obraz

Forum Betania » Forum Betania » Czego szukacie tak NAPRAWDĘ na takich portalach? SZCZERZE1

Forum Betania · Czego szukacie tak NAPRAWDĘ na takich portalach? SZCZERZE1 5 m-ce temu

Jestem na kilku podobnych portalach, bo szukałam kogoś, kogo bym mogła pokochać z wzajemnością. Wiadomo, takie kobiety jak ja mają raczej marne szanse... Ale sprawni i owszem. Dlaczego więc nie znajdujecie, nie poznajecie drugiej połowy i czy w ogóle chcecie poznać?
1 m-ce temu
Pocieszę Was chociaż to marne pocieszenie, i jeszcze powiem Wam,że teraz naszła mi myśl ,że ja mogę swoje życie spędzić sama i to nie z powodu braku zdrowia tylko dlatego, że mnie nikt nie pokocha,że nie spotkam takiego człowieka, który by mnie pokochał.Straszna myśl.I w mojej optymistycznej głowie się pojawiła.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu
A ja się nie boje samotności
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu
Najgorszą rzeczą na świecie to być samotnym żyjąc pośród ludzi bliskich. Justyno nie założyłam rodziny, jestem sama,choć mam bliskie kochane mi osoby,nie mam dzieci, ale jestem szczęśliwym człowiekiem. Choć chciałabym być jeszcze szczęśliwszą mieć u boku kochanego męża.
Podoba się : Perpetułka Lilianna, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu
Podzielam Twoje zdanie Justyna, pragnie się mieć męża, ale nie na siłę.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu
Dlaczego drogie panie zakładacie z góry że nikt was nie pokocha ? ,skąd takie sądzenie o sobie ,skąd takie myśli w was ?. Widzicie prawda jest taka że dzisiejszy świat jest bardziej materialny ,coraz więcej ludzi patrzy tylko oczyma a nie sercem .Miłość prawdziwa od serca jest procesem !,nie ma nie istnieje miłość od pierwszego wejrzenia czy randki ! ,miłość powinna sie rozwijać ! ,od znajomości do miłości .Kobiety inaczej podchodzą do spraw intymnych ,sa bardziej czułe wymagają bycia kochaną ,natomiast mężczyźni są inni ale to nie znaczy że nie potrafią patrzeć sercem są tacy ! ,ale ile ich jest ? właśnie ! ....i tak jak tu Justyna napisała nic na siłę ! - fakt kobieta wie najlepiej kiedy dla niej jest najlepszy okres na założenie rodziny kiedy budzi się instynkt i potrzeba biologiczna czyli posiadanie męża,i dzieci bo to naturalne ! ,lecz każdy człowiek jest inny ma inne swoje potrzeby,inne cele w życiu .Kobieta kiedy raz zostaje zraniona skrzywdzona ma traułmę niekiedy i do końca życia ! ,boi się nowego związku zaangażowania ,i co gorsza może i ponownego niepowodzenia ! a czy tak musi być dlatego tyle kobiet jest samotnych ! przeważnie albo sa po trudnych zranieniach ,niepowodzeniach ,albo po prostu przespały najważniejszy okres założenia rodziny ! ,ale nic nigdy nie jest stracone ! ,najgrosze jest to że wmawia się sobie że zawsze będę samotna ! ,nigdy mnie nikt nie pokocha zostanę starą panną itd ! - najważniejsza jest wiara ! w siebie ! każda kobieta ma w sobie piękno ! ,i trzeba żyć realnie i wierzyć w to że los się odmieni ! .Tak samo jest i z mężczyznami ....Zawsze trzeba żyć wiarą ,nadzieją i szukać ,no i co najważniejsze poprosić p Boga o pomoc ! bo przecież on wszystko może ! ,dlaczego nie ma on pomóc ? .....pozdrawiam
Podoba się : Perpetułka Lilianna, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu
O Przemysławie napisałeś o mnie. Kocham siebie i jak ma się znaleźć mężczyzna, który mnie pokocha to tak będzie. Ja nie znoszę niczego zakładać, mi już życie wiele niespodzianek sprawiło. obraz
1 m-ce temu
Przemysław Pietras mądrze piszesz. Również pozdrawiam Ciebie i Wszystkich niedzielne.Nie tracimy nadziei,my stare panny(ale tu piszę w swoim imieniu, bo inne panie może obrażać takie określenie ich statusu życiowego)przecież jest tylu, samotnych, wartościowych,inteligentnych i pięknych,jak nie urodą(to wnętrzem człowieka) pragnących kochać i być kochanym mężczyzn.Tylko co z tego? U mnie w moim życiu, działa zasada jak to mawiał Zulu-gula ,,Polska to taki dziwny kraj"! A może dokładniej należałoby doprecyzować miejsce i pewni ludzie,gdzie mieszkam i źyję.
