obraz

Forum Betania » Forum Betania » Czystość przedmałżeńska i małżeńska.

Forum Betania · Czystość przedmałżeńska i małżeńska. 1 lat temu

Szczęść Boże. Czy są na tym forum osoby które żyją w czystość ? I będą mogły podzielić się swoim świadectwem z innymi użytkownikami? Zarówno będąc stanie wolnym i jak i w małżeństwie sakramentalnym ? Gdzie mogłabym znaleźć takiego mężczyznę który poważnie traktuje prawdy wiary i naukę Kościoła? bo nawet we wspólnotach nie jest to takie łatwe.
5 m-ce temu
Natalia napisał/a: Naszą ciała są też inne bardziej pulchne ,miększe ,zaokrąglone aby tym ciepłem/bliskością które od nas bije obdarzać tego małego człowieczka.
Urocze spostrzeżenie obraz Coś w tym jest.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
5 m-ce temu
Natalia napisał/a: A co się dzisiaj dzieje? Kobiety całkowicie odrzuciły koncepcje macierzyństwa i dały sobie wmówic że będą szczęśliwe robiąc karierę zawodową kosztem rodzicielstwa. A te które decydują się na bycie matką ,zwykle robią to w późnym wieku ,maksymalnie z jednym dzieckiem a nawet w czasie urlopu macierzyńskiego wracają szybko do pracy zawodowej wysyłając MĘŻCZYZNĘ na tacierzyńki No kompletne pomieszanie pojęć i nie wiem kto w ogóle coś takiego wymyślił
Ważne, że ty nic nie dałaś sobie wmówić. obraz obraz obraz
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
5 m-ce temu
Natalio widzisz się matką np. dziesięciorga dzieci?
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
5 m-ce temu
Nie, proszę was. Głównie Felicity. Nie znasz mnie a piszesz takie rzeczy. Z tego co zauważyłam po twoich wpisach to się wywyższasz. A twoje wpisy rzeczywiście mnie uraziły, zwłaszcza nazywanie mnie Teresą i babcią. Gdybym ci napisała, że ktoś mnie zgwałcił (ale tak nie było) to byś powiedziała, że to moja wina. Ot taką postawę tutaj prezentujesz. Przeszkadza ci, że ktoś chce żyć w czystości albo nawet zawrzeć czyste małżeństwo, bo ty sama pewnie wcześnie zaczęłaś i udajesz sama teraz świętą? Tak nie można. Każdy z nas podejmuje wybory i powinno się je zaakceptować, ty masz z tym ewidentny problem i w bardzo sprytny psychologiczny sposób wyładowujesz to tutaj na forum, ale to nie jest na to miejsce. Nie jestem brzydka ani wybredna, zawsze jest tak, że chcę poznać dobrze kogoś. Niestety jeśli chodzi o mężczyzn to szybko "lecieli z łapami". Poza tym przez całe życie tylko 1 raz było tak, że ktoś zaprosił mnie na kawę. Widzę, że mężczyźni na mnie nie patrzą... a problemu nie ma we mnie. Nie jestem jakaś nie wiem... opryskliwa, niemiła, czy wyglądem odstraszam. Już mam takiego doła przez samotność, że uważam, że chyba raczej nie dane mi mieć męża czy dziecko. Nawet na imprezach, gdzie jestem z przyjaciółkami, to one są zaczepiane przez mężczyzn, a nie ja. Więc coś tu nie jest w porządku, tym bardziej, że, jak już wspomniałam, nie odstraszam! Ani wyglądem, ani zachowaniem. Opuszczam to forum. Dziękuję Felicity, że pomogłaś mi podjąć tą decyzję. Niech Bóg Ci błogosławi. Myślałam, że może tu znajdę wsparcie z widzę, że wręcz odwrotnie.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, Marek Mar, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
5 m-ce temu
Felicity napisał/a: Krótka piłka:mało wiesz o mężczyznach.
