obraz

Forum Betania » Forum Betania » Czystość przedmałżeńska i małżeńska.

Forum Betania · Czystość przedmałżeńska i małżeńska. 1 lat temu

Szczęść Boże. Czy są na tym forum osoby które żyją w czystość ? I będą mogły podzielić się swoim świadectwem z innymi użytkownikami? Zarówno będąc stanie wolnym i jak i w małżeństwie sakramentalnym ? Gdzie mogłabym znaleźć takiego mężczyznę który poważnie traktuje prawdy wiary i naukę Kościoła? bo nawet we wspólnotach nie jest to takie łatwe.
10 m-ce temu
Ja staje w tej prawdzie: eeeee to ja już musiałabym być mężatką ze stażem. Tyle przewinęło się pięknych panów a nawet niektórych odżuciłam!
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
10 m-ce temu
Franek Franek napisał/a: bez przesady, stańmy w prawdzie, nikt nie wybiera patrząc na jakieśtam wnętrze, tylko na wygląd zewnętrzny,
Moja prawda jest inna!
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
10 m-ce temu
prawda jest tylko jedna
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
10 m-ce temu
Hm. Wiesz co... Ludzie są różni. Nie należy skreślać człowieka z doświadczeniem. Mój mąż musiał przyjąć mnie po trudnych doświadczeniach po moim poprzednim narzeczonym. Normalnie to by było nie do przejścia. Musiał wiele przyjąć i pokochać. Wiara katolicka jest niezwykle wymagająca. Rozumiem, że ideały są piękne, ale patrz na praktykę. I jeśli ktoś nie domaga to trzeba go umieć inaczej kochać. Z resztą pytanie co druga strona może mi dać to jedno, a co ja mogę dać? - co mi po tym jak facet zachowa czystość przed ślubem, a jest totalną ciapą życiową. To już lepszy taki 'z doświadczeniem', a praktyczny, wierny i lojalny... Jeśli wiesz co mam na myśli. obraz
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
10 m-ce temu
twierdzisz, że można oddzielić prawdę objawioną przez Kościół od jakiejś "praktyki"?
Podoba się : Natalia, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
10 m-ce temu
Iskaria Tyrael napisał/a: Hm. Wiesz co... Ludzie są różni. Nie należy skreślać człowieka z doświadczeniem. Mój mąż musiał przyjąć mnie po trudnych doświadczeniach po moim poprzednim narzeczonym. Normalnie to by było nie do przejścia. Musiał wiele przyjąć i pokochać. Wiara katolicka jest niezwykle wymagająca. Rozumiem, że ideały są piękne, ale patrz na praktykę. I jeśli ktoś nie domaga to trzeba go umieć inaczej kochać. Z resztą pytanie co druga strona może mi dać to jedno, a co ja mogę dać? - co mi po tym jak facet zachowa czystość przed ślubem, a jest totalną ciapą życiową. To już lepszy taki 'z doświadczeniem', a praktyczny, wierny i lojalny... Jeśli wiesz co mam na myśli. obraz
Musisz, powinnaś ,tak trzeba. Czy to aby nie zbyt pochopne wnioski? Gdy mężczyzna ma jakaś grzeszną przeszłość to zwykle nie z jedną kobietą a z kilkoma . Zwykle nie jest to jeden błąd ale wiele błędów. .. Oczywiście decyzja wzięcia na swoje barki takiego brzemia i zniesienia wszelkich bolesnych konsekwencji decyzji /wyborów w których miał udział taki mężczyzna jest na pewno postawą miłość i odwagi. Jednak ja powiem coś innnego .Nikt nie ma katolickiego obowiązku wiązać się z osobą która ma trudną przeszłość i posługiwanie się retoryką -musisz ,tak trzeba ,powinnaś