obraz

Forum Betania » Forum Betania

Forum Betania

Forum Betania
Autor Wątek Postów Wyświetleń Ostatni post

Użytkownik anonimowy

Zawierzenie a bierność

Jestem w trakcie (mam nadzieję) nawracania się i nurtuje mnie kilka pytań. Jednym z nich jest to, jak odróżnić pełne zawierzenie Bogu, od zwykłej bierności (poza modlitwą oczywiście).…»

7 postów 733 razy

Izabela

3 lat temu

Użytkownik anonimowy

Publiczny Różaniec w miastach Polski

Zachęcam wszystkich do udziału w publicznej modlitwie różańcowej, organizowanej cyklicznie w wielu miastach Polski. Jak wiemy z dzienniczka siostry Faustyny, nasza Ojczyzna została…»

3 postów 996 razy

3 lat temu

Agnieszka *

Rekolekcje / Dzień skupienia

Czy ktoś wie może o jakiś rekolekcjach , dniach skupienia dla osób stanu wolnego, takiego bez zapisów, ograniczeń wiekowych.....

1 postów 2798 razy

Izabela

3 lat temu

Izabela

Czy PiS jest rzeczywiście partią PRAWICOWĄ ?

socjalistyczne. Podejście do problemu aborcji bez wątpienia nie jest prawicowe. ( ponownie odrzucono ustawę antyaborcjną ) Stosunki z Żydami budzą wielkie znaki zapytania. Jak wiec…»

21 postów 1192 razy

Luciusz Maniliusz Flamininus, inkwizytor

3 lat temu

Emilia

Osoby z warmińsko-mazurskiego

Witajcie :) Jestem miłą, wesołą lecz pogubioną troszeczkę dziewczyną. Szukam osób z którymi mogłabym się zaprzyjaźnić. Od razu zaznaczam że nie szukam faceta bo już mam. Szukam ciekawych…»

2 postów 2839 razy

Jagoda Ławicka

3 lat temu

Daniel G.

Polska-Kolumbia. Obstawiamy wynik. Do wygrania spotkanie ze mną.

2:0 dla Polski

4 postów 633 razy

Izabela

3 lat temu

Izabela

Cudowne znaki w Medjugorie

Każdy kto jeździł do Medjugorie przynajmniej słyszał o nich.. lub widział na zdjęciach lub na niebie wymowne znaki. To zdjęcie przysłała mi koleżanka która wiele lat była tłumaczką…»

7 postów 1146 razy

3 lat temu

Użytkownik anonimowy

O Smoleńsku nawet PIS nie mówi nam prawdy - G.Braun

https://www.youtube.com/watch?v=OH0cdKsOuoE

6 postów 1785 razy

Paweł

3 lat temu

Izabela

Muzyka świecka, czego słuchacie ? :)

Jednym z moich ulubionych wykonawców to Cohen https://www.youtube.com/watch?v=k9GVk3AclEM :)

264 postów 6051 razy

Paweł

3 lat temu

Anna P.

Babia Góra w terminie 12.07 (czwartek) - 15.07 (niedziela)

Noclegi mamy zarezerwowane w Zawoi, cena : 35,00 pln/osoba/doba. W pokojach zarezerwowanych mamy jeszcze 3 miejsca wolne. Może ktoś nie ma dłuższego urlopu i ma chęć wybrać się na…»

0 postów 464 razy

Anna P.

3 lat temu

Użytkownik anonimowy

Kapela ze wsi Warszawa Palladium, dzisiaj 20.00 ale zaczna jako 3 zespol

czyli 6.06 wstep wolny rezerwacja na goout,net a jak sie zdecydujecie to info na priv

3 postów 2153 razy

3 lat temu

Paulina Brewczyńska

Boże Ciało zrywanie brzozek

Witajcie, Co właściwie oznacza zrywanie gałązek podczas procesji? Czy to zgodne z Kościołem wierzyć w te ludowe przesądy że brzozka ma "moc" odpedzania złych duchów czy zapewnić urodzaj…»

14 postów 1611 razy

Kinga

3 lat temu

Użytkownik anonimowy

Radio Maryja

CZy słuchacie Radia Maryja i co o nim myślicie

29 postów 1052 razy

3 lat temu

Użytkownik anonimowy

Warszawa, dobre Miejsce 26.05 Antonina Krzyszton/Marcin majerczyk

Nieustajaco czekam na Towarzystwo, okazja chyba najlepsza, szczegoly: http://dobremiejsce.org/antonina-krzyszton/

8 postów 1067 razy

3 lat temu

Grzegorz Jan

Jak używać charyzmatów zwyczajnych i nadzwyczajnych dla dobra Kościoła?

https://www.youtube.com/watch?v=AsdoGwmQiI8

7 postów 690 razy

Grzegorz Jan

3 lat temu

Robert K.

modlitwa Ojcze Nasz

Witam chciałbym się zapytać która modlitwa jest prawidłowa Ojcze nasz, któryś jest w niebie święć się imię Twoje; przyjdź królestwo Twoje; bądź wola Twoja jako w niebie tak i na…»

5 postów 1407 razy

3 lat temu

El Na

Duch, który umacnia miłość

W uroczystość Bożego Ciała (31 maja) w Łebie na ulicy Kościuszki, na głównym deptaku miasta, od godz. 19:00 do 22:00 odbędzie się spotkanie,na którym odbędzie się wielbienie Boga śpiewem…»

1 postów 857 razy

Janeczka

3 lat temu

Przemek

muzyka chrześcijańska

porozmawiajmy o muzyce :) ja słucham Christian Rocka i się tego nie wstydzę mogę nawet zamieścić listę zespołów jeżeli kogoś zainteresowałem ;)

592 postów 18622 razy

Daniel G.

3 lat temu

św. Ryta z Cascii

Dla wzrostu i wywyższenia wiary i religii katolickiej przybliżam tu postać wyjątkowej świętej, o której część z was na pewno słyszała. Rita należy do najbardziej popularnych świętych…»

0 postów 242 razy

3 lat temu

Piotr Mielnik

kard. August Hlond

To, cośmy przeżywali, nie było przypadkiem i przypadkiem skończyć się nie może […]. Jako naród srodze upokorzony, najbardziej zdeptany i najwięcej wyniszczony, niewątpliwie powołani…»

10 postów 974 razy

Izabela

3 lat temu