Odezwała się znawczyni, której przeszkadza CZYSTOŚĆ innych użytkowników. Każdy mężczyzna jest inny.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
5 m-ce temu
Felicyty może ma cięty język, ale Enfie nie pokazałaś się wcale od lepszej strony!
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
5 m-ce temu
Enfie napisał/a: Nie, proszę was. Głównie Felicity. Nie znasz mnie a piszesz takie rzeczy. Z tego co zauważyłam po twoich wpisach to się wywyższasz. A twoje wpisy rzeczywiście mnie uraziły, zwłaszcza nazywanie mnie Teresą i babcią. Gdybym ci napisała, że ktoś mnie zgwałcił (ale tak nie było) to byś powiedziała, że to moja wina. Ot taką postawę tutaj prezentujesz. Przeszkadza ci, że ktoś chce żyć w czystości albo nawet zawrzeć czyste małżeństwo, bo ty sama pewnie wcześnie zaczęłaś i udajesz sama teraz świętą? Tak nie można. Każdy z nas podejmuje wybory i powinno się je zaakceptować, ty masz z tym ewidentny problem i w bardzo sprytny psychologiczny sposób wyładowujesz to tutaj na forum, ale to nie jest na to miejsce. Nie jestem brzydka ani wybredna, zawsze jest tak, że chcę poznać dobrze kogoś. Niestety jeśli chodzi o mężczyzn to szybko "lecieli z łapami". Poza tym przez całe życie tylko 1 raz było tak, że ktoś zaprosił mnie na kawę. Widzę, że mężczyźni na mnie nie patrzą... a problemu nie ma we mnie. Nie jestem jakaś nie wiem... opryskliwa, niemiła, czy wyglądem odstraszam. Już mam takiego doła przez samotność, że uważam, że chyba raczej nie dane mi mieć męża czy dziecko. Nawet na imprezach, gdzie jestem z przyjaciółkami, to one są zaczepiane przez mężczyzn, a nie ja. Więc coś tu nie jest w porządku, tym bardziej, że, jak już wspomniałam, nie odstraszam! Ani wyglądem, ani zachowaniem. Opuszczam to forum. Dziękuję Felicity, że pomogłaś mi podjąć tą decyzję. Niech Bóg Ci błogosławi. Myślałam, że może tu znajdę wsparcie z widzę, że wręcz odwrotnie.
No cóź Twój wybór, że strzelasz focha i opuszczszasz forum. Już to świadczy o Tobie,może właśnie tak się zachowujesz przy mężczyznach i ich odstraszasz od siebie.Po drugie pod żadnym względem się nie wywyższam.O to nie można mnie posądzać niestety.Nie czytałaś moich wszystkich wypowiedzi, więc masz subiektywną oceny mojej osoby w odniesieniu do Ciebie.Po drugie jesteś chyba nauczycielką,więc właściwie powinnaś interpretować moje wypowiedzi.Nazwa babcia odnosiła się do mojej osoby.obraz Zaś porównanie do Teresy było jak najbardziej słuszne i nie powinno Cię urazić a skłonić do myślenia.Nie można wiedzieć tylko zła w mężczyznach. I najważniejsze MĘŻCZYZNA TAK TRAKTUJE KOBIETĘ JAKIE ONA MU DAJE PRZYZWOLENIE ABY JĄ TRAKTOWAŁ.I vice wersa.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
5 m-ce temu
Enfie napisał/a:
Felicity napisał/a: Krótka piłka:mało wiesz o mężczyznach.
Odezwała się znawczyni, której przeszkadza CZYSTOŚĆ innych użytkowników. Każdy mężczyzna jest inny.
A co ja jestem prof. Lwem-Starowiczem?obraz To na żarty.A na serio jestem katoliczką znającą życie.