stwarza subtelną, lecz mocną presję, okazując brak zrozumienia i brak wsparcia dla tych, którzy w tej czystość żyli i czekali. Posługiwanie się taką retoryką bagatelizuję powagę problemu,umniejsza uczucia osób które czekały,osób które doświadczają w tym wszystkim pokrzywdzenia. Bo to na nie właśnie spada ciężar takiej przeszłość. Wierność pięknym ideałom to pragnienie życia w pełni ,wierność tej wizji, którą chce się realizować, z której nie chce się rezygnować, której jest się wiernym. wyrazem pragnienia życia w pełni radości i szczęściu – radości i szczęściu, do którego każdy ma prawo, do którego mam prawo ja i moje dzieci, do którego – jak każdy – jestem zaproszona. Rozstanie w takiej sytuacji jest również postawą miłość i odwagi
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
10 m-ce temu
Bez miłości nic nie ma sensu !,czy życie w nieczystości przedmałżeńskiej i po małżęńskiej jest miłością wobec siebie drugiej osoby i p Boga czy to podoba się p Bogu takie życie w brudzie ! ,zakłamaniu ,obłudzie ! ,przed p Bogiem nic nie da się ukryć ! on wie i widzi wszystko,a potem sa tragedie w rodzinach bo tyle rozwodów nawet po wieloletnim małżęństwie ! - no to skoro ludzie tak podchodzą do sprawy to poco się żenili ?,przeważnie w większości rozwód jest skutkiem braku miłości,szacunku ,zrozumienia sensu małżeństwa ,no i skutkiem jest życie w nieczystości seksualnej czy to przed ślubem czy to po ślubie ! sa to straszne konsekwencje ! które prowadzą do zaniku poczucia wartości cielesnej,gdzie miłość jest tylko na papierze ,a tak naprawdę jest pustka ,fałsz ,obłuda życie bez Boga bez szacunku potem powoli ludzie przestają chodzić do kościoła,do spowiedzi powoli oddalają sie od Boga świadomie ! bo po co sobie nim zawracać głowę ! - ważniejsze jest życie materialne !,co do garnka włożyć ile pieniedzy zarobić itd itd a jak przychodzi okres ciężkich ucisków w małżeństwie to świat się wali ! ,tragedie,rozwody itd ......smutna prawda ile ludzi tak czyni !
Podoba się : Perpetułka Lilianna, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
10 m-ce temu
Dodam tyle, to są trudne wybory! Człowiek całe życie się uczy i nawet cierpi. Najtrudniej jest wytrwać w tym co się wierzy. Generalnie ja mam swoje przekonania, które w praktyce nie wyglądają banalnie. Jednak uważam że końcowy efekt do czego dążę jest cenniejszy niż to co może przeminąć! Nikt nie mówi, że życie jest proste. Z drugiej strony wiem jak bardzo trudno wytrwać w swoich ideałach. Jednak jeśli ktoś pragnie, to znajdzie tyle siły ile będzie potrzeba. Owszem trza pamiętać, że człowiek też upada, ale pytanie czy się podniesie czy pójdzie prostszą drogą? Mnie życie nauczyło, co jest trudniejsze tym jest piękniejsze.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
10 m-ce temu
Człowiek po przejściach też może zmienić swoje postrzeżenia. Nie wróci się czasu do tyłu, ale można iść do przodu.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
10 m-ce temu
Ja parę razy upadłam i powstać z tego co się narobiło to tak samo jet trudno jak wytrwać w ideałach! Moim zdaniem upadek nie musi przekreślać człowieka. Jednak powstanie wymaga od nas więcej pracy, ale się da. Człowiek jest tylko człowiekiem, raz jest silny raz jest słabszy. Jednak swoje słabości nie można tłumaczyć by dalej trwać w błędach. Prostsze wybory prędzej czy później dadzą o sobie znać i pytanie czy będzie się wtedy szczęśliwym?
