obraz

Forum Betania » Forum Betania » Konfederacja, a Katolicyzm kontra walka duchowa Izabela Chojnacka wRealu24

Forum Betania · Konfederacja, a Katolicyzm kontra walka duchowa Izabela Chojnacka wRealu24 1 m-ce temu

Zauważyłem, że forumowiczka betanii.pl Izabela będzie występować na żywo jutro (tj. w dn. 10.10.2019) w telewizji internetowej wRealu24. Raczej nie będę mógł obejrzeć tej rozmowy na żywo, ale zobaczę później nagranie.

Link do transmisji:

https://www.youtube.com/watch?v=UEhCMYLrk_k

Gdybym był z Gdańska (okręg wyborczy nr 25), to zagłosowałbym na nią. Polecam innym oddać na nią głos - lista Konfederacji, pozycja numer 22.
1 m-ce temu
Na chwilę obecną ta grupa nie wiele ma wspólnego z katolicyzmem. Z jednej strony niby walczy o ochronę życia a z drugiej: pozbywa się osoby która walczyła o ochronę życia czyli Kaji Godek, obraża katolików popierających PiS,trzyma w swoich szeregach człowieka który grozi śmiercią, mordowaniem ludzi LGBT i staje po stronie Rosji która mordowała Polaków i ma inne zbrodnie na koncie. To są postępowania antykatolickie.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu
TOMASZ HOFFERMANN napisał/a: Na chwilę obecną ta grupa nie wiele ma wspólnego z katolicyzmem. Z jednej strony niby walczy o ochronę życia a z drugiej: pozbywa się osoby która walczyła o ochronę życia czyli Kaji Godek, obraża katolików popierających PiS,trzyma w swoich szeregach człowieka który grozi śmiercią, mordowaniem ludzi LGBT i staje po stronie Rosji która mordowała Polaków i ma inne zbrodnie na koncie. To są postępowania antykatolickie.
To kłamstwo i pomówienie. Nikt się nie pozbył Kai Godek, a sama odeszła ponieważ zażądała pierwszego miejsca w Warszawie. Wykazała się zupełnym brakiem pokory bo dołączyła dużo później. Odeszła gdyż nie dostała jedynki...a co jest szokiem zaraz na drugi dzień po odejściu pojawiła się w kilku mediach gdzie opluwała Konfederatów twierdząc, że skoro nie dali jej jedynki to są przeciw obronie życia...Nie sądziłam , że pani Godek ma tak mało klasy i pokory.. Grzegorz Braun chciał jej oddać swoje miejsce, był gotów się zamienić, ale go wyśmiała.. Co ważne GRZEGORZ BRAUN STWORZYŁ FILM O ABORCJI EGENICZNEJ "EUGRNIKA" KTÓY W OBRNIE ŻYCIA WNOSI NIE MNIEJ NIŻ KAJA GODEK jeśli nie więcej... Narodowcy działają czynnie w obronie życia od wielu kat...więc Konfederacja nie ucierpi z braku obrońców życia..
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, Maciej F, niezalogowany użytkownik, Marcin M., niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, , niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu
Jakie pomówienie skoro ona sama to mówiła. Opieram się na jej słowach a nie wymyślam coś swojego. Ale pomijając już samą Godek to katolicyzmowi Konfederacji zaprzecza też obrażanie katolików oraz obecność Korwina grożącego śmiercią ludziom, to też zaprzecza ochronie życia i temu już pani zaprzeczyć nie może bo słowa Korwina słyszało wielu ludzi, nie ukrywa on też swojego wielkiego poparcia dla Rosji. Teraz myślą o przyłączeniu się do PO- antypolskiej przestępczej zdradzieckiej bandy która przecież od lat walczy z Kościołem,która w swich planach ma danie praw LGBT. Konfederacja sama siebie niszczy. To przykre ale prawdziwe. I nie jest to tylko moje zdanie sle też wielu ludzi - Polaków,katolików.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu
Co za bzdury Pan wypisuje, bzdura goni bzdurę....z całym szacunkiem ale gdzie Pan się posiłkuje ? w TVP która kilkukrotnie dopuściła się przestępstwa wobec Konfederacji ??? (za orzeczeniem sądu dopuściła się fałszerstw jeszcze nie przeprosiła za fałszerstwa na temat wyników) Czy ta telefisja jest Pana autorytetem ??? Konfederacja to Braun, Narodowcy, Stowarzyszenie rodzin chrześcijańskich, Rolnicy i Korwiniści. Ten ostatni odkąd jest w Konfederacji nie powiedział nic nagannego wyciagane są wypowiedzi przez TELEFISJĘ sprzed lat. Korwin ma wizję Polski przedwojennej gdy była nieporównywalnie potężniejsza niż dziś i to jest jego mocna strona. W Konfederacji w tym zestawieniu jest pozytywną postacią. I NIGDY NIE POWIEDZIAŁ, ŻE POPIERA ROSJĘ, ALE POWTARZA W WIELU WYWIADACH, ŻE ROSJA JEST NAJWIĘKSZYM ZAGROZENIEM DLA POLSKI BO JEST NAJBLIŻEJ DLATEGO według niego NIE NALEŻY JEJ PROWOKOWAĆ A PROWADZIĆ NORMALNĄ POLITYKĘ Z ROSJĄ TAKŻE GOSPODARCZĄ. Korwin jak i całą Konfederacja jest przeciwko uzależnieniu OD JAKIEGOKOLWIEK PAŃSTWA, TAKZE OD USA KTÓRE JEST OD POCZĄTKU STWORZONE PRZEZ MASONERIĘ..Na dolarówce maja symbol szatana, a obecna władza maniacko oddaje im pokłony padając na twarze ! To właśnie krytykuje Korwin i cała Konfederacja. Trzeba samemu szukać informacji , wywiadów a nie siadać z pilotem przed TVP. Stany Zjednoczone właśnie zdradziły Kurdów, prowokują celowo wojnę w Syrii..a ślepy rząd wierzy im, mało prężny intelektualnie lud bije brawo... Tyle , że nawet Maryja w Fatimie mówi , że Rosja ma szanse się jeszcze nawrócić, a USA to potega zła według przepowiedni która zostanie zgładzona...nawet dla dnich wezwania do nawrócenia nie ma...Dziś rządzi tam żydowska masoneria.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu
Co do katolicyzmu Konfederató. Polecam ostrożność w OSĄDACH bo ocena czyjeś świętości to to osąd potępioeny przez Jezusa... Akutrat ci ludzie zaczynają dzień od mszy i prawie codziennie od lat przyjmują Komunię świetą. Dorobek katolicki mają też przepiękny jak np. Pan Braun który oprócz filmu Eugenika nakręcił film wartościowy "Luter" , Udokumentował zdjęciami Gietrzwałd > bardzo wartościowy film... Odkłamuje w swoich filmach zakłamaną historię KK i wrogą Kosciołowi.. Także Narodowcy mają piękne osiągnięcia w walce przeciw aborcji , LGBT (bo tylko oni tak stawiają czynny opór) WI ec radzę się pohamować z osądami i nie lustrować ludzi by wszyscy byli idealni bo nigdy nie będzie tak , że wszyscy w grupie będą idealni..... Pana Jezusa Pan osądzi , że miał w swoim szeregu Judasza ??? Czy misja Jezusa jest nieważna bo był w szeregu Judasz ?? W Konfederacja nie ma Judasza, ale może nie wszyscy są idealni jak pan Korwin, ważne jest , że większość jest bardzo Katolicka.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, Sylwia Sylwia, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu
Oglądałem debatę z udziałem Kirwina i słyszałem co mówił. Jasno się wypowiadał o wieszaniu na hakach ludzi tak jak powieszono Janosika.Tak się wyrażał w obecności studentów. Tak więc TVP nie ma nic do tego. Piza tym słowa Korwina przytacza wiele mediów a nie TVP. To co sam gada to media przekazują i co- wszystkie media kłamią? Jaki miałyby w thm cel, tym bardziej wiedząc że za pomówienia czekałby ich proces? A może trzeba otworzyć oczy i zobaczyć że ta Konfederacja której tak pani ostro broni nie jest tak święta i bez skazy jak się pani wydaje. Ja jako katolik nie stoję i nie wielbię żadnej ze stron bo wiem doskonale że zarówno PiS jak i Konfeferacja robią totalne głupoty i z katolicyzmem obie nie mają wiele wspólnego. Patrzę na to obiektywnie i oceniam według tego co widzę,słyszę a nie tylko na podstawie mediów. Sam też słyszałem z ust Sośnierza jak jasno mówił że osoby które pobierają 500+ nie piwinny iść głosować w wyborach. Takie postępowanie jest antypatriotyczne i antypolskie. Także daje się zauważyć jak zwolennicy niby katolickiej Konfederacji obrażają katolików popierających PiS. Sam byłem przez takich obrażany. Jako katolikowi wcale nie zsleży mi na niszczeniu jakichkolwiek grup katolickich ale jako katolik patrzę na wszystkie grupy i dostrzegam też to co złe a nie tylko samo dobro i skoro widzę antykatolickie zachowania to o nich mówię. Bronienie Korwina jest totalnym błędem. https://www.planeta.pl/Wiadomosci/Polityka/Korwin-Mikke-grozi-popierajacym-spolecznosc-LGBT-Trzeba-ich-wyrznac
obraz
https://dorzeczy.pl/kraj/102419/Korwin-Mikke-pochwala-pedofilie-OKOpress-sklada-zawiadomienie-do-prokuratury.html
obraz
