obraz

Forum Betania » Forum Betania » Obecny temat w dzisiejszych czasach - koronowirus

Forum Betania · Obecny temat w dzisiejszych czasach - koronowirus 1 m-ce temu

2 m-ce temu
Właśnie koronowirus, jak na was działa ta trudna sytuacja życiowa? Mnie strasznie zaczyna to wykańczać, co chwile jakieś napięcie psychiczne. Z jednej strony martwię się o prace a z drugiej strony mówią o kwarantannie. Cała sprawa z dezynfekcją, też mnie wykańcza, choć wiem,że to słuszne. Ja mam taką prace, gdzie jest wielkie obciążenie całą dezynfekcją. Nie wnikam teraz w sprawy wiary, bo wierze, że większość zawierza się Bogu. Jednak jak wy się czujecie w danej sytuacji?
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
2 m-ce temu
Z pewnych duchowych kwestii i dozy świadomości nie jest to dla mnie nic ''wykańczającego''. Jedyne co mnie martwi i smuci to odcięcie od Mszy Świętej i Eucharystii i to dopiero mnie zaczyna dręczyć. Cały ten wirus i sytuacja z nim związana jest mocno nietuzinkowa i w wielu kwestiach wątpliwa. Jedno jest pewne, że łaska Boża jest ponad tymobraz
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
2 m-ce temu
Natalia napisał/a: Z pewnych duchowych kwestii i dozy świadomości nie jest to dla mnie nic ''wykańczającego''.
Może to zależy w jakiej jesteś sytuacji. Może jesteś studentką? Ja się morduje z dojazdem do pracy środkami publicznymi, gdzie już są pewne obwieszczenia do nich. W pracy było dużo roboty, teraz dodali dezynfekcje i jeszcze niektórych w pracy nie ma. U mnie stres za stresem. A jeszcze walczę z a la "nałogiem" obraz .
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
2 m-ce temu
Natalia napisał/a: Z pewnych duchowych kwestii i dozy świadomości nie jest to dla mnie nic ''wykańczającego''. Jedyne co mnie martwi i smuci to odcięcie od Mszy Świętej i Eucharystii i to dopiero mnie zaczyna dręczyć. Cały ten wirus i sytuacja z nim związana jest mocno nietuzinkowa i w wielu kwestiach wątpliwa. Jedno jest pewne, że łaska Boża jest ponad tymobraz
Co do spraw duchowych i łaski Bożej nie sprzeciwiam się! Z tą Mszą Świętą i Eucharystią też to nie wygląda dobrze. obraz obraz obraz
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
2 m-ce temu
To prawda. Nie jestem studentką, jednak masz rację, że mam ''komfortową'' sytuację, a to dlatego, że pracuje w domu. Z pewnością nie dotyka mnie ten cały chaos w takim stopniu. Współczuje kochana, że wystawiona jesteś na front i na pewno ta cała panika Ci się udziela... Nie wiem jak ja bym się w tym odnalazła, ale świadomość bycia ''ODDANYM''dzieckiem Boga wiele ''prostuje w sercu, duszy i umyśle'' obraz P.S Co to za a la nałóg?
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
2 m-ce temu
Autoagresja połączona z zaburzeniem lękowym
2 m-ce temu
F41
2 m-ce temu
F41?
2 m-ce temu
Medyczne określenie choroby człowieka
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
2 m-ce temu
Współczuję, bo wiem co to znaczy. Zmagałam się z tym w czasach liceum. I powiem Ci otwarcie i najbardziej szczerze. Tylko ingerencja Boża mnie z tego wyzwoliła.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
2 m-ce temu
Hehe tak Amulius musiał dodać naukę. obraz obraz obraz Eh Czy ty masz czasem ludzkie spojrzenie na świat? Czasem mi brakuje tego w Twoich wypowiedziach by naukę połączyć z ludzkim spojrzeniem. obraz ... To nie jest prowokacja! Po prostu oprócz słuchania nauk mi też brakuje takiej wrażliwości ludzkiej.
2 m-ce temu
Co to jest "ludzkie spojrzenie" czy aby nie zbytnia uczuciowość, która zaciemnia rozumowe spojrzenie?
2 m-ce temu
