obraz

Forum Betania » Forum Betania » Czego szukacie tak NAPRAWDĘ na takich portalach? SZCZERZE1

Forum Betania · Czego szukacie tak NAPRAWDĘ na takich portalach? SZCZERZE1 1 lat temu

Jestem na kilku podobnych portalach, bo szukałam kogoś, kogo bym mogła pokochać z wzajemnością. Wiadomo, takie kobiety jak ja mają raczej marne szanse... Ale sprawni i owszem. Dlaczego więc nie znajdujecie, nie poznajecie drugiej połowy i czy w ogóle chcecie poznać?
10 m-ce temu
Pocieszę Was chociaż to marne pocieszenie, i jeszcze powiem Wam,że teraz naszła mi myśl ,że ja mogę swoje życie spędzić sama i to nie z powodu braku zdrowia tylko dlatego, że mnie nikt nie pokocha,że nie spotkam takiego człowieka, który by mnie pokochał.Straszna myśl.I w mojej optymistycznej głowie się pojawiła.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
10 m-ce temu
A ja się nie boje samotności
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
10 m-ce temu
Najgorszą rzeczą na świecie to być samotnym żyjąc pośród ludzi bliskich. Justyno nie założyłam rodziny, jestem sama,choć mam bliskie kochane mi osoby,nie mam dzieci, ale jestem szczęśliwym człowiekiem. Choć chciałabym być jeszcze szczęśliwszą mieć u boku kochanego męża.
Podoba się : Perpetułka Lilianna, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
10 m-ce temu
Podzielam Twoje zdanie Justyna, pragnie się mieć męża, ale nie na siłę.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
10 m-ce temu
Dlaczego drogie panie zakładacie z góry że nikt was nie pokocha ? ,skąd takie sądzenie o sobie ,skąd takie myśli w was ?. Widzicie prawda jest taka że dzisiejszy świat jest bardziej materialny ,coraz więcej ludzi patrzy tylko oczyma a nie sercem .Miłość prawdziwa od serca jest procesem !,nie ma nie istnieje miłość od pierwszego wejrzenia czy randki ! ,miłość powinna sie rozwijać ! ,od znajomości do miłości .Kobiety inaczej podchodzą do spraw intymnych ,sa bardziej czułe wymagają bycia kochaną ,natomiast mężczyźni są inni ale to nie znaczy że nie potrafią patrzeć sercem są tacy ! ,ale ile ich jest ? właśnie ! ....i tak jak tu Justyna napisała nic na siłę ! - fakt kobieta wie najlepiej kiedy dla niej jest najlepszy okres na założenie rodziny kiedy budzi się instynkt i potrzeba biologiczna czyli posiadanie męża,i dzieci bo to naturalne ! ,lecz każdy człowiek jest inny ma inne swoje potrzeby,inne cele w życiu .Kobieta kiedy raz zostaje zraniona skrzywdzona ma traułmę niekiedy i do końca życia ! ,boi się nowego związku zaangażowania ,i co gorsza może i ponownego niepowodzenia ! a czy tak musi być dlatego tyle kobiet jest samotnych ! przeważnie albo sa po trudnych zranieniach ,niepowodzeniach ,albo po prostu przespały najważniejszy okres założenia rodziny ! ,ale nic nigdy nie jest stracone ! ,najgrosze jest to że wmawia się sobie że zawsze będę samotna ! ,nigdy mnie nikt nie pokocha zostanę starą panną itd ! - najważniejsza jest wiara ! w siebie ! każda kobieta ma w sobie piękno ! ,i trzeba żyć realnie i wierzyć w to że los się odmieni ! .Tak samo jest i z mężczyznami ....Zawsze trzeba żyć wiarą ,nadzieją i szukać ,no i co najważniejsze poprosić p Boga o pomoc ! bo przecież on wszystko może ! ,dlaczego nie ma on pomóc ? .....pozdrawiam
Podoba się : Perpetułka Lilianna, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
10 m-ce temu