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
10 m-ce temu
Można też sobie zadać pytanie czy to są tylko ideały, czy widzisz w tym coś cennego dla siebie, lub jakie mogą być efekty takiego wyboru? - to takie myślenie w dal. Zgodzę się, że to co teraz często nie da radości, tylko może mieć przeciwny efekt. Kolejne pytanie co jest ważniejsze to co przeminie czy własne szczęście?
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
10 m-ce temu
Franek Franek napisał/a: twierdzisz, że można oddzielić prawdę objawioną przez Kościół od jakiejś "praktyki"?
Ja bym dodała do tej wypowiedzi Franku "prawdę objawioną przez Boga i Kościół" i to w takiej kolejności! Najpierw Bóg a potem Kościół! Franku zapamiętaj jedno Kościół by nie istniał bez Boga!
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
10 m-ce temu
to masz rację wiadomo, że tak jest nie można oddzielić Kościół od Boga tak samo jak nie można oddzielić głowy od ciała bez utraty życia dlatego jest heretykiem każdy kto twierdzi, że Boga można znaleźć poza Kościołem
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
10 m-ce temu
I teraz Franku jakbym ci mogła doradzić, staraj się przemyśleć co piszesz za nim to zrobisz! Wystarczy taki mały szczegół by zapomnieć o głowie i sercu czyli o istocie wypowiedzi by niektóre wypowiedzi stały się bezsensowne i bolesne dla samego siebie i innych!
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
10 m-ce temu
nic nie rozumiem, co piszesz
10 m-ce temu
Fajny temat ! Nie ma czystości przedmałżeńskiej i małżeńskiej, bez Czystego Serca, którego też nie ma, bez Łaski Uświęcającej. A w Łasce Uświęcającej da się wytrwać tylko wtedy, kiedy bezwzględnie stosuje się wskazania Pana Boga, np. Dekalog, modlitwa, post, Masza Święta, również Różaniec, etc. Co do wyglądu...Pisałem kiedyś z dziewczyną...uważam, że piękną. Po krótkim czasie zaczęliśmy rozmawiać "na odległość". To, co i w jaki sposób mówiła, powodowało, że Jej atrakcyjność jakbym malała w moich oczach. Nie będę pisał o szczegółach. Pomijając, jakie zdjęcia od niej otrzymałem i w jakim celu, nie dało się nawiązać głębszej relacji, bez "nadawania na tej samej częstotliwości". Kilka tygodni temu trafiłem na pewien filmik. Krótkiego wywiadu udzieliła 16-sto letnia dziewczyna. Miała w sobie "coś z anioła". Piękno kryje się w Czystym Sercu i można je nieco jakby dostrzec w pięknie oczu i w łagodności głosu. Natomist wygląd fizyczny i cała reszta - jest dodatkiem. Uważam, że za co najmniej 90% wszystkich krzywd i nieszczęść na świecie są odpowiedzialni faceci, i co najmniej 51% winy za nieudany związek leży po stronie faceta. Narzekamy, że coraz trudniej, coraz mniej...kto jest największą "zakałą ludzkości" ? Dobrzy, lecz obojętni, widzący krzywdę innych i nie reagujący na nią, zwłaszcza w dziedzinie demoralizacji i deprawacji ! I w przeważającej większości to - faceci !
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, Natalia, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,

