obraz

Forum Betania » Forum Betania

Forum Betania

Forum Betania
Autor Wątek Postów Wyświetleń Ostatni post

Grzegorz Gierula

Heretyk Chojecki i jego idiotyzmy :D

https://www.youtube.com/watch?v=lsOdiRqnV-o

27 postów 240 razy

Piotr Adam

1 godzin/y temu

Izabela

Objawienie Maryjne z Akito: FAŁSZYWY PROROK A PO NIM SZATAN WEJDĄ DO KOŚCIOŁA

Znałam to dotychczas z apokalipsy Jana oraz Listu do Tesalomowiczan, jest w nich opisane, że przed przyjściem Jezusa przyjdzie sam antychryst i zasiadzie w świątyni Boga na tronie…»

1 postów 14 razy

Piotr Adam

1 godzin/y temu

Janka Justynowicz

Papież Franciszek

Co wy moi drodzy sądzicie na ten temat. Mi jest coraz trudniej.... https://pl.aleteia.org/2017/08/22/papiez-o-uchodzcach-bezpieczenstwo-osob-wazniejsze-od-bezpieczenstwa-narodow/

4 postów 23 razy

Izabela

5 godzin/y temu

Jola Agnieszka

Czy biorezonans należy do tzw zagrożeń duchowych?

Mam takie pytanie-czy orientujecie się jak wygląda kwestia terapii biorezonansem w kontekście wiary? Czy jest on zagrożeniem duchowym, podobnie jak bioenergoterapia, reiki i tym podobne…»

4 postów 30 razy

Grzegorz Jan

17 godzin/y temu

Izabela

Błogosławieństwo i przekleństwo.

Czym są, na pewno przeciwstawiają się sobie, są dobrem i złem, życiem i śmiercią.. Zacznijmy od Błogosławieństwa. Wydaje nam się,że to tylko znak krzyża zrobiony nad naszymi głowami…»

141 postów 1493 razy

Monika Magdalena

17 godzin/y temu

Janka Justynowicz

Zakazany Bóg

http://www.filmweb.pl/film/Zakazany+Bóg-2013-678026 Świetny film. Jutro 40 minut po północy znów będzie można go obejrzeć w TVP1. Ja oglądałam dziś. Polecam, zwłaszcza tym, którzy…»

1 postów 30 razy

Izabela

19 godzin/y temu

Grzegorz Gierula

Św. Piusie X, módl się z nami

103 lata temu, 20 sierpnia 1914 zmarł wielki papież Kościoła katolickiego, człowiek głębokiej wiary, antymoderenista - Św. Pius X. Polacy powinni szczególnie faworyzować tego świętego…»

1 postów 50 razy

Janka Justynowicz

1 dni temu

NATALIA

Idealny świat ja wierzę że istnieje

Świat, w którym nie ma wojen, nie ma chorób, nie ma zła. Świat, w którym nie ma śmierci. Świat, w którym wszyscy ludzie są równi wobec prawa. Mają taki sam kolor oczów, skóry, taki…»

49 postów 368 razy

Roman Roman

2 dni temu

Marcin B.

Msza Św. w int. osób modlących się o współmałżonka

30.11.2014 godz: 17:00 Kościół Akademicki Pw. Św. Ducha ul. Piekary 24, Toruń Spotkanie zapoznawcze po Mszy Św. w Domku Duszpasterskim, wejście od ul. Piekary 24. Kontynuować będziemy…»

46 postów 1500 razy

Marcin B.

4 dni temu

Magdalena Elżbieta

Forum Charyzmatyczne-Łodź. Odkryć kobiecość, odnaleźć męskość.

Termin: 30 września - 1 października 2017 r. Szczegóły na stronie mocni.jezuici.pl

3 postów 58 razy

Izabela

1 tyg. temu

Ksiądz Robert Kazimierz Nowak

Homilie na niedziele i święta

"Paś owce moje" Wydarzenie, które zadecydowało o roli św. Piotra w Kościele, rozegrało się nad brzegiem jeziora Genezaret. Kilkanaście dni po zmartwychwstaniu Szymon zalazł się na…»

330 postów 7665 razy

1 tyg. temu

Stół EWANGELII - Słowo, świadectwa, odgłosy i komentarze

Na początku było Słowo, a Słowo było u Boga, i Bogiem było Słowo. Ono było na początku u Boga. Wszystko przez Nie się stało, a bez Niego nic się nie stało, co się stało. W Nim było…»

291 postów 4301 razy

1 tyg. temu

Darek Piołun

Masoneria, co powinniśmy na jej temat wiedzieć ?

Jaka jest rola Żydów w powstaniu masonerii ? Masoneria jest dziedzictwem judaizmu, jedną z jej ksiąg jest kabała która uczy m.in. " dusza ludzka ma składnik zwierzęcy, ale także może…»

1 postów 43 razy

Roman Roman

1 tyg. temu

Katarzyna K.

Fatima

Lista kin w których można zobaczyć jutro przedpremierowo film : Fatima ostatnia nadzieja. Katowice – Światowid (przedpremierowo – 15 sierpnia) Kraków – Mikro (przedpremierowo – 15…»

1 postów 27 razy

Izabela

1 tyg. temu

Daniel G.

Wybuch bomby atomowej w Hiroszimie i cudowne ocalenie jezuitów, żyjących orędziem z Fatimy (oraz inne cuda)

"Niemiecki jezuita, o. Hubert Schiffer, był jednym z kilku współbraci, którzy z niewyjaśnionych w naturalny sposób przyczyn przeżyli eksplozję, mimo że mieszkali w samym centrum zniszczeń.…»

2 postów 54 razy

Tomasz, Jonh

1 tyg. temu

Grzegorz Gierula

Roman Dmowski, fragment z "Kościół, Naród i Państwo".

"Państwo polskie jest państwem katolickim. Nie jest nim tylko dlatego, że ogromna większość jego ludności jest katolicką, i nie jest katolickim w takim czy innym procencie. Z naszego…»

0 postów 20 razy

Grzegorz Gierula

1 tyg. temu

Grzegorz Jan

Trochę o fałszywych prorokach - egzorcysta Ks.Piotr Glas

Dzisiaj ten, który mówi prawdę, jest uważany za "głosiciela nienawiści". Mamy „kochać” wszystkich i, nie daj Boże, o kimkolwiek mówić, że błądzi. Fałszywi prorocy mówią: „Idźmy na…»

12 postów 169 razy

Franek Franek

1 tyg. temu

Michał Przeradowski

Czy możliwe jest

życie z osobą niewierzącą, zawarcie związku małżeńskiego, ale cywilnego, gdy druga osoba nie chce kościelnego? I czy nie będzie to łamanie prawa Bożego?

7 postów 117 razy

Franek Franek

1 tyg. temu

Izabela

Pogotowie modlitewne - intencje

Kochani łączmy się w modlitwie .. Proponuję godzinę 21 kiedy to na Jasnej Górze rozbrzmiewa Apel jasnogórski. Kto nie może w tym czasie, a chciałby się z nami modlić może to zrobić…»

592 postów 5262 razy

Dominika_

2 tyg. temu

Monika Magdalena

Boski Festiwal - Szczecin :)

Prowadzi ks. Maciej Sarbinowski i ks. Dominik Chmielewski https://boski-festiwal.pl/miejsce/

1 postów 50 razy

Izabela

2 tyg. temu