obraz

Forum Betania » Forum Betania

Forum Betania

Forum Betania
Autor Wątek Postów Wyświetleń Ostatni post

Magdalena A.

Zakon Świeckich

Czy ktoś z Was należy do jakiegoś Zakonu Świeckich?

20 postów 484 razy

Izabela

2 lat temu

Piotr Stawicki

spowiednik / przewodnik duchowy

W związku z kolejnymi wydarzeniami jakie miały miejsce w Nicei, oraz kolejnymi wyjazdami "w łowieniu ryb", szukam spowiednika i przewodnika duchowego niezależnie skąd (najlepiej lubelszczyzna,…»

3 postów 336 razy

Konstancja Wilk

2 lat temu

Grzegorz Jan

UROCZYSTY AKT PRZYJĘCIA JEZUSA CHRYSTUSA ZA KRÓLA I PANA - 18 LISTOPAD - KRAKÓW.

W związku ze zbliżającą się wielką uroczystością Intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski, która będzie miała miejsce dnia 18 Listopada w Krakowie - Łagiewnikach, zachęcam do…»

4 postów 384 razy

Ksiądz Robert Kazimierz Nowak

2 lat temu

Użytkownik anonimowy

Pismo Święte

Jak czytać, aby rozumieć?

78 postów 2218 razy

Franek Franek

2 lat temu

Użytkownik anonimowy

Inspiracje na randki...

...banalne i niestandardowe ;)

53 postów 2220 razy

Mirosław Z.

3 lat temu

Kinga Linda

80 pielgrzymka studentów na Jasną Górę

Hejj :D Wybiera się ktoś w przyszły weekend na pielgrzymkę studentów na Jasną Górę? chodzi mi głównie o osoby z Częstochowy i okolic :). Pozdrawiam! :D

10 postów 840 razy

Izabela

3 lat temu

Piotr Mielnik

Sympozjum Tradycji Katolickiej

Serdecznie zapraszam do Krakowa 23 lipca na Sympozjum Tradycji Katolickiej. Zainteresowanych odsyłam na Facebooka, tam znajdziecie szczegółowe informacje: https://www.facebook.com/events/473659719505035/

1 postów 615 razy

Administrator

3 lat temu

Kasia eSz

Z zamiłowania do czytania ;)

Jestem tym szczęśliwcem, który ma teraz przed sobą najdłuższe wakacje w życiu. W końcu mam czas na czytanie książek, więc moje serce raduje się podwójnie :P Chciałabym poprosić Was,…»

43 postów 1438 razy

Monika

3 lat temu

Kasia eSz

Lednica 2014

Witajcie! :) Jestem ciekawa, ilu z nas będzie mogło się spotkać na polach lednickich 7 czerwca. Przecież moga się spotkać i młodzi ciałem i młodzi duchem :D A więc? Przybywacie? :)

69 postów 1826 razy

3 lat temu

Użytkownik anonimowy

ciekawe konferecje

Nie znalazłam podobnego wątku, więc mam nadzieję, że się nie powtórzę :) Konferencje dla mężczyzn :) ale ciekawe również dla kobiet :P https://www.kapucyni.pl/index.php/audio/rekolekcje-i-konferencje/4022-gdzie-ci-mezczyzni

77 postów 2421 razy

Grzegorz Jan

3 lat temu

Daniel

Ciekawe chrześcijańskie strony na facebooku

typu FaceBóg, jeśli ktoś jakieś zna to pisać :)

45 postów 2821 razy

Dominik

3 lat temu

Użytkownik anonimowy

nie rozumiem Belgów

dnia 21.03 kupiłam "Do rzeczy" (polecam nie tylko ze względu na wartościową książkę dodaną za free) i tam czarno na białym napisane jest jakie dzielnice w Belgii i innych krajach POWINNY…»

7 postów 498 razy

Franek Franek

3 lat temu

Maciej Strzelecki

Ważne petycje w obronie chrześcijańskich wartości.

Postanowiłem dodać ten temat, aby można było tutaj zamieszczać linki do stron z petycjami mającymi na celu chronić wartości chrześcijańskie.

22 postów 690 razy

Błażej

3 lat temu

Użytkownik anonimowy

Św. Rita z Cascia...

...Święta od spraw niemożliwych i po ludzku beznadziejnych. Patronka dla każdego znajdującego się w trudnej sytuacji... Cuda, świadectwa, modlitwy, nabożeństwa, filmy, zdjęcia, książki,…»

61 postów 3490 razy

Jan Kowalski

3 lat temu

Użytkownik anonimowy

Przed ślubem

Chciałam z Wami porozmawiać o tym, jakie Waszym zdaniem warto, a nawet trzeba zadać sobie przed ślubem pytania? Sobie tzn. sobie samemu oraz osobie, z którą planujemy spędzić życie…»

51 postów 1887 razy

3 lat temu

Użytkownik anonimowy

Kolędowanie :)

Nasze ulubione pieśni kolędowe ;)

18 postów 835 razy

3 lat temu

Joanna

Msza Św. dla singli 24.01 w Lublinie

Kochani, w najbliższą niedzielę (24 stycznia) o godz. 19:00 zapraszam na Mszę Św. dla singli w Lublinie. Miejsce: Dom Akcji Katolickiej przy Kościele pw. Św. Rodziny na Czubach. Po…»

2 postów 779 razy

Joanna

3 lat temu

Użytkownik anonimowy

Msza Św, dla singli, Częstochowa, 30 stycznia, sobota

Msza Św ,dla singli, odbędzie się, w sobotę 30 stycznia, o godzinie 18:00, w Częstochowie w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, ul: Kordeckiego 49. Po Mszy około 19:00 spotkanie integracyjne…»

1 postów 760 razy

3 lat temu

Jola Agnieszka

Co dzieje sie z duszą bezpośrednio po śmierci

Nie wiem czy był taki temat na forum, (pewnie był-ale nie dokopałam się więc narazie założyłam nowy, jeśli ktoś umiałby znalezc starszy wątek to można mnie odesłać tam :) ale chciałam…»

21 postów 924 razy

3 lat temu

Użytkownik anonimowy

Uroczystość Chrystusa Króla

https://www.youtube.com/watch?v=KOiGBpjnyyw

6 postów 658 razy

3 lat temu