Konto anonimowe

9 m-ce temu

https://www.youtube.com/watch?v=gVajCirweCU
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
9 m-ce temu
Wszyscy mamy wybór i wolną wole. Ja jestem chłopakiem co żyje w czystości. Dlatego ze darze szacunkiem tę drugą osobę. ja też nie chciał bym i pewno każdy z was by nie chciał. by ktoś widział by w was tylko ciało. No i jeszcze choroby przenoszone droga płciową to bardzo ważny powód do zachowania czystości i wierności. no i uważam ze najprawdziwsza wieź i najgłębsza to szacunek i zaufanie do siebie. to jest właśnie wartość której tak naprawdę szukamy i tylko to może dać prawdziwe szczęście w związku
Podoba się : Perpetułka Lilianna, Piotr, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
9 m-ce temu
Dariusz Bernard dlaczego jednoznacznie opowiadasz się,że mężczyźni są winni w tej dziedzinie życia?Rozwiń swój tok rozumowania, oczywiście jeżeli chcesz.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
9 m-ce temu
Dobrze, ale wieczorem. obraz
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
9 m-ce temu
Moim zdaniem to właśnie mężczyzna powinien być tym silnym w związku i opiekować się kobietą a w sytuacji gdy emocje wezmą górę powinien też mieć siłę sam powiedzieć sobie ''nie '' i zawalczyć o czystość w relacji a nie tylko czekać na to aż ukochanej powinie się noga jest niestety zupełnie inaczej niż powinno być ,też to mężczyźni głównie domagają się tzw dowodu miłość od kobiety ,często wykorzystują młode naiwne dziewczyny które oddają im się w nadziei że są naprawdę kochane i w przyszłość założą rodzinę z tym konkretnym mężczyzną . A jeśli w takiej relacji jeszcze pojawi się dziecko jako niechciana wpadka wtedy kobieta zostaje zupełnie sama z tym zmartwieniem bo nie jesteśmy równi w naturze niestety i kobieta płaci więcej za nietrafiony wybór niż mężczyzna . Kwestia antykoncepcji też jest bardzo zrzucana na kobiety przez mężczyzn ,jeśli dziewczyna wpadnie i zajdzie w niechcianą ciąże to to tylko jej problem a nie mężczyzny ,bo widocznie kobieta źle się zabezpieczała. Po prostu obłęd.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
9 m-ce temu
O Natalio przypomniałaś mi obraz Ktoś obiecał mi tu się wypowiedziećobraz obraz Poszukiwana osoba,poszukiwany mężczyznaobraz
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
9 m-ce temu
małżeństwo to bardzo trudna droga ! ,pełna wymagań ,i obowiązków ! żaden człowiek nie jest podobny do drugiego ! ,na 100 procent nie znamy myśli co o nas myśli co do nas czuje druga osoba ! ,wie to tylko Bóg ! ,i najważniejsze ! tolerancja ! - bo bez tego żaden związek nie wytrzyma ! ,dzisiaj na miłość patrzy sie po przez swoje zachcianki co ja będę z tego miał ,miała ! taka prawda ! panie szukaja kandydata na męża takiego a takiego ,aby był wykształcony zaradny ,wiele wymagań a ile jest w tym prawdziwości ? ,ile naprawdę prawdziwej miłości szukaniu jej ? ,dlatego tyle kobiet jest samotnych ! ,zresztą mężczyźni też nie są lepsi ! ,i najważniejsze tylko raz ! możesz przed Bogiem ! wyznać miłość dla tej drugiej osoby ,a wiele ludzi po prostu lekceważy to ,idąc na skróty ! unieważniając związek kościelny ! sądząc że wszystko jest po sprawie ! pamiętajcie ! ,raz zawarty związek małżeński jest dozgonny ! dla pana Boga ! ,dlatego ja zawsze mówię zastanów się nie 7 a 77 razy czy droga małżeństwa jest dla ciebie tą prawdziwą drogą ! ,tutaj nie ma pomyłki ! ..... prawdziwą definicją miłości jest tekst hymnu o miłości a kto i ilu dzisiaj ludzi w taki sposób podchodzi do miłości !
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
9 m-ce temu