O ile sam portal jest antyrządowy o tyle zwracają uwagę i wymieniają wpisy samego Korwina na podstawie których mieli składać zawiadomienie do prokuratury. Warto sobie przeczytać treści tych wpisów i powiedzieć gdzie w nich jest katolicyzm? Czy dalej będzie pani twierdzić że Konfederacja w skład której wchodzi banda Korwina jest czysta? To może poddamy wypowiedzi Korwina osobom duchownym aby mogły to ocenić? Nie mam żadnego interesu w niszczeniu grupy katolickiej jeśli ona rzeczywiście nią jest.Zależy mi na tym aby grup politycznych katolickich było jak najwięcej,ale nie mogę bezkrytycznie przyjmować tego co robi Kinfederacja widząc antykatolickie i antypatriotyczne,antypolskie zachowania członków tej grupy. Czas w końcu zrozumieć że grupa uważająca się za katolicką musi być czysta od takich antykatolickich zachowań i jedynym rozwiązaniem dla Konfederacji aby mogła normalnie funkcjonować jest wywalenie tej bandy i skoncentrowaniu się na tym co naprawdę dla PL jest dobre. Za nim powstała ta Konfederacja był Ruch Narodowy który przedstawiał się bardzo obiecująco i byłem nawet w stanie go poprzeć ale po stworzeniu tej Konfederacji i dołączeniu do niej bandy Korwina szybko zmieniłem zdanie. On psuje katolickość grupy - bez wątpienia.I zauważyli to inni ludzie. "– W normalnym kraju, pomyślcie... Co by zrobił człowiek, gdyby nie miał mentalności niewolnika, gdyby przyszli do niego ludzie, odbierają mu syna w wieku lat 5 i mówią „Zabieramy go do szkoły i tam będziemy go uczyć homoseksualizmu.” Normalny ojciec by zabił tych ludzi! To jest jego obowiązek – nawiązywał tym do prawa do posiadania broni, a tym według niego różnią się ludzie wolni od niewolników." To są słowa Korwina. Tutaj całość: https://dziennikbaltycki.pl/j-korwinmikke-w-gdansku-normalny-ojciec-by-zabil-tych-ludzi-to-jest-jego-obowiazek-zdjecia/ar/3622910
obraz
Czy tak ma wyglądać katolicka grupa? Od kiedy to katolicka grupa popiera takie stwierdzenia o mordowaniu ludzi? I teraz proszę wziąć pod uwagę że takich gorszących antykatolickich wypowiedzi Korwina jest więcej.Jak można określać się jako grupa katolicka popierając takiego człowieka? Każdy duchowny wyraziłby ocenę o antykatolickości grupy - przynajmniej powinien tak ocenić. Dobrze wiemy że katolicyzm,chrześcijaństwo sprzeciwia się zabijaniu,zgorszeniom. To wszystko nie są moje wymysły tylko antykatolickie zachowania jednego z liderów Konfederacji. Proszę wyciągnąć wnioski z takiego zachowania Korwina i powiedzieć gdzie pani widzi tutaj katolicyzm?
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu
Myślałam, że Pan ma jakiś poziom..... ale widzę , że nie ma sensu.. Każdy wie, że Korwin rzuca słowami ostrymi, ale to słowa, a w Konfederacji jest on tylko jednym z wielu liderów, a nie liderem.... JEDNAK NIE POJMUJE HOPOKRYZJI.... BO DZIŚ ZA ZGODĄ OBECNEGO RZĄDU POLAŁĄ SIĘ KREW DZIECI NIENARODZONYCH...DOKONAŁO SIĘ PRAWDZIWE MORDERSTWO..W CAŁYM ROKU Z POWODU ABORCJI EUGENICZNEJ ZGINĘŁO 1O40 DZIECI NIENARODZONYCH. Jak wielka jest pana hipokryzja, że zajmuje się pan SŁOWAMI człowieka który zwyczajnie czasem cos chlapnie, a NIE RAZI PANA PRAWDZIWY MORD NIEWINNYCH DZIECI ?????? JAK TO MOŻLIWE ??
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu
…………...
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
załączniki:
1 m-ce temu
a JAKIE SĄ JESZCZE MEDIA OPRÓCZ TVP NA KTÓE SIĘ PAN POWOŁUJE ??? TVN ? POLSAT ?? BRAWO....
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu
Sorki, pisałem odpowiedź już dwa razy i dwa razy mnie wywaliło przy zapisywaniu i całą treść szlag trafił, nie chce mi się po raz trzeci pisać tego co chciałem przekazać. Jak napiszę sobie najpierw na jakimś formularzu, notatniku to wtedy umieszczę odpowiedź. Dziś jestem już zmęczony.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu
Uważam, że być może dobrym pomysłem jest, aby w obecnej sytuacji powstały dwa koła poselskie, które rozważał ostatnio Janusz Korwin-Mikke w wywiadzie, w telewizji "wRealu24" - Federacja-Wolność i Federacja-Narodowcy. Moim zdaniem koła te musiałyby, a na pewno powinny, współpracować ze sobą i wspierać się nawzajem w kwestiach, co do których umówiły się przed wyborami. Ponadto, przydałoby się, aby w miarę możliwości szukały/wypracowywały kolejne wspólne punkty programowe. W pozostałych kwestiach, w których mają inne zdanie, mogą się nawet spierać (choć nie powinna to być walka na śmierć i życie). Moim zdaniem taka współpraca byłaby zdrowa, a wyborcy sami mogliby ocenić, któremu kandydatowi, której frakcji (korwinowcy, narodowcy, braunowcy...), składającej się na jedną listę wyborczą Konfederacji udzielić swojego poparcia w kolejnych wyborach. Myślę, że taką formułę Konfederacji można by było przedstawiać potencjalnym wyborcom, czyli, że jest to bardziej lista wyborcza, a nie jedna partia (bo tak chyba wielu myśli). Wtedy nie byłoby takich napięć i blokad psychicznych wśród nich, bo np. katolik, boi się zagłosować na Konfederację, bo jest tam JKM albo wyborca JKM ma problem z oddaniem głosu na Konfederację, bo coś mu nie pasuje np. u narodowców lub u Grzegorza Brauna. Ale nie upieram się, że jest to najlepsze rozwiązanie.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu
Postaram się odnieść zarówno do twojej wypowiedzi Danielu jak i do pani Izabeli,ale przed południem lub po południu. Jedno powiem już teraz: takie podziały nie są żadnym rozwiązaniem.Tutaj nie chodzi o podziały grupy, ale o to co jest negatywnego w samym działaniu i eliminować to tak by grupa była czysta i kierowała się wartościami,aby one były widoczne w postępowaniu całej grupy jak i w postępowaniu poszczególnych jej członków. Jeśli jakaś osoba niszczy grupę to powinna zostać usunięta.Program powinien być skupiony na wartościach, na dobru ludzi. Tego na razie nie widać, podobnie jak katolicyzmu. Ale dokładniej napiszę o tym później,choć z poprzednich wypowiedzi można juz trochę zrozumieć.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, Anna Drew, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu
I dlatego właśnie taki podział na frakcje/koła poselskie byłby raczej dobry, ponieważ Konfederacja, to nie jest jednolita grupa. Są tam różne partie, których programy/światopoglądy nie pokrywają się w 100%. Dobrze, że dogadały się te różne środowiska, że będą współpracować w pewnych obszarach. W innych mogą się spierać, mogą prowadzić dialog, a istotą dialogu jest dochodzenie do prawdy. Napisałeś, że nie widać katolicyzmu w Konfederacji. Nie zgadzam się z Tobą. Grzegorz Braun jest przykładem, że katolicy są obecni w tym związku różnych środowisk. Ale nie tylko on. Robert Winnicki, Krzysztof Bosak także reprezentują stronę katolicką, a szerzej mówiąc cywilizację łacińską, której jednym z filarów jest nauczanie Kościoła katolickiego. Nie wypowiadam się o pozostałych posłach-elektach Konfederacji, bo nie mam takiej wiedzy na ich temat. Oczywiście na podstawie jakichś wypowiedzi Janusza Korwin-Mikkego można byłoby uznać, że nie należy on do Kościoła. O ile oczywiście te wypowiedzi były faktem. Ale uważam, że dla słusznej sprawy można współpracować z ludźmi o światopoglądzie innym niż katolicki. Jeśli np. muzułmanin, ateista, protestant byliby przeciwko aborcji, to bardzo dobrze. W walce o życie dzieci nienarodzonych ci ludzie byliby sojusznikami katolików. Natomiast jeśli w jakichś sprawach fundamentalnych byłyby różnice, to trzeba oczywiście stać przy prawdzie i bronić jej, a więc prowadzić dialog, o ile to możliwe.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu
Danielu,ale mnie nie chodzi już nawet o jakieś inne poglądy czy jego wyobrażenia - jakie ma takie ma,ale chodzi o jego zachowania,wypowiedzi które niestety są nawet sprzeczne z prawem za które grozi kara więzienia. Dobrze wiemy i było już kilka sytuacji gdy groził zabijaniem. Tak nie może zachowywać się żaden polityk a tym bardziej z grupy która uważa się za katolicką. I obowiązkiem głównego lidera grupy - pana Winnickiego bo on jest chyba głową całej Konfederacji jest wyrzucenie takiej osoby, ponieważ to nie jest jeden jakiś przypadkowy wybryk Korwina ale takich haniebnych zachowań jest więcej. Jak dla katolika jest dla mnie cholernie przykre gdy trzeba walić w grupę która najwyraźniej zapomina na czym opiera się katolivyzm czy chrześcijaństwo,czym jest uczciwość,patriotyzm. Dla mnie po stokroć lepszym byłoby pisanie pochwał, dobrego słowa o takiej grupie ale niestety - nie mogę bo widzę zachowania naprawdę antykatolickie i jako katolik nie mogę ich pomijać, nie mogę lekceważyć złych zachowań. Tego wymaga ode mnie uczciwość. Ale to nie jest też tak że widzę złe zachowania tylko w Konfederacji, tak samo widzę je w PiSie,on wcale nie jest lepszy,jest dla mnie taki sam.