Nie zbytnia uczciwość! Nie chodzi mi o naiwność. Po prostu chodzi mi o wsparcie, zrozumienie drugiego człowieka nie zawsze naukowe. Coś podobnego jak Natalia napisała: "Współczuję, bo wiem co to znaczy. Zmagałam się z tym w czasach liceum. I powiem Ci otwarcie i najbardziej szczerze. Tylko ingerencja Boża mnie z tego wyzwoliła."
2 m-ce temu
Amuliusie a w czym ma mi pomóc wiedza - F41?
2 m-ce temu
Amuliusie doskonale wiem co to zaburzenie lękowe. Wiem, że to problem medyczny. Chociaż samo F41 jest tylko połączone z moim gorszym problemem medycznym. Tak jak ludziom kojarzy się autoagresja z cięciem, to u mnie samookaleczenie jest całkiem inne i ludzie by wcale z tym problem by nie kojarzyli.
2 m-ce temu
Amulisie ja lubię używać konkretów i świadomie pojęć. Nie boje się konkretnie nazwać problemu zdrowia czy np określić, że coś jest grzechem. Owszem wiem też, że wszystkiego nie znam z wiedzy naukowej i wcale to nie oznacza bym była zbytnio uczciwa. Nie boje się powiedzieć, że wiele rzeczy nie wiem. A ty Amuliusie czasem wydaje się jakbyś wszystko wiedział dzięki nauce czy teologii.
2 m-ce temu
Jak tu na forum użyłam konkretów co do szacunku wyszło, że nękam ludzi.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
2 m-ce temu
nic nie rozumiem o co ci chodzi zawsze mam zrozumienie dla błądzącego, który chce nawrócenia jednakże nie mam litości dla błędów i trwających w uporze niepoprawnych heretyków oni są potępieni własnym sądem
2 m-ce temu
Nie rozumiesz bo to nie był temat o herezji tylko o problemie medycznym obraz
2 m-ce temu
Amuliusie nie wszystko się kręci koło herezjii! A na pewno nie samo pojęcie F41
2 m-ce temu
Perpetułka Lilianna napisał/a:
Natalia napisał/a: Z pewnych duchowych kwestii i dozy świadomości nie jest to dla mnie nic ''wykańczającego''.
Może to zależy w jakiej jesteś sytuacji. Może jesteś studentką? Ja się morduje z dojazdem do pracy środkami publicznymi, gdzie już są pewne obwieszczenia do nich. W pracy było dużo roboty, teraz dodali dezynfekcje i jeszcze niektórych w pracy nie ma. U mnie stres za stresem. A jeszcze walczę z a la "nałogiem" obraz .
Mówiłem ci Justyno módl się( i nie tylko ty) o dobrego bożego przyjaciela. Maryja ci pomoże spotkać właściwa osobę by była ci oparciem i pomocą w trudnych chwilach, ale przede wszystkim pomocą w wierze.
2 m-ce temu
Liliana Perpetułka w osobie Amuliusa nie znajdziesz raczej przyjaciółki do pogadania o wszystkim i o niczym.obraz
Podoba się : Perpetułka Lilianna, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
2 m-ce temu
Felicity napisał/a: Liliana Perpetułka w osobie Amuliusa nie znajdziesz raczej przyjaciółki do pogadania o wszystkim i o niczym.obraz
Przyjaciółki na pewno nie znajdę, hehe może gdzieś się chowa ten "przyjaciel", który pisze o wszystkim i o niczym. obraz obraz obraz
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
2 m-ce temu
Liliana szukaj,aż znajdzieszobraz Powodzenia! A przy tym taka refleksja: tyle samotnych ludzi jest na świecie!
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
2 m-ce temu
Nie wiem, ale ja nie pisze tu by mieć tylko przyjaciół - hihi. Jestem tu, bo jestem i tyle. Jestem sobą i tyle. Ja tam w sumie nie oczekuje nic od forum i ludzi z forum, a gdyby mi się miał (forum) przysłużyć w jakieś sprawie to nie odrzucę. Hehe Felicyty jak zauważyłaś z Amuliusem chyba trza rozmawiać na temat albo teologii, albo herezji. A czasem na prawdę coś interesującego i nowego przekaże na forum i to też doceniam. obraz
2 m-ce temu
Ja jestem człowiekiem co mniej oczekuje a więcej docenia. Dlatego nie za dużo narzekam.
2 m-ce temu
Dobra wiadomość z mojego miasta w leczeniu choroby COVID-19.