Natalia napisał/a: Moim zdaniem to właśnie mężczyzna powinien być tym silnym w związku i opiekować się kobietą a w sytuacji gdy emocje wezmą górę powinien też mieć siłę sam powiedzieć sobie ''nie '' i zawalczyć o czystość w relacji a nie tylko czekać na to aż ukochanej powinie się noga jest niestety zupełnie inaczej niż powinno być ,też to mężczyźni głównie domagają się tzw dowodu miłość od kobiety ,często wykorzystują młode naiwne dziewczyny które oddają im się w nadziei że są naprawdę kochane i w przyszłość założą rodzinę z tym konkretnym mężczyzną . A jeśli w takiej relacji jeszcze pojawi się dziecko jako niechciana wpadka wtedy kobieta zostaje zupełnie sama z tym zmartwieniem bo nie jesteśmy równi w naturze niestety i kobieta płaci więcej za nietrafiony wybór niż mężczyzna . Kwestia antykoncepcji też jest bardzo zrzucana na kobiety przez mężczyzn ,jeśli dziewczyna wpadnie i zajdzie w niechcianą ciąże to to tylko jej problem a nie mężczyzny ,bo widocznie kobieta źle się zabezpieczała. Po prostu obłęd.
Natalia znów zabawa w szukanie winnych. Zacznij traktować siebie jak dorosłą i kochaną przez siebie kobietę a mężczyzn także jak dorosłych, to może spojrzysz na to inaczej. Kobiety czy wy się obawiacie założyć rodzinę? Szukacie życia bez trudu? Mężczyzna jest takim samym człowiekiem jak ty!!! Nie wiem wytykacie innym i co jakoś ci mężczyźni się nie zmieniają. Nie mogę tego pojąć tego wytykania. Kompletnie nie wiem czego wy szukacie w tych mężczyznach? Dlaczego nic pozytywnego nie napiszecie o mężczyznach? Może to jest mój osobisty punkt widzenia, ale jak do tej pory moje narzekanie sytuacji nie zmieniło. A im bardziej ja się kocham i kocham ludzi, i stawiam ich na równi to nie widzę tak katastrofy. Ja się emocjonuje, bo mnie naprawdę boli jak ktoś komuś wytyka a nie zobaczy jak sam jest słabym człowiekiem. Ja nawet "tych wrednych" mężczyzn bronie, jako ludzi, co nie oznacza, że mam się godzić na złe traktowanie. Dlatego ja jestem kobietą, która też potrafi mówić nie a jak nie szanuje się mego zdania to trudno. Chce uszanować zdanie Pytającej i Natalii, ale jakoś mnie boli szukanie winnych winny w różnych rzeczach. Nie wiem czy ktoś mnie rozumie? Już sama się zaplątałam w swojej wypowiedzi.Przepraszam piszę o jednym i tym samym, ale taka ze mnie kobiecinka, jak wpadnę w emocje! Może ktoś porozmawia o moim zdaniu, bo czuje jakbym pisała do ściany a chyba potrzebuje w tym temacie wymiany zdań.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
9 m-ce temu
Perpetułka Lilianna napisał/a:
Natalia napisał/a: Moim zdaniem to właśnie mężczyzna powinien być tym silnym w związku i opiekować się kobietą a w sytuacji gdy emocje wezmą górę powinien też mieć siłę sam powiedzieć sobie ''nie '' i zawalczyć o czystość w relacji a nie tylko czekać na to aż ukochanej powinie się noga jest niestety zupełnie inaczej niż powinno być ,też to mężczyźni głównie domagają się tzw dowodu miłość od kobiety ,często wykorzystują młode naiwne dziewczyny które oddają im się w nadziei że są naprawdę kochane i w przyszłość założą rodzinę z tym konkretnym mężczyzną . A jeśli w takiej relacji jeszcze pojawi się dziecko jako niechciana wpadka wtedy kobieta zostaje zupełnie sama z tym zmartwieniem bo nie jesteśmy równi w naturze niestety i kobieta płaci więcej za nietrafiony wybór niż mężczyzna . Kwestia antykoncepcji też jest bardzo zrzucana na kobiety przez mężczyzn ,jeśli dziewczyna wpadnie i zajdzie w niechcianą ciąże to to tylko jej problem a nie mężczyzny ,bo widocznie kobieta źle się zabezpieczała. Po prostu obłęd.
Natalia znów zabawa w szukanie winnych. Zacznij traktować siebie jak dorosłą i kochaną przez siebie kobietę a mężczyzn także jak dorosłych, to może spojrzysz na to inaczej. Kobiety czy wy się obawiacie założyć rodzinę? Szukacie życia bez trudu? Mężczyzna jest takim samym człowiekiem jak ty!!! Nie wiem wytykacie innym i co jakoś ci mężczyźni się nie zmieniają. Nie mogę tego pojąć tego wytykania. Kompletnie nie wiem czego wy szukacie w tych mężczyznach? Dlaczego nic pozytywnego nie napiszecie o mężczyznach? Może to jest mój osobisty punkt widzenia, ale jak do tej pory moje narzekanie sytuacji nie zmieniło. A im bardziej ja się kocham i kocham ludzi, i stawiam ich na równi to nie widzę tak katastrofy. Ja się emocjonuje, bo mnie naprawdę boli jak ktoś komuś wytyka a nie zobaczy jak sam jest słabym człowiekiem. Ja nawet "tych wrednych" mężczyzn bronie, jako ludzi, co nie oznacza, że mam się godzić na złe traktowanie. Dlatego ja jestem kobietą, która też potrafi mówić nie a jak nie szanuje się mego zdania to trudno. Chce uszanować zdanie Pytającej i Natalii, ale jakoś mnie boli szukanie winnych winny w różnych rzeczach. Nie wiem czy ktoś mnie rozumie? Już sama się zaplątałam w swojej wypowiedzi.Przepraszam piszę o jednym i tym samym, ale taka ze mnie kobiecinka, jak wpadnę w emocje! Może ktoś porozmawia o moim zdaniu, bo czuje jakbym pisała do ściany a chyba potrzebuje w tym temacie wymiany zdań.