1 m-ce temu
Ale przecież chyba żaden z polityków Konfederacji nie powiedział, że Konfederacja uważa się w całości za katolicką. Zatem nie wiem skąd u Ciebie takie postrzeganie tego związku różnych środowisk. Ja od samego początku wiedziałem, że Konfederację tworzą z jednej strony ludzie, o których można powiedzieć, że są katolikami, a z drugiej strony jest JKM. Co do JKM, to JEŚLI on FAKTYCZNIE ma poglądy, że chciałby zabijać, najogólniej mówiąc, przeciwników politycznych, to takiej postawie należy się oczywiście sprzeciwiać. I tu może hamować go, że tak powiem, katolickie skrzydło związku partii konfederacyjnych. Co innego kara śmierci, której JKM jest zwolennikiem. Nawet tradycyjne nauczanie Kościoła dopuszcza karę śmierci. Pytanie czy jemu chodzi w rzeczywistości np. o to, aby było możliwe sądowe orzeczenie i wymierzenie kary śmierci dla załóżmy "wielkoformatowych" zdrajców narodu polskiego, czy może dopuszcza też zabijanie ludzi o odmiennym światopoglądzie. Dla mnie także było nie w smak łączenie się Ruchu Narodowego z JKM właśnie przez te sprawy, o których napisałeś. Dlatego trzeba oddawać głosy na kandydatów, którzy nie mają poglądów sprzecznych z Dekalogiem i świętym nauczaniem Kościoła. Mimo wszystko wydaje mi się, że z JKM można współpracować dla dobra Polski na tyle, na ile to możliwe, a tam, gdzie pojawiają się różnice fundamentalne, nie do zaakceptowania przez katolików, to należy się od tego odciąć, potępić i wyhamować jakieś szkodliwe jego tendencje. Dlatego właśnie, moim zdaniem, przydałyby się dwa oddzielne konfederacyjne koła poselskie. To chyba byłaby sytuacja zdrowa, rozładowująca napięcia pośród tych polityków, ale także - co moim zdaniem ważniejsze - pośród ich wyborców.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu
https://wnet.fm/2019/10/10/korwin-mikke-o-koalicji-z-diablem-sojuszu-z-rosja-500-okraglym-stole-bonie-oswiatowym-i-testamencie-kiszczaka/Prosz
obraz
się zapoznać z wypowiedziami Korwina. https://www.pch24.pl/trzeba-dac-ludziom-bron--janusz-korwin-mikke-nie-ma-watpliwosci-jak-przeciwstawic-sie-terroryzmowi,42220,i.html
obraz
Czy tak ma wyglądać katolicka grupa której jeden z liderów skłania do tego by ludzie mogli posiadać broń i zabijać innych? Czy nie od tego są odpowiednie służby? Jeśli głowa całej grupy popiera takie podejście do sprawy to gdzie jest katolickość? Z jednej strony niby ochrona życia a z drugiej zabijanie ludzi? To przecież rzutuje na całą grupę i przeczy katolickości grupy? Albo grupa jest katolicka albo nie. Jeśli są takie zachowania które przeczą katolicyzmowi to należy to z grupy usunąć. Akceptacja zła świadczy o tym, że grupa nie ma nic wspólnego z nauką Kościoła, postępuje wtedy tak jak PO które chroni przestępców. Czy za taką ma być uważana Konfederacja tylko dlatego że chce się chronić takiego człowieka jak Korwin? Wybacz Danielu, ale jako katolicy nie możemy uznawać zła, nie możemy pozwalać na to aby taki człowiek w ogóle chodził po wolności. A oto przykłady kolejnych jego zachowań: https://www.planeta.pl/Wiadomosci/Polityka/Korwin-Mikke-grozi-popierajacym-spolecznosc-LGBT-Trzeba-ich-wyrznac
obraz
Jeśli taki człowiek ma tworzyć grupę katolicką to ja niestety nie mogę uznać takiej grupy za taką. Takie zachowania są skłanianiem do mordowania ludzi i za takie teksty Korwin powinien pójść za kratki. Za mniej błahe rzeczy ludzie trafiają za kratki a tacy mają być chronieni tylko dlatego że są posłami? Jeśli jesteś katolikiem to się sam zastanów czy takie zachowania powinna tolerować i uznawać grupa katolicka. Ochrona życia ma chronić życie od poczęcia aż do naturalnej śmierci. Całkowicie wyklucza to mordowanie ludzi. Także katolicyzm wyklucza takie wypowiedzi jako nakłanianie do zabijania. I jak sam widzisz - nie chodzi tutaj o samą karę śmierci choć jak sam powinieneś wiedzieć - Kościół skłania do tego by takiej karze się sprzeciwiać, co nie oznacza że całkowicie ją wyklucza. U nas nie ma takiej konieczności by takie kary wprowadzać, są inne formy kar bez pozbawiania życia. Albo jest ta ochrona życia albo nie. Albo przykazanie NIE ZABIJAJ obowiązuje katolików albo nie. Jeśli nie to niech Konfederacja nie czepia się PiSu o ustawę o ochronie życia. Oto wypowiedź Korwina na temat pedofilii: "„Nie można podważać mitu dobrego ojca i kochającej matki tylko dlatego, że raz na tysiąc wypadków ojciec (…) pozwolą sobie na czyny lubieżne, czasem zresztą dość niewinne z dziećmi”. „Lekka pedofilia nie jest szkodliwa społecznie”, podsumowywał. „Jak jakiś pedofil poklepie dziecko po pupie to nic się nie dzieje” Źródło: https://oko.press/korwin-mikke-zachwala-pedofilie-zglaszamy-do-prokuratury/
obraz
Przepraszam, ale czy takie zachowania też mają byĆ tolerowane przez grupę katolicką?Jak długo? To można też odebrać jako zachętę do pedofilii. Nie dziwcie się więc że Konfederacja jest atakowana za te wszystkie zachowania,gdyż są one hańbą, sa obrzydliwe i sprzeczne z prawem a jeśli grupa takich ludzi chce chronić to niestety - stwierdzenie odnośnie katolickości jest jak najbardziej podstawne i jak sa widzisz Danielu - nie jest to jakiś mój wymysł. Opieram się na konkretnych zachowaniach i postawie Konfederacji wobec tego człowieka.
