obraz

Forum Betania » Forum Betania » Czego szukacie tak NAPRAWDĘ na takich portalach? SZCZERZE1

Forum Betania · Czego szukacie tak NAPRAWDĘ na takich portalach? SZCZERZE1 1 lat temu

Jestem na kilku podobnych portalach, bo szukałam kogoś, kogo bym mogła pokochać z wzajemnością. Wiadomo, takie kobiety jak ja mają raczej marne szanse... Ale sprawni i owszem. Dlaczego więc nie znajdujecie, nie poznajecie drugiej połowy i czy w ogóle chcecie poznać?
3 m-ce temu
.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu
jak miłośc to nie przez internet!!!! zapraszam do dyskusji, gg4129160
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu
Michał R napisał/a: jak miłośc to nie przez internet!!!! zapraszam do dyskusji, gg4129160
Ciekawe czy narzeczona będzie przy dyskusji?he,he.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu
kto szuka ten znajduje ! ...w miłości jak to w jej szukaniu trzeba być cholernie dzisiaj cierpliwym ,ludzie żyją już inną mentalnością niż 30 lat temu ,internet nie jest miejscem na miłość ale jednym z wielu sposobów na poznawanie ludzi a być może coś wyjdzie z tego .....od znajomości do przyjaźni a i może i miłości droga długa i wyboista ....trzeba wytrwać ! ..nie poddawać się ,żyć nadzieją ! trzeba że kiedyś spotkamy na swojej drodze tą właściwą dla nas osobę ,albo i tak może wcale nie być ! ....
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu
Być albo nie być (na portalu) -oto jest pytanie?obraz obraz Zagadać do kogoś,napisać do kogoś,zaproponować spotkanie-oto jest pytanie?obraz obraz A może tak bezsensowne tkwić w tej swojej samotności i filozofowaćobraz obraz W ŻYCIU W KAŻDEJ DZIEDZINIE TRZEBA DZIAŁAĆ I ZNALEŻĆ SPOSÓB NA POZNANIE KOGOŚ I STWORZENIE RELACJI JAK SIĘ CHCE Z KIMŚ BYĆ. Ja nie za bardzo wierzę w portalowe znajomości i nigdy nie za bardzo wierzyłam,chociaż mogą się zdarzyć.Ale mogą się i takie zdarzyć https://chicbykate.com/oszust-matrymonialny-scammer/
obraz
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu
Perpetułka Lilianna napisał/a: Niewątpie, że tak jest. Jednak dlaczego wiecej zajmujemy się całym swiatem niż samym sobą?
Świetnie napisane. Panie i panowie wylewają tu płacze a nie chce im się wyprasować koszuli i iść poznawać nowe osoby, lepiej stać się władcą pilota od tv obraz Tak marksizm i marksizm a głupiego cześć do dziewczyny nie powie jeden z drugim.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
do góry ↑

Dodaj odpowiedź

załącz pliki »