Myślę że nie do końca poradziłaś sobie ze swoimi błędami z przeszłość dlatego tak personalnie odbierasz moje wypowiedź.Nad tym powinnaś popracować. Koleżanka konkretnie zadała pytania więc udzieliłam jej odpowiedź mam swoje zdanie na ten temat i go nie zmienię tylko dlatego że Tobie on nie odpowiada.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
9 m-ce temu
Dobrze Natalio, zgadzam się z tobą, szanuje Twoje zdanie. Poradziłam sobie z problemem! Tylko trochę emocje wyszły, ale to nie znaczy, że innych nie słucham. Nie będę się bawić - ty wyraziłaś zdanie i ja też. I w sumie każda ma coś do powiedzenia.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
9 m-ce temu
Myślałam,że pewien dżentelmen wypowie się w temacie,bo mi obiecał.Ale widocznie przede mną cóż starą babą,pewnie nie chce się wypowiadaćobraz Zresztą nie ma obowiązku wypowiadania się,ani przymusuobraz Natalia z Tobą niestety nie będzie solidarności kobiecejobraz Natomiast Justyna Justynę zawsze zrozumieobraz I muszę bronić godności mężczyzn,których tu niektóre kobiety winą za zło całego świata.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
9 m-ce temu
Natalio dobrze, że masz swoje zdanie, ale miło by było jakbyś też spojrzała na inne zdania! Jak dla mnie Ty jak się wypowiadasz o wszystkich wartościach, to one są piękne, tylko jak wyżej napisałaś z jedną sprawą się nie zgadzam, prawdopodobnie jest bardzo osobista, ale ona nie musi być przeszkodą. Nie musisz zmieniać zdania, ja chce bardziej przyjąć twoje słowa lecz swoje zdanie też zachowam dla siebie.obraz Nasza "gierka", która ma lepsze zdanie przemieniło się w targowisko a każda z Nas dąży do tego samego. obraz
9 m-ce temu
Felicity napisał/a: Myślałam,że pewien dżentelmen wypowie się w temacie,bo mi obiecał.Ale widocznie przede mną cóż starą babą,pewnie nie chce się wypowiadaćobraz Zresztą nie ma obowiązku wypowiadania się,ani przymusuobraz Natalia z Tobą niestety nie będzie solidarności kobiecejobraz Natomiast Justyna Justynę zawsze zrozumieobraz I muszę bronić godności mężczyzn,których tu niektóre kobiety winą za zło całego świata.
Albo pewien dżentelmen ma jakąś "amnezje". obraz
9 m-ce temu
Perpetułka Lilianna napisał/a: Natalio dobrze, że masz swoje zdanie, ale miło by było jakbyś też spojrzała na inne zdania! Jak dla mnie Ty jak się wypowiadasz o wszystkich wartościach, to one są piękne, tylko jak wyżej napisałaś z jedną sprawą się nie zgadzam, prawdopodobnie jest bardzo osobista, ale ona nie musi być przeszkodą. Nie musisz zmieniać zdania, ja chce bardziej przyjąć twoje słowa lecz swoje zdanie też zachowam dla siebie.obraz Nasza "gierka", która ma lepsze zdanie przemieniło się w targowisko a każda z Nas dąży do tego samego. obraz
Spojrzałam na Twoje zdanie i niestety się z nim nie zgadzam . Żyje w świecie spotykam różne kobiety,mam swoje doświadczania i obserwuje też innych i do takich a nie innych wniosków doszłam.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
9 m-ce temu
Perpetułka Liliana nie czepiajmy się tego mężczyzny.Powiem tylko,że w tym wieku to mężczyzna jest jeszcze młody.Ale odnośnie mojego wieku to pewien uczestnik tego forum coś się teraz nie udziela powiedziałby,że każdy mężczyzna wywiózłby mnie na złom ,nie mówiąc,że mam sklerozę,amnezję i demencję starczą obraz .Ale my Liliana wiemy,że nie można człowieka oceniać hurtowo tylko jednostkowo zarówno kobiety i mężczyzny.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
9 m-ce temu
A zapytam Natalia Ty uważasz,że mężczyźni nie potrafią kochać,że się nie angażują,że nie cierpią,że kobiety ich wykorzystują,że nie mają uczuć?

