obraz

Forum Betania » Forum Betania

Forum Betania

Forum Betania
Autor Wątek Postów Wyświetleń Ostatni post

Agata

Depresja

Cześć. Choruje na depresję i chciałam się was zapytać jak postrzgacie takie osoby? Macie złe myśli nt takich osób? Zastanawiam się jak inni mogą mnie postrzegać?

29 postów 455 razy

DAMIAN STAWIARZ

2 m-ce temu

Justyna

Działanie Złego Ducha

Akurat sądzę, że wiem jak działa czy kusi Zły duch a jak mam wątpliwości mogę zasięgnąć wiedzy, rady od innych czy z jakichkolwiek źródeł. Potem do mnie należy decyzja jaką drogę wybiorę.…»

30 postów 303 razy

Justyna

2 m-ce temu

Izabela

PRZESTROGA PRZED FAŁSZYWĄ "BIBLIĄ" EKUMENICZNĄ

PRZESTRZEGAMY PRZED FASZYWĄ BIBLIĄ JEDNOCZACĄ WSZYSTKIE RELIGIE Protestanci w swoich kościołach już przedstawiają "biblię". Oto "biblia" łącząca wiele religii zasadniczo różniące się…»

20 postów 1655 razy

Franek Franek

2 m-ce temu

TOMASZ HOFFERMANN

Twoje ulubione filmy - różne (nie tylko religijne)

Zapewne część z was ma jakieś swoje ulubione filmy które lubicie oglądać często,do których często wracacie lub chcielibyście je ponownie obejrzeć,może macie nawet w swoich kolekcjach.…»

3 postów 83 razy

Izabela

2 m-ce temu

Justyna

Sposoby na poznawanie mężczyzn/kobiet

Akurat taki temat mnie interesuje, ponieważ dużo osób wyśmiewa, że kogoś poznaje się na portalu randkowym. Co prawda w rzeczywistości próbowałam parę razy na imprezach integracyjnych…»

159 postów 1299 razy

Grzegorz Jan

2 m-ce temu

Przemysław Petras

Szukasz męża /żony ?- a czy zadałeś sobie pytanie czy to jest twoja prawdziwa droga! !

Bardzo wiele na całym świecie ,niezależnie od wiary,języka,kultur jest czuje się samtotnymi,maja niekiedy po 40 ,50 lat i nadal są sami ,a chcieli by bardzo być z kimś ,chcą czuć się…»

77 postów 768 razy

TOMASZ HOFFERMANN

2 m-ce temu

Magdalena Maria

Relacja z Jezusem

Witam. Jestem tu nowa ale pragnę zacząć dawać świadectwo odnośnie wiary. Brakuje mi rozmów na ten temat zarówno w kościele jak i pewnej świadomości wśród wierzących. Otóż Wiara to…»

69 postów 480 razy

Justyna

3 m-ce temu

TOMASZ HOFFERMANN

Pomóc rodzinie - prośba o wsparcie

Od jakiegoś już już czasu trwa akcja która ma na celu zebranie funduszy nsa aparaty ortodontyczne dla dzieci a dokładniej dla jednego na razie, drugie będzie musiało poczekać znacznie…»

2 postów 72 razy

TOMASZ HOFFERMANN

3 m-ce temu

Adam B.

Wybory

Na kogo zamierzacie GŁOSOWAĆ? Tylko się szanujmy. Ja się waham pomiedzy Kukizem, a Konfederacją. Z tym ,ze Kukiz wybrał komunistów :(. Więc zostaje mi Braun, ale jest Korwin nie…»

32 postów 259 razy

TOMASZ HOFFERMANN

3 m-ce temu

Przemysław Petras

nażeczeńswtwo potem ślub i coraz więcej rozwodów gdzie leży przyczyna....

Małżeństwo to związek między kobietą a mężczyzną ,ludzie się poznają potem wstępują w związek małżeński jest to najważniejsze wydarzenie duchowo fizyczne w życiu człowieka ,przed Bogiem…»

88 postów 952 razy

Anna Drew

3 m-ce temu

Przemysław Petras

Odkrycie celu i sensu życia dla siebie - powołanie

Nie ma człowieka na ziemi który żyje bez celu ,bez dążenia do osiągnięcia bycie osobą szczęśliwą spełnioną ,pan Bóg powołuje człowieka do różnych celów ,jest wiele dróg jakimi człowiek…»

11 postów 274 razy

Justyna

3 m-ce temu

Pytajaca

Link na FB dziś o 20 ksiądz będzie się modlił za pośrednictwem św Rity w komentarz na FB możecie intencje daac

m.facebook.com/teobankologia/

2 postów 98 razy

Ewa Przestrzelska

4 m-ce temu

Grzegorz Jan

14 września 2019: Polska pod Krzyżem.

Lotnisko Włocławek. Zostaw wszystko i dołącz do wielkiej modlitwy.

2 postów 84 razy

Grzegorz Jan

4 m-ce temu

Przemysław Petras

Prawdziwy Bóg cudów ..

Jest wiele religii na świecie ,ale chrześcijaństwo jest jedyna religią która ma prawdziwego Boga ,jest nim p Jezus -on zresztą powiedział wiele razy że on i Bóg jego ojciec to jedno…»

55 postów 419 razy

Krzysztof12

4 m-ce temu

Przemysław Petras

Gabriela Bossis - jak bardzo Bóg nas kocha ! - to niesamowite ...

W wieku 60 lat ta prosta kobieta zaczyna w głębi swojej duszy słyszeć cichy i delikatny głos który jest głosem samego Jezusa ,relacja jest tak zażyła i niesamowita iż pokazuje jak…»

1 postów 100 razy

Grzegorz Jan

4 m-ce temu

Jola Agnieszka

Czy biorezonans należy do tzw zagrożeń duchowych?

Mam takie pytanie-czy orientujecie się jak wygląda kwestia terapii biorezonansem w kontekście wiary? Czy jest on zagrożeniem duchowym, podobnie jak bioenergoterapia, reiki i tym podobne…»

7 postów 5757 razy

Maciej

5 m-ce temu

Grzegorz Jan

REKOLEKCJE. Z Maryją w szkole miłości i świętości - s.Emmanuel Maillard

1.Kochać do nieskończoności. 2.Modlitwa wszystko może. 3.Broń niezwyciężona. 4.Miłość w cierpieniu. 5.Gdzie jest źródło życia.

9 postów 472 razy

Grzegorz Jan

5 m-ce temu

Mateusz

Koncert "Jednego Serca Jednego Ducha" w Rzeszowie w Boże Ciało

Od 2003 roku wieczorem w dniu Uroczystości Bożego Ciała organizowany jest w Rzeszowie koncert "Jednego Serca Jednego Ducha". Tych co nigdy o tym wydarzeniu nie słyszeli, odsyłam na…»

10 postów 538 razy

Mateusz

7 m-ce temu

Adam B.

To coś magiczne ?

Co to jest to coś według dziewczyn ? Każda dziewczyna mówi, że musi być to magiczne to coś. My Mężczyźni też mamy swoje coś, które przygarnia dziewczynę. Nie bardzo rozumiem o co chodzi.…»

12 postów 1852 razy

Ewa Przestrzelska

7 m-ce temu

Marcin

Nowenna Pompejańska

Na wstępie chciałbym przeprosić, jeśli powtórzyłem temat. Nie od dziś Nowenna Pompejańska jest znana ze swojej skuteczności. Przepiękna, lecz równie wymagająca modlitwa. Czy ktoś z…»

229 postów 11356 razy

Piotr Giżyński

8 m-ce temu