5 m-ce temu
Enfie napisał/a: Nie, proszę was. Głównie Felicity. Nie znasz mnie a piszesz takie rzeczy. Z tego co zauważyłam po twoich wpisach to się wywyższasz. A twoje wpisy rzeczywiście mnie uraziły, zwłaszcza nazywanie mnie Teresą i babcią. Gdybym ci napisała, że ktoś mnie zgwałcił (ale tak nie było) to byś powiedziała, że to moja wina. Ot taką postawę tutaj prezentujesz. Przeszkadza ci, że ktoś chce żyć w czystości albo nawet zawrzeć czyste małżeństwo, bo ty sama pewnie wcześnie zaczęłaś i udajesz sama teraz świętą? Tak nie można. Każdy z nas podejmuje wybory i powinno się je zaakceptować, ty masz z tym ewidentny problem i w bardzo sprytny psychologiczny sposób wyładowujesz to tutaj na forum, ale to nie jest na to miejsce. Nie jestem brzydka ani wybredna, zawsze jest tak, że chcę poznać dobrze kogoś. Niestety jeśli chodzi o mężczyzn to szybko "lecieli z łapami". Poza tym przez całe życie tylko 1 raz było tak, że ktoś zaprosił mnie na kawę. Widzę, że mężczyźni na mnie nie patrzą... a problemu nie ma we mnie. Nie jestem jakaś nie wiem... opryskliwa, niemiła, czy wyglądem odstraszam. Już mam takiego doła przez samotność, że uważam, że chyba raczej nie dane mi mieć męża czy dziecko. Nawet na imprezach, gdzie jestem z przyjaciółkami, to one są zaczepiane przez mężczyzn, a nie ja. Więc coś tu nie jest w porządku, tym bardziej, że, jak już wspomniałam, nie odstraszam! Ani wyglądem, ani zachowaniem. Opuszczam to forum. Dziękuję Felicity, że pomogłaś mi podjąć tą decyzję. Niech Bóg Ci błogosławi. Myślałam, że może tu znajdę wsparcie z widzę, że wręcz odwrotnie.
Enfie ! Nie rezygnuj z forum ,jesteś tutaj potrzebna ,Twoje świadectwo jest potrzebne dla innych dobrych ludzi którzy chcą Cie wysłuchać obraz Nie skreślaj wszystkich użytkowników z tego forum ,zawsze znajdzie się ktoś kto Cie wesprze. Przemyśl to jeszcze.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, Natalia, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
5 m-ce temu
A może jednak Enfie zostaniesz na forum?Nie chciałabym,abyś odchodziła.Powiem tak postaram się być bardziej powściągliwa w wypowiedziach w stosunku do Ciebie.Wiem, że na tym świecie są ludzie bardzo wrażliwi, których może jedno zdanie wypowiedziane przez drugiego bardzo uraźić.I z tego powodu mogą bardzo cierpieć.
Podoba się : Perpetułka Lilianna, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
5 m-ce temu
O tutaj jest trochę tzw.napadających,ale też znajdą się i obrońcy. obraz I przez to jest ciekawieobraz Jak to mówi jeden z użytkowników Dariusz Bernard :Enfie dasz radę ze mną wytrzymać. Razem damy radą że sobą wytrzymać.Ja czasami tak tylko wyglądam jak Iwan Groźny w spódnicyobraz Jestem człowiekiem, kobietą wiele rzeczy rozumiem. Ale ciągle czegoś nowego życie i inni ludzie mnie uczą.
Podoba się : Perpetułka Lilianna, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
5 m-ce temu
I jeszcze jedno Enfie ja tam bardzo lubię mężczyzn obraz I wiem,że każdy człowiek jest inny i to jest fajne w życiuobraz
Podoba się : Perpetułka Lilianna, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
5 m-ce temu
Natalia napisał/a:
Enfie ! Nie rezygnuj z forum ,jesteś tutaj potrzebna ,Twoje świadectwo jest potrzebne dla innych dobrych ludzi którzy chcą Cie wysłuchać obraz Nie skreślaj wszystkich użytkowników z tego forum ,zawsze znajdzie się ktoś kto Cie wesprze. Przemyśl to jeszcze.