O Przemysławie napisałeś o mnie. Kocham siebie i jak ma się znaleźć mężczyzna, który mnie pokocha to tak będzie. Ja nie znoszę niczego zakładać, mi już życie wiele niespodzianek sprawiło. obraz
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
10 m-ce temu
Przemysław Pietras mądrze piszesz. Również pozdrawiam Ciebie i Wszystkich niedzielne.Nie tracimy nadziei,my stare panny(ale tu piszę w swoim imieniu, bo inne panie może obrażać takie określenie ich statusu życiowego)przecież jest tylu, samotnych, wartościowych,inteligentnych i pięknych,jak nie urodą(to wnętrzem człowieka) pragnących kochać i być kochanym mężczyzn.Tylko co z tego? U mnie w moim życiu, działa zasada jak to mawiał Zulu-gula ,,Polska to taki dziwny kraj"! A może dokładniej należałoby doprecyzować miejsce i pewni ludzie,gdzie mieszkam i źyję.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
10 m-ce temu
Justyna Marcelina napisał/a: Kochani moi a ja Wam powiem tym wszystkim, którzy mają jakieś choroby,niepełnosprawności itp.nie czujecie się gorsi od nas pełnoprawnym i zdrowych.Nas też może spotkać, czego nikomu nie życzę choroba itp. i chciałabym,żeby każdy był młody,zdrowy,piękny i szczęśliwy.No I OCZYWIŚCIE NA TYM PORTALU BY BYŁ KOCHANY I ZEBY Z WZAJEMNOŚCIĄ KOCHAŁ.Znam przypadki z życia,że ludzie zdrowi z miłości potrafią się połączyć z osobą,która ma jakieś kłopoty zdrowotne,źyć z nią wspierać,pomagać a nawet mieć dzieci. I to znam przypadki nie z opowieści,ale z życia.Także uwierzcie,że są ludzie, którzy potrafią pokochać człowieka nazwijmy to z problemami zdrowotnymi.Życzę Wam z głębi serca abyście spotkali takich partnerów życiowych.
dziękuje za miłe słowa obraz
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
10 m-ce temu
Justyna napisał/a:
Adam B. napisał/a: Coś dodam od siebie, ale nie brać tego dosłownie obraz Wśród zdrowych mężczyzn i kobiet czasem nie chcą zakładać rodziny, też nic na siłę .Nie czują takiej potrzeby. Dzisiaj kawaler ma 30 lat to juz jesteś młody na małżeństwo. Kiedyś taki wiek oznaczał, ze jesteś za stary, bo mało kto się żeni w takim wieku. Ja np nie dałbym rady być w małżeństwie, sam jestem zresztą osobą chora i sam potrzebuje wsparcia, a co dopiero bycie w małżeństwie. Nic na sile. Ludzie czasami na siłę szukają kogoś do małżeństwa, a potem nic z tego nie wychodzi. Jednak trzeba mieć do tego zdrowie(nie twierdzie, ze Ty nie masz albo ktos nie ma, ale trzeba jednak naprawdę być w tym temacie A choroby się pojawiają w małżeństwie, to jest naturalne, ale juz na początku bycie z taką osobą jest bardzo trudne. Nie każdy jest gotów na poznanie takiej osoby A jestem tutaj na portalach, bo czasem tak lubię byc, ale niekoniecznie trzeba od razu poznawać kogoś. Mozna przecież tez popisać, bez jakiś od razu jakis wymówek i odpowedzialności ,ze trzeba coś zrobić...Zresztą to też mnie dotyczy co napisałem obraz
A ja dodam do tej wypowiedzi, nie znoszę stereotypów.
No ja też nie znoszę, zawsze mozna je obalić obraz
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, Perpetułka Lilianna, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
10 m-ce temu
Jest takie powiedzenie trochę brzydkie i nie warto go cytować na tym portalu, ale należy go przyjąć z obraz Chociaż jest w nim jakąś mądrość. Tylko krowa nie zmienia poglądów a osioł jest uparty co do swojego zdania. A człowiek myśli, rozważa,analizuje,czegoś doświadcza,wyciąga wnioski,czasami się myli,czasami źle coś ocenia,czasami do jakichś wnioseków życiowych musi dojść, dojrzeć.
