obraz

Forum Betania » Forum Betania » Konfederacja, a Katolicyzm kontra walka duchowa Izabela Chojnacka wRealu24

Forum Betania · Konfederacja, a Katolicyzm kontra walka duchowa Izabela Chojnacka wRealu24 22 godzin/y temu

Zauważyłem, że forumowiczka betanii.pl Izabela będzie występować na żywo jutro (tj. w dn. 10.10.2019) w telewizji internetowej wRealu24. Raczej nie będę mógł obejrzeć tej rozmowy na żywo, ale zobaczę później nagranie.

Link do transmisji:

https://www.youtube.com/watch?v=UEhCMYLrk_k

Gdybym był z Gdańska (okręg wyborczy nr 25), to zagłosowałbym na nią. Polecam innym oddać na nią głos - lista Konfederacji, pozycja numer 22.
22 godzin/y temu
Na chwilę obecną ta grupa nie wiele ma wspólnego z katolicyzmem. Z jednej strony niby walczy o ochronę życia a z drugiej: pozbywa się osoby która walczyła o ochronę życia czyli Kaji Godek, obraża katolików popierających PiS,trzyma w swoich szeregach człowieka który grozi śmiercią, mordowaniem ludzi LGBT i staje po stronie Rosji która mordowała Polaków i ma inne zbrodnie na koncie. To są postępowania antykatolickie.
Podoba się : niezalogowany użytkownik,
21 godzin/y temu
TOMASZ HOFFERMANN napisał/a: Na chwilę obecną ta grupa nie wiele ma wspólnego z katolicyzmem. Z jednej strony niby walczy o ochronę życia a z drugiej: pozbywa się osoby która walczyła o ochronę życia czyli Kaji Godek, obraża katolików popierających PiS,trzyma w swoich szeregach człowieka który grozi śmiercią, mordowaniem ludzi LGBT i staje po stronie Rosji która mordowała Polaków i ma inne zbrodnie na koncie. To są postępowania antykatolickie.
To kłamstwo i pomówienie. Nikt się nie pozbył Kai Godek, a sama odeszła ponieważ zażądała pierwszego miejsca w Warszawie. Wykazała się zupełnym brakiem pokory bo dołączyła dużo później. Odeszła gdyż nie dostała jedynki...a co jest szokiem zaraz na drugi dzień po odejściu pojawiła się w kilku mediach gdzie opluwała Konfederatów twierdząc, że skoro nie dali jej jedynki to są przeciw obronie życia...Nie sądziłam , że pani Godek ma tak mało klasy i pokory.. Grzegorz Braun chciał jej oddać swoje miejsce, był gotów się zamienić, ale go wyśmiała.. Co ważne GRZEGORZ BRAUN STWORZYŁ FILM O ABORCJI EGENICZNEJ "EUGRNIKA" KTÓY W OBRNIE ŻYCIA WNOSI NIE MNIEJ NIŻ KAJA GODEK jeśli nie więcej... Narodowcy działają czynnie w obronie życia od wielu kat...więc Konfederacja nie ucierpi z braku obrońców życia..
21 godzin/y temu
Jakie pomówienie skoro ona sama to mówiła. Opieram się na jej słowach a nie wymyślam coś swojego. Ale pomijając już samą Godek to katolicyzmowi Konfederacji zaprzecza też obrażanie katolików oraz obecność Korwina grożącego śmiercią ludziom, to też zaprzecza ochronie życia i temu już pani zaprzeczyć nie może bo słowa Korwina słyszało wielu ludzi, nie ukrywa on też swojego wielkiego poparcia dla Rosji. Teraz myślą o przyłączeniu się do PO- antypolskiej przestępczej zdradzieckiej bandy która przecież od lat walczy z Kościołem,która w swich planach ma danie praw LGBT. Konfederacja sama siebie niszczy. To przykre ale prawdziwe. I nie jest to tylko moje zdanie sle też wielu ludzi - Polaków,katolików.
20 godzin/y temu