Dziennik Wschodni.
"Lek na COVID-19 testowany w lubelskiej klinice":

– Różnica w stanie zdrowia pacjentów jest kolosalna. Lek podaliśmy we wtorek, trzem pacjentom, którzy byli w stanie ciężkim i za chwilę wymagaliby leczenia respiratorowego. Dzisiaj dwóch pacjentów jest już w stanie dobrym, a u trzeciego pacjenta widzimy znaczną poprawę – informuje dr hab. n.med. Krzysztof Tomasiewicz, kierownik Kliniki Chorób Zakaźnych SPSK1 w Lublinie.

Cały artykuł tutaj:
https://www.dziennikwschodni.pl/zdrowie/lek-na-covid-19-testowany-w-lubelskiej-klinice-dziala-roznica-w-stanie-zdrowia-pacjentow-jest-kolosalna,n,1000263860.html
obraz
2 m-ce temu
Liliana jak człowiek chce narzekać musi się porządnie najeść,żeby mieć siły narzekaćobraz .Ale zamiast narzekać lepiej cieszyć się życiem i tym co nas dobrego spotyka.
Podoba się : Perpetułka Lilianna, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
2 m-ce temu
Daniel G. napisał/a: Dobra wiadomość z mojego miasta w leczeniu choroby COVID-19.

Dziennik Wschodni.
"Lek na COVID-19 testowany w lubelskiej klinice":

– Różnica w stanie zdrowia pacjentów jest kolosalna. Lek podaliśmy we wtorek, trzem pacjentom, którzy byli w stanie ciężkim i za chwilę wymagaliby leczenia respiratorowego. Dzisiaj dwóch pacjentów jest już w stanie dobrym, a u trzeciego pacjenta widzimy znaczną poprawę – informuje dr hab. n.med. Krzysztof Tomasiewicz, kierownik Kliniki Chorób Zakaźnych SPSK1 w Lublinie.

Cały artykuł tutaj:
https://www.dziennikwschodni.pl/zdrowie/lek-na-covid-19-testowany-w-lubelskiej-klinice-dziala-roznica-w-stanie-zdrowia-pacjentow-jest-kolosalna,n,1000263860.html<
obraz
/blockquote> O fajnie. W końcu dobra wiadomość..
2 m-ce temu
o FAJNIE W koncu dobra wiadomość.
2 m-ce temu
Felicity napisał/a: Liliana jak człowiek chce narzekać musi się porządnie najeść,żeby mieć siły narzekaćobraz .Ale zamiast narzekać lepiej cieszyć się życiem i tym co nas dobrego spotyka.
Jestem za i polecam ludziom by próbowali szukać więcej Dobra niż Złego.
1 m-ce temu
Natalia napisał/a: Współczuję, bo wiem co to znaczy. Zmagałam się z tym w czasach liceum. I powiem Ci otwarcie i najbardziej szczerze. Tylko ingerencja Boża mnie z tego wyzwoliła.
Ja także sądzę, że we mnie też działa łaska Boża. Większości słyszę o pewności ingerencji Boskiej i że działa w podobny sposób. U mnie sprawa raczej odbiega od normy. U mnie nie ma jakiś przełomowych zmian one dzieją się na bieżąco, po prostu sądzę, że jeśli potrafię widzieć Dobro i w różnych jego odcieniach to jest działanie łaski Bożej. Co prawda jeszcze nie wyleczyłam się z pewnych problemów, ale za to z wielu innych odnalazłam drogę. Po pierwsze wiem, że nie chce nienawiści i raczej nie mam tego w sobie. Ogólnie świat promuje by ten co krzywdzi by żywic do niego nienawiść. Mordowałam się z taką postawą choćby moje doświadczenia z rówieśnikami szkolnymi i wtedy można było nazwać że przez niektóre osoby byłam nękana i większości byłam wyśmiewana. Pierwsze co się pojawia przy bólu psychicznym to pytanie jak ludzie mogą coś takiego czynić? Potem prościej jest się otworzyć by się złościć na resztę za krzywdy. Wtedy często wchodzi się na granice nienawiści. Tylko Dobroć mnie odratowała od tego bym nie wpadła w sidła tej choroby - nienawiści. Teraz nie mam problemu, że przeżyłam krzywdy, tak pewnie musiało być i wcale nie gardzę tymi co mnie ranili. Jestem szczęśliwa że nie muszę żyć w tej nienawiści, ona strasznie zżera człowieka a byłam na granicy wyboru jednej czy drugiej strony. Ciesze się co wybrałam. Nigdy nie zapomnę mojej jednej modlitwy, nic innego nie chciałam tylko by być dobrym człowiekiem - to były wczesne lata nastoletnie, gdzie najwięcej było zagubienia. Przeżyłam wiele i przeżywam dalej ale łaska dobroci we mnie jest mocno zakorzeniona. Nie mówię o jakiejś chorej "dobroci" by szanować grzechy! Ja szanuje człowieka ale czyny złe staram się albo unikać, albo jeśli trza stanąć w obronie dobrych czynów zamiast tych złych. To się wydaje bardzo naiwne, ale ja się czuje w tym szczęśliwa w tej łasce Dobroci. Dzięki dobroci zrozumiałam że mogę otworzyć się na innych, nie muszę szukać drogi wyjścia w samotności, samobójstwie i prostytucji a miałam takie myśli w trudnościach. Nie mogę narzekać na ingerencje łaski Bożej, bo ona po prostu jest cały czas ze mną. obraz obraz obraz
1 m-ce temu
Felicity napisał/a: Liliana jak człowiek chce narzekać musi się porządnie najeść,żeby mieć siły narzekaćobraz .Ale zamiast narzekać lepiej cieszyć się życiem i tym co nas dobrego spotyka.
"Obżarstwo" to grzech! Czyli jak się najesz to otwieramy się na siłę Złego w narzekaniu. A siła koronowirusa otwiera bramy do narzekania.
1 m-ce temu