1 m-ce temu
Teraz odnośnie wypowiedzi pani Izabeli: Pytanie: Co ma zakładać ustawa o ochronie życia? Czy przypadkiem nie ochronę życia od poczęcia aż do naturalnej śmierci? NATURALNEJ ŚMIERCI-podkreślam to dużymi literami,aby zrozumieć,że takie prawo, taka ustawa całkowicie wyklucza zabijanie ludzi, nie tylko poczęte dzieci, ale też dorosłych, starszych i chorych (Eutanazja),bez względu na orientację, pochodzenie. To teraz spójrzmy do czego skłania jeden z członków Konfederacji: https://www.planeta.pl/Wiadomosci/Polityka/Korwin-Mikke-grozi-popierajacym-spolecznosc-LGBT-Trzeba-ich-wyrznac
obraz
Pani Izabelo, proszę teraz powiedzieć czy takie słowa mówią o konkretnym zabijaniu ludzi i czy mogą być uznane za namawianie do zabijania ludzi z LGBT? Tylko uczciwie. Gdzie zatem jest ta ochrona życia jeśli grupa broni takiego człowieka jak Korwin? Przecież to dobitnie świadczy o tym, że grupa akceptuje takie zachowania a takie zachowania są przecież łamaniem prawa, są karalne. Gdyby ktoś z PiSu w taki sposób by się zachowywał to Konfederacja domagałaby się ukarania takiego posła. Tak czy nie? Dlaczego więc nie usuwa Korwina ze swojej grupy? Przecież to jest takie samo postępowanie jak w PO - ochrona ludzi łamiących prawo. Czy na takich zasadach ma funkcjonować katolicka grupa? Czyżby brakowało przestrzegania uczciwości, prawa w grupie która uważa się za katolicką? Proszę zrozumieć, że grupa nie może akceptować takiego zla, takich antykatolickich i sprzecznych z prawem zachowań. Podkreślam też, że to nie jest jakiś sporadyczny przypadek jego wypowiedzi, takich wypowiedzi skandalicznych sprzecznych z prawem jest więcej. I nie ma znaczenia kim są inni członkowie grupy. Jeśli choćby jeden z członków łamie prawo powinien zostać wyrzucony a nawet grupa powinna złożyć zawiadomienie do prokuratury. Tak postępuje uczciwa katolicka grupa. Złych zachowań nie można akceptować, tolerować, należy je eliminować. Jeśli więc Konfederacja krytykuje PiS za ustawę o ochronie życia a sama chroni takiego człowieka zamiast postawić go przed sądem za namawianie do zabijania to pokazuje obłudę i niekatolickość,pokazuje że tak samo staje przeciwko życiu. Zarzuca mi pani hipokryzję a co robi Konfederacja? Na czym opieram to co piszę? Na swoich wymysłąch czy na konkretnych zachowaniach Korwina - członka Konfederacji? To ja namawiam do zabijania czy on i kto go broni - ja czy Konfederacja? Przedstawianie prawdy nie jest hipokryzją, za to psioczenie na PiS o ochronie życia podczas gdy chroni się człowieka który mówi i też skłania do zabijania już tak. Ja jako katolik nie bronie PiSu za tą ustawę, neguje takie postępowania a także inne negatywne. Co robi Konfederacja po przez takie zachowanie? Pokazuje że jest lepsza od PiSu bo niby broni życia podczas gdy chroni Korwina który gada o mordowaniu ludzi. Jak takie zachowanie nazwać? Obłudą, hipokryzją? Nie jest moim celem szkodzenie jakiejkolwiek grupie katolickiej ale przykro mi- nie mogę uznawać takiej grupy za katolicką która chroni takiego człowieka. To jest wbrew wszelkim zasadom i prawom chrześcijańskim. I powtarzam to po raz kolejny: JEDYNĄ FORMĄ OCZYSZCZENIA KONFEDERACJI JEST WYRZUCENIE TEGO CZŁOWIEKA Z GRUPY. Teraz jeszcze w kwestii samej aborcji. Jako katolik, jako były członek wspólnoty parafialnej (były bo odeszliśmy z powodów rodzinnych),uczestnik Studium Życia Rodzinnego jasno mówię że jestem za pełną ochroną życia od chwili poczęcia aż do naturalnej śmierci, także ochrony życia dzieci chorych. Jednak jako katolik uważam,że postępowanie Konfederacji wobec PiSu jest niestety niekatolickie, niechrześcijańskie i nie dotyczy to samego domagania się tej ochrony życia bo to uważam za całkowicie słuszne, ale z powodu sposobu walki, traktowania ludzi obrażając ich, wyzywając - czynią to też zwolennicy Konfederacji. Czy to jest chrześcijańskie postępowanie grupy katolickiej? Na pewno nie. Czy Konfederacja zna pojęcie dialogu? Czy zna bardziej chrześcijańskie formy rozwiązywania problemów poza wyzywaniem? Kwestia ustawy o ochronie życia jest bardzo ważna, także dla katolików popierających PiS. Są też w PiSie posłowie którzy także są katolikami i będa robić wszystko aby ta ustawa została wznowiona i zatwierdzona,by życie było chronione. Już jeden z posłów podczas jednej z debat przedwyborczych to zapowiedział, że dołoży starań by PiS wznowił pracę nad tą ustawą. Może wystarczyłoby porozmawiać z posłami- tak po ludzku, jak katolik z katolikiem? Czy byłoby to bardziej katolickie rozwiązanie? Dlaczego często słyszy się teraz o współpracy Konfederacji z PO? Czy PO jest bardziej katolicka od PiSu chcąc dawać prawa dla LGBT? Wracając do samej ustawy. Spójrzmy też na nią od innej strony. Oczywiście nie zmienia to mojego stosunku do samej ochrony życia,ale skłania do tego by zająć się też aborcją od innej strony. Otóż co da zatwierdzenie tej ustawy? Da zakaz zabijania dzieci poczętych, także tych chorych,prawda? Czy to rozwiąże problem aborcji w naszym kraju? Tylko pozornie. Oficjalnej aborcji nie będzie bo będzie zakaz. Ale pozostanie nieoficjalna aborcja i tego ta ustawa nie zmieni. Dlaczego? Ponieważ nie obejmuje ona ochrony życia w innych krajach w których aborcja jest dopuszczalna, w niektórych krajach chyba na każdym etapie. I teraz niech pani odpowie na pytanie: CO ZROBI KOBIETA KTÓRA NOSI W SOBIE CHORE DZIECKO KTÓREGO NIE CHCE A WIE ŻE W POLSCE JEST ZAKAZ ZABIJANIA TAKICH DZIECI? Urodzi je? Jeśli jest przekonana że chce je zabić bo nie chce się męczyć z chorym dzieckiem to je zabije nawet przy takiej ustawie. Pojedzie do innego kraju i zrobi co ma zrobić a jak będzie jej coś groziło w Polsce to zostanie w tym kraju by nie ponosić odpowiedzialności. Uniknie kary? Oczywiście że tak. Ale są też inne sposoby do rozwiązania problemu w naszym kraju,tak by nie korzystać z zabiegów aborcyjnych i dobrze o tym wiemy. Kobiety kombinują stosując jakieś środki które mogą doprowadzić do poronienia. I problem też będzie rozwiązany - oczywiście po cichu.Zwolennicy aborcji takim kobietom pomogą. Czy więc ustawa,zakaz coś pomoże by zwalczyć ten podły proceder mordowania dzieci? Raczej nie, bo to nie jest tylko kwestia zakazów. To kwestia mentalności stosunku do życia a tego żadna ustawa nie zmieni. Tutaj potrzeba dobrze opracowanego systemu opieki dla takich kobiet i ich chorych dzieci, którego w obecnej chwili nie ma. To co kobiety mają to marne zasiłki. Nie mają wsparcia takiego jakie powinno być. Poza tym potrzeba programu edukacji który miałby na celu uświadamianie konsekwencji, skutków takich czynów, nie tak od strony prawnej jak przede wszystkim zdrowotnej a także tej duchowej. Kobiety muszą wiedzieć to wszystko by mieć świadomość tego co robią, tego co mogą otrzymać jeśli zdecydują się urodzić. Tak więc ta cała walka o ochronę życia tworzy tylko niepotrzebną wojnę między dwiema wartościowymi grupami co niszczy też nasz kraj bo tworzy podziały między katolikami. Czy to jest chrześcijańskie i patriotyczne postępowanie? NA PEWNO NIE. Dla mnie jako katolika bardziej wartościowszym i katolickim rozwiązaniem byłaby współpraca i wspólne pracowanie nad rozwiązaniami chroniącymi nie tylko życie ale też dającymi ochronę dla kobiet i dzieci w każdej sytuacji i w pełnym zakresie. Tylko tak można walczyć z aborcją a jednocześnie nie tworzyć podziałów, nie niszcząc naszego kraju wewnętrznymi konfliktami.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu
TOMASZ HOFFERMAN > PRZESTAŃ USPRAWIEDLIWIAĆ ABORCJĘ i snuć niczym nie pokryte filozofie. Pan Bóg w Piśmie świetym od początku pokazuje ,że tylko naród który w swych ustawach łączy prawo Boze z Dekalogiem ma Boże błogosłąwieńswto ! Izrael kiedy przestawał być wierny Bogu co do walk czy ustaw dostawał uponienia od proroków a potem ginął ! Zabijanie podczas wojny nie jest grzechem, także wyroki kary śmierci nie są grzechem TO POTWIERDZA JEZUS W EWANGELI GDY BŁOGOSŁĄWI ŻOŁD !! BŁOGOSŁĄWIŁ JEZUS SETNIKA KTÓRY BYŁ PRZYWÓDCĄ WOJK I MÓWIŁ ŻE JEGO WIEARA JEST NAJWIĘKSZA, A TW WOJSKA TAKZE WYDAWAŁY W SWYCH STRUKTURACH WYROKI ŚMIERCI BO TAKIE PRAWO TAM BYŁO ZAWSZE... Jesus tylko przestrzegał wojska przed celowym znęcaniem się nad ludzmi, ale sam żołd i jego zasady prawne BŁOGOSŁĄWIŁ ! PACYFIZM DZIŚ TWORZĄ SEKTY ! SAMA PACYFKA JEST ZAGROZENIEM WIARY... To lewactwo dziś przykrywa się mową miłości a prawo Boże nazywa mową nienawiści ! Ty to powielasz !. USPRAWIEDLIWIASZ ABORCJE MARNYMI FILOZOFIAMI I WRÓŻBIARSTWEM ! KTO CIĘ USTANOWIŁ PROROKIEM BY PRZYSZŁOŚĆ DZIECI NIENARODZONYCH PRZEPOWIADAĆ, " ŻE PRAWA NIE NALEŻY IM DAWAĆ BO I TAK BY ZGINĘŁY" CZłowieku , to nie Twoja działka " co by było" Ty masz być Katolikiem pokornym, a POLSKA DOBRYMI USTAWAMI MA WYKAZAĆ WIERNOŚĆ BOGU...O TO CHODZI... wtedy reszty dokona Bóg. GDYBY DZIŚ NIE BYŁO KARY ZA MORDERSTWO OSÓB STARYCH I CHORYCH TO TEŻ GŁOSOWAŁBYŚ NA PIS ?????? A JAKIM PRAWEM TWIERDZISZ, ŻE DZIECI NIENARODZONE SĄ "MNIEJ LUDZIMI" ?? JAKIM PRAWEM ? DIABELSKIM ? SA NIE MNIEJ WAŻNE NIZ TY...DLA BOGA.