Natalia, żebyś się nie zdziwiła, ale Felicyty też ją wspiera.
5 m-ce temu
Perpetułka Lilianna napisał/a: Natalio widzisz się matką np. dziesięciorga dzieci?
Natalia nie odpowiesz. Sądziłam, że miło porozmawiamy na temat macierzyństwa. obraz
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
5 m-ce temu
Lilliana pewne kobiety nie lubią odpowiadać na pytania uczestnicząc w dyskusji.I to nie odnoszę akurat do Natalii.Pewne kobiety lubią oceniać postępowanie innych kobiet i mężczyzn niewiele o nich wiedząc.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
5 m-ce temu
Już pokazałam swoje ludzkie oblicze na fotografiiobraz obraz
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
5 m-ce temu
tyle pytań tyle wątpliwości o wszystko a tak naprawdę życie samo weryfikuje wszystko ! ,taka prawda ! jeśli nie doświadczysz nie przekonasz się ! ,a po drugie kto dzisiaj nie ma wątpliwości wszyscy mają ! ,nawet ci co maja kupę kasy ! ci przeważnie są nieszczęśliwi bo widza tylko mamonę i przeważnie są sami ! nie kochają Boga i wogóle ale ,co do kobiet i mężczyzn wiara jest wiarą ,natura i biologia robia no powiedzmy to ale robią swoje ! ,i co do czystości seksualnej przed ślubem od wieków zawsze ludzie bardziej ulegali naturalnemu popędowi płciowemu a resztę zrobiły hormonki taka prawda ! ,powiedzcie mi ile katolików nawet tych zatwardziałych nie myśli o seksie przed ślubem ? ....czy to grzech ? ,grzechem i nieczystościa jest to w jaki sposób traktują się ludzie na wzajem jak co widza w sercu wobec drugiej osoby ! ,czy kieruje się miłością czy pożądaniem ,jak traktują się np narzeczeni a przyszli małżonkowie ,ślub jest tylko ceremonią a małżęństwo całym życiem i prawdziwym testem.Jezus wyraźnie powiedział odnośnie nieczystości i pożądliwości wględem ludzi wystarczy że tylko pożądliwie w sercu patrzymy na kobietę to już mężczyzna dopuszcza się nieczystości a gdzie kiedy ludzie ida do łóżka przed ślubem uprawiają wszelkie praktyki seksualne itd a potem większość się dziwi dlaczego wszystko się rozpadło że rozwody itd ! ,cierpią dzieci itd ! skutek tego jest grzech życie w grzechu ! a grzech zawsze nie podoba sie p Bogu i życie w nieczystościach gdyż niestety ale ludzie świadomie wybierają jaką droga idą ...Tak ogólnikowo napisałem to moje spostrzeżenia na temat nieczystości wszelkiej !Udanego piątku
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
5 m-ce temu
.....
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
5 m-ce temu
Perpetułka Lilianna napisał/a:
Perpetułka Lilianna napisał/a: Natalio widzisz się matką np. dziesięciorga dzieci?
Natalia nie odpowiesz. Sądziłam, że miło porozmawiamy na temat macierzyństwa. obraz
Na pewno chciałabym mieć więcej niż dwójkę dzieci.A że zależy mi na tym aby dochować czystość w małżeństwie i nie stosować antykoncepcji to biorę pod uwagę również plany Pana Boga względem mojej ewentualnej rodziny . Dziecko nieplanowane też powinno być kochane i przyjęte mimo trudność. obraz
5 m-ce temu
Ja nic nie pisałam o trudnościach. O jakich trudnościach piszesz Natalio?
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
5 m-ce temu
Perpetułka Lilianna napisał/a: Ja nic nie pisałam o trudnościach. O jakich trudnościach piszesz Natalio?