A jak wam powiem że to nie koronawirus ludzi zabija to zapewne nie uwierzycie. https://www.youtube.com/watch?v=zS0_8gYx_aM Obejrzyjcie ten filmik. Oto prawda o kłamstwie w sprawie koronawirusa i innych pandemii, o tym co nas czeka i co możemy zrobić.Na początku ciężko mi było to oglądać, nie byłem w stanie w to uwierzyć, ale im dalej oglądałem tym bardziej zaczynałem łączyć wiele faktów, przepowiedni i niestety uznaję to za prawdę.Ale nadal pewien dystans pozostawiam. Jednak to co nas czeka może być znacznie gorsze i dlatego warto jednak uwierzyć w to i zacząć działać.
1 m-ce temu
Tomaszu witaj, jak znajdę czas to posłucham.
1 m-ce temu
Zobaczyłam na razie z 5 minut i słyszałam wczoraj o tym 5G.
1 m-ce temu
Niesamowity film ! Mam tylko dwa niewielkie zastrzeżenia, ale co do zamykania kościołów, to znalazłem potwierdzenie tego faktu we współczesnych orędziach. Na temat uzdrowień podczas Maszy Świętej, lub w czasie modlitwy indywidualnej, również znalazłem materiały. Mało tego, mam źródło, w którym Pan Bóg konkretnie mówi o pozbyciu się telewizji, ograniczeniu internetu do minimum, zaprzestaniu oglądania filmów i muzyki zawierającej różnego rodzaju przekaz podprogowy...etc. Szok ! Proponuję zobaczyć "kontrinformację" na WP, a dokładniej na dobreprogramy.pl Chodzi mi o informacje na temat niszczenia przekaźników G5. Proszę zwrócić uwagę na tzw. narrację i argumentację. Jesteśmy na etapie totalnej wojny informacyjnej !
Podoba się : TOMASZ HOFFERMANN, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu
Errata ! Ostatnie około 10 minut to "miks" ! Tu zalecam ostrożność ! Mowa jest o walce z problemem, ale nie podaje się właściwych i skutecznych metod. Mowa o modlitwie i łączeniu się we spólnoty, ale w ogóle nie ma mowy o porzuceniu grzechu, pokucie. Nic nie ma na temat Kościoła Rzymsko-Katolickiego - tradycyjnego, nie ma mowy o Spowiedzi Świętej, o Eucharystii, a to jest fundament, ponieważ warunkiem wysłuchania modlitw jest Łaska Uświęcająca, Czyste Serce, i pełnienie Woli Bożej. Nic nie mam na temat przestrzegania właściwie zinterpretowanych 10 Przykazań Bożych, etc.
Podoba się : Natalia, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu
Reasumując - "informacje techniczne" ja najbardziej wartościowe, reszta to tylko hasła. A wprowadzenie odrębnego elektronicznego systemu walutowego, w/g mnie to jedna wielka ściema. Oczywiście, jest to fizycznie możliwe, tylko niemożliwa jest suwerenność takiego systemu. Jedynym wyjściem jest pieniądz fizyczny w złocie, srebrze, lub platynie.
1 m-ce temu
Na WP pojawiła się informacja, że pociąg załadowany kontenerami z Chin zbliża się do Polski. Pojawiła się również informacja, że każdy dostanie maseczki za darmo. W kontekście tego filmu, to za darmo możemy otrzymać tylko chorobę lub śmierć. Bez Pana Boga - nie ma już szans !
Podoba się : TOMASZ HOFFERMANN, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu
Jeśli chodzi o film to jest wyjątkowo mocny, ale nie wszystko trzeba brać dosłownie i uważać też na ten przekaz, jednak wiele faktów w filmie jest nam bardzo dobrze znanych.Film ma nam zwrócić uwagę na przekaz informacyjny, na to co robią obecnie na świecie ogromne korporacje i firmy, co nam pakują do kraju, co nam fundują w szczepionkach, w leczeniu różnych chorób, w bankach i innych instytucjach. Jakie środowiska są najbardziej promowane a jakie są niszczone. To wszystko musimy obserwować. Zwracać uwagę na to jak jesteśmy traktowani przez rząd czy inne instytucje. Obserwujmy czy to co się dzieje nie jest związane z tym co jest zawarte w filmie, ale miejmy tez pewien dystans do filmu. Słusznie Dariusz zauważa że w filmie występują pewne nieścisłości i na to tez trzeba zwracać uwagę. Kościół katolicki to podstawa dla wierzących,ale w nim tez dobrze się nie dzieje,więc tutaj tez trzeba obserwować zachowania biskupów a nawet samego papieża. Każdy szczegół może być bardzo istotny w ocenie sytuacji. Jedność chrześcijan jest teraz bardzo ważna. Wg przepowiedni osób związanych z Kościołem było często mówione, że Polska stanie się krajem za którym pójdą inne, będzie wzorem do naśladowania i to jest bardzo istotne, gdyż w Polsce jest wielu katolików i to może mieć w późniejszym czasie ogromne znaczenie. Musimy jako wierni trzymać się w jedności, pomagać sobie nawzajem, bo inne środowiska nam pomagać nie będą,szczególnie te antykatolickie. Musimy postawić na Boga, na znacznie głębszą Jego obecność w naszym życiu. To na może uchronić przed tym co może nas czekać. Bądźmy wierni Bogu - to przede wszystkim.