1 m-ce temu
TOMASZ HOFFMAN w przytoczonym przez Ciebie fragmencie dot wypowiedzi Korwina > Korwin nic złego tam nie powiedział.. Prawo do broni w Polsce Katolickiej (w historii ) było przez wiele wieków...wtedy Polska było bogatsza i silna Bogiem... To komuniści znieśli prawo posiadania broni wmawiać ludziom , że śa niepełnosprawni intelektualnie...To komuniści rozbroili narody by je osłabić i potem niesprawiedliwie osądzać... W Prawie do posiadania broni nie ma nic złęgo bo ustawy i tak chronią życie ludzkie. Człowiek napadnięty POWINIEN MIEĆ PRAWO DO OBRONY WŁASNEJ, DO OBROBY SŁABSZYCH I DO OBRONY RODZINY.. Dziś nie ma takiego prawa i nie ma narzędzia obrony. TO NALEŻY ZMIENIĆ I KORWIN TU MA RACJĘ.
Podoba się : Mateusz, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu

ŚWIĘTA TERESA NEUMAN, STYGMATYCZKA, WSPANIAŁE PROROCTWO DLA POLSKI. PRZEZ PROROCTWO DO NARODÓW BÓG POKAZUJE NAM JAK WAŻNA DLA BOGA JEST POLITYKA NARODÓW BO TO ONA DECYDUJE O ICH ŚWIĘTOŚCI LUB UPADKU MORALNOŚCI...POLITYKA POWINNA BYĆ RZECZĄ ŚWIĘTĄ. TAK TO POKAZUJE PISMO ŚWIĘTE. PRAWA IZRAELA I ICH PRZESTRZEGANIE DECYDOWAŁY O BŁOGOSŁĄWIEŃSTWIE LUB JEGO BRAKU.
https://www.youtube.com/watch?v=XfMZv85YTXg&t=140s
Podoba się : TOMASZ HOFFERMANN, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu
Znam tą postać,bo interesuję się tematyką stygmatów. Oglądałem też filmik o jej proroctwach,w tym dla Polski. Oglądałem też proroctwo siostry Łucji dos Santos- wizjonerki z Fatimy. Ale odnosząc się do tematu to pani Izo, jako katolikowi bardzo zależy mi na tym aby prawicowych grup było jak najwięcej a znikło z polityki antypolskie lewactwo. Tylko jeśli mówimy o grupach prawicowych,katolickich to muszą one być czyste od wszelkich brudów i nie chodzi tylko o samą politykę ale przede o przestrzeganie prawa Boga,prawa Kościoła a więc być gocnymi katolikami. I zapewniam panią że jeśli Konfederacja oczyści się z brudu zwanego Korwinem to ma szansę na znacznie większe poparcie. Sam oddam na nich głos. Ale póki on jest - hańbi tą grupę. Za takie zachowania powinien trafić za kratki.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu
To prawda, że sponsoruje was Putin?
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu
Franek Franek napisał/a: To prawda, że sponsoruje was Putin?
A skąd czerpiesz taką wiedzę ? Jesteś wiernym widzem TELEFISJI ? którą prowadzą starzy pookragłostołowi wymagający naprawdę lustracji komuniści ? Pewnie nie przeszkadzało ci to, że wprowadzili marksistowskie zasady i tych młodych patriotów z Konfederacji wykluczyli z możliwości pokazania się podczas wyborów. TVP publiczna na którą my płacimy podatki dopuściła się podwójnego przestępstwa wobec Konfederacji, zabraniając im wstępu, fałszując sondaże konkretnych firm które dawały Konfederatom zupełnie inne wyniki. Dwa wyroki przegrali i nie przerosili zgodnie znakazem sądu.... TYLKO MARSIŚCI TAK ROBIĄ. Zamiast tego zapraszali całą lewicę i w kółko pokazywali JACHIRĘ która dzieki nim dostała się do sejmu jak i cała lewica.. Wczoraj w rocznice śmierci księdza Popiełuszko zaprosili Senyszyn by mogła publicznie zniesławiać księdza Popiełuszko i im sie to udało. Konfederacji nie zaproszą bo ludzi by zobaczyli kim naprawdę są i mogliby jeszcze powiedzieć publicznie o aborcjo która cały czas się dokonuje....a to temu lewactwu udającemu prawicę nie na rękę.....
Podoba się : Daniel G., niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu
Franek Franek napisał/a: To prawda, że sponsoruje was Putin?
Najśmieszniejsze jest to , że te stare komunistyczne pryki uczestniczące w obradach okrągłostołowych rozsiewają nagonkę na młodych patriotów, że są agentami sowieckimi obraz to jest największa hipokryzja szatana.. ale co się dziwić Stalin to wymyślił pierwszy i dał im tchnienie które podchwycili
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
załączniki:
1 m-ce temu
Oj Franiu, Franiu, może zadasz to pytanie zdrajcy Tuskowi który oddał podle śledztwo smoleńskie Rosji,albo Schetynie którego ciągnie do Putina. Komu służyła komuna? Rosji. Komu służy antypolskie lewactwo? Rosji i Niemcom. Tak więc zastanów się nad tym w którą stronę zadajesz pytania. Oczywiście Konfederacja zafundowała sobie sama negatywne opinie dzięki Korwinowi i Braunowi który strzelił sobie bezmyślnie fitkę z rosyjskim agentem,ale bardziej za Rosją stoi antypolskie lewactwo.
1 m-ce temu
obraz wiedziałem, że was to ruszy obraz wszyscy politycy marzą o tym komu się sprzedać, Rosji, Usa czy UE dopóki będzie demokracja nic się nie zmieni
1 m-ce temu
Masz może rodzinę,znajomych za granicą i gdzie? W USA,krajach Europy czy w Rosji? Gdbyś zaczał myśleć to zauważyłbyś że takie USA to miejsce gdzie wyjeżdżało wielu Polaków by tam znaleźć szansę na lepsze życie. Oczywiście można się doszukiwać wpływów USA na sytuację innych krajów na świecie, szukanie korzyści czy ingerencji dla korzyści. Tylko należy też brać pod uwagę że USA to kraj wielonarodowościowy.Każdy chce jakoś tam żyć. Potrzeba więc możliwości by zapewnić tak dużemu krajowi środków do funkcjonowania. Podobny cel ma Polska - nie może walczyć z każdym krajem,ale najbardziej korzystną współpracą jest chyba ta z USA,gdyż oni oprócz rynku i możliwości dla ludzi zapewniają nam też obronę militarną. Polska powinna mieć też własną dobrze funkcjonującą armię ale wobec takiego kraju jak Rosja to nawet dibra armia to mogłoby być to stanowczo za mało.
1 m-ce temu
TOMASZ HOFFERMANN napisał/a: (...) USA,gdyż oni oprócz rynku i możliwości dla ludzi zapewniają nam też obronę militarną. Polska powinna mieć też własną dobrze funkcjonującą armię ale wobec takiego kraju jak Rosja to nawet dibra armia to mogłoby być to stanowczo za mało.

W tę obronę militarną dla Polski ze strony USA, to ja nie wierzę. Porzucili ostatnio, niby swoich sojuszników, Kurdów. Stany Zjednoczone będą nam świadczyć jakąś tam ochronę do czasu, gdy będą to uznawali za korzystne dla nich. Gdyby doszło do konfrontacji militarnej USA-Chiny, to - być może - USA chcąc pozyskać Rosję w tym starciu, zostawią Polskę na pastwę naszego wschodniego sąsiada, pozorując przy tym niby jakieś tam działania obronne, a tak naprawdę oddając Polskę Rosji, za ich wsparcie w wojnie z Chinami.
