obraz

Forum Betania » Forum Betania » MINISERIA: Zaświaty - część 1 (Śmierć, Czyściec).

Forum Betania · MINISERIA: Zaświaty - część 1 (Śmierć, Czyściec). 2 tyg. temu

https://www.youtube.com/watch?v=-i-wQMFbDQs
2 tyg. temu
Obejrzyj sobie na You Tube jest pełny film Nasz Dom ! -czy słyszałeś o brazilijskim medium Chico Xavierze ?
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
2 tyg. temu
Przemysławie a dlaczego ten film miałbym obejrzeć ?
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
2 tyg. temu
dlaczego akurat ten film jest to film opowiadający o lekarzu który umarł i co dzieje się po jego śmierci ,jest czyściec i niebo ,ten film pokazuje jak tam jest naprawdę i poczytaj sobie w internecie o Chico Xavierze jest tego b dużo
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
2 tyg. temu
Przemysław Petras napisał/a: dlaczego akurat ten film jest to film opowiadający o lekarzu który umarł i co dzieje się po jego śmierci ,jest czyściec i niebo ,ten film pokazuje jak tam jest naprawdę i poczytaj sobie w internecie o Chico Xavierze jest tego b dużo
Przemysławie dlaczego uważasz, że tam pokazują prawdę?
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
2 tyg. temu
Medium mi się strasznie źle kojarzy, właśnie z fałszywym obrazem, gdzie działa szatan.
2 tyg. temu
Po co chcieć więcej wiedzieć nadto, co co w tym temacie ma do powiedzenia Pismo święte?
Podoba się : niezalogowany użytkownik,
2 tyg. temu
Justyna ja też jestem przeciwny wszystkim medium bo prawie wszyscy kłamią ,mówią fałsz i przy okazji robią to dla pieniedzy ,ale co do tego brazilijskiego medium Chico Xaviera sprawa ma się inaczej ,bo że nie dość że rozmawiał z duszami które same do niego przychodziły to jeszcze nie brał żadnych pieniedzy no i był katolikiem i popierał kościół katolicki no ale każdy ma swoją teorię co jest prawdą ,opierając się na Piśmie Swiętym które jest jakby wykładnikiem prawdy życia ,i sensu ....naszego istnienia na ziemi i egzystencji ogólnie..
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
2 tyg. temu
Ja pewnie, gdybym mocno się zainteresowała daną osobą Przemysławie, to bym to chciała zbadać. Jakoś na razie ta postać mnie nie interesuje.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
2 tyg. temu
Ten chico xavier to z całą pewnością nic nie miał wspólnego z prawdziwą wiarą katolicką. Wierzył, że duchy mu dyktują książki, wierzył w reinkarnację, używał pisma automatycznego. Także to był raczej okultysta pod wpływem demonów. Jego poglądów nie da się pogodzić z naszą świętą religią. Także nie wprowadzaj ludzi w błąd i nie promuj herezji.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
do góry ↑

Dodaj odpowiedź

załącz pliki »