10 m-ce temu
I JESZCZE CHCIAŁABYM PODZIĘKOWAĆ NA RAZIE SŁOWAMI ZA TEN PORTAL JEGO TWÓRCOM PONIEWAŻ PANUJE TU PEŁNA WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI,MOŻNA PORUSZAĆ RÓŻNE TEMATY NAWET CZASAMI KONTROWERSYJNE, WŚRÓD UCZESTNIKÓW PANUJE KULTURA WYPOWIEDZI. Z przykrością muszę powiedzieć,że nie na wszystkich portalach katolickich tak jest.Ale żadnego portalu publicznie nie potępię,bo tak nie wypada.Widzę na tym portalu ludzi z innych portali,którzy mnie zapewne kojarzą i serdecznie Was pozdrawiam i szanuję Was jako wartościowych ludzi.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
10 m-ce temu
Justyna Marcelina napisał/a: I JESZCZE CHCIAŁABYM PODZIĘKOWAĆ NA RAZIE SŁOWAMI ZA TEN PORTAL JEGO TWÓRCOM PONIEWAŻ PANUJE TU PEŁNA WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI,MOŻNA PORUSZAĆ RÓŻNE TEMATY NAWET CZASAMI KONTROWERSYJNE, WŚRÓD UCZESTNIKÓW PANUJE KULTURA WYPOWIEDZI. Z przykrością muszę powiedzieć,że nie na wszystkich portalach katolickich tak jest.Ale żadnego portalu publicznie nie potępię,bo tak nie wypada.Widzę na tym portalu ludzi z innych portali,którzy mnie zapewne kojarzą i serdecznie Was pozdrawiam i szanuję Was jako wartościowych ludzi.
Duża cenzura słowa panuje na pewno na znanym katolickim portalu obraz
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
10 m-ce temu
No cóż. obraz Proszę przekazać pozdrowienia dla fajnych ludzi z konkurencji, których dobrze wspominamobraz Dla donosicieli i cenzorów takżeobraz )
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
8 m-ce temu
Ja tu akurat nie szukam dziewczyny ani chłopaka haha. Szukam jakiejś rozmowy o Bogu bo w moim otoczeniu to temat tabu. I podoba mi się ta szczerość dziewczyn które mówią ze mają "marne szansee". Ale myślę że reszta powinna wspierać te kobitki.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
8 m-ce temu
Ja szukam drugiej połówki ale jak narazie dostaje fakeowe wiadomości od ludzi z innych stron świata obraz
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
8 m-ce temu
Paweł czasem trza samemu wyjść z inicjatywą a nie tylko czekać. obraz
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
8 m-ce temu
Paweł tu jeszcze troszkę i ludzie będą dostawać propozycję randek z księżyca lub z innych planet układu słonecznegoobraz Tym się nie trzeba zrażać,tylko delikatnie i stanowczo nie wchodzić w żadne pogawędki z paniami czy panami niewiadomo skąd.Powiem Ci wprost siedzi taka czy taki w pracy przed komputerem w Polsce nudzi im się wchodzą na portal i piszą takie rzeczy ,że sami w to nie wierzą i za 5 minut chcą wziąść internetowy ślub.Ich trzeba traktować jak powietrze.Z tą różnicą,że bez powietrza nie da się żyć.Bez tych osobników da.obraz
Podoba się : Perpetułka Lilianna, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
8 m-ce temu
Krzysztof cóż za szczerość bije z Twojej wypowiedzi.Przyszedłeś dyskutować o Bogu.A patrzysz na kobitki.A które to tak rozpaczają,że mają małe szanse?Bo ja takich nie widzę.Może chciałbyś je pocieszać.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
8 m-ce temu
Z własnego doświadczenia wam powiem że jeżeli czegoś się pragnie i ma się wiare, modlitwę i eucharystie to ma się podstawowe narzedzia do działania. Jeżeli smutek jest grzechem, np smutek z powodu braku partnera zyciowego, to trzeba się tym zająć. Niewiem czy uda mi sie ująć to co mam na myśli ale spróbuje. Zaczyna się od siebie jak zawsze, znamy siebie z opini ludzi i najbliższych, szukamy swoich słabych punktów wad defektów kompleksów i nie mówimy przytym że ja się lubie jaki jestem i kropka. Wiara w Boga ma za zadanie udoskonalać człowieka i zbliżać do zycia wiecznego. Jeżeli mam problem z wyglądem i Bozia nie dała ciała Cleo ale dała coś innego co nie dała Cleo to muszę spróbować