obraz

Forum Betania » Forum Betania

Forum Betania

Forum Betania
Autor Wątek Postów Wyświetleń Ostatni post

Wojciech Szymanek

Wiosenne spotkanie osób stanu wolnego,Wrocław 8 kwietnia

Zbiórka uczestników o g.12.00 przed Katedrą p.w. św. Jana Chrzciciela.Ksiądz Tadeusz Czakański z Grupy 33 (http://grupa33.pl/) zaprasza na spotkanie Panien i Kawalerów 25+, w sobotę…»

3 postów 645 razy

Wojciech Szymanek

3 lat temu

Piotr Mielnik

Nadejście Antychrysta. Proroctwo św. Nila

Ludzie po 1900 roku, w połowie XX stulecia, zmienią się nie do poznania. Kiedy nadejdzie czas nadejścia Antychrysta, cielesne namiętności zaćmią umysły ludzi, hańba i bezprawie będzie…»

5 postów 1328 razy

Jacob Sprenger

3 lat temu

Ania Bobkowska

Nawiedzenie figury św. Michała Archanioła z Góry Objawień na Gargano

Zapraszam na spotkanie ze św. Michałem Archaniołem do parafii p.w. św. Wawrzyńca w Luzinie, woj. pomorskie

4 postów 555 razy

Izabela

3 lat temu

Barbara Piotrowska

Nawrócenie - Świadectwa

Czy ktoś z was miał w swoim życiu przełom, w którym nawrócił się, poczuł potrzebę zerwania z grzechem i pojednania się z Bogiem?

124 postów 3005 razy

Izabela

3 lat temu

Jarosław Jan

Filmy pełne Ducha Bożego

Moim ulubionym filmem w takiej kategorii jest "Misja" R. Joffe. Ukazuje pracę misyjną Jezuitów wśród indian Guarani, ale i fantastycznie dotyka tematu nawrócenia. Jeden z bohaterów,…»

61 postów 2972 razy

Izabela

3 lat temu

Agnieszka Szwacz

Pomożesz mi?

https://pomagam.pl/agnieszka

3 postów 563 razy

Izabela

3 lat temu

Użytkownik anonimowy

Jeden za wszystkich i wszyscy za jednego :) TRWAJĄ ZAPISY do Róży Różańcowej :)

Wspólna modlitwa o piękne, wartościowe i nierozerwalne małżeństwa.

70 postów 2414 razy

Izabela

3 lat temu

Piotr Mielnik

Watykan wypuszcza znaczki pocztowe... z Marcinem Lutrem

W roku 2017, z okazji pięćsetlecia wybuchu destrukcyjnej i krwawej reformacji, w Watykanie stworzono... znaczek pocztowy z Marcinem Lutrem. Ten herezjarcha, który zapoczątkował największy…»

2 postów 497 razy

Jacob Sprenger

3 lat temu

Użytkownik anonimowy

1050 mszy w intencji przyrzeczeniom chrztu

Słuchajcie, pojawiła się pewna inicjatywa w kontekście 1050 rocznicy chrztu Polski. Z tej okazji zaprasza się parafian w swoich miejscowości o zamawianie intencji mszalnej jaką jest…»

6 postów 1073 razy

3 lat temu

Daria D

Myśl na dziś

Każdego dnia dodajemy kolejną myśl, modlitwę, cytat fragmentów z Biblii i osób świętych.

149 postów 4930 razy

Grzegorz Jan

3 lat temu

Użytkownik anonimowy

Mój Święty Przyjaciel :)

Benedykt XVI: Każdy powinien mieć jakiegoś Świętego, który byłby mu bardzo bliski. W życiu każdego z nas istnieją osoby bardzo nam drogie, do których odczuwamy szczególną bliskość.…»

151 postów 3612 razy

Grzegorz Jan

3 lat temu

Piotr Mielnik

8 grudnia - Święto Niepokalanego Poczęcia NMP

"[...] Zanieśliśmy przeto nieustanne modły i posty prywatnie i publicznie wraz z całym Kościołem do Ojca Niebieskiego przez Syna Jego, aby mocą Ducha Świętego, umysłem naszym raczył…»

3 postów 387 razy

Grzegorz Jan

3 lat temu

Magdalena A.

Zakon Świeckich

Czy ktoś z Was należy do jakiegoś Zakonu Świeckich?

20 postów 631 razy

Izabela

3 lat temu

Piotr Stawicki

spowiednik / przewodnik duchowy

W związku z kolejnymi wydarzeniami jakie miały miejsce w Nicei, oraz kolejnymi wyjazdami "w łowieniu ryb", szukam spowiednika i przewodnika duchowego niezależnie skąd (najlepiej lubelszczyzna,…»

3 postów 453 razy

Konstancja Wilk

3 lat temu

Grzegorz Jan

UROCZYSTY AKT PRZYJĘCIA JEZUSA CHRYSTUSA ZA KRÓLA I PANA - 18 LISTOPAD - KRAKÓW.

W związku ze zbliżającą się wielką uroczystością Intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski, która będzie miała miejsce dnia 18 Listopada w Krakowie - Łagiewnikach, zachęcam do…»

4 postów 487 razy

Ksiądz Robert Kazimierz Nowak

3 lat temu

Użytkownik anonimowy

Pismo Święte

Jak czytać, aby rozumieć?

78 postów 2405 razy

Jacob Sprenger

3 lat temu

Użytkownik anonimowy

Inspiracje na randki...

...banalne i niestandardowe ;)

53 postów 2416 razy

Mirosław Z.

3 lat temu

Kinga Linda

80 pielgrzymka studentów na Jasną Górę

Hejj :D Wybiera się ktoś w przyszły weekend na pielgrzymkę studentów na Jasną Górę? chodzi mi głównie o osoby z Częstochowy i okolic :). Pozdrawiam! :D

10 postów 961 razy

Izabela

3 lat temu

Piotr Mielnik

Sympozjum Tradycji Katolickiej

Serdecznie zapraszam do Krakowa 23 lipca na Sympozjum Tradycji Katolickiej. Zainteresowanych odsyłam na Facebooka, tam znajdziecie szczegółowe informacje: https://www.facebook.com/events/473659719505035/

1 postów 713 razy

Administrator

3 lat temu

Kasia eSz

Z zamiłowania do czytania ;)

Jestem tym szczęśliwcem, który ma teraz przed sobą najdłuższe wakacje w życiu. W końcu mam czas na czytanie książek, więc moje serce raduje się podwójnie :P Chciałabym poprosić Was,…»

43 postów 1576 razy

Monika

4 lat temu