obraz

Forum Betania » Forum Betania

Forum Betania

Forum Betania
Autor Wątek Postów Wyświetleń Ostatni post

Adam B.

Wybory

Na kogo zamierzacie GŁOSOWAĆ? Tylko się szanujmy. Ja się waham pomiedzy Kukizem, a Konfederacją. Z tym ,ze Kukiz wybrał komunistów :(. Więc zostaje mi Braun, ale jest Korwin nie…»

32 postów 405 razy

TOMASZ HOFFERMANN

9 m-ce temu

Przemysław Petras

nażeczeńswtwo potem ślub i coraz więcej rozwodów gdzie leży przyczyna....

Małżeństwo to związek między kobietą a mężczyzną ,ludzie się poznają potem wstępują w związek małżeński jest to najważniejsze wydarzenie duchowo fizyczne w życiu człowieka ,przed Bogiem…»

88 postów 1312 razy

Anna Drew

9 m-ce temu

Przemysław Petras

Odkrycie celu i sensu życia dla siebie - powołanie

Nie ma człowieka na ziemi który żyje bez celu ,bez dążenia do osiągnięcia bycie osobą szczęśliwą spełnioną ,pan Bóg powołuje człowieka do różnych celów ,jest wiele dróg jakimi człowiek…»

11 postów 474 razy

Perpetułka Lilianna

9 m-ce temu

Pytajaca

Link na FB dziś o 20 ksiądz będzie się modlił za pośrednictwem św Rity w komentarz na FB możecie intencje daac

m.facebook.com/teobankologia/

2 postów 328 razy

Teresa

10 m-ce temu

Grzegorz Jan

14 września 2019: Polska pod Krzyżem.

Lotnisko Włocławek. Zostaw wszystko i dołącz do wielkiej modlitwy.

2 postów 256 razy

Grzegorz Jan

10 m-ce temu

Przemysław Petras

Prawdziwy Bóg cudów ..

Jest wiele religii na świecie ,ale chrześcijaństwo jest jedyna religią która ma prawdziwego Boga ,jest nim p Jezus -on zresztą powiedział wiele razy że on i Bóg jego ojciec to jedno…»

55 postów 769 razy

Krzysztof12

10 m-ce temu

Przemysław Petras

Gabriela Bossis - jak bardzo Bóg nas kocha ! - to niesamowite ...

W wieku 60 lat ta prosta kobieta zaczyna w głębi swojej duszy słyszeć cichy i delikatny głos który jest głosem samego Jezusa ,relacja jest tak zażyła i niesamowita iż pokazuje jak…»

1 postów 257 razy

Grzegorz Jan

10 m-ce temu

Jola Agnieszka

Czy biorezonans należy do tzw zagrożeń duchowych?

Mam takie pytanie-czy orientujecie się jak wygląda kwestia terapii biorezonansem w kontekście wiary? Czy jest on zagrożeniem duchowym, podobnie jak bioenergoterapia, reiki i tym podobne…»

7 postów 7572 razy

Maciej

11 m-ce temu

Użytkownik anonimowy

Koncert "Jednego Serca Jednego Ducha" w Rzeszowie w Boże Ciało

Od 2003 roku wieczorem w dniu Uroczystości Bożego Ciała organizowany jest w Rzeszowie koncert "Jednego Serca Jednego Ducha". Tych co nigdy o tym wydarzeniu nie słyszeli, odsyłam na…»

10 postów 728 razy

1 lat temu

Adam B.

To coś magiczne ?

Co to jest to coś według dziewczyn ? Każda dziewczyna mówi, że musi być to magiczne to coś. My Mężczyźni też mamy swoje coś, które przygarnia dziewczynę. Nie bardzo rozumiem o co chodzi.…»

12 postów 1995 razy

Teresa

1 lat temu

Aneta Ciarach

Listy

Cześć! Czy ktoś byłby chętny na pisanie listów? Myślę że w dzisiejszych czasach jest to nietypowe ale tez jednocześnie wydaje mi się bardzo wartościowe. Pozdrawiam :)

63 postów 2881 razy

Emilia

1 lat temu

Monika Magdalena

Impreza dla chrześcijańskich singli

Impreza dla chrześcijańskich singli, więcej info.pod linkiem: https://chrzescijanscysingle.pl/wydarzenie/impreza-chrzescijanskich-singli-4/

5 postów 732 razy

Teresa

1 lat temu

Pytajaca

pomodlmy sie wzajemnie o dobra zone meza akcja litani sw jozefa

hej mam pomysla od ludzi z inicjatywy ustudni.pl pomodlmy sie litania sw jozefa od 1 do 28 lutergo za osoby z formum ktore wyraza chcec zeby znalzaly meza i zone pan Bog dwa razy szybckiej…»

77 postów 1913 razy

Teresa

1 lat temu

Piotr Mielnik

Może Wy odpowiecie na postawione w materiale pytanie: Kara śmierci: Czy Papież Franciszek może zmienić nauczanie Kościoła?

https://www.youtube.com/watch?v=f09Y5pptDOI&feature=share

72 postów 1387 razy

Marcin M.

1 lat temu

Rafał

Altiero Spinelli i nowa europa

https://youtu.be/kPLi3Y_ySCw Ogólnie polecam cały kanał "historia sztuki". https://www.youtube.com/channel/UCDWbd2afmqv9ffFsA1mZqRg

14 postów 1100 razy

Marta

1 lat temu

Pytajaca

swiadectwa modlitw o dobra zone meza

dajcie znac czym i ile lat sie ktos z was modlil o dobrego meza zone

346 postów 5885 razy

Krzysztof

1 lat temu

Katarzyna Anna

1. Ogólnopolska Pielgrzymka Singli do Częstochowy

1. Ogólnopolska Pielgrzymka Singli do Częstochowy odbędzie się w dniach 15-17 marca 2019 r. Zaproszeni do udziału w wydarzeniu są wszystkie osoby stanu wolnego rozumianego zgodnie…»

6 postów 1780 razy

Katarzyna Anna

1 lat temu

Krzysztof

Kraków

Cześć wszystkim Czy są dziewczyny co miałby ochotę, się spotkać, wspulnie porozmawiać, spędzić czas na modlitwie

8 postów 478 razy

Pytajaca

1 lat temu

Radoslaw Gorski

Matka Boza

Kto spotkal Matke Niepokalana? Niech opisze swoje wrazenia ze spotkania.

6 postów 398 razy

Radoslaw Gorski

1 lat temu

Jacob Sprenger

MANIFEST WIARY

https://www.lifesitenews.com/images/local/Manifest_Wiary-Polish.pdf Tekst został opublikowany w przededniu rocznicy abdykacji Benedykta XVI. Kard. Müller, były prefekt Kongregacji…»

1 postów 307 razy

Darek Piołun

1 lat temu