np. Schudnąć, przytyć zrobić fryzure, opalić się, może kupić nowy ciuch. Ja musiałem pujść na kurs tańca bo z tego powodu miałem taki kompleks że na wesela nie chodziłem mimo zaproszeń które dostawałem. Brałem na począdku lekcje indywidualne i mówiłem do pani instruktor że nienawidze tańczyć ale muszę tu być. Po poł roku efekt przerósł mnie całkowicie. Zajęcie się sobą nie jest grzechem. Chodzicie do kościoła sprawcie sobie nowy ciuch, malijaż. Oczywiście bez przesady haha. Sukienka to jest kobiece ubranie, facet nie może się oprzeć przed komplementem sukience do kostek.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, Natalia, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
8 m-ce temu
Powiem krótko:marny z Ciebie: psycholog znawca kobiet i doradca kobietobraz A jakbyś nie wiedział kto jest najsmutniejszą panną do wzięcia na tym portalu to oświadczam wszem i wobec iż moją skromną osobąobraz obraz obraz A skoro jesteś po kursie tańca to urządzimy tu tańce towarzyskie obraz
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
8 m-ce temu
A jakbyś nie wiedział kto jest najsmutniejszą panną do wzięcia na tym portalu to oświadczam wszem i wobec iż moją skromną osobą. Wybacz nie rozumiem
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
8 m-ce temu
Patyk w mrowisko włożyłem aż mi ciarki przechodzą
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
8 m-ce temu
Felicity jak tak z facetami się rozmawia to moze oni sie Ciebie boją co?
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
8 m-ce temu
obraz obraz obraz obraz Popytaj starych bywalców.obraz obraz obraz obraz
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
8 m-ce temu
Czy mnie się ktoś boi ? Nikt!!! A jeszcze mężczyźni,przecież ja bym im nieba przychyliła i kielich goryczy za nich wypiła.Pocieszyła,przytuliła...Że mną nawet rozmawiają Ci co z innymi nie chcą rozmawiać.Dzisiejszy wieczór był tego przykładem.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
8 m-ce temu
Nie zdązyłem wszystkiego przeczytać. Z Bogiem
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
8 m-ce temu
Czego ludzie szukają na chrześcijańskich portalach randkowych?Część ludzi chce podyskutować o wierze i znaleźć człowieka o podobnych poglądach i wyznawanych wartościach.Część ludzi przychodzi tu ,by wyrazić różnorakie swoje problemy w różny sposób.A część ludzi zakłada (krótko i konkretnie powiem )tak durnowate konta,że aż trudno uwierzyć,że zrobił to dorosły w pełni świadomy człowiek,a robi to, by kpić z ludzi samotnych,kpić z ludzi,którzy mają odwagę przyznać się do wyznawania wiary katolickiej.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
8 m-ce temu
jak sama nazwa wskazuje portal randkowy czyli poznanie nowych ludzi celem poznania tej jedynej osoby dla siebie i ewewntualne spotkanie się mając na celu przyjaźń lub nawet miłość ....tak to powinno być ,a jak jest w rzeczywistości wielu z was wie ! ,internet jest formą kontaktu jest dobrym sposobem w szukaniu dla siebie bratniej duszy ale może też stać sie jednym wielkim zakłamanym miejscem ! gdyż różni sa ludzie ,w różny sposób podchodzą to takich portali nawet katolickich ! ,dlatego nie dziwcie się że tylu ludzi jest zawiedzionych ,rozczarowanych szczególnie kobiet ! ,tacy sa ludzie i nie każdy jest uczciwy ! ,dlatego zawsze trzeba być troszeczkę z przymrużeniem oka patrzeć na takie portale ! ....jeśli ktoś naprawdę szuka dla siebie bratniej duszy to nawet bez internetu ją znajdzie ! ale trzeba być cierpliwym ! u chodź troszke zaufać temu u góry ! aby nas prowadził ....pozdrawiam
Podoba się : Perpetułka Lilianna, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
8 m-ce temu
Zadam pytanie czym się różni kontakt internetowy od kontaktu w rzeczywistym świecie człowieka z drugim człowiekiem?