Co za bzdury Pan wypisuje, bzdura goni bzdurę....z całym szacunkiem ale gdzie Pan się posiłkuje ? w TVP która kilkukrotnie dopuściła się przestępstwa wobec Konfederacji ??? (za orzeczeniem sądu dopuściła się fałszerstw jeszcze nie przeprosiła za fałszerstwa na temat wyników) Czy ta telefisja jest Pana autorytetem ??? Konfederacja to Braun, Narodowcy, Stowarzyszenie rodzin chrześcijańskich, Rolnicy i Korwiniści. Ten ostatni odkąd jest w Konfederacji nie powiedział nic nagannego wyciagane są wypowiedzi przez TELEFISJĘ sprzed lat. Korwin ma wizję Polski przedwojennej gdy była nieporównywalnie potężniejsza niż dziś i to jest jego mocna strona. W Konfederacji w tym zestawieniu jest pozytywną postacią. I NIGDY NIE POWIEDZIAŁ, ŻE POPIERA ROSJĘ, ALE POWTARZA W WIELU WYWIADACH, ŻE ROSJA JEST NAJWIĘKSZYM ZAGROZENIEM DLA POLSKI BO JEST NAJBLIŻEJ DLATEGO według niego NIE NALEŻY JEJ PROWOKOWAĆ A PROWADZIĆ NORMALNĄ POLITYKĘ Z ROSJĄ TAKŻE GOSPODARCZĄ. Korwin jak i całą Konfederacja jest przeciwko uzależnieniu OD JAKIEGOKOLWIEK PAŃSTWA, TAKZE OD USA KTÓRE JEST OD POCZĄTKU STWORZONE PRZEZ MASONERIĘ..Na dolarówce maja symbol szatana, a obecna władza maniacko oddaje im pokłony padając na twarze ! To właśnie krytykuje Korwin i cała Konfederacja. Trzeba samemu szukać informacji , wywiadów a nie siadać z pilotem przed TVP. Stany Zjednoczone właśnie zdradziły Kurdów, prowokują celowo wojnę w Syrii..a ślepy rząd wierzy im, mało prężny intelektualnie lud bije brawo... Tyle , że nawet Maryja w Fatimie mówi , że Rosja ma szanse się jeszcze nawrócić, a USA to potega zła według przepowiedni która zostanie zgładzona...nawet dla dnich wezwania do nawrócenia nie ma...Dziś rządzi tam żydowska masoneria.
20 godzin/y temu
Co do katolicyzmu Konfederató. Polecam ostrożność w OSĄDACH bo ocena czyjeś świętości to to osąd potępioeny przez Jezusa... Akutrat ci ludzie zaczynają dzień od mszy i prawie codziennie od lat przyjmują Komunię świetą. Dorobek katolicki mają też przepiękny jak np. Pan Braun który oprócz filmu Eugenika nakręcił film wartościowy "Luter" , Udokumentował zdjęciami Gietrzwałd > bardzo wartościowy film... Odkłamuje w swoich filmach zakłamaną historię KK i wrogą Kosciołowi.. Także Narodowcy mają piękne osiągnięcia w walce przeciw aborcji , LGBT (bo tylko oni tak stawiają czynny opór) WI ec radzę się pohamować z osądami i nie lustrować ludzi by wszyscy byli idealni bo nigdy nie będzie tak , że wszyscy w grupie będą idealni..... Pana Jezusa Pan osądzi , że miał w swoim szeregu Judasza ??? Czy misja Jezusa jest nieważna bo był w szeregu Judasz ?? W Konfederacja nie ma Judasza, ale może nie wszyscy są idealni jak pan Korwin, ważne jest , że większość jest bardzo Katolicka.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, Sylwia Sylwia,
19 godzin/y temu
Oglądałem debatę z udziałem Kirwina i słyszałem co mówił. Jasno się wypowiadał o wieszaniu na hakach ludzi tak jak powieszono Janosika.Tak się wyrażał w obecności studentów. Tak więc TVP nie ma nic do tego. Piza tym słowa Korwina przytacza wiele mediów a nie TVP. To co sam gada to media przekazują i co- wszystkie media kłamią? Jaki miałyby w thm cel, tym bardziej wiedząc że za pomówienia czekałby ich proces? A może trzeba otworzyć oczy i zobaczyć że ta Konfederacja której tak pani ostro broni nie jest tak święta i bez skazy jak się pani wydaje. Ja jako katolik nie stoję i nie wielbię żadnej ze stron bo wiem doskonale że zarówno PiS jak i Konfeferacja robią totalne głupoty i z katolicyzmem obie nie mają wiele wspólnego. Patrzę na to