Są różne trudne sytuacje w której znajdują się małżeństwa stosujące Naturalne Planowanie Rodziny -para czasami odkłada poczęcie kolejnego dziecka ( z przeróżnych powodów )w czasie ale mimo tego zamysł Pana Boga może być inny względem tego małżeństwa. I to maleństwo może się pojawić .. I myślę ze mimo tego warto się postarać o pełne zawierzenie się Bogu nawet w kwestii macierzyństwa i własnych lęków.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
5 m-ce temu
Proszę nie odbierać mojej odpowiedzi jako złośliwości,bo nie mam takiego celu ale mamy tu fachowca od Naturalnego Planowania Rodziny i jest nią osoba publiczna użytkownik Teresa.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
5 m-ce temu
Natalia napisał/a:
Perpetułka Lilianna napisał/a: Ja nic nie pisałam o trudnościach. O jakich trudnościach piszesz Natalio?
Są różne trudne sytuacje w której znajdują się małżeństwa stosujące Naturalne Planowanie Rodziny -para czasami odkłada poczęcie kolejnego dziecka ( z przeróżnych powodów )w czasie ale mimo tego zamysł Pana Boga może być inny względem tego małżeństwa. I to maleństwo może się pojawić .. I myślę ze mimo tego warto się postarać o pełne zawierzenie się Bogu nawet w kwestii macierzyństwa i własnych lęków.
Wiem, że to ja jestem od zakładania czarnych wizji, ale może odwróćmy dany temat macierzyństwa w coś dobrego nie szukając trudności. Np. myślałaś o imionach dla dzieci(nie musisz ich wymieniać)?
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
5 m-ce temu
Felicity napisał/a: Proszę nie odbierać mojej odpowiedzi jako złośliwości,bo nie mam takiego celu ale mamy tu fachowca od Naturalnego Planowania Rodziny i jest nią osoba publiczna użytkownik Teresa.
Szkoda że Teresa się już nie wypowiada na forum ,może podzieliłaby się z nami swoją wiedzą obraz
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
5 m-ce temu
Natalia napisał/a:
Felicity napisał/a: Proszę nie odbierać mojej odpowiedzi jako złośliwości,bo nie mam takiego celu ale mamy tu fachowca od Naturalnego Planowania Rodziny i jest nią osoba publiczna użytkownik Teresa.
Szkoda że Teresa się już nie wypowiada na forum ,może podzieliłaby się z nami swoją wiedzą obraz
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus ! Ooo, nie wiedziałem o tym. obraz Publiczna ? "A gdzie i jak ?"
5 m-ce temu
Dariusz Bernard nie prowokujobraz Ty,ja i Liliana się zrozumiemy i pożartujemy.Ale Teresa może się obrazić.I zaznaczam Teresa wyluzuj i nie bierz do siebie mojej odpowiedzi. Dla mnie publiczna to była ubikacja,poczekalnia o i jeszcze dom publiczny byłobraz Tylko to takie staroświeckie dom publiczny.Ale agencja towarzyska to tak brzmi światowo i nowocześnieobraz
5 m-ce temu
Teresa nam wyłoży swoją wiedzę,tylko dajmy jej czas.A dzisiaj możemy przy niedzieli pożartować.Liliana Ty obyta kobieta powiedz mi co to dom publiczny a co to agencja towarzyska?Bo ja nie kumata jestemobraz obraz Ciekawa jestem twojej wypowiedzi.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
5 m-ce temu
Nie rozumiem o czym rozmawiamy w tym momencie. .
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
5 m-ce temu
Jakby nie było wszystko jak najbardziej w temacie.obraz Istnieje coś takiego jak prostytucja.Najstarszy zawód świata prostytutka.Może wpłynąć na czystość przedmałżeńską i małżeńską.
5 m-ce temu
Felicity napisał/a: Jakby nie było wszystko jak najbardziej w temacie.obraz Istnieje coś takiego jak prostytucja.Najstarszy zawód świata prostytutka.Może wpłynąć na czystość przedmałżeńską i małżeńską.