Natomiast co do tworzenia przez Polskę własnej silnej armii, to też uważam, że to powinno mieć miejsce. Choć oczywiście, tak jak zauważyłeś, Rosja to bardzo silny militarnie kraj.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, Mateusz, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu
TOMASZ HOFFERMANN napisał/a: (...) co da zatwierdzenie tej ustawy? Da zakaz zabijania dzieci poczętych, także tych chorych,prawda? Czy to rozwiąże problem aborcji w naszym kraju? Tylko pozornie. Oficjalnej aborcji nie będzie bo będzie zakaz. Ale pozostanie nieoficjalna aborcja i tego ta ustawa nie zmieni. Dlaczego? Ponieważ nie obejmuje ona ochrony życia w innych krajach w których aborcja jest dopuszczalna, w niektórych krajach chyba na każdym etapie. I teraz niech pani odpowie na pytanie: CO ZROBI KOBIETA KTÓRA NOSI W SOBIE CHORE DZIECKO KTÓREGO NIE CHCE A WIE ŻE W POLSCE JEST ZAKAZ ZABIJANIA TAKICH DZIECI? Urodzi je? Jeśli jest przekonana że chce je zabić bo nie chce się męczyć z chorym dzieckiem to je zabije nawet przy takiej ustawie. Pojedzie do innego kraju i zrobi co ma zrobić a jak będzie jej coś groziło w Polsce to zostanie w tym kraju by nie ponosić odpowiedzialności. Uniknie kary? Oczywiście że tak. Ale są też inne sposoby do rozwiązania problemu w naszym kraju,tak by nie korzystać z zabiegów aborcyjnych i dobrze o tym wiemy. Kobiety kombinują stosując jakieś środki które mogą doprowadzić do poronienia. I problem też będzie rozwiązany - oczywiście po cichu.Zwolennicy aborcji takim kobietom pomogą. Czy więc ustawa,zakaz coś pomoże by zwalczyć ten podły proceder mordowania dzieci? Raczej nie, bo to nie jest tylko kwestia zakazów. To kwestia mentalności stosunku do życia a tego żadna ustawa nie zmieni. Tutaj potrzeba dobrze opracowanego systemu opieki dla takich kobiet i ich chorych dzieci, którego w obecnej chwili nie ma. To co kobiety mają to marne zasiłki. Nie mają wsparcia takiego jakie powinno być. Poza tym potrzeba programu edukacji który miałby na celu uświadamianie konsekwencji, skutków takich czynów, nie tak od strony prawnej jak przede wszystkim zdrowotnej a także tej duchowej. Kobiety muszą wiedzieć to wszystko by mieć świadomość tego co robią, tego co mogą otrzymać jeśli zdecydują się urodzić.

Nie wiem czy wiesz, ale jest taka kategoria grzechów jak "grzechy cudze". Do grzechów cudzych należą m.in.: "zezwalać na grzech", "pomagać do grzechu", "nie karać za grzech". Między innymi z tego wynika, że nie możemy w Polsce akceptować prawa, które legalizuje aborcję, czyli grzech sprzeciwiający się przykazaniu Bożemu "Nie zabijaj.". W związku z tym, nawet nie ma co rozważać sytuacji takiej, że kobieta może przecież pojechać do innego kraju i tam zabić własne dziecko "legalnie" i rzekomo dlatego prawo polskie antyaborcyjne nie ma większego sensu, więc można niby z czystym sumieniem zostawić na mocy tzw. "kompromis aborcyjny" (tak, pamiętam, że jesteś antyaborcyjny, ale jednak przykład o takiej, mniej więcej, istocie tutaj podałeś). Utrzymywanie "kompromisu aborcyjnego" jest po prostu zezwalaniem na zło, a więc jest grzechem cudzym. Krótko mówiąc, legalizacja i utrzymywanie zła (w szczególności, gdy jest możliwość zmiany tego stanu) jest złem/grzechem, dlatego aborcja musi być zakazana.
1 m-ce temu
Rosja ma tylko dużą armię, ale zdemoralizowaną jak to było widać w 2 wojnie i w Afganie i w innych konfliktach z ich udziałem. Masowo się poddawali, mają atom to gorzej ale czy użyją w razie czego to nie wiadomo. A USA od razy się wypnie na nas w razie jakiegoś konfliktu, jak się wam wydaje dlaczego dowództwo "szpicy" jest w Szczecinie? Jak by Ruscy weszli do nas to USA cofa się do Niemiec i tyle, jesteśmy dawno sprzedani tak jak Ukraina, która USA z Putinem sobie podzielili na dwie części i kogo to obchodzi. Z nami byłoby tak samo pewnie. Także na nikogo bym nie liczył, gdybyśmy mieli suwerenny rząd to powinniśmy mieć parę bomb atomowych to jedyne by powstrzymało agresję jakąkolwiek.
1 m-ce temu
Daniel G. napisał/a: Nie wiem czy wiesz, ale jest taka kategoria grzechów jak "grzechy cudze". Do grzechów cudzych należą m.in.: "zezwalać na grzech", "pomagać do grzechu", "nie karać za grzech". Między innymi z tego wynika, że nie możemy w Polsce akceptować prawa, które legalizuje aborcję, czyli grzech sprzeciwiający się przykazaniu Bożemu "Nie zabijaj.". W związku z tym, nawet nie ma co rozważać sytuacji takiej, że kobieta może przecież pojechać do innego kraju i tam zabić własne dziecko "legalnie" i rzekomo dlatego prawo polskie antyaborcyjne nie ma większego sensu, więc można niby z czystym sumieniem zostawić na mocy tzw. "kompromis aborcyjny" (tak, pamiętam, że jesteś antyaborcyjny, ale jednak przykład o takiej, mniej więcej, istocie tutaj podałeś). Utrzymywanie "kompromisu aborcyjnego" jest po prostu zezwalaniem na zło, a więc jest grzechem cudzym. Krótko mówiąc, legalizacja i utrzymywanie zła (w szczególności, gdy jest możliwość zmiany tego stanu) jest złem/grzechem, dlatego aborcja musi być zakazana.
Wiem doskonale że istnieją takie grzechy, ale to o czym pisałem nie prowadzi do takich grzechów, wręcz przeciwnie, ma zapobiegać ciężkim grzechom mordowania niewinnych dzieci, ale też ma chronić kobiety przed niewłaściwym traktowaniem. Chodzi o to by ustawa o ochronie życia była tak skonstruowana by bardzo dokładnie chroniła wszystkie dzieci, także te chore przed mordowaniem, ale też chroniła kobiety przed bezsensownym i bezpodstawnym więzieniem. Nie może być bowiem tak, że kobieta wiedząc o fakcie noszenia chorego dziecka, które nie ma szans na życie po urodzeniu narażała swoje życie przy np zagrożeniu jej życia w przypadku porodu za co miałaby trafić za kratki. Muszą być ustalone warunki kiedy kobieta podlega karze i musi to być w takich trudnych sytuacjach ujęte,by kobieta miała prawo decydowania bez narażania się na karę więzienia. Dlatego nie można od tak sobie walnąć ustawy i ją od razu zatwierdzić. Prawo dzieci do życia jest niezaprzeczalne i tez jestem za jego całkowitą ochroną, ale z uwzględnieniem tez zdrowia i życia matek, ich dobra,bo ono tez jest ważne. Mówiąc o kobietach które uparcie mogłyby dążyć do aborcji przedstawiłem tylko ten fakt, że sama ustawa, zakaz aborcji nie jest też rozwiązaniem tego problemu. Ustawa o ochronie życia powinna być - jak najbardziej ,ale ona nie zmieni nastawienia kobiet do życia dziecka, tym bardziej chorego. Trzeba zmieniać ich nastawienie,tak by kobiety same nie podejmowały takich czynów,by nie jechały za granicę by dokonywać mordu na dzieciach. I teraz warto zobaczyć że nie zmienimy prawa za granicą by tam też zakazali całkowicie aborcji -to kwestia długotrwałej walki np w PE i ze środowiskami które popierając aborcję a to jak wiemy tak łatwo nie przyjdzie. Możemy jednak zadbać na ile jest to możliwe o warunki i ochronę kobiet, ich dzieci w naszym kraju,tak by każda kobieta miała pewność że warto urodzić nawet chore dziecko, że państwo zapewni takiej kobiecie wszelką pomoc finansową, medyczną, psychologiczną i wszelką inną aby tylko kobieta czuła się pewnie i nie musiała takiego czynu się podejmować. Wtedy obie formy ochrony życia - ustawa o ochronie, zakazie zabijania życia wraz z ochroną matek może znacznie ograniczyć aborcyjny proceder. Ważne jest również to by sami lekarze ponosili większą odpowiedzialność karną za dokonywanie takich zabiegów,tak by bali się dokonywania takich czynów. To jest właściwe podejście do rozwiązywanie problemów związanych z aborcją anie sama ustawa zakazująca mordowania. Takie psioczenie na PiS bez opracowania takiego systemu ochrony kobiet nie wiele da.Zamiast więc psioczyć na PiS Konfederacja powinna pomyśleć jak wspólnie z PiSem opracować taki system, który w połączeniu z ustawą chroniłby życie wszystkich dzieci a także kobiet, zapobiegałby podejmowaniu decyzji o takich zabiegach nie tylko w naszym kraju ale też za granicą. To byłoby korzystniejsze dla wszystkich i mogłaby być jedność między Konfederacją a PiSem.Problemy rozwiązuje się myśleniem po chrześcijańsku a nie podłym psioczeniem antychrześcijańskim które do niczego dobrego nie prowadzi a szkodzi tylko Polsce.