1 m-ce temu
Po rewelacjach pracownika Vadafone w Anglii płoną maszty 5G .Spłonęły maszty w Birmingam,Ramford,Watford,Manchester i dwa w Liverpool.Po tych aktach wandalizmu brytyjski rząd wydał komunikat,że budowa sieci 5G nie ma wpływu na koronowirusa.
1 m-ce temu
I co z tego że tak rząd brytyjski tak powiedział? Rząd brytyjski nie jest rządem katolickim. Nawet nasz polski nie jest tak naprawdę katolicki, tylko może niektórzy posłowie. Gdyby nasz był to ustawa o ochronie życia już dawno byłaby załatwiona a nie jest do tej pory. LGBT robi co chce i nie jest karane za profanacje, katolicy są obrażani przez posłów lewicy a PiS nie reaguje i nic nie robi wobec takich posłów a jeszcze zwolenniczce aborcji funkcję dają. Każdy rząd powie podobnie bo mają z tego wielkie interesy i inne korzyści. To mnie wcale nie dziwi.Co nie znaczy, że mówią prawdę. Tylko uccziwi naukowcy katoliccy mogliby to dokładnie zbadać. Gdzie oni są? Nawet księżom,biskupom nie można dziś wierzyć. Co zrobiliw Gdańsku? Pochowali w świątyni Adamowicza który był zamieszany a jakieś nieczyste interesy.Czy świątynia jest miejscem pochówku dla takich ludzi? Tutaj chodzi o fortuny płynące z tych nowoczesnych wież. Który rząd z tego zrezygnuje? Gdzie są katolickie rządy-w których krajach? Dlatego nie wierzmy też w takie zapewnienia. Rząd brytyjski akceptuje wiele patologii. Jakie prawa w Anglii mają katolicy? Bardzo małe. Komu więc mamy wierzyć? Brytyjskiemu rządowi?
1 m-ce temu
Staram się jednak unikać pisania o negatywnych postawach księży na portalach bo jest tam wielu zwolenników lewactwa i przeciwników Kościoła a nie chciałbym aby Kościół był niszczony przez nich, bo nie każdy ksiądz jest zły. Niektórzy sie sprzeciwiają temu co robią ci upadli kapłani. Lepiej wiec nie dawać im okazji do plucia na Kościół. Ja krytykuję tylko niektórych kapłanów,teś środowiska gnoiłyby cały Kościół. Tylko uczciwych katolickich naukowców można by uznać za specjalistów godnych przeprowadzenia takich badań nad szkodliwością fal radiowych i wpływu ich na obecną sytuację.Ale takich na razie nie ma.Trzeba by szukać, montować taka ekipę i dopiero oni mogliby coś badać. Tym zwykłym nie wierzę. W dzisiejszych czasach przy przekupnych urzędnikach, sędziach, adwokatach służących tym bogaczom mogą zrobić wszystko aby tylko przedstawić fałszywe badania,by tylko prawda nie wyszła na jaw. Dlaczego nikogo z tych którzy nad tym panują nie bierze ten wirus? Kto z nich już umarł? Nawet jeśli umrze jeden to go poświęcą dla korzyści wielu innych. Dla takich życie ludzkie nie ma wartości.
1 m-ce temu
Tomasz Hoffermann film został usunięty z powodu warunków korzystania z Youtube, więc nikt nie będzie mógł go obejrzeć i odnieść się do niego.A Ty piszesz o różnych sprawach.
1 m-ce temu
Bolesna prawda w globalizacji. Ja nie wiem kto jest dobry a kto zły. Nic mi nie pozostaje tylko Bóg. obraz
1 m-ce temu
Felicity napisał/a: Tomasz Hoffermann film został usunięty z powodu warunków korzystania z Youtube, więc nikt nie będzie mógł go obejrzeć i odnieść się do niego.A Ty piszesz o różnych sprawach.
Trzeba go poszukać na innych kanałach. Może jest pod innym tytułem. Poszukam linku.
Podoba się : TOMASZ HOFFERMANN, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu
https://gloria.tv/post/GpCBoHdhJh9W2JSsQydNW12VF
obraz
Tu jest, dostałem link od Grzegorza.
1 m-ce temu