W jaki sposób prostytucja wpływa na czystość przedmałżeńska i małżeńską ?
5 m-ce temu
W Polsce prostytucja nie jest zabroniona prawnie,jednak stręczycielstwo,sutenerstwo i kuplerstwo jest w kodeksie karnym jako przestępstwa.
5 m-ce temu
Felicity napisał/a: W Polsce prostytucja nie jest zabroniona prawnie,jednak stręczycielstwo,sutenerstwo i kuplerstwo jest w kodeksie karnym jako przestępstwa.
Powiedziałaś ze prostytucja wpływa na czystość przedmałżeńską i małżeńską ? W jaki sposób i na czym to polega?
5 m-ce temu
Natalia napisał/a:
Felicity napisał/a: Jakby nie było wszystko jak najbardziej w temacie.obraz Istnieje coś takiego jak prostytucja.Najstarszy zawód świata prostytutka.Może wpłynąć na czystość przedmałżeńską i małżeńską.
A w jaki sposób nie może wpływać?Pomyśl.
5 m-ce temu
Felicity napisał/a:
Natalia napisał/a:
A w jaki sposób nie może wpływać?Pomyśl.
Nie rozumiem, wybacz . Możesz rozwinąć temat?
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
5 m-ce temu
To znaczy mam Cię uświadamiaćobraz obraz
5 m-ce temu
Felicity napisał/a: To znaczy mam Cię uświadamiaćobraz obraz
Najwidoczniej obraz
5 m-ce temu
Po prostu nawet w najmniejszym miasteczku w Polsce istnieje coś takiego jak agencje towarzyskie.O dużych miastach to się nie mówi jest tego multum.I w tych lokalach są zatrudnione panie,które świadczą seks za pieniądze.Jest to bardzo dochodowa branża na całym świecie. I powiedzmy masz chłopaka.On czy męża i on nie będąc z Tobą w sobotę idzie z kumplami na dyskotekę bez Twojej wiedzy. Tam panowie porządnie chleją a później korzystają z usług takich pań.Bo przy lokalach,dyskotekach taki proceder kwitnie.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
5 m-ce temu
Opowiadał raz pewien pan całkiem przyzwoity chciał pójść w sobotę po pracy na dyskotekę we Wrocławiu. I poszedł.I tak się zabawił, że z lokalu wyszedł z czystą kartą kredytową, nieczystym sumieniem,bo się pani nim zajęła i jeszcze później się dowiedział, że lokal ma na niego "haki"w postaci nagrania co on tam wyczyniał.O nic się nie dopomimał,żeby jego kobieta się nie dowiedziała. Drugi przykład pan był marynarzem i szczęśliwym ojcem i mężem.Kiedyś podczas rejsu panowie po skończonej pracy zamówili sobie panie do towarzystwa. Ten człowiek był uczciwym człowiekiem nigdy z takiego czegoś nie korzystał,nie zdradzał nawet żony, ale pod wpływem alkoholu puściły mu hamulce i nie mógł oprzeć się pani lekkich obyczajów.W konsekwencji była chwila przyjemności,ale drogo go to kosztowało. Złapał HIV.O czym się dowiedział jak zrobił badania.Nie mówiąc żonie o niczym odszedł od niej,bo nie mógł ścierpieć tego co zrobił.I dopiero po iluś latach spotkał się z nią przypadkiem na ulicy,widać było oznaki choroby i wtedy zaczęli rozmawiać i jej powiedział wszystko.Natalio takie jest życie czasami jedna chwila może popsuć wszystko.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
5 m-ce temu
A jeszcze jedna kwestia kiedy się werbuje młode,ładne dziewczyny do pracy jako modelki,często takie biznesy są przykrywką do tego by dziewczyny wywiezione za granicę świadczyły usługi seksuale.
