obraz

Forum Betania » Forum Betania

Forum Betania

Forum Betania
Autor Wątek Postów Wyświetleń Ostatni post

Izabela

POGAŃSKI RYTAŁ W WATYKANIE

Na synodzie amazońskim działy się dziwne, a nawet przerażające rzeczy. Odbywały się szamańskie rytuały i pochody wynoszące (dosłownie) i czczące pogańskie bożki. Nie ma co zaklinać…»

5 postów 70 razy

Przemysław Łukasik

17 minut/y temu

Przemysław Petras

Szukasz męża /żony ?- a czy zadałeś sobie pytanie czy to jest twoja prawdziwa droga! !

Bardzo wiele na całym świecie ,niezależnie od wiary,języka,kultur jest czuje się samtotnymi,maja niekiedy po 40 ,50 lat i nadal są sami ,a chcieli by bardzo być z kimś ,chcą czuć się…»

49 postów 326 razy

TOMASZ HOFFERMANN

2 godzin/y temu

Daniel G.

Konfederacja, a Katolicyzm kontra walka duchowa Izabela Chojnacka wRealu24

Zauważyłem, że forumowiczka betanii.pl Izabela będzie występować na żywo jutro (tj. w dn. 10.10.2019) w telewizji internetowej wRealu24. Raczej nie będę mógł obejrzeć tej rozmowy na…»

25 postów 158 razy

TOMASZ HOFFERMANN

3 godzin/y temu

Magdalena Maria

Relacja z Jezusem

Witam. Jestem tu nowa ale pragnę zacząć dawać świadectwo odnośnie wiary. Brakuje mi rozmów na ten temat zarówno w kościele jak i pewnej świadomości wśród wierzących. Otóż Wiara to…»

50 postów 260 razy

Justyna

21 godzin/y temu

Przemysław Petras

Ideologia LGBT w Polsce - co myslicie o tym ?

Trudny temat dosyć wrażliwy ,skoro pan Bóg powołał ciebie do zycia jako chłopiec czy dziewczyna no to ma w tym jakiś cel ,a takie osoby twierdzą że są odmienna osobą ,że natura sie…»

11 postów 131 razy

Grzegorz

22 godzin/y temu

Ksiądz Robert Kazimierz Nowak

MIŁOSIERDZIE BOŻE

Nadzwyczajny Jubileusz Miłosierdzia, MIŁOŚĆ Miłosierna, łaski Jezusa Chrystusa

34 postów 2195 razy

Przemysław Petras

5 dni temu

TOMASZ HOFFERMANN

Pomóc rodzinie - prośba o wsparcie

Od jakiegoś już już czasu trwa akcja która ma na celu zebranie funduszy nsa aparaty ortodontyczne dla dzieci a dokładniej dla jednego na razie, drugie będzie musiało poczekać znacznie…»

2 postów 28 razy

TOMASZ HOFFERMANN

6 dni temu

Adam Ber

Wybory

Na kogo zamierzacie GŁOSOWAĆ? Tylko się szanujmy. Ja się waham pomiedzy Kukizem, a Konfederacją. Z tym ,ze Kukiz wybrał komunistów :(. Więc zostaje mi Braun, ale jest Korwin nie…»

32 postów 181 razy

TOMASZ HOFFERMANN

1 tyg. temu

Justyna

Działanie Złego Ducha

Akurat sądzę, że wiem jak działa czy kusi Zły duch a jak mam wątpliwości mogę zasięgnąć wiedzy, rady od innych czy z jakichkolwiek źródeł. Potem do mnie należy decyzja jaką drogę wybiorę.…»

23 postów 163 razy

TOMASZ HOFFERMANN

1 tyg. temu

Przemysław Petras

nażeczeńswtwo potem ślub i coraz więcej rozwodów gdzie leży przyczyna....

Małżeństwo to związek między kobietą a mężczyzną ,ludzie się poznają potem wstępują w związek małżeński jest to najważniejsze wydarzenie duchowo fizyczne w życiu człowieka ,przed Bogiem…»

88 postów 790 razy

Anna Drew

1 tyg. temu

Administrator

Obdaruj Błogosławieństwiem i przyjmij Błogosławienstwo :)

Błogosławieństwo ma moc, dlatego pobłogosław osobę powyżej :)

147 postów 7088 razy

1 tyg. temu

Homilie na niedziele i święta

"Paś owce moje" Wydarzenie, które zadecydowało o roli św. Piotra w Kościele, rozegrało się nad brzegiem jeziora Genezaret. Kilkanaście dni po zmartwychwstaniu Szymon zalazł się na…»

392 postów 14209 razy

1 tyg. temu

Stół EWANGELII - Słowo, świadectwa, odgłosy i komentarze

Na początku było Słowo, a Słowo było u Boga, i Bogiem było Słowo. Ono było na początku u Boga. Wszystko przez Nie się stało, a bez Niego nic się nie stało, co się stało. W Nim było…»

417 postów 8025 razy

1 tyg. temu

EUCHARYSTIA - świadectwo spotkania

W łączności z ofiarą eucharystyczną przyjmij, o Ojcze, mnie samego jako ofiarę żywą, świętą, Tobie przyjemną (Rz 12, 1)

106 postów 9068 razy

1 tyg. temu

Sakrament Małżeństwa

Nauczanie Kościoła Katolickiego i Tradycji o powołaniu do małżeństwa.

96 postów 3305 razy

1 tyg. temu

Użytkownik anonimowy

Anioły

Może wiecie o tych istotach coś ciekawego? Mieliście z nimi jakiś kontakt?

141 postów 3734 razy

1 tyg. temu

MARYJA - Niepokalana

Najświętsza Maryja Panna, Matka Chrystusa, Matka Kościoła, Królowa Świata, Królowa Polski, Bogurodzica Dziewica

55 postów 5332 razy

1 tyg. temu

Agata

Depresja

Cześć. Choruje na depresję i chciałam się was zapytać jak postrzgacie takie osoby? Macie złe myśli nt takich osób? Zastanawiam się jak inni mogą mnie postrzegać?

25 postów 289 razy

Paweł Wojciechowski

1 tyg. temu

Przemysław Petras

Odkrycie celu i sensu życia dla siebie - powołanie

Nie ma człowieka na ziemi który żyje bez celu ,bez dążenia do osiągnięcia bycie osobą szczęśliwą spełnioną ,pan Bóg powołuje człowieka do różnych celów ,jest wiele dróg jakimi człowiek…»

11 postów 176 razy

Justyna

1 tyg. temu

Marcin B.

Msza Św. w int. osób modlących się o współmałżonka

30.11.2014 godz: 17:00 Kościół Akademicki Pw. Św. Ducha ul. Piekary 24, Toruń Spotkanie zapoznawcze po Mszy Św. w Domku Duszpasterskim, wejście od ul. Piekary 24. Kontynuować będziemy…»

64 postów 4268 razy

Marcin B.

2 tyg. temu