https://www.youtube.com/watch?v=J7FRJ-3wfw8

Niestety nie zdążyłem obejrzeć do końca tamtego nagrania nt. 5G i koronawirusa, zanim zostało usunięte. Natomiast jeśli ktoś jeszcze nie widział, to polecam obejrzeć film z mojego linku pt. "Endgame" Alex Jones ("Ostateczna rozgrywka. Projekt zniewolenia świata"). Nie ma w nim mowy dokładnie o koronawirusie, bo jest to film sprzed jakiegoś czasu, ale porusza tematykę wprowadzania tzw. nowego porządku świata, depopulacji, eugeniki, epidemii itp.
Podoba się : TOMASZ HOFFERMANN, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu
Felicity napisał/a: Tomasz Hoffermann film został usunięty z powodu warunków korzystania z Youtube, więc nikt nie będzie mógł go obejrzeć i odnieść się do niego.A Ty piszesz o różnych sprawach.
Warunków korzystania z You Tube? Chyba dlatego że uderza w prawdę o 5G a to są bilionowe a może nawet większe zyski z tego. Dla szybszego internetu i łączności, kontroli nad ludźmi zrobią wszystko. Nie pozwolą na ujawnianie prawdy. Ale nie tylko to usuwali. Jak pojawiły się taśmy pana Klicha na temat Smoleńska to tez szybko usunęli film. Tak robią jak komuś prawda jest nie na rękę.
do góry ↑

Dodaj odpowiedź

załącz pliki »