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
8 m-ce temu
I teraz przytoczę świadectwo człowieka opublikowanego w Tygodniku Niedziela czy dla niego portal internetowy nie byłby szansą na poznanie drugiej osoby?,,Mam 60lat,mieszkam na wsi ze schorowaną siostrą(70lat)w biedzie i nienormalności.Co jakiś czas kupuję tygodnik,,Niedziela "I mam nadzieję, że tą drogą uzyskam jakąś pomoc..Chciałbym normalnie żyć,mieć rodzinę,dzieci,pracować,zarabiać,a ja poruszam się jak lunatyk.O sobie mogę napisać,że lubię to,co Pan Bóg stworzył-przyrodę,kosmos,ludzi życzliwych,czynnych,prawych.Staram się żyć bez nałogów,rozumieć wg.Pisma Świętego i nauki Kościoła katolickiego. Mój problem jest taki,że od najmłodszych lat żyłem wśród ludzi,gdzie miałem podcinane skrzydła i rzucane belki pod nogi .Nie warto o tym nawet pisać.Chociaż dla mnie jest to lekcja przetrwania,to w dalszym ciągu nie mogę zrobić nic wartościowego,pożytecznego.Wokół jest tyle ludzi,którym powinienem pomagać.Mam żal do ludzi ,,na świeczniku",że tak słabo wykorzystują swoją inteligencję dla dobra ogółu,dla równania ludzi pod każdym względem-ekonomicznym,wykształcenia,zdrowotnym.Nie chcę za dużo pisać,bo jestem tylko po zawodówce".Myślę,że ten człowiek,tylko po zawodówce,a jakże mądry życiowo,gdyby wyszedłby poza środowisko w którym żył poznałyby osobę i nie zmarnowałby sobie życia w samotności pośród ludzi,którzy byli mu nieżyczliwi. A każdy człowiek ma rozum i w życiu i w internecie się nim kieruje.Każdy z nas wie jak to bywa.obraz
8 m-ce temu
Każdy ma swoją drogę!
8 m-ce temu
Każdy ma swoją drogęobraz U nas w Polsce i tego nie boję się napisać społeczeństwo jest podzielone i upolitycznione.A to wpływa na życie jednostki w danym środowisku,miejscu pracy,wpływa na awanse itp.itd.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
8 m-ce temu
Jak ja nie znoszę polityki obraz
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
8 m-ce temu
W Polsce można nie interesować się polityką,ale polityka zainteresuje się namiobraz
8 m-ce temu
Trzeba jeszcze wiedzieć,że na tych portalach chrześcjańskich są ludzie,którzy przyszli tu niekoniecznie w dobrych celachobraz Potrafią patrzeć co kto pisze,czasem prowokować do wypowiedziobraz
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
8 m-ce temu
Felicity napisał/a: Trzeba jeszcze wiedzieć,że na tych portalach chrześcjańskich są ludzie,którzy przyszli tu niekoniecznie w dobrych celachobraz Potrafią patrzeć co kto pisze,czasem prowokować do wypowiedziobraz
Dlatego dziękuje, że mam własny rozum, potrafię siebie szanować i żadne prowokacje nie zniszczą mnie.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
8 m-ce temu
tak jest, trzeba wystrzegać się heretyków
8 m-ce temu
Perpetułka Lilianna napisał/a: Jak ja nie znoszę polityki obraz
Ja też nie lubie zbytnio o niej mówić. Zwykle dyskusje staram się omijać.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
7 m-ce temu
Cóż nie da się nikogo zmusić do tego aby się nami zainteresował. Wyczuwam u was dużo desperacji co odpycha dodatkowo ludzi ze zdrowym poczuciem wartości. Wygląd przyciąga ale nie jest wszystkim.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
7 m-ce temu
Krzysztof nie da się drugiego człowieka zmusić do tego by nas kochał i z nami był. Myślę,że większość ludzi,która tu jest nie jest desperatami.