obiektywnie i oceniam według tego co widzę,słyszę a nie tylko na podstawie mediów. Sam też słyszałem z ust Sośnierza jak jasno mówił że osoby które pobierają 500+ nie piwinny iść głosować w wyborach. Takie postępowanie jest antypatriotyczne i antypolskie. Także daje się zauważyć jak zwolennicy niby katolickiej Konfederacji obrażają katolików popierających PiS. Sam byłem przez takich obrażany. Jako katolikowi wcale nie zsleży mi na niszczeniu jakichkolwiek grup katolickich ale jako katolik patrzę na wszystkie grupy i dostrzegam też to co złe a nie tylko samo dobro i skoro widzę antykatolickie zachowania to o nich mówię. Bronienie Korwina jest totalnym błędem. https://www.planeta.pl/Wiadomosci/Polityka/Korwin-Mikke-grozi-popierajacym-spolecznosc-LGBT-Trzeba-ich-wyrznac
obraz
https://dorzeczy.pl/kraj/102419/Korwin-Mikke-pochwala-pedofilie-OKOpress-sklada-zawiadomienie-do-prokuratury.html
obraz
O ile sam portal jest antyrządowy o tyle zwracają uwagę i wymieniają wpisy samego Korwina na podstawie których mieli składać zawiadomienie do prokuratury. Warto sobie przeczytać treści tych wpisów i powiedzieć gdzie w nich jest katolicyzm? Czy dalej będzie pani twierdzić że Konfederacja w skład której wchodzi banda Korwina jest czysta? To może poddamy wypowiedzi Korwina osobom duchownym aby mogły to ocenić? Nie mam żadnego interesu w niszczeniu grupy katolickiej jeśli ona rzeczywiście nią jest.Zależy mi na tym aby grup politycznych katolickich było jak najwięcej,ale nie mogę bezkrytycznie przyjmować tego co robi Kinfederacja widząc antykatolickie i antypatriotyczne,antypolskie zachowania członków tej grupy. Czas w końcu zrozumieć że grupa uważająca się za katolicką musi być czysta od takich antykatolickich zachowań i jedynym rozwiązaniem dla Konfederacji aby mogła normalnie funkcjonować jest wywalenie tej bandy i skoncentrowaniu się na tym co naprawdę dla PL jest dobre. Za nim powstała ta Konfederacja był Ruch Narodowy który przedstawiał się bardzo obiecująco i byłem nawet w stanie go poprzeć ale po stworzeniu tej Konfederacji i dołączeniu do niej bandy Korwina szybko zmieniłem zdanie. On psuje katolickość grupy - bez wątpienia.I zauważyli to inni ludzie. "– W normalnym kraju, pomyślcie... Co by zrobił człowiek, gdyby nie miał mentalności niewolnika, gdyby przyszli do niego ludzie, odbierają mu syna w wieku lat 5 i mówią „Zabieramy go do szkoły i tam będziemy go uczyć homoseksualizmu.” Normalny ojciec by zabił tych ludzi! To jest jego obowiązek – nawiązywał tym do prawa do posiadania broni, a tym według niego różnią się ludzie wolni od niewolników." To są słowa Korwina. Tutaj całość: https://dziennikbaltycki.pl/j-korwinmikke-w-gdansku-normalny-ojciec-by-zabil-tych-ludzi-to-jest-jego-obowiazek-zdjecia/ar/3622910
obraz
Czy tak ma wyglądać katolicka grupa? Od kiedy to katolicka grupa popiera takie stwierdzenia o mordowaniu ludzi? I teraz proszę wziąć pod uwagę że takich gorszących antykatolickich wypowiedzi Korwina jest więcej.Jak można określać się jako grupa katolicka popierając takiego człowieka? Każdy duchowny wyraziłby ocenę o antykatolickości grupy - przynajmniej powinien tak ocenić. Dobrze wiemy że katolicyzm,chrześcijaństwo sprzeciwia się zabijaniu,zgorszeniom. To wszystko nie są moje wymysły tylko antykatolickie zachowania jednego z liderów Konfederacji. Proszę wyciągnąć wnioski z takiego zachowania Korwina i powiedzieć gdzie pani widzi tutaj katolicyzm?
