obraz

Forum Betania » Forum Betania

Forum Betania

Forum Betania
Autor Wątek Postów Wyświetleń Ostatni post

Grzegorz Jan

REKOLEKCJE. Z Maryją w szkole miłości i świętości - s.Emmanuel Maillard

1.Kochać do nieskończoności. 2.Modlitwa wszystko może. 3.Broń niezwyciężona. 4.Miłość w cierpieniu. 5.Gdzie jest źródło życia.

13 postów 1368 razy

Grzegorz Jan

4 m-ce temu

Pytajaca

Orędzie z 28 września ratujmy sie

Całość orędzia: „Umiłowane moje dzieci, dziękuję, że wysłuchaliście w swoim sercu mojego wezwania. Módlcie się, módlcie się, módlcie się o pokój i za to, co was czeka. Módlcie się…»

8 postów 273 razy

Perpetułka Lilianna

4 m-ce temu

Krzysztof

Rodzice chrzestni

Jakie znaczenie ma stan ducha rodziców chrzestnych i czy wogle ma to znaczenie dla tego sakramentu i wpływ na rozwój dziecka? Zapraszam Felicity

9 postów 148 razy

Krzysztof

4 m-ce temu

Felicity

Dlaczego jesteście samotni?

Jestem sama,nie założyłam rodziny,nie związałam się z żadnym człowiekiem ze względów politycznych.Pracowało nad tym najbliższe otoczenie w którym akurat byłam,żyłam,pracowałam.Pracowała…»

91 postów 1128 razy

Felicity

4 m-ce temu

Izabela

PRZESTROGA PRZED FAŁSZYWĄ "BIBLIĄ" EKUMENICZNĄ

PRZESTRZEGAMY PRZED FASZYWĄ BIBLIĄ JEDNOCZACĄ WSZYSTKIE RELIGIE Protestanci w swoich kościołach już przedstawiają "biblię". Oto "biblia" łącząca wiele religii zasadniczo różniące się…»

33 postów 2351 razy

Jacob Sprenger

4 m-ce temu

Belzebub

Miłość i jego problemy

Witajcie kochani mam pewien problem. Ostatnio poznałem kogoś na portalu randkowym. Fajnie się nam pisało ogólnie było super. To ona do mnie napisała pierwsza. I od początku nie okrywała…»

73 postów 896 razy

Jacob Sprenger

5 m-ce temu

Marcin B.

Msza Św. w int. osób modlących się o współmałżonka

30.11.2014 godz: 17:00 Kościół Akademicki Pw. Św. Ducha ul. Piekary 24, Toruń Spotkanie zapoznawcze po Mszy Św. w Domku Duszpasterskim, wejście od ul. Piekary 24. Kontynuować będziemy…»

67 postów 4886 razy

Justyna G

6 m-ce temu

Przemysław Petras

Ideologia LGBT w Polsce - co myslicie o tym ?

Trudny temat dosyć wrażliwy ,skoro pan Bóg powołał ciebie do zycia jako chłopiec czy dziewczyna no to ma w tym jakiś cel ,a takie osoby twierdzą że są odmienna osobą ,że natura sie…»

35 postów 630 razy

TOMASZ HOFFERMANN

7 m-ce temu

Adam B.

Brat Elia

Nie wiem czy ktoś wie o nim, ale to jest drugi taki jak Ojciec Pio. https://www.apostolididio.it/it/blog/umbria/indicazioni-contatti/fraternita podałem link do jego wspólnoty...

64 postów 790 razy

Jacob Sprenger

8 m-ce temu

Grzegorz Jan

MINISERIA: Zaświaty - część 1 (Śmierć, Czyściec).

https://www.youtube.com/watch?v=-i-wQMFbDQs

9 postów 322 razy

Jacob Sprenger

8 m-ce temu

Izabela

POGAŃSKI RYTAŁ W WATYKANIE

Na synodzie amazońskim działy się dziwne, a nawet przerażające rzeczy. Odbywały się szamańskie rytuały i pochody wynoszące (dosłownie) i czczące pogańskie bożki. Nie ma co zaklinać…»

15 postów 687 razy

TOMASZ HOFFERMANN

8 m-ce temu

Perpetułka Lilianna

Kto ma obawy przed założeniem małżeństwa?

Ja z jednej strony dążę do założenia rodziny, ale mam zarówno z tym wiele obaw. Między innymi boje się, że nie zdołam być człowiekiem odpowiedzialnym. Czy człowiek może się radować…»

32 postów 425 razy

Pytajaca

8 m-ce temu

Lawenda

Lawenda

Porozmawiam z kimś o lawendzie :-)

11 postów 309 razy

Izabela

8 m-ce temu

Agata

Depresja

Cześć. Choruje na depresję i chciałam się was zapytać jak postrzgacie takie osoby? Macie złe myśli nt takich osób? Zastanawiam się jak inni mogą mnie postrzegać?

29 postów 671 razy

DAMIAN STAWIARZ

8 m-ce temu

Perpetułka Lilianna

Działanie Złego Ducha

Akurat sądzę, że wiem jak działa czy kusi Zły duch a jak mam wątpliwości mogę zasięgnąć wiedzy, rady od innych czy z jakichkolwiek źródeł. Potem do mnie należy decyzja jaką drogę wybiorę.…»

30 postów 521 razy

Perpetułka Lilianna

8 m-ce temu

TOMASZ HOFFERMANN

Twoje ulubione filmy - różne (nie tylko religijne)

Zapewne część z was ma jakieś swoje ulubione filmy które lubicie oglądać często,do których często wracacie lub chcielibyście je ponownie obejrzeć,może macie nawet w swoich kolekcjach.…»

3 postów 251 razy

Izabela

9 m-ce temu

Perpetułka Lilianna

Sposoby na poznawanie mężczyzn/kobiet

Akurat taki temat mnie interesuje, ponieważ dużo osób wyśmiewa, że kogoś poznaje się na portalu randkowym. Co prawda w rzeczywistości próbowałam parę razy na imprezach integracyjnych…»

159 postów 1790 razy

Grzegorz Jan

9 m-ce temu

Przemysław Petras

Szukasz męża /żony ?- a czy zadałeś sobie pytanie czy to jest twoja prawdziwa droga! !

Bardzo wiele na całym świecie ,niezależnie od wiary,języka,kultur jest czuje się samtotnymi,maja niekiedy po 40 ,50 lat i nadal są sami ,a chcieli by bardzo być z kimś ,chcą czuć się…»

77 postów 1096 razy

TOMASZ HOFFERMANN

9 m-ce temu

Magdalena Maria

Relacja z Jezusem

Witam. Jestem tu nowa ale pragnę zacząć dawać świadectwo odnośnie wiary. Brakuje mi rozmów na ten temat zarówno w kościele jak i pewnej świadomości wśród wierzących. Otóż Wiara to…»

69 postów 735 razy

Perpetułka Lilianna

9 m-ce temu

TOMASZ HOFFERMANN

Pomóc rodzinie - prośba o wsparcie

Od jakiegoś już już czasu trwa akcja która ma na celu zebranie funduszy nsa aparaty ortodontyczne dla dzieci a dokładniej dla jednego na razie, drugie będzie musiało poczekać znacznie…»

2 postów 206 razy

TOMASZ HOFFERMANN

9 m-ce temu