1 m-ce temu

Polecam bo to księza skomponowali, kilka wywiadów > dlaczego katolik NIE MOŻE głosować na PiS

https://www.youtube.com/watch?v=NDaHXruC_hM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3uA9ym0kHB-QPMpUfr-LzUEphOHrHgmMOYZYHb-ezyXLv7EdHwZHlxIU4
1 m-ce temu
Dziwię się że księża mówią na kogo mają głosować Polacy podczas gdy sami są umoczeni w bagnie seksualnym po uszy: od homoseksualizmu po pedofilię. Poza tym gdyby się tak dobrze przyjrzeli to zobaczyliby że Polacy tak naprawdę nie mają na kogo głosować, bo Konfederacja także nie pokazuje chrześcijańskich wartości,postaw. Trzyma w swoich szeregach człowieka który stoi za Rosją, grozi śmiercią innym,obraża katolików popierających PiS, ze względu na pibieranie 500+ namawiali ludzi do nie brania udziału w wyborach. Katolucka postawa skłania kierujących tą grupą do usunięcia takiego człowieka a oni go bronią. Polacy więc wybierają zgodnie z sumieniem i dla dobra Polski a wg nich grupą która coś dla ludzi robi jest PiS. Warto też zauważyć że przy potencjalnym zagrożeniu wygrania wyborów przez lewactwo a tym samym daniu praw dla patologii LGBT ludzie wybierają grupę która ma największe szanse na pokonanie lewactwa a takie miał tylko PiS. A księża a zwłaszcza biskupi powinni zająć się oczyszczaniem Kościoła z wszelkich patologii, bo jak na razie wielu już wiernych widzi totalne zgorszenie ze strony Kościoła oraz odchodzenie od nauki Kościoła i Ewangelii. To co mogę powiedzieć jako katolik odnośnie wybierania polityków,rządu to przede wszystkim to że Polsce potrzeba uczciwego katolickiego rządu który będzie przede wszystkim troszczył się o dobro ludzini kraju a nie o stan własnego konta czy majątku. Niestety na chwilę obecną nie ma takiej grupy która spełniałaby podstawowe warunki.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu
Tomasz Hoffermann Zgorzknienie, błoto i pomówienia. TO KATECHIZM KK MÓWI ŻE GŁOS ODDANY NA INNĄ PARTIĘ NIŻ TA KTÓRA DEKLARUJE OCHRONĘ ŻYCIA JEST POD KARĄ EKSKOMUNIKI. Nawet nie wiesz na mocy jakiej ustawy LGBT działą, a to Konwencja Stambulska którą PiS cały czas podpisuje...Nie obejrzałeś ani wywiadu ani tego co księza mówią WSYD>… z taka "wiedzą"
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu
Jakie pomówienia i odnośnie czego? Konfederacji? Korwin wypowiada się publucznie i nie waha się w swoich wypowiedziach od gróźb śmierci czy jasnej posrawy względem Rosji. Media tylko przedstawiają to co mówi. I o ile w tekstach mogliby coś przekręcić o tyle już w samych nagraniach słychać wypowiedzi samego Korwina. Sam oglądałem debatę z jego udziałem i jasno słyszałem co mówił - mówił o wieszaniu ludzi na hakach. Poza tym gdy portal składa zawiadomienie do prokuratury za słowa jakie wypowiedział sam Kirwin to czyni to nie na podstawie kłamstw medialnych ale na podstawie słów Korwina które wypowiedział. Co do konwencji to raczej podpisuje się takowe raz a nie wielokrotnie. Pomówienia odnośnie Kościoła i księży? Proszę się przyjrzeć co dzieje się już od długiego czasu w Kościele: pedofilia,homoseksualizm wśród duchownych i ukrywanie go przez biskupów,teraz to dążenie do zniesienia celibatu i wyświęcanie żonatych mężczyzn na kapłanów,w kościele anglikańskim już udzielają sakramentu małżeństwa parom homoseksualnym. W katolickim to kwestia czasu skoro duchowni nie widzą niczego złego w homoseksualiźmie i sami wchodzą w to zgorszenie. Niczego nie wymyślam,opieram się na przekazach, nie każde media kłamią.
Podoba się : Anna Drew, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu
Gdzie tak w katechizmie jest napisane?
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu
KKK 2322: Dziecko od chwili poczęcia ma prawo do życia. Bezpośrednie przerwanie ciąży, to znaczy zamierzone jako cel lub środek, jest "praktyką... haniebną" (Sobór Watykański II, konst. Gaudium et spes, 27). poważnie sprzeciwiającą się prawu moralnemu. Kościół nakłada kanoniczną karę ekskomuniki za to przestępstwo przeciw życiu ludzkiemu. Ks. prof. Tadeusz Guz: "Prawodawcy w państwach, gdzie dopuszczone jest jakiekolwiek prawne zabójstwo dziecka poczętego są z samego faktu zaistnienia każdej aborcji ekskomunikowani i nie mogą przystępować do sakramentu Komunii św. – tak twierdzi ks. prof. Tadeusz Guz z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. I dodaje, że politycy Zjednoczonej Prawicy hołdują "antyboskiej, antyludzkiej i antypolskiej ideologii socjalistyczno-komunistycznej". Politycy PiS przekonują, że są przeciwni aborcji. Jak zwraca jednak uwagę, ks. Prof. Guz, nie robią nic, by zmienić aktualny stan prawny, który pozwala na usunięcie ciąży w przypadku gwałtu, zagrożenia życia matki lub dziecka. Wykładowca KUL uważa, że wszyscy, którzy na to przyzwalają, ponoszą bardzo poważne konsekwencje. Wszyscy ludzie, którzy zabijają nienarodzone dzieci, czyli rodzice, matka, ojciec, krewni, czy przyjaciele oraz wszyscy ich materialni lekarze zabijający dzieci i ich asystenci: lekarz i pielęgniarki oraz dyrekcja placówki aborcyjnej i formalni współpracownicy, prawodawcy w państwach, gdzie dopuszczone jest jakiekolwiek prawne zabójstwo dziecka poczętego (…) są z samego faktu zaistnienia każdej aborcji ekskomunikowani i nie mogą przystępować do sakramentu Komunii św. oraz ryzykują utratę swojej wiecznej przyszłości w Niebie – mówi w "Naszym Dzienniku" ks. prof. Guz. Ekskomunika to najwyższa kara w Kościele. Oznacza wykluczenie ze wspólnoty." Gloria Polo, trafiona przez piorun opowiadała też właśnie o głosowaniu na tych, którzy nie chronią życia - głos na takich jest grzechem. Tylko Pan Bóg zna serca ludzkie, ja pisząc że ludzie są ekskomunikowani nie mam w pełni racji. Jednak lepiej kogoś wystraszyć, niż pogłaskać...
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu
Franek Franek napisał/a: Gdzie tak w katechizmie jest napisane?
Odnośnie czego napisane? Cały czas mówi się tylko o Konfederacji w odniesieniu do ochrony życia a pomija się fakt że jeden z liderów Konfederacji mówi jasno o odbieraniu życia ludziom i to w sposób podły mordując ludzi. Za to też ekskomunika dla Konfederacji powinna być bo broniKorwina zamiast go wywalić. Akceptacja takich zachowań to też ciężki grzech. To w takim razie nie mamy żadnej grupy godnej rządzenia. Co za porażka. Zarówno PiS jak i Konfederacja ekskomunikowani. Bardzo kiepsko. Kuedy zatem doczekamy się naprawdę katolickiej gruoy? Chyba nigdy.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu
No to kłamiesz, że "TO KATECHIZM KK MÓWI ŻE GŁOS ODDANY NA INNĄ PARTIĘ NIŻ TA KTÓRA DEKLARUJE OCHRONĘ ŻYCIA JEST POD KARĄ EKSKOMUNIKI" hehe katolicka konfederacja i Korwin ze swoimi kobietami i związkami. On popiera in vitro i twierdzi, że można zdradzać swoją żonę jak to pasuje jedno do drugiego?
1 m-ce temu
Franek Franek napisał/a: No to kłamiesz, że "TO KATECHIZM KK MÓWI ŻE GŁOS ODDANY NA INNĄ PARTIĘ NIŻ TA KTÓRA DEKLARUJE OCHRONĘ ŻYCIA JEST POD KARĄ EKSKOMUNIKI" hehe katolicka konfederacja i Korwin ze swoimi kobietami i związkami. On popiera in vitro i twierdzi, że można zdradzać swoją żonę jak to pasuje jedno do drugiego?
Największą hipokryzją ludzi oddających głos na PiS jest fakt że krytykują Konfederację ze względu na Korwina choć nie jest liderem a jednym z wielu. a głosują na partię która będzie dalej zezwalać na mordowanie nienarodzonych. a takich Korwinów w PiS sie są dziesiątki . niedawno jeden burdel otworzył w kamienicy za publiczne pieniądze i to was nie nie razi heheheheheheh .Konfederacja w sprawach najważniejszych jak podatki, aborcja, in vitro, LGBT. mówi jednym głosem NIE, dlatego mogli wejść do sejmu razem Korwinem. Z in vitro Korwina coś ci się przestawiło. On nie zabroni nikomu za prywatne pieniądze, a jest przeciwnikiem i państwo nie będzie tu pomagać. A reszta Konfederacji to tradycjonaliści , turbo Katolicy i przy takiej przewadze Korwin i jego kobiety są politycznie bez znaczenia.