Konto anonimowe

9 m-ce temu
Felicity
załączniki:
9 m-ce temu
Adrian Lewandowski brawo Ty!
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
9 m-ce temu
Wysokie szpilki są do kupienia w każdym sklepie.obraz A godności człowieka czy to mężczyzny czy kobiety nigdzie nie kupimy i za żadne pieniądze.

Konto anonimowe

9 m-ce temu
Długo przezywalem była dziewczynę. Modlilem się 3 lata o odzyskanie jej i odzyskalem na chwilę czyli ok. 3 mięsiecy byłem z nią. Później się wszystko popsulo. Myślę,ze Bóg chciał mi pokazać,ze ona do mnie nie pasuje. Kochałem ja bezwarunkowo,pomimo,ze z charakteru i z wyglądu się zmieniła.Po tych przeżyciach bardziej ufam Bogu.
załączniki:
9 m-ce temu
Natalia napisał/a:
Perpetułka Lilianna napisał/a: Natalio dobrze, że masz swoje zdanie, ale miło by było jakbyś też spojrzała na inne zdania! Jak dla mnie Ty jak się wypowiadasz o wszystkich wartościach, to one są piękne, tylko jak wyżej napisałaś z jedną sprawą się nie zgadzam, prawdopodobnie jest bardzo osobista, ale ona nie musi być przeszkodą. Nie musisz zmieniać zdania, ja chce bardziej przyjąć twoje słowa lecz swoje zdanie też zachowam dla siebie.obraz Nasza "gierka", która ma lepsze zdanie przemieniło się w targowisko a każda z Nas dąży do tego samego. obraz
Spojrzałam na Twoje zdanie i niestety się z nim nie zgadzam . Żyje w świecie spotykam różne kobiety,mam swoje doświadczania i obserwuje też innych i do takich a nie innych wniosków doszłam.
A mam tylko jedno pytanie - na spokojnie. Masz prawo mieć takie zdanie i jakoś już mi emocje nie buzują, ale teraz mnie interesuje jak twoje zdanie na ciebie wpłynęło. Czy te wnioski ci w jakiś sposób pomogły? A jak to jak? Omijam tu siebie i swoje zdanie, ono teraz nie jest ważne. Chcę się tylko przyjrzeć twojemu zdaniu.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
9 m-ce temu
Oj, zaiste obiecałem. obraz
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
9 m-ce temu
Dariusz ja czekam na Twą poprawę obraz
9 m-ce temu
Aj, a chciałem już iść spać. A możecie bardzie sprecyzować pytanie ? obraz
9 m-ce temu
Adrian to zdjęcie kobiety z opisem, to się tego samego tyczy u mężczyzn. Pominę tylko te szpilki, już wam to daruje. obraz
9 m-ce temu
Dariusz raczej to co się obiecuje to raczej się dotrzymuje! Troszkę wcześniej zawaliłeś, to teraz niestety poświęć chwile czasu, sen nie ucieknie. obraz O sprecyzowanie pytania to do Felicyty!

Konto anonimowe

9 m-ce temu
Tym memem ze szpilkami chciałem poprawić wam humorobraz
9 m-ce temu
Odłożyłem odpowiedź bo...bo to forum, więc wypadłoby napisać coś z sensem. Poza tym, to "wrażliwy temat". obraz
9 m-ce temu
Adrian i się udało. obraz
9 m-ce temu
Dariusz Bernard napisał/a: Odłożyłem odpowiedź bo...bo to forum, więc wypadłoby napisać coś z sensem. Poza tym, to "wrażliwy temat". obraz
Dariusz okaż swą wrażliwość teraz... a nie odwlekaj. obraz
9 m-ce temu
Ej Dżentelmen wykaż się w końcu Dżentelmeństwem. Do dzieła, a nie odwlekaj. obraz
9 m-ce temu
Adrian Lewandowski ,,Ważne są tylko te dni,których jeszcze nie znamy,te na które czekamy"-tak śpiewa Marek Grechuta. Zobaczysz kiedyś w życiu powiesz sobie,jak to dobrze się stało,że nie jestem z nią.Życzę Ci żebyś spotkał piękną wnętrzem dziewczynę ,ale także urodą zewnętrzną.
Podoba się : Perpetułka Lilianna, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
9 m-ce temu
Liliana ,bo Ci pogrożę palcemobraz
9 m-ce temu
W swoim poście poruszyłem kilka wątków. Nie jestem dokładnie pewien, o jaka dziedzinę Felicity chodzi. Domniemam, że o Czystość.
do góry ↑

Dodaj odpowiedź

załącz pliki »