obraz

Forum Betania » Forum Betania

Forum Betania

Forum Betania
Autor Wątek Postów Wyświetleń Ostatni post

Beata Bernadetta Zduńczyk

WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE, PSYCHOLODZY CHRZEŚCIJAŃSCY.PSYCHOLOG ON LINE

wsparcie psychologiczne, psycholodzy chrześcijańscy. psycholog on line

184 postów 4582 razy

Beata Bernadetta Zduńczyk

3 lat temu

Adam2000

Sw Jan od Krzyża ( Ciemna noc ) i (Twierdza Wewnętrzna) ŚW Teresa Wielka

Czy czytał ktoś z Was te Dzieła ? czy ktoś z was Idzie tą Drogą ? ( Wiem ,że jest to temat bardzo osobisty dlatego jesli by ktos miał ochotę porozmawiac na ten temat Priv to zapraszam…»

5 postów 747 razy

3 lat temu

Użytkownik anonimowy

Książki pisane pod natchnieniem Ducha Świętego:)

Na pewno przeczytaliście chociażby jedną książkę, podczas której pojawiła się łezka w oku a niektórym nawet potok łeż;] napiszcie które książki najbardziej Wam utkwiły w pamięci i…»

91 postów 2501 razy

3 lat temu

Użytkownik anonimowy

Wspomnienia z dzieciństwa :)

Piosenki, wierszyki, wyliczanki, zabawne sytuacje itd. itp :) Przed zbliżającym się DNIEM DZIECKA, którego już niektórym z nas nie wypada świętować;) Przywołajmy stare, dobre, miłe…»

55 postów 1931 razy

3 lat temu

Daria D

Pomysły na powiedzenia...

Hej, pewnie każdy z Was słyszał różnego typu powiedzenia, uniwersalne i przydatne w życiu... Warto przypominać o nich ... :) ;) "Cóż po tytule, jak pusto w szkatule." "Cud nad…»

58 postów 1597 razy

3 lat temu

Joanna Jaonna Joanna

kurs przedmałżeński

Czesc znacie moze jakies dobre i ciekawe nauki przedmalzenskie ?? Albo reekolekcje dla nazyczonych ??

6 postów 977 razy

Joanna Jaonna Joanna

3 lat temu

Grzegorz Jan

Zabawa dla wszystkich.

Ta forma zabawy rozrywki polega na tym że układamy jakieś zdanie z jednego słowa nam podanego przez osobę przed nami i sami następnie zostawiamy słowo z którego zdanie napisze osoba…»

56 postów 1684 razy

Izabela

3 lat temu

Izabela

Ewangelia według świętego Jana

Dla mnie wyjątkowa..Jan był apostołem, który w sposób szczególny kochał Jezusa i ze szczególną wzajemnością.. Czytajac wszystkie Ewangelie można zauważyć, że był zawsze blisko Jezusa…»

18 postów 1023 razy

Izabela

4 lat temu

Użytkownik anonimowy

0 postów 109 razy

1 lat temu