obraz

Forum Betania » Forum Betania

Forum Betania

Forum Betania
Autor Wątek Postów Wyświetleń Ostatni post

Anna P.

Wyjazd w Beskid Wyspowy

Witajcie, wybieramy się ze znajomymi w Beskid Wyspowy do Dobrej w terminie 16/08-19/08. W planie Mogielnica i okoliczne atrakcje:) Może ktoś ma ochotę dołączyć ?

9 postów 166 razy

Anna P.

4 godzin/y temu

Grzegorz Gierula

Może Wy odpowiecie na postawione w materiale pytanie: Kara śmierci: Czy Papież Franciszek może zmienić nauczanie Kościoła?

https://www.youtube.com/watch?v=f09Y5pptDOI&feature=share

30 postów 313 razy

Izabela

12 godzin/y temu

Grzegorz Gierula

20 sierpnia 1914 roku umiera Papież Św. Pius X

Święty Piusie X, wzorze kapłanów - módl się za nami. Przez wstawiennictwo Św. Piusa X: Boże, któryś powołał Świętego Piusa X, na najwyższego Pasterza Kościoła Twojego i obdarzyłeś…»

0 postów 7 razy

Grzegorz Gierula

17 godzin/y temu

Użytkownik anonimowy

pytanie do panów

Czy przeszkadzałoby Wam, gdyby okazało się, że Wasza przyszła żona nie jest już dziewicą? Proszę o szczerą odpowiedz ostatnio spotkałem fajną dziewczynę tyle, że to rozwódka z dzieckiem

47 postów 668 razy

Marcin M.

1 tyg. temu

Franek Franek

Jakj stracić męża? o. Szustak

https://www.youtube.com/watch?v=ys0I5NKBTRs drogie panie, czy tak robicie? :D

10 postów 120 razy

Marcin M.

1 tyg. temu

Katarzyna Anna

Msza św. dla osób stanu wolnego, dla osób poszukujących męża/żony - Częstochowa - Dolina Miłosierdzia.

Zapraszamy na kolejną Mszę Świętą dla osób stanu wolnego, osób poszukujących męża/żony. 25.07.2015r., sobota, godz. 18.00. Po Mszy jak zwykle spotkanie integracyjne;-) Dolina Miłosierdzia,…»

38 postów 1714 razy

Katarzyna Anna

1 tyg. temu

Izabela

Dramatyczny APEL do papieża Franciszka

https://www.youtube.com/watch?v=Hl5xqWU2p28

2 postów 64 razy

Izabela

2 tyg. temu

Użytkownik anonimowy

Zawierzenie a bierność

Jestem w trakcie (mam nadzieję) nawracania się i nurtuje mnie kilka pytań. Jednym z nich jest to, jak odróżnić pełne zawierzenie Bogu, od zwykłej bierności (poza modlitwą oczywiście).…»

7 postów 90 razy

Izabela

2 tyg. temu

Mateusz

Publiczny Różaniec w miastach Polski

Zachęcam wszystkich do udziału w publicznej modlitwie różańcowej, organizowanej cyklicznie w wielu miastach Polski. Jak wiemy z dzienniczka siostry Faustyny, nasza Ojczyzna została…»

3 postów 159 razy

Mateusz

2 tyg. temu

Grzegorz Jan

REKOLEKCJE. Z Maryją w szkole miłości i świętości - s.Emmanuel Maillard

1.Kochać do nieskończoności. 2.Modlitwa wszystko może. 3.Broń niezwyciężona. 4.Miłość w cierpieniu. 5.Gdzie jest źródło życia.

5 postów 157 razy

Grzegorz Jan

3 tyg. temu

Agnieszka *

Rekolekcje / Dzień skupienia

Czy ktoś wie może o jakiś rekolekcjach , dniach skupienia dla osób stanu wolnego, takiego bez zapisów, ograniczeń wiekowych.....

1 postów 90 razy

Izabela

1 m-ce temu

Izabela

Czy PiS jest rzeczywiście partią PRAWICOWĄ ?

socjalistyczne. Podejście do problemu aborcji bez wątpienia nie jest prawicowe. ( ponownie odrzucono ustawę antyaborcjną ) Stosunki z Żydami budzą wielkie znaki zapytania. Jak wiec…»

21 postów 259 razy

Franek Franek

1 m-ce temu

Emilka Chudek

Osoby z warmińsko-mazurskiego

Witajcie :) Jestem miłą, wesołą lecz pogubioną troszeczkę dziewczyną. Szukam osób z którymi mogłabym się zaprzyjaźnić. Od razu zaznaczam że nie szukam faceta bo już mam. Szukam ciekawych…»

2 postów 190 razy

Jagoda Ławicka

1 m-ce temu

Daniel G.

Polska-Kolumbia. Obstawiamy wynik. Do wygrania spotkanie ze mną.

2:0 dla Polski

4 postów 83 razy

Izabela

1 m-ce temu

Izabela

Cudowne znaki w Medjugorie

Każdy kto jeździł do Medjugorie przynajmniej słyszał o nich.. lub widział na zdjęciach lub na niebie wymowne znaki. To zdjęcie przysłała mi koleżanka która wiele lat była tłumaczką…»

7 postów 96 razy

Franek Franek

1 m-ce temu

Administrator

Obdaruj Błogosławieństwiem i przyjmij Błogosławienstwo :)

Błogosławieństwo ma moc, dlatego pobłogosław osobę powyżej :)

124 postów 4874 razy

Ksiądz Robert Kazimierz Nowak

1 m-ce temu

Homilie na niedziele i święta

"Paś owce moje" Wydarzenie, które zadecydowało o roli św. Piotra w Kościele, rozegrało się nad brzegiem jeziora Genezaret. Kilkanaście dni po zmartwychwstaniu Szymon zalazł się na…»

374 postów 11917 razy

1 m-ce temu

Stół EWANGELII - Słowo, świadectwa, odgłosy i komentarze

Na początku było Słowo, a Słowo było u Boga, i Bogiem było Słowo. Ono było na początku u Boga. Wszystko przez Nie się stało, a bez Niego nic się nie stało, co się stało. W Nim było…»

380 postów 7060 razy

1 m-ce temu

Użytkownik anonimowy

O Smoleńsku nawet PIS nie mówi nam prawdy - G.Braun

https://www.youtube.com/watch?v=OH0cdKsOuoE

6 postów 159 razy

Paweł K

1 m-ce temu

Izabela

Muzyka świecka, czego słuchacie ? :)

Jednym z moich ulubionych wykonawców to Cohen https://www.youtube.com/watch?v=k9GVk3AclEM :)

264 postów 3776 razy

Paweł K

1 m-ce temu