Podoba się : Marcin M., Izabela, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu

Oto co nam przygotowuje obecny rząd. "Zrównoważony rozwój" czyli coraz większa kontrola, "Polska bezgotówkowa" o tym mówi już otwarcie Morawiecki, że jest wielkim fanem tego systemu..
https://www.youtube.com/watch?v=D58njsbszU4
1 m-ce temu
Ciekawa rzecz której większość jak zwykle nie widzi. Pomnik Ofiar Smoleńskich postawiony przez Kaczyńskiego JEST BEZ KRZYŻA. a za to jest jest wiernym odbiciem grobów masońskich symbolizujących schody. Szczegóły w powyższym filmie co wkleiłem.
1 m-ce temu
Muszę przyznać że zaskoczyłeś mnie tą uwagą Darku. Z jednej strony i w jakimś stopniu rozumiem brak krzyża na pomniku, ale z tym odniesieniem do masonów to właśnie było zaskoczenie i szczegół którym warto by było się głębiej zainteresować. Brak krzyża można tłumaczyć faktem że ofiarami byli politycy a nie osoby związane ściśle z Kościołem czy w dużej mierze byli katolicy, poza tym wśród ofiar byli tez politycy lewactwa więc osoby które były bardziej antykatoliccy. Jednak nawiązanie do masonów rzuca nieco inne światło na kwestię pomnika. Dlaczego wybrano taka formę i co ma wspólnego z masoństwem PiS? - tego nie wiem, ale chętnie poznałbym jakieś szczegóły które byłyby wyjaśnieniem i byłyby zgodne z prawdą.
1 m-ce temu
Napisałem wyżej, że dr Ciborowska to wyjaśnia w filmie który wkleiłem, ona ma więcej wykładów, podobnie jak ks prof. Guz lub dr Krajski. Kiedyś można było ich wykładu usłyszeć w Radio Maryja. jeszcze przed tym jak dyrektor R zaczął robić interesy z żydami, teraz już i tam nastąpił skręt w lewo
Podoba się : TOMASZ HOFFERMANN, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
załączniki:
1 m-ce temu
Proponuję się dowiedzieć kim był Jan Lipski w życiu i kim był dla rodziny Kaczyńskich.
1 m-ce temu
Jednego nie rozumiem, bo wyborca demokratyczny to debil, zagłosuje na tego, kto obieca więcej, więc dlaczego geniusze z konfederacji tego nie zrobią? Powinni naobiecywać 50000 + dla każdego, darmowe mieszkania i samochody, wejść na tym do sejmu i potem robić swój program. Pis na to wpadł i wygrywa dlatego zawsze. Konfederacja jest teraz pierwszy i ostatni raz w sejmie, ludziom się znudzi bo nic nie obiecają i nie ma ich w mediach i taki będzie koniec, że się rozpadnie, część wchłonie pis a reszta będzie sobie gdzieś tam niewidoczna.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu
Obiecują więcej ale w sposób mądry. Mocne obniżenie podatków + dobrowolny ZUS , znaczna zniżka na paliwo w sumie dają 1000 +. a co więcej SĄ DLA WSZYSTKICH. W PRZYPADKU 500+ BIEDNI KTÓRZY SĄ SAMOTNI, WDOWCY, OSOBY STARSZE, OSOBY BEZDZIETNE płacą na bogatych, bo 500+ dostają miliony bogatych rodzin, śmieją się z tego ale biorą...i na tą hucpę zrzucają się biedniejsi. Idzie z ich podatków i 23% z żywności która szalenie podrożała, a dlaczego ? nikt się nie zastanawia skoro telefisja ciągle uspakaja..
Podoba się : Daniel G., niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu
Franek Franek napisał/a: Jednego nie rozumiem, bo wyborca demokratyczny to debil, zagłosuje na tego, kto obieca więcej, więc dlaczego geniusze z konfederacji tego nie zrobią? Powinni naobiecywać 50000 + dla każdego, darmowe mieszkania i samochody, wejść na tym do sejmu i potem robić swój program. Pis na to wpadł i wygrywa dlatego zawsze. Konfederacja jest teraz pierwszy i ostatni raz w sejmie, ludziom się znudzi bo nic nie obiecają i nie ma ich w mediach i taki będzie koniec, że się rozpadnie, część wchłonie pis a reszta będzie sobie gdzieś tam niewidoczna.
Tym razem nie mogę się z tobą zgodzić Franku mimo, że nie jestem na chwile obecną zwolennikiem Konfederacji. Nie oznacza to jednak że jej całkowicie nie szanuję. Nie zgadzam się z tym co piszesz w kwestii tego, że Konfederacja powinna naobiecywać ludziom tak jak PiS i opierać się na rozdawaniu oraz w kwestii tego, że jest po raz pierwszy i ostatni w sejmie. Warto spojrzeć na okres zanim ta Konfederacja powstała. Był wtedy Ruch Narodowy który swoim kierunkiem patriotyzmu i wartości chrześcijańskich zdobywał co raz większe poparcie. Ale przyszły wybory do EP i zaczęto tworzyć tą Konfederację by wprowadzić do PE jak najwięcej posłów prawicowych. Ale tutaj Winnicki zrobił największą głupotę bo przygarną pod skrzydła tej Konfederacji prorosyjską bandę Korwina. Konfederacja zaczęła tez mocno psioczyć na PiS, który jest popierany przez wielu katolików. To niestety ludziom się nie podoba dlatego Konfederacja wiele na tym traci. Czy tak będzie dalej i czy nie ma szans na dalsze działanie w sejmie? Oczywiście że ma szansę być dalej ale powinna zmienić kierunek. Nie chodzi o ten bliski PiSowskiemu ale przede wszystkim powinna wywalić Korwina, skupić się na potrzebach i problemach ludzi, problemach których jak dotąd PiS nie rozwiązał: oczyszczenie sądów, postawienie przed sądami czy Trybunałem przestępców lewackich, oczyszczenie Polski z LGBT i wsparcie dla rodzin- rodzin które potrzebują rzeczywiście pomocy a nie tych bogatych które są w stanie funkcjonować bez programów społecznych. To co jest teraz jest niestety niewłaściwe i wiele rodzin na tym wiele traci wchodząc znowu s tan kryzysów finansowych, bo 500+ jest, ale podwyżki też są a gdy przychodzą nawet małe podwyżki wynagrodzeń to od razu odbija się to na innych świadczeniach. Nam odebrano świadczenia z tytułu rozpoczęcia przez dzieci nauki, bo żona zarobiła ze 100-200 zł więcej. Ale jak bogaci zarabiają znacznie więcej to nic nie tracą a dostają jeszcze na wzbogacenie 500+. Tak więc Konfederacja mogłaby być nawet wartościowszą grupą niż PiS, ale potrzeba myślenia i oczyszczenia jej z tego co ją niszczy - bandy Korwina i pójście drogą prawdziwego katolicyzmu i patriotyzmu. Wtedy Konfederacja nie tylko zdobędzie większe poparcie, ale nawet ma szanse na wygranie wyborów z czego byłbym bardzo zadowolony.
1 m-ce temu
Porządek w sądach i inne rzeczy, o których piszesz to może Konfederacja zrobić ( i w ogóle ktokolwiek) kto wygra wybory w takim zakresie, żeby zmienić konstytucję tą szmatławą, która uchwalili czerwoni w 1997 r. Teraz nie mają szans nic zrobić i uważam, że są pierwszy i ostatni raz w sejmie, bo są kompletnie niewidoczni dla większości społeczeństwa, plus idzie z pisowskich mediów przekaz, że to ludzie putina.
1 m-ce temu
28 maja 1992 r. Janusz Korwin-Mikke złożył projekt uchwały, która nakazywała Ministrowi Spraw Wewnętrznych ujawnienie nazwisk posłów, senatorów, ministrów, wojewodów, sędziów i prokuratorów będących tajnymi współpracownikami UB i SB w latach 1945–1990. Uchwała została zablokowana przez Trybunał Konstytucyjny, tak jak cały proces dekomunizacji w Polsce. 27 lat później ideowa prawica wraca do Sejmu i jako #Konfederacja chcemy dokonać prawdziwej dekomunizacji instytucji sądowniczych! Przedstawiliśmy projekt ustawy wprowadzający zakaz obejmowania stanowiska sędziego Trybunału Konstytucyjnego, Trybunału Stanu, Sądu Najwyższego i Naczelnego Sądu Administracyjnego, dla osób, które pracowały dla organów bezpieczeństwa PRL. PiS przez 4 lata tylko pozorował walkę o dekomunizację, zarazem utrzymując w swych szeregach funkcjonariuszy i byłych prokuratorów stanu wojennego PRL. Mało tego! Takie osoby robią kariery i obejmują ważne funkcje w państwie - Stanisław Piotrowicz jest teraz kandydatem PiS na sędziego Trybunału Konstytucyjnego, a zdążył być już posłem, senatorem i sekretarzem stanu w Kancelarii Premiera. To całkowity skandal, który uwłacza godności wszystkim ludziom, którzy poświęcili swoje zdrowie i życie w walce z komuną. Nasza Ojczyzna zasługuje na prawdziwą dekomunizację w instytucjach sądowniczych!
Podoba się : niezalogowany użytkownik, Arkadiusz, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
załączniki:
do góry ↑

Dodaj odpowiedź

załącz pliki »