to jedno ,on jest ciasna bramą i drogą i prawdą ,mimo że od zmartwychwstania upłyneło 2000 lat to Jezus cały czas działa ,jest obecny gdzie za jego przyczyna dokonuja sie niewytłumaczalne dla nauki uzdrowienia,nawrócenia człowieka ,gdzie jego realność jest namacalna bo jak powiedział o cokolwiek mnie prosić będziecie w imię moje a będzie to z wolą mego ojca on wam to da! - na świcie ludzie doznają wszelakich dowodów na ingerencję Bożą na wszelki sposób ,są to konkretne znaki że człowiek nie jest sam że nad człowiekiem jest jeszcze bardzo potężna niewidzialna siła ,moc - czy i wy we własnym życiu doświadczyliście właśnie obecności i ingerencji opatrzności Bożej w waszym codziennym życiu?
1 tyg. temu
Znowu jakieś nakazy, a jak nie idziesz drogą Boga to już idź na stracenie potępienia.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 tyg. temu
Tak to wygląda. Niestety dużo ludzi dziś ma zafałszowaną wizję chrześcijaństwa, że to niby wystarczy być "dobrym człowiekiem", żeby być zbawionym. Wybór jest prosty Bóg albo nic...
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 tyg. temu
To nie rozumiem po co w kościele i w Biblii się mówi o miłosierdziu?
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
6 dni temu
Miłosierdzie działa tak, że jeżeli zgrzeszysz i będziesz żałowała Bóg zawsze wybaczy, a nie, że wszyscy automatycznie są zbawieni (bo to herezja protestancka).
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
4 dni temu
2 Za pełną radość poczytujcie to sobie, bracia moi, ilekroć spadają na was różne doświadczenia2. 3 Wiedzcie, że to, co wystawia waszą wiarę na próbę, rodzi wytrwałość. 4 Wytrwałość zaś winna być dziełem doskonałym, abyście byli doskonali, nienaganni, w niczym nie wykazując braków. 5 Jeśli zaś komuś z was brakuje mądrości, niech prosi o nią Boga, który daje wszystkim chętnie i nie wymawiając; a na pewno ją otrzyma3. 6 Niech zaś prosi z wiarą, a nie wątpi o niczym! Kto bowiem żywi wątpliwości, podobny jest do fali morskiej wzbudzonej wiatrem i miotanej to tu, to tam. 7 Człowiek ten niech nie myśli, że otrzyma cokolwiek od Pana, 8 bo jest mężem chwiejnym14 Jaki z tego pożytek, bracia moi, skoro ktoś będzie utrzymywał, że wierzy, a nie będzie spełniał uczynków? Czy [sama] wiara zdoła go zbawić?8 15 Jeśli na przykład brat lub siostra nie mają odzienia lub brak im codziennego chleba, 16 a ktoś z was powie im: «Idźcie w pokoju, ogrzejcie się i najedzcie do syta!» - a nie dacie im tego, czego koniecznie potrzebują dla ciała - to na co się to przyda? 17 Tak też i wiara, jeśli nie byłaby połączona z uczynkami, martwa jest sama w sobie. 18 Ale może ktoś powiedzieć: Ty masz wiarę, a ja spełniam uczynki. Pokaż mi wiarę swoją bez uczynków, to ja ci pokażę wiarę ze swoich uczynków. 19 Wierzysz, że jest jeden Bóg? Słusznie czynisz - lecz także i złe duchy wierzą i drżą9.
do góry ↑

Dodaj odpowiedź

załącz pliki »