5 m-ce temu
Felicity napisał/a: Teresa nam wyłoży swoją wiedzę,tylko dajmy jej czas.A dzisiaj możemy przy niedzieli pożartować.Liliana Ty obyta kobieta powiedz mi co to dom publiczny a co to agencja towarzyska?Bo ja nie kumata jestemobraz obraz Ciekawa jestem twojej wypowiedzi.
A mi pociąg jedzie w oku obraz Bo jeszcze uwierzę, że nie wiesz. obraz
5 m-ce temu
Natalia napisał/a:
Felicity napisał/a: W Polsce prostytucja nie jest zabroniona prawnie,jednak stręczycielstwo,sutenerstwo i kuplerstwo jest w kodeksie karnym jako przestępstwa.
Powiedziałaś ze prostytucja wpływa na czystość przedmałżeńską i małżeńską ? W jaki sposób i na czym to polega?
Ja napisze - źle wpływa, negatywnie. obraz Prostytucja to przeciwieństwo czystości.
5 m-ce temu
Felicity napisał/a: A jeszcze jedna kwestia kiedy się werbuje młode,ładne dziewczyny do pracy jako modelki,często takie biznesy są przykrywką do tego by dziewczyny wywiezione za granicę świadczyły usługi seksuale.
Felicyty handel kobietami i dziećmi to co innego jak wybór zawodu prostytutki.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
5 m-ce temu
Liliana nie ma to jak dobra tłumaczka Liliana, która przetłumaczy z polskiego na naszobraz Ja tylko wyliczam pewne zagadnienia w tym temacie. Bo widzę,że trzeba mówić,bo dziewczyny nie wiedzą jakie zagrożenia istnieją na tym świecie nie można żyć tylko życiem wyuczonym z książki. Znają teorię na ten temat, ale jest jeszcze życie,w którym jest pełno zagrożeń.
5 m-ce temu
Perpetułka Lilianna napisał/a:
Felicity napisał/a: Teresa nam wyłoży swoją wiedzę,tylko dajmy jej czas.A dzisiaj możemy przy niedzieli pożartować.Liliana Ty obyta kobieta powiedz mi co to dom publiczny a co to agencja towarzyska?Bo ja nie kumata jestemobraz obraz Ciekawa jestem twojej wypowiedzi.
A mi pociąg jedzie w oku obraz Bo jeszcze uwierzę, że nie wiesz. obraz
Na portalu jest jeden wszechwiedzący Jacobobraz Ja lubię pytać,bo mogę kiedyś pomylić agencję reklamową od towarzyskiejobraz .Na serio zaznaczmy z teorii wiem,z praktyki nie.
5 m-ce temu
Felicyty jak nigdy mnie tak nie ubawiłaś obraz
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
5 m-ce temu
A wracając przecież istnieją także tak zwane "męskie prostytutki" i pewnie znajdzie się handel mężczyznami. Nie tylko problem tkwi w panach, bo kobiety też potrafią korzystać z takich usług.
5 m-ce temu
Oj Liliana Ty mnie znasz, a inne pomyślą, że może te"biznesy"prowadziłam i byłam burdel-mamąobraz A Jacoba"ego" trzeba doceniaćobraz
5 m-ce temu
Skąd o tym Liliana wiesz z teorii czy z praktyki?obraz Jeszcze trzeba powiedzieć, że dzisiaj w modzie organizowane są tzw.wieczory kawalerskie czy panieńskie z dostawą (oby tylko)striptizera/striptizerki. Ja nie widzę różnicy czy to mężczyźni czy kobiety.
5 m-ce temu
Mnie ta moda denerwuje na "wieczorki"
5 m-ce temu
Felicity napisał/a: Oj Liliana Ty mnie znasz, a inne pomyślą, że może te"biznesy"prowadziłam i byłam burdel-mamąobraz A Jacoba"ego" trzeba doceniaćobraz
Uważaj bo tu zaraz żona Jacoba wskoczy i będzie pilnować męża a ty takie rozmowy prowadzisz. obraz
do góry ↑

Dodaj odpowiedź

załącz pliki »