18 godzin/y temu
Myślałam, że Pan ma jakiś poziom..... ale widzę , że nie ma sensu.. Każdy wie, że Korwin rzuca słowami ostrymi, ale to słowa, a w Konfederacji jest on tylko jednym z wielu liderów, a nie liderem.... JEDNAK NIE POJMUJE HOPOKRYZJI.... BO DZIŚ ZA ZGODĄ OBECNEGO RZĄDU POLAŁĄ SIĘ KREW DZIECI NIENARODZONYCH...DOKONAŁO SIĘ PRAWDZIWE MORDERSTWO..W CAŁYM ROKU Z POWODU ABORCJI EUGENICZNEJ ZGINĘŁO 1O40 DZIECI NIENARODZONYCH. Jak wielka jest pana hipokryzja, że zajmuje się pan SŁOWAMI człowieka który zwyczajnie czasem cos chlapnie, a NIE RAZI PANA PRAWDZIWY MORD NIEWINNYCH DZIECI ?????? JAK TO MOŻLIWE ??
18 godzin/y temu
…………...
załączniki:
18 godzin/y temu
a JAKIE SĄ JESZCZE MEDIA OPRÓCZ TVP NA KTÓE SIĘ PAN POWOŁUJE ??? TVN ? POLSAT ?? BRAWO....
16 godzin/y temu
Sorki, pisałem odpowiedź już dwa razy i dwa razy mnie wywaliło przy zapisywaniu i całą treść szlag trafił, nie chce mi się po raz trzeci pisać tego co chciałem przekazać. Jak napiszę sobie najpierw na jakimś formularzu, notatniku to wtedy umieszczę odpowiedź. Dziś jestem już zmęczony.
16 godzin/y temu
Uważam, że być może dobrym pomysłem jest, aby w obecnej sytuacji powstały dwa koła poselskie, które rozważał ostatnio Janusz Korwin-Mikke w wywiadzie, w telewizji "wRealu24" - Federacja-Wolność i Federacja-Narodowcy. Moim zdaniem koła te musiałyby, a na pewno powinny, współpracować ze sobą i wspierać się nawzajem w kwestiach, co do których umówiły się przed wyborami. Ponadto, przydałoby się, aby w miarę możliwości szukały/wypracowywały kolejne wspólne punkty programowe. W pozostałych kwestiach, w których mają inne zdanie, mogą się nawet spierać (choć nie powinna to być walka na śmierć i życie). Moim zdaniem taka współpraca byłaby zdrowa, a wyborcy sami mogliby ocenić, któremu kandydatowi, której frakcji (korwinowcy, narodowcy, braunowcy...), składającej się na jedną listę wyborczą Konfederacji udzielić swojego poparcia w kolejnych wyborach. Myślę, że taką formułę Konfederacji można by było przedstawiać potencjalnym wyborcom, czyli, że jest to bardziej lista wyborcza, a nie jedna partia (bo tak chyba wielu myśli). Wtedy nie byłoby takich napięć i blokad psychicznych wśród nich, bo np. katolik, boi się zagłosować na Konfederację, bo jest tam JKM albo wyborca JKM ma problem z oddaniem głosu na Konfederację, bo coś mu nie pasuje np. u narodowców lub u Grzegorza Brauna. Ale nie upieram się, że jest to najlepsze rozwiązanie.
15 godzin/y temu
Postaram się odnieść zarówno do twojej wypowiedzi Danielu jak i do pani Izabeli,ale przed południem lub po południu. Jedno powiem już teraz: takie podziały nie są żadnym rozwiązaniem.Tutaj nie chodzi o podziały grupy, ale o to co jest negatywnego w samym działaniu i eliminować to tak by grupa była czysta i kierowała się wartościami,aby one były widoczne w postępowaniu całej grupy jak i w postępowaniu poszczególnych jej członków. Jeśli jakaś osoba niszczy grupę to powinna zostać usunięta.Program powinien być skupiony na wartościach, na dobru ludzi. Tego na razie nie widać, podobnie jak katolicyzmu. Ale dokładniej napiszę o tym później,choć z poprzednich wypowiedzi można juz trochę zrozumieć.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, Anna Drew,
do góry ↑

Dodaj odpowiedź

załącz pliki »