obraz

Forum Betania » Forum Betania » Zaufanie Panu Bogu

Forum Betania · Zaufanie Panu Bogu 1 m-ce temu

Hej, coraz trudniej jest mi ufac Panu Bogu. Mam z tym spory problem i nie wiem jak to zmienić. Problem jest do tego stopnia rozległy, że nie potrafię już myśleć, że cokolwiek będzie dobrze, tylko dobijam się moimi czarnymi wizjami przyszłości. Nie chce tych myśli, ale one są i mnie rozwalaja. Gdy coś się złego dzieje, myślę sobie że na to wszystko sobie zasluzylam albo gdy u kogoś innego dzieje się coś dobrego, zamiast cieszyć się z tą osobą, myślę że ja po prostu nie zasługuje w życiu na nic dobrego.nie chce mi się modlic bo wiem, że najwidoczniej muszę mieć ciężko w życiu i taki mój krzyż. Non stop porównuje się z innymi odkrywając kolejne własne ułomności. Każda trudność coraz bardziej wpycha mnie w taka dziurę beznadziejnosci i obrzydzenia wobec siebie. A przecież takie jest życie, raz jest dobrze, a raz gorzej, a Pan Bóg zawsze będzie kochał.
1 m-ce temu
Też mam ten sam problem. Ale lubię porównywać się do innych. No właśnie raz jest dobrze, raz jest gorzej. W życiu powinna być jakaś równownaga albo elastycznośc...Też mam czarne myśli. Zauważyłem ,ze inni to nie mają czasu na takie czarne myśłi...cos się zawsze dzieje.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, Teresa, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu
Pierwsza myśl jaka mi się pojawiła po przeczytaniu Waszych wpisów to to,że może cierpicie na depresję albo macie jakieś lekkie stany depresyjne.I nie obraźcie się na mnie,piszę to z troski o Was i Wasze zdrowie. Poczytajcie sobie na temat depresji.I jeżeli zauważcie u siebie jakieś objawy warto skorzystać z porady specjalisty,bo sami nie dacie rady.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu
Przede wszystkim trzeba nam szukać prawdy. Prawda jest w Bogu i jego nauce. Bóg objawia prawdę każdemu kto jej otwartym sercem i umysłem szuka. Tylko Prawda pomoże nam w odkrywaniu różnych przyczyn cierpienia, zamartwiania się. Każdy z nas tak naprawdę powinien to robić. Trzeba zadać sobie trud poszukiwania prawdy. Prawda jest światłem które ukazuje nam prawdziwe przyczyny, podłoże wszelakich problemów, a bez poznania przyczyny, jakiejś choroby duszy,umysłu, czy ciała nie da się skutecznie leczyć.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, Teresa, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 m-ce temu
"Pan umacnia kroki człowieka i w jego drodze ma upodobanie. 24 A choćby upadł, to nie będzie leżał, bo rękę jego Pan podtrzymuje" Ps 37,23-24. obraz obraz obraz
Podoba się : niezalogowany użytkownik, Felicity, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
1 tyg. temu
Chyba podstawą każdego wierzącego człowieka jest zaufanie Panu Bogu.Uważam,że każdemu wierzącemu człowiekowi jest łatwiej żyć pomimo trudności i niepowodzeń jakie niesie życie każdy kto wierzy ma łatwiej w życiu. Czasami słucha się świadectw ludzi,którzy żyli z dala od Boga,ale przyszedł w ich życiu moment,że się nawrócili i jak bardzo ich życie się odmieniło.Po ludzku oceniając nie byłoby to możliwe. Tylko,że w dzisiejszych czasach w pewnych kręgach przyznać się do tego, że się jest wierzących to jest "obciach,zacofanie,staroświeckość".Ale człowiek, który wierzy nie przejmuję się taką opinią.
Podoba się : niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik, niezalogowany użytkownik,
do góry ↑

Dodaj odpowiedź

załącz pliki »