7 m-ce temu
Jak ja nie lubię, jak od razu pada słowo desperat obraz Kurcze, ludzie szukają różnych możliwości poznania kogoś i co w tym jest z desperacji? Jeśli ktoś co drugi dzień chodziłby do klubów albo zapisałby się na 20 różnych zajęć, byle tylko kogoś poznać, to wtedy jest to mile widziane i takie działania są nagradzane oklaskami. Ale jak ktoś szuka intensywnie na portalach to od razu desperat.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
7 m-ce temu
An No masz rację by od razu nie oceniać, czy na forum jest ktoś desperatem. Ja nie wykluczam, że i są takie przypadki, ale w rzeczywistości też są desperaci. ☺
6 m-ce temu
Grzegorz Jan napisał/a:
Franek Franek napisał/a: Biblia to nie wszystko, my Katolicy (członkowie jedynego prawdziwego Kościoła) mamy też Tradycję i Magisterium Kościoła. A jak chcesz z Biblii to masz z Biblii : "Już to przedtem powiedzieliśmy, a teraz jeszcze mówię: Gdyby wam kto głosił Ewangelię różną od tej, którą [od nas] otrzymaliście - niech będzie przeklęty!" to napisał św. Paweł, znajdź sobie gdzie. Jego wzorem Kościół w swojej mądrości, aby przestrzegać Lud Boży ustanowił różne nakazy i zakazy. Ja jako katolik wierzę, że poza wiarą katolicką nie ma zbawienia, na tym to polega.
A znasz Franek ten fragment z ewangelii który mówi wyraźnie kto tak naprawdę będzie zbawiony, a kto potępiony ?
Odpowiem na pytanie na które Franek(Jacob Sprenger) nie odpowiedział. Ten fragment z Ewangelii to fragment który mówi nam o sądzie ostatecznym. ''Sąd Ostateczny 31 Gdy Syn Człowieczy przyjdzie w swej chwale i wszyscy aniołowie z Nim, wtedy zasiądzie na swoim tronie pełnym chwały. 32 I zgromadzą się przed Nim wszystkie narody, a On oddzieli jednych [ludzi] od drugich, jak pasterz oddziela owce od kozłów. 33 Owce postawi po prawej, a kozły po swojej lewej stronie. 34 Wtedy odezwie się Król do tych po prawej stronie: "Pójdźcie, błogosławieni Ojca mojego, weźcie w posiadanie królestwo, przygotowane wam od założenia świata! 35 Bo byłem głodny, a daliście Mi jeść; byłem spragniony, a daliście Mi pić; byłem przybyszem, a przyjęliście Mnie; 36 byłem nagi, a przyodzialiście Mnie; byłem chory, a odwiedziliście Mnie; byłem w więzieniu, a przyszliście do Mnie". 37 Wówczas zapytają sprawiedliwi: "Panie, kiedy widzieliśmy Cię głodnym i nakarmiliśmy Ciebie? spragnionym i daliśmy Ci pić? 38 Kiedy widzieliśmy Cię przybyszem i przyjęliśmy Cię? lub nagim i przyodzialiśmy Cię? 39 Kiedy widzieliśmy Cię chorym lub w więzieniu i przyszliśmy do Ciebie?" 40 A Król im odpowie: "Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili". 41 Wtedy odezwie się i do tych po lewej stronie: "Idźcie precz ode Mnie, przeklęci, w ogień wieczny, przygotowany diabłu i jego aniołom! 42 Bo byłem głodny, a nie daliście Mi jeść; byłem spragniony, a nie daliście Mi pić; 43 byłem przybyszem, a nie przyjęliście Mnie; byłem nagi, a nie przyodzialiście Mnie; byłem chory i w więzieniu, a nie odwiedziliście Mnie." 44 Wówczas zapytają i ci: "Panie, kiedy widzieliśmy Cię głodnym albo spragnionym, albo przybyszem, albo nagim, kiedy chorym albo w więzieniu, a nie usłużyliśmy Tobie?" 45 Wtedy odpowie im: "Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, czego nie uczyniliście jednemu z tych najmniejszych, tegoście i Mnie nie uczynili". 46 I pójdą ci na mękę wieczną, sprawiedliwi zaś do życia wiecznego». ''
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
5 m-ce temu
Wiesz czasem niewiemy co tak naprawde szukamy ja ostatnio tak mnie naszlo tez polatac po tych portalach ale chyba zauwazam ze im wiecej patrze to wiekszy metlik a glowie ,Mysle ze najlepiej zaufac Bogu I cieszyc sie z statusu ktore mamy bo najwieksza miloscia jest Jezus nasz Bog jego Matka jak I nasza Matka Maryja .Byc moze Bog chce abys byla sama abys wiecej poswiecila czasu Bogu bo czlowiek ocenia wyglad zazwyczaj a Bog patrzy na serce.Niezalamoj sie I nieprzejmoj cierpliwie znos to co kazdego dnia Bog Ci daje a daje zawsze wiecej niz potrzebujemy a jesli niejest Ci dane tutaj na ziemi byc z Kims to Uwierz ze tam po drugiej stronie bedziesz najszczesliwsza osoba bo milujaca przez samego naszego Pana Jezusa Jakbysmy nauczyli sie kochac bliskich jak male dzieci to nikt niepatrzylby na wyglad tylko jak Bog na serce dazmy wiec abysmy sie stali takimi dzieciakami I szczerze nieprzejmoj sie bo Jezus codziennie wylewa w Twoja strone wiecej milosci niz caly swiat nas ludzi facetow ktorzy niesa warci jak I rowniez ja byc moze Twojego serca ,.Ps nieprzejmoj sie wygladem Bogu Jezusowi I tak sie podobasz zaufaj mu bo jest przy Tobie w kazdej chwili twego zycia I I podziekuj mu ze jestes sama a tak naprawde nie sama bo przy Jezusie bo Jezus jest ta miloscia ktora chce abys odnalazla. Pozdrawiam
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
5 m-ce temu
Postaw na Boga a juz nigdy niebedziesz samaobraz
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
5 m-ce temu
Sztuką dla mnie jest stworzenie idealnego związku z nieidealną osobą tu na ziemi.Może nam się uda, a jeżeli nie to zawsze jest jakieś wyjście awaryjneobraz i spełnianiu się na innym polu.
5 m-ce temu
To, że ktoś wierzy w Boga nie wyklucza szukania szczęścia w ramionach mężczyzny czy kobiety.obraz
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
5 m-ce temu
No pewnie ze tak ale aby stworzyc ten zwiazek milosci musimy byc z Bogiem bo nasza milosc ziemska chemiczna umiera bardzo szybko ale Milosc Boza jest wieczna I Bog jest podpora do tych wiecznych zwiazkow bo to Bog daje ta milosc wieczna ktora pragniemy aby zwiazek byl dopoki smierc go nierozlaczy. obraz
5 m-ce temu
bardzo często kobiety mają nierealne wyobrażenia na temat tego, jaki powinien być ten mężczyzna i zostają same... wynika to z faktu, że kobiety zakochują się nie w osobie, tylko w swoim wyobrażeniu o osobie - stąd później wiele problemów w związkach, bo chcą na siłę zmieniać mężczyznę, którego nie da się zmienić...
5 m-ce temu
Jacobie mężczyzny/kobiety się nie da zmienić, ale zachowanie mężczyzny czy kobiety tak. Zarówno kobieta i mężczyzna mogą popracować nad swoimi złymi nawykami. A współmałżonek może zasygnalizować, co można poprawić obraz
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
do góry ↑

Dodaj odpowiedź

załącz pliki »