1 m-ce temu
Justyna Marcelina napisał/a: Kochani moi a ja Wam powiem tym wszystkim, którzy mają jakieś choroby,niepełnosprawności itp.nie czujecie się gorsi od nas pełnoprawnym i zdrowych.Nas też może spotkać, czego nikomu nie życzę choroba itp. i chciałabym,żeby każdy był młody,zdrowy,piękny i szczęśliwy.No I OCZYWIŚCIE NA TYM PORTALU BY BYŁ KOCHANY I ZEBY Z WZAJEMNOŚCIĄ KOCHAŁ.Znam przypadki z życia,że ludzie zdrowi z miłości potrafią się połączyć z osobą,która ma jakieś kłopoty zdrowotne,źyć z nią wspierać,pomagać a nawet mieć dzieci. I to znam przypadki nie z opowieści,ale z życia.Także uwierzcie,że są ludzie, którzy potrafią pokochać człowieka nazwijmy to z problemami zdrowotnymi.Życzę Wam z głębi serca abyście spotkali takich partnerów życiowych.
dziękuje za miłe słowa obraz
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu
Justyna napisał/a:
Adam B. napisał/a: Coś dodam od siebie, ale nie brać tego dosłownie obraz Wśród zdrowych mężczyzn i kobiet czasem nie chcą zakładać rodziny, też nic na siłę .Nie czują takiej potrzeby. Dzisiaj kawaler ma 30 lat to juz jesteś młody na małżeństwo. Kiedyś taki wiek oznaczał, ze jesteś za stary, bo mało kto się żeni w takim wieku. Ja np nie dałbym rady być w małżeństwie, sam jestem zresztą osobą chora i sam potrzebuje wsparcia, a co dopiero bycie w małżeństwie. Nic na sile. Ludzie czasami na siłę szukają kogoś do małżeństwa, a potem nic z tego nie wychodzi. Jednak trzeba mieć do tego zdrowie(nie twierdzie, ze Ty nie masz albo ktos nie ma, ale trzeba jednak naprawdę być w tym temacie A choroby się pojawiają w małżeństwie, to jest naturalne, ale juz na początku bycie z taką osobą jest bardzo trudne. Nie każdy jest gotów na poznanie takiej osoby A jestem tutaj na portalach, bo czasem tak lubię byc, ale niekoniecznie trzeba od razu poznawać kogoś. Mozna przecież tez popisać, bez jakiś od razu jakis wymówek i odpowedzialności ,ze trzeba coś zrobić...Zresztą to też mnie dotyczy co napisałem obraz
A ja dodam do tej wypowiedzi, nie znoszę stereotypów.
No ja też nie znoszę, zawsze mozna je obalić obraz
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu
Jest takie powiedzenie trochę brzydkie i nie warto go cytować na tym portalu, ale należy go przyjąć z obraz Chociaż jest w nim jakąś mądrość. Tylko krowa nie zmienia poglądów a osioł jest uparty co do swojego zdania. A człowiek myśli, rozważa,analizuje,czegoś doświadcza,wyciąga wnioski,czasami się myli,czasami źle coś ocenia,czasami do jakichś wnioseków życiowych musi dojść, dojrzeć.
1 m-ce temu
I JESZCZE CHCIAŁABYM PODZIĘKOWAĆ NA RAZIE SŁOWAMI ZA TEN PORTAL JEGO TWÓRCOM PONIEWAŻ PANUJE TU PEŁNA WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI,MOŻNA PORUSZAĆ RÓŻNE TEMATY NAWET CZASAMI KONTROWERSYJNE, WŚRÓD UCZESTNIKÓW PANUJE KULTURA WYPOWIEDZI. Z przykrością muszę powiedzieć,że nie na wszystkich portalach katolickich tak jest.Ale żadnego portalu publicznie nie potępię,bo tak nie wypada.Widzę na tym portalu ludzi z innych portali,którzy mnie zapewne kojarzą i serdecznie Was pozdrawiam i szanuję Was jako wartościowych ludzi.
1 m-ce temu
Justyna Marcelina napisał/a: I JESZCZE CHCIAŁABYM PODZIĘKOWAĆ NA RAZIE SŁOWAMI ZA TEN PORTAL JEGO TWÓRCOM PONIEWAŻ PANUJE TU PEŁNA WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI,MOŻNA PORUSZAĆ RÓŻNE TEMATY NAWET CZASAMI KONTROWERSYJNE, WŚRÓD UCZESTNIKÓW PANUJE KULTURA WYPOWIEDZI. Z przykrością muszę powiedzieć,że nie na wszystkich portalach katolickich tak jest.Ale żadnego portalu publicznie nie potępię,bo tak nie wypada.Widzę na tym portalu ludzi z innych portali,którzy mnie zapewne kojarzą i serdecznie Was pozdrawiam i szanuję Was jako wartościowych ludzi.
Duża cenzura słowa panuje na pewno na znanym katolickim portalu obraz
1 m-ce temu
No cóż. obraz Proszę przekazać pozdrowienia dla fajnych ludzi z konkurencji, których dobrze wspominamobraz Dla donosicieli i cenzorów takżeobraz )
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
do góry ↑

Dodaj odpowiedź

załącz pliki »