obraz

Forum Betania » Forum Betania

Forum Betania

Forum Betania
Autor Wątek Postów Wyświetleń Ostatni post

Siostra zakonna Elżbieta Iwaniuk

Przyjaźń damsko męska?

Za namową jednej z osób zakładam temat o przyjaźni między mężczyzną a kobietą. Czy to między świeckimi osobami czy kapłanem a zakonnica czy mieszane. Co o tym myślicie? Czy według…»

77 postów 2080 razy

Michał R

11 m-ce temu

Przemysław Petras

życie w związkach niesakramentalnych czy to prawdziwa miłość ?

dzisiaj coraz więcej ludzi wybiera życie we dwoje w związkach niesakramentalnych ,bez ślubu czy koscielnego czy cywilnego .A co na to pan Bóg ,takie życie jest jako świadomy wybór…»

113 postów 3068 razy

Luciusz Maniliusz Flamininus, inkwizytor

11 m-ce temu

MożeTakMożeNie

Zaufanie Panu Bogu

Hej, coraz trudniej jest mi ufac Panu Bogu. Mam z tym spory problem i nie wiem jak to zmienić. Problem jest do tego stopnia rozległy, że nie potrafię już myśleć, że cokolwiek będzie…»

5 postów 1138 razy

Marcelina Niewiadomska

1 lat temu

Administrator

Wątki tematyczne

Widzę, że w Betanii sami twórcy ;) Wielu chętnych do zakładania tematów..no i dobrze..ale oprócz zakładania nowych proponuję pisać w ty co już są :) Pozdrawiam

16 postów 1361 razy

Marcelina Niewiadomska

1 lat temu

Błędy współczesności

Dla zwiększenia chwały Bożej, wywyższenia świętej wiary rzymsko-katolickiej i dla usunięcia błędów oraz ochrony wiernych przed herezją w tym temacie będę pisać o współczesnych błędach…»

111 postów 2737 razy

Perpetułka Lilianna

1 lat temu

Daniel G.

Konfederacja, a Katolicyzm kontra walka duchowa Izabela Chojnacka wRealu24

Zauważyłem, że forumowiczka betanii.pl Izabela będzie występować na żywo jutro (tj. w dn. 10.10.2019) w telewizji internetowej wRealu24. Raczej nie będę mógł obejrzeć tej rozmowy na…»

114 postów 3685 razy

1 lat temu

Dariusz Bernard

Bóg mówi do Człowieka, przed i po Objawieniu. Orędzia, objawienia, misytycy...

Czy we współczesnym świecie powinniśmy się kierować w życiu treścią orędzi objawień, przepowiedni otrzymanych po Objawieniu ? Czy Katolik ma obowiązek kierowania się nimi w swoim życiu…»

102 postów 2321 razy

Dariusz Bernard

1 lat temu

Izabela

Niesamowicie trafne homilie. O. Augustyn Pelanwski

Polecam, Bardzo wyraziste, pewne prawdy, odważne homilie ojca Augustyna. Bogu za tego kapłana.. Prorok naszych czasów. Dziękuję https://www.youtube.com/watch?v=MW65WoHbBmk

2 postów 1401 razy

Administrator

1 lat temu

Darek Piołun

APOKALIPTYCZNE ZNAKOWANIE LUDZI . Jak rozpoznać Czym będzie ? Czy może juz jest

Innymi słowy z Apokalipsy Jana "Znak Bestii na ręce lub czole" Obecnie mówi się, że stoi za tym elektroniczny chip umieszczany na rece pod skórą zaweirajacy jednocześnie znacznik 666.…»

34 postów 6654 razy

Izabela

1 lat temu

Natalia

Taniec- mam do was kilka pytań .

Kochani . Zauważyłam przed chwilą jak nasz kolega założył ciekawy wątek na temat kursów tańca i jego rodzajów jakie są praktykowane w Polsce i na całym świecie. I naszedł mnie pomysł…»

321 postów 5466 razy

Perpetułka Lilianna

1 lat temu

Pytajaca

Orędzie z 28 września ratujmy sie

Całość orędzia: „Umiłowane moje dzieci, dziękuję, że wysłuchaliście w swoim sercu mojego wezwania. Módlcie się, módlcie się, módlcie się o pokój i za to, co was czeka. Módlcie się…»

8 postów 1387 razy

Perpetułka Lilianna

1 lat temu

Krzysztof

Rodzice chrzestni

Jakie znaczenie ma stan ducha rodziców chrzestnych i czy wogle ma to znaczenie dla tego sakramentu i wpływ na rozwój dziecka? Zapraszam Felicity

9 postów 1009 razy

Krzysztof

1 lat temu

Marcelina Niewiadomska

Dlaczego jesteście samotni?

Jestem sama,nie założyłam rodziny,nie związałam się z żadnym człowiekiem ze względów politycznych.Pracowało nad tym najbliższe otoczenie w którym akurat byłam,żyłam,pracowałam.Pracowała…»

91 postów 2151 razy

Marcelina Niewiadomska

1 lat temu

Izabela

PRZESTROGA PRZED FAŁSZYWĄ "BIBLIĄ" EKUMENICZNĄ

PRZESTRZEGAMY PRZED FASZYWĄ BIBLIĄ JEDNOCZACĄ WSZYSTKIE RELIGIE Protestanci w swoich kościołach już przedstawiają "biblię". Oto "biblia" łącząca wiele religii zasadniczo różniące się…»

33 postów 3856 razy

1 lat temu

Belzebub

Miłość i jego problemy

Witajcie kochani mam pewien problem. Ostatnio poznałem kogoś na portalu randkowym. Fajnie się nam pisało ogólnie było super. To ona do mnie napisała pierwsza. I od początku nie okrywała…»

73 postów 2003 razy

1 lat temu

Danuta grytschuk

poniedziałek 7 rano msza za papieża Franciszka

z prywatnej inicjatywy jest w poniedziałek rano msza za papieża Franciszka zapraszam chętnych na ta msze w obojętnie jakim kościele 7 rano..jak nie możesz to 18 albo już w niedziele..ofiaruj…»

0 postów 26 razy

Danuta grytschuk

2 m-ce temu

Danuta grytschuk

poniedzilek 7 rano msza za papieza Franciszka

z prywatnej inicjatywy jest w poniedziałek rano msza za papieża Franciszka zapraszam chętnych na ta msze w obojętnie jakim kościele 7 rano..jak nie możesz to 18 albo już w niedziele..ofiaruj…»

0 postów 19 razy

Danuta grytschuk

2 m-ce temu

Adam B.

Brat Elia

Nie wiem czy ktoś wie o nim, ale to jest drugi taki jak Ojciec Pio. https://www.apostolididio.it/it/blog/umbria/indicazioni-contatti/fraternita podałem link do jego wspólnoty...

64 postów 2648 razy

1 lat temu

Danuta grytschuk

chrześcijanie łączcie się pole do ewangelizacji strefasingla.pl sylwester dla ciebie

tam jest pełno imprez byłam nie raz brakuje tylko większej przewagi chrześcijan do zabawy a zarazem do ewangelizacji.tam nie gryza wystarczy się dopisać do wydarzeń i jak jest już…»

0 postów 44 razy

Danuta grytschuk

2 m-ce temu

Grzegorz Jan

MINISERIA: Zaświaty - część 1 (Śmierć, Czyściec).

https://www.youtube.com/watch?v=-i-wQMFbDQs

9 postów 1755 razy

1 lat temu