obraz

Tablica Betania » post użytkownika Betania

Izabela dodał/a nowy wpis na swojej tablicy

10 m-ce temu

Za ten post mam kolejną blokadę na FB .Czy widzicie w nim nienawiść ?? Ja widzę prawdę. Wiele osób jest notorycznie blokowanych za posty na temat żydów. Jeśli chcecie wiedzieć czyja tyrania was uciska zobaczcie o kim nie wolno wam mówić...Otóż dziś walczymy z synagogą diabła co zresztą zostało przepowiedziane przez Maryję w Fatimie i Licheniu..Maryja nazwała ich plemieniem żmijowym..Gdybyście narodowców nazwali faszystami i nazistami zdobylibycie specjalne względy na FB..Miałam niestety możliwość "rozmawiać " z grupą żydów...to strasznie wulgarni ludzie..bez żadnych zasad, nie zdawałam sobie wcześniej sprawy, że tak wulgarni i cyniczni ludzie istnieją...szydzą z Jezusa i Maryi w sposób...brak słów.

pokaż starsze komentarze »
Izabela:
https://www.youtube.com/watch?v=eelC6Vw1OiY
Izabela:
https://www.youtube.com/watch?v=hV-otnYHcoQ
Izabela: Żydzi mają okradać i zabijać Gojów: Sanhedrynu 57a. Kiedy Żyd zamorduje goja ("Cuthean"), nie będzie żadnej kary śmierci. Jak Żyd okradnie od goja, może sobie zatrzymać. Baba Kamma 37b. Goje są poza ochroną prawa i Bóg "wystawił ich pieniądze Izraelowi". Żydzi mogą okłamywać gojów: Baba Kamma 113a. Żydzi mogą użyć kłamstw ("wybiegów") by oszukać goja. Nie-żydowskie Dzieci PODLUDZKIE: Yebamoth 98a. Wszystkie nieżydowskie dzieci są zwierzętami. Abodah Zarah 36b. Nieżydowskie dziewczyny są w stanie nieczystości (niddah) od urodzenia.
Izabela: Sanhedrynu 106a. mówi: Matka Jezusów była prostytutką: "Ona, która była potomkinią książąt i gubernatorów, uprawiała nierząd ze stolarzami". Też w odnośniku #2 do Shabbath 104b jest stwierdzone, że w "nie cenzurowanym" tekście Talmudu jest napisane, żę matka Jezusa, "Miriam fryzjerka," miała stosunek seksualny z wieloma ludźmi.
Izabela: PROSZĘ NIE BRONIĆ PRZY MNIE SYNAGOGI SZATANA BO JEST TO OBRZYDLIWE. PISMO ŚWIĘTE ICH NAZYWA SYNAGOGĄ SZATANA.. BO CI ŻYDZI BIBILIJNII DZIŚ SĄ CHRZESCIJANAMI A NIE ZWIĄ SIĘ JUŻ ŻYDAMI DAWNO !

Tablica Betania

Udostępnij post na Facebooku