obraz

Forum Betania » Forum Betania

Forum Betania

Forum Betania
Autor Wątek Postów Wyświetleń Ostatni post

Pytajaca

pomodlmy sie wzajemnie o dobra zone meza akcja litani sw jozefa

hej mam pomysla od ludzi z inicjatywy ustudni.pl pomodlmy sie litania sw jozefa od 1 do 28 lutergo za osoby z formum ktore wyraza chcec zeby znalzaly meza i zone pan Bog dwa razy szybckiej…»

36 postów 456 razy

Beata

2 dni temu

Piotr Mielnik

Może Wy odpowiecie na postawione w materiale pytanie: Kara śmierci: Czy Papież Franciszek może zmienić nauczanie Kościoła?

https://www.youtube.com/watch?v=f09Y5pptDOI&feature=share

67 postów 871 razy

Franek Franek

3 dni temu

Krzysztof

Kraków

Cześć wszystkim Czy są dziewczyny co miałby ochotę, się spotkać, wspulnie porozmawiać, spędzić czas na modlitwie

8 postów 118 razy

Pytajaca

5 dni temu

Radoslaw Gorski

Matka Boza

Kto spotkal Matke Niepokalana? Niech opisze swoje wrazenia ze spotkania.

6 postów 48 razy

Radoslaw Gorski

6 dni temu

Franek Franek

MANIFEST WIARY

https://www.lifesitenews.com/images/local/Manifest_Wiary-Polish.pdf Tekst został opublikowany w przededniu rocznicy abdykacji Benedykta XVI. Kard. Müller, były prefekt Kongregacji…»

1 postów 37 razy

Darek Piołun

6 dni temu

Jarek C

Wanda Półtawska - Aktualne zagrożenia rodziny

Kto nie zna tego genialnego wykładu, niechaj się zapozna. https://youtu.be/dqz1WG3ehYU

2 postów 59 razy

Administrator

6 dni temu

Pytajaca

swiadectwa modlitw o dobra zone meza

dajcie znac czym i ile lat sie ktos z was modlil o dobrego meza zone

345 postów 3560 razy

Krzysztof

1 tyg. temu

Marcin B.

Msza Św. w int. osób modlących się o współmałżonka

30.11.2014 godz: 17:00 Kościół Akademicki Pw. Św. Ducha ul. Piekary 24, Toruń Spotkanie zapoznawcze po Mszy Św. w Domku Duszpasterskim, wejście od ul. Piekary 24. Kontynuować będziemy…»

56 postów 2344 razy

Marcin B.

1 tyg. temu

Katarzyna Anna

Msza św. dla osób stanu wolnego, dla osób poszukujących męża/żony - Częstochowa - Dolina Miłosierdzia.

Zapraszamy na kolejną Mszę Świętą dla osób stanu wolnego, osób poszukujących męża/żony. 25.07.2015r., sobota, godz. 18.00. Po Mszy jak zwykle spotkanie integracyjne;-) Dolina Miłosierdzia,…»

39 postów 2037 razy

Katarzyna Anna

3 tyg. temu

Izabela

Podmieniają nam Kościół i prawie nikt tego nie widzi (szokujący apel i ostrzeżenie kapłanów ! )

Ks. Włodzimierz Małota CM Szokujący wykład wygłoszony 15 września 2018 w Niepokalanowie podczas konferencji zorganizowanej w trosce o wiarę katolicką w naszej Ojczyźnie – „Kościół…»

1 postów 48 razy

Daniel G.

3 tyg. temu

Aneta Ciarach

Listy

Cześć! Czy ktoś byłby chętny na pisanie listów? Myślę że w dzisiejszych czasach jest to nietypowe ale tez jednocześnie wydaje mi się bardzo wartościowe. Pozdrawiam :)

60 postów 665 razy

Franek Franek

1 m-ce temu

Monika Magdalena

Coś dla Singi.

https://www.chrzescijanscysingle.pl/wydarzenie/swiete-walentynki-vol-5-warszawa/

1 postów 243 razy

Monika Magdalena

1 m-ce temu

Maciej Czerwiński

Inspirujący cytat z Pisma Świętego

Cześć. Mam do Was pytanie. Czy macie jakiś cytat z Pisma Świętego, który Was szczególnie inspiruje w życiu albo w trudnych chwilach? Jestem ciekaw, jakie to słowa. Pewnie każdy wymieni…»

11 postów 309 razy

Franek Franek

1 m-ce temu

Monika Magdalena

RekoSylwester w Czerwińsku nad Wisłą :)

RekoSylwester 2018 ...bo do tanga trzeba dwojga! Rekolekcje, balanga bez mała - raj dla duszy i ciała. *** Przygotowaliśmy dla Was propozycję szampańskiej zabawy, iście do Tańca i…»

1 postów 224 razy

Ewa Przestrzelska

1 m-ce temu

Administrator

Obdaruj Błogosławieństwiem i przyjmij Błogosławienstwo :)

Błogosławieństwo ma moc, dlatego pobłogosław osobę powyżej :)

137 postów 5333 razy

Pytajaca

1 m-ce temu

Ksiądz Robert Kazimierz Nowak

Homilie na niedziele i święta

"Paś owce moje" Wydarzenie, które zadecydowało o roli św. Piotra w Kościele, rozegrało się nad brzegiem jeziora Genezaret. Kilkanaście dni po zmartwychwstaniu Szymon zalazł się na…»

383 postów 12892 razy

2 m-ce temu

Stół EWANGELII - Słowo, świadectwa, odgłosy i komentarze

Na początku było Słowo, a Słowo było u Boga, i Bogiem było Słowo. Ono było na początku u Boga. Wszystko przez Nie się stało, a bez Niego nic się nie stało, co się stało. W Nim było…»

396 postów 7478 razy

2 m-ce temu

MARYJA - Niepokalana

Najświętsza Maryja Panna, Matka Chrystusa, Matka Kościoła, Królowa Świata, Królowa Polski, Bogurodzica Dziewica

48 postów 4791 razy

2 m-ce temu

Użytkownik anonimowy

Anioły

Może wiecie o tych istotach coś ciekawego? Mieliście z nimi jakiś kontakt?

134 postów 3271 razy

2 m-ce temu

EUCHARYSTIA - świadectwo spotkania

W łączności z ofiarą eucharystyczną przyjmij, o Ojcze, mnie samego jako ofiarę żywą, świętą, Tobie przyjemną (Rz 12, 1)

98 postów